Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

• İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

anibal, iyi yaziyorsun hos yaziyorsun ama insan senin yazilarini okurken sıkılıyor cunku uzunca yazdigin yazinin sadece yarisi onemli bilgilerle dolu. Yani kisa ve net anlatmiyorsun olayi cok uzatiyorsun

Secici, yatirimci. Bunlari ayiracaksin. Erkegin yapmasi gerektigi davranisi yazacaksin ve arkasindaki nedeni yazacaksin bu kadar basit. Cok uzatma.

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...
On 26.09.2015 at 15:23, anibal yazdı:

Basitçe harbi kaşar dediğimiz bu kızlara genel olarak nasıl davranılacağını irdeledik biraz.

Basitçe, kendinize odaklanın, kendi gözünüzden onun nasıl olduğunu vurgulayın. Onda gördüğünüz ve başka kızlara fark atan, onu gururlandıracak bir özelliği varsa, söyleyin, başka şeyler geveleyip onu kızdırmayın.

Yüzüne bakıp, takılıp öylece kalmayın, arkanızı dönüp, yan oturup vs. vs. sürekli yüz yüze olmaktan kaçının. Müzik, hobiler vs. gibi hafif, basit şeylerden konuşun. Romantik olmaya çalışmayın, çiçek filan almaya çıkmayın. Bu kızlar ketumdur, ağzından laf almak kolay değildir. Bu nedenle sorular sorarak onu açmanız gerekir. Fakat şahsına dair değil, neler düşündüğü, hissetiği filan hakkında. Mesela kızın işinden açıldıysa konu, işinin nesini seviyorsun gibi. Sen ne düşünürsün, ne yapardın, ne söylerdin gibi sorular. Eğer bu kıza rahat hissettirir ve bir açarsanız da, çenesi kapanmaz, hazırlıklı olun, söyleceklerini kaçırmayın, arada "sahi mi" falan filan eşlik edin, ne düşündün, ne yaptın gibi sorularla iyice gaza getirin, güzelce dinleyin.

Elbette kızın giydiği kombinin güzel olup onu göstermesi, göze görünen bir şey. Bunu herkes görür. Siz söylersiniz, bu sizinle onun arasındaki bağdır, ama başkalarının göremediğini görmeniz lazım. Şu mantranslator olsa, kolaydı di mi? Ama aklımızı kullanabiliriz. Ne yapıyor bu kız, sağını solunu açmıyor, kapatıyor. Suratını asıyor, gülücük filan dağıtmıyor? Sizce, öyle güzel, kıymetli, güzelce kapatacak bir örtü neyin üstüne örtülür? Elbette kıymetli bir şeyin üstüne. Kadınlar için dişi vücudu kıymetli değildir, o halde, nedir asıl kıymetli olan? İşte vuracağınız yer burasıdır bu kızları. O örttüğün şeyi gördüm demeniz lazımdır.

Şu an söyleyeceklerimize dikkat edin, kardeşiniz, ablanız vs. bu tip bir kızsa, emin olun onda da çok işe yarayacaktır. Ona şunları yada buna benzer bir şeyleri güzelce, gözünün içine bakarak söyleyin... Ve şu hususa da dikkat edin, hiç öyle bir cinsel baskı falan var mı? Ha, ablanıza söylerseniz, görün, size olan bakışı, davranışı değişecek, sizin üzerinize daha bir iyi düşüp destek olacaktır.

Senin hakkında ne düşünüyorum bak... Arada sırada kazara içindeki hassas ruhunu gösteriyorsun. Sen içinde çok hassas, çok yumuşak bir kızsın aslında. Ama istiridye gibi dışına çok sert bir kabuk yapmışsın, fakat bu içinde o kadife kadar yumuşak seni ve inci tanesi gibi yüreğini hissetmeme engel değil.* Benimde kendi duvarlarım var, çünkü kendimi birilerine verecek olmak gerçekten korkutucu. Ama bunu yapmayı da istiyorum, ancak herşeyiyle tamam olduğunu hissedeceğim biriyle...

(* dan sonrasını, sadece tavlamayı düşündüğünüz kızlara söyleyin...)

Söylenebilecek başka şeylerde var ama, bu sözler bizim kızlara çok etkili oluyor. Bu, bu nemrut suralta sakladığın o yumuşak, zayıf, çatlamış kalbini gördüm demenin kızcası. Bunları söyledikten sonra kimisi gülümser, kimisi bir garip olur, kimisi kızarır. Her neyse, üstüne gitmeyin, hazmetmesini bekleyin. Kızın o sert imajı, nemrut tip, salamaz hali filan darmadağın oldu, bir toplasın kendini, şu an anadan doğma çıplak hissediyor tahminen. İçecek bir şey söyleyin, öylesine bir şey sorun filan.

Bu kızla çıkacak olursanız, yanyana gezecek, ilgilendiğiniz şeylere gidip birlikte bakıp gözatacak filan bir yerlere gidin. Sinema iyi bir fikir olabilir, biraz aksiyon, heyecan olan, ama öyle kung fu filan gibi değil tabi. Ağır aşk hikayesi de değil, öyle filmlere gidin. Tiyatro etkili olabilir. