Jump to content

Bir Sorum var! = Domuz eti,Avrupa ve Mülteci.

Recommended Posts

Müslüman her zaman suçludur. Sen kuranın türkçesini hiç okudun mu? İslam İşid El Kaide Boko haram demektir. İslam demek terör demektir.

Turan Dursun Din Bu kitabında islamı terörlerin terörü olarak tanımlar.

Suriye Wafa Sultan gibi dünyanın en büyük aydınını çıkarmış bir ülke. Suriyeliler ne yapıyor bu kadına sürekli küfür ediyor. Müslümanlar her türlü pisliği hak ediyor. Müslümanlar adam olsa Muhammed gibi bir sübyancının yerine, Wafa Sultan gibi büyük bir insanı dinlerdi.

Canını, ailesini ve çocuklarını kurtarma derdinde olan insanların yaşamış oldukları felaketleri görmeyip, onlara yardım elini uzatmak yerine, onları yok saymanız, bence Sizin büyük bir eksiğiniz. Onları terör örgütlerindeki canilerle aynı kefeye koymak, yanlıştır.

Burada İslamı tartışmıyoruz, binbir felaketle karşı karşıya kalmış insanların dramı söz konusu.

Evet, İslamın kutsal kitabının Türkçesini okudum. Bu neyi değiştirir ?

Sitelerde Paylaş

Siz o terör örgütlerinin içinde kimlerin faaliyet göstediğini nereden biliyorsunuz ?

Bilmek gerekmiyor biraz düsünmek yeter... Varsayalim ISID i yok bilmem ABD yok bilmem israil kurmus diyelim ya icindeki savasanlar ? Asil katliami yapanlar kimler ? Kafalari kesenler , eline silah alip coluk cougu katledenler kimler ? ISIDe 400.000 katilim gerceklesmis diyorlar. ABD mi kisa bir zamanda tutup 400.000 tane kansizla ISID örgüt kurdu ? hayir ISIDi kuranlarin kim oldugu önemli degil , icinde kimlerin savastigi önemli ki bu 400.000 kisinin sahi mi sahi , ciddi mi ciddi müslüman olduklarini biliyoruz. Bosuna ahkam kesmeyelim..

Sitelerde Paylaş

Ben Avrupayı tanımasam ve Avrupa da olanları bilmesem, Size bu şekilde yanıt vermezdim herhalde. :D

Bak dostum, adi suçlar toplumun her kesimindeki insanlar tarafından işlenir. Dinsizi de, dindarı da suç işler. Bunları sadece müslümanlar yapıyor diyemezsiniz. Fazla abartmışsınız.

Avrupada yasamadigin sürece onlarin buralarda neler yaptigini bilemezsin. Bana abartmissiniz derken , kendiniz yasayip görmediginiz sürece neye dayanarak yaziyorsun ?

Hergün haberlerde müslüman ülkelerden gelmis insanlarin hirsizlik , tecavüz gasp ve kavga haberleri duyuyoruz... Bak biz sana derdimizi anlatamiyoruz... Bu insanlar kendi ülkelerinde cahil , egitimsiz olarak yetistiler ve avrupaya uyum saglayamiyorlar. herseyi calip kirip döküyorlar , medeniyetsizler , kavgaci , yobaz toplumlar...

Sitelerde Paylaş

Bilmek gerekmiyor biraz düsünmek yeter... Varsayalim ISID i yok bilmem ABD yok bilmem israil kurmus diyelim ya icindeki savasanlar ? Asil katliami yapanlar kimler ? Kafalari kesenler , eline silah alip coluk cougu katledenler kimler ? ISIDe 400.000 katilim gerceklesmis diyorlar. ABD mi kisa bir zamanda tutup 400.000 tane kansizla ISID örgüt kurdu ? hayir ISIDi kuranlarin kim oldugu önemli degil , icinde kimlerin savastigi önemli ki bu 400.000 kisinin sahi mi sahi , ciddi mi ciddi müslüman olduklarini biliyoruz. Bosuna ahkam kesmeyelim..

Düşünmekle, varsayımlarla bir yere varılmaz. Biliyorsanız, bildiklerinizi yazınız. Bilmiyorsanız, evvela öğreniniz.

Ayrıca bu terör örgütlerinin, canını kurtarmaya çalışan erkeklerle, kadınlarla ve çoçuklarla ne alakası var ?

O örgütlerdekiler cani ise, sadece yaşamak isteyen diğer insanlarda mı cani oluyor ?

Görmezden geldiğiniz başka bir nokta daha var. Oradan kaçanlar sadece müslümanlar değil !

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Avrupada yasamadigin sürece onlarin buralarda neler yaptigini bilemezsin. Bana abartmissiniz derken , kendiniz yasayip görmediginiz sürece neye dayanarak yaziyorsun ?

