Jump to content

Evrensel Kanun

Recommended Posts

Adam din uğruna seninle niye savaşmasın? Buyurucu ve tüm yaşamı kaplayıcı yeni bir din ve hukuk sistemi koyuyorsun ortaya, adamlar niye savaşmasın seninle?... Şimdi islamofaşistler "biz şeriatı ve Kur'an'ı getiriyoruz" deseler savaşmayacak mıyız ? "Düşman olduğun kişi" "din uğruna anlaşamadığın kişi" demek Kur'an'da... Başka dinden olursa ve sana boyun eğerse ne ala, yoksa gitti kafa, kızlar oldu cariye ne hoş değil mi?

Sizi yurdunuzdan çıkarmayan ibaresi var, burda müslümanlara din yüzünden bir baskı oluşturma ve yerlerinden çıkartma söz konusu sen olaya zıt bakmışsın..Düşmanlık kelimesini de salt din ayrılığı olarak görüyorsun..Ayrıca konuyu şeriat ve din devleti kurmaya getirmişsin..

tarihinde sokrates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Adam din uğruna seninle niye savaşmasın? Buyurucu ve tüm yaşamı kaplayıcı yeni bir din ve hukuk sistemi koyuyorsun ortaya, adamlar niye savaşmasın seninle?... Şimdi islamofaşistler "biz şeriatı ve Kur'an'ı getiriyoruz" deseler savaşmayacak mıyız ? "Düşman olduğun kişi" "din uğruna anlaşamadığın kişi" demek Kur'an'da... Başka dinden olursa ve sana boyun eğerse ne ala, yoksa gitti kafa, kızlar oldu cariye ne hoş değil mi?

abi bende müslüman olduğum için baskı ve acımazsızca eleştrilere maruz kalıyor,forumdan atılmakla tehtit ediliyorum.belki çok yakında atılıcam.buna ne diyiceksin?

Sitelerde Paylaş
Sizi yurdunuzdan çıkarmayan ibaresi var, burda müslümanlara din yüzünden bir baskı oluşturma ve yerlerinden çıkartma söz konusu sen olaya zıt bakmışsın..Düşmanlık kelimesini de salt din ayrılığı olarak görüyorsun..Ayrıca konuyu şeriat ve din devleti kurmaya getirmişsin..

Evet getirdim, zaten öyle değil mi? Adam Medine'de devlet kurmadı mı sonunda... Herkes buna razı olmak zorunda mı? Biri yarın Ankara'da "ben Peygamberim, kurallarım şunlar, senin memleketinin adamıyım ama burada devlet kurup başına geçeceğim, hukuk kurallarını da rabbinizden alıyorum" dese ne yaparsın?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...