Jump to content

Camilerde Zararlı Virüsler ve Bulaşıcı Hastalıklar Yaşayamıyor!

Recommended Posts

İslamın tek doğru din olduğu ve içinde mucizeler barındırdığı bir kez daha ispatlandı!

Allah katında tek doğru din şüphesiz İslamdır!

California Üniversitesi'nden Mikrobiyoloji profesörleri Mark Bunnel ve Steve Edward tarafından 2014 yılı başlarında başlatılan araştırmanın sonuçları yayınlandı.

1 yıldan fazla süren araştırma sonucunda İslam diniyle ilgili çok çarpıcı sonuçlara ulaşıldı.

Mark Bunnel ve Steve Edward araştırma kapsamında 1000'den fazla cami ve mescitte incelemelerde bulundu.

Cami ve mescitlerde yapılan testlerin sonuçları çok şaşırtıcı.

Buna göre cami ve mescitlerin içerisinde zararlı virüs ve bakteriler yaşayamıyor.

Cami ve mescitten uzakta normal çoğalma ve davranışlarda bulunan zararlı hastalıklara neden olan virüs ve bakteriler, cami ve mescit içerisine girdiklerinde bu davranışlarını bırakıyor, pasif konuma geçiyor veya ölüyorlar.

Buna neyin neden olduğu konusunda henüz kesin bir şey söylemenin zor olduğunu belirten bilim adamları, nedenin büyük olasılıkla okunan kurandan ve cami ve mescitlere hakim olan atmosferden kaynaklandığını söylediler.

Konuyla ilgili olarak henüz daha yeni başlattıkları çalışmalardan birisinin de, camide grip virüsünün bulaşıcılığını kaybetmesi olduğunu belirten Mark Bunnel, bu konuda yapılacak daha detaylı araştırmaların bilim dünyasında çığır açacağını belirtti.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi aşağıdaki bağlantıdan alınabilir

Allah için paylaşalım!
Yüce dinimizin mucizelerini herkese gösterelim!
Sitelerde Paylaş

Dostum tavan arasındaki muhabbeti hatırladım, ama verdiğin link fake. Azcık ucundan ingilizce bilen bir müslim çıkarsa ya da linke tıklarsa makalenin içeriğinin farklı olduğunu görür.

tarihinde Cilehane tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hiç öyle olduğunu düşünmüyorum. Camiye girriğim zamanlarda ayak kokusundan midem bulanırdı. Mantarlı kokulu ayakların bastığı yerlere anlımızı koyardık, bu bakteri son rekatını kılıp ilk çıkacam diye birbirini ezen insanların anlında en fazla 30 saniye kalır, o 30 saniyede dışarı çıkan insanın anlında bakterilerin öleceğini düşünmüyorum.

Alın mantarı :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...