Hergün haberlerde müslüman ülkelerden gelmis insanlarin hirsizlik , tecavüz gasp ve kavga haberleri duyuyoruz... Bak biz sana derdimizi anlatamiyoruz... Bu insanlar kendi ülkelerinde cahil , egitimsiz olarak yetistiler ve avrupaya uyum saglayamiyorlar. herseyi calip kirip döküyorlar , medeniyetsizler , kavgaci , yobaz toplumlar...

Avrupada yaşamasam, Sizinle bu tartışmaya hiç girmezdim.

Yaşadığım memlekette yaşayan müslüman yabancıların sayısı Avusturyadakinden bir hayli fazla ve hergün böyle haberler gelmiyor. Evet, abartıyorsunuz.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Düşünmekle, varsayımlarla bir yere varılmaz. Biliyorsanız, bildiklerinizi yazınız. Bilmiyorsanız, evvela öğreniniz.

Ayrıca bu terör örgütlerinin, canını kurtarmaya çalışan erkeklerle, kadınlarla ve çoçuklarla ne alakası var ?

O örgütlerdekiler cani ise, sadece yaşamak isteyen diğer insanlarda mı cani oluyor ?

Görmezden geldiğiniz başka bir nokta daha var. Oradan kaçanlar sadece müslümanlar değil !

Benim ilerizekali arkadasim neyi ögrenmem gerekecek ? 400.000 ISID linin hic biri müslüman degil mi diyeceksin ? Sen cok biliyorsun o halde acikla , nasil aciklayacaksin 400.000 ISID linin ne oldugu ne icin savastigini ? ABD bunlarin beyinlerine chip takipda mi kontroll ediyor ? Onu mu diyeceksin , artik ne diyeceksen , söylede sasiralim.

Sitelerde Paylaş

abd önce ışidi kuracak.. daha sonra o örgütü yok etmek için milyonlar askeri harcama yapacak askerlerini tehlikeye atacak???

fazla komplo teorisi üretiyorsunuz.

ışidi abdnın kurduğuna essekler bıle ınanmaz.

bu ıste abdnın parmağı yoktur.

Işidi amerıka kurmuştur dıyenler 10 sene önce amerıka kendı ikiz kulelerını vurdu diyenlerle aynı ahmak kafaya sahip gerizekalı kesimdir.

ABDnin ortadoğunun petrolünde falan gözü yoktur...

yav ghmssi( ekonomisi 17 trilyon dolar ülkeden bahsediyoruz) 50 100 milyar dolar petrol kazancı için neden kendini pisliğin içine çeksin.

abdnın tek amacı pis arap ülkelerine ılımlı islamı getirip taliban pisliğini ve işidi ortadan kaldırmaktır ve el kaide.

Sitelerde Paylaş

islam gümbür gümbür geliyor, macaristan da tekbir sesleri

buda almanyanin irkci sehri dresden de , islamin ayak sesleri

Videolarda görünen şey, ilkel, barbar, cahil ve zararlı bir sürünün şağılık halleri.

Yapılan yorum, gurur duyma hali.

Birileri de bunlara ''it sürüsü'' denildiğinde sinirleniyor.

Liberalizmin akıl hastalığılı olduğunu belittiğimizde de ne denildiğini anlamayanlar çok.

İşte bu.

Birisi senin evine gelir. Acıyıp içeri alırsın. ÖNce yemek verdiğin akba sıçar. Sonra ona yemek verdiğin eli ısısırır. Sonra onun arkadaşları da akıpıyı kırıp içeri girerler ve onun bu davranışlarını överler ve gurur duyarlar.

Sonra hepsi topluca karına ve çocuklarına tecavüz ederler. Kafalarını kesip bahçeye fırlattıktan sonra '''bu ev bizim'' derler ve seni de vucudundaki tüm kemikler kırık olarak sokağa atarlar.

Komşularına bağırırsın ''yardım edin yabancılar evimi ele geçirdi'' diye.

Ama komşuların liberaldir ve verdikleri cevap ''ne kadar yabancı düşmanı birisin, faşist, nazi, insanlık düşmanı. Diğer insanlara karşı daha anlayışlı olmayı öğrenmelisin'' olur. Ve evlerine girip kapılarını kapatırlar.

Bir adamın izlemeye devam ettiğini fark edersin, o da keyif alarak izlemektedir.

O adamı tanırsın hemen, geçen sene senin evini almak için düşük fiyatla çokca ısar eden ama teklifini gerçi çevirdiğin yahudidir bu.

Artık çok geçtir.

Gasp, cinayet, tecavüz, hırsızlık herşey serbesttir.

Ama bunları yapanlara ''it sürüsü'' demek çok yanlıştır, ırkçılıktır ve idamla cezalandırılmalıdır.

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ABDnin ortadoğunun petrolünde falan gözü yoktur...

yav ghmssi( ekonomisi 17 trilyon dolar ülkeden bahsediyoruz) 50 100 milyar dolar petrol kazancı için neden kendini pisliğin içine çeksin.

abdnın tek amacı pis arap ülkelerine ılımlı islamı getirip taliban pisliğini ve işidi ortadan kaldırmaktır ve el kaide.

yok artık.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...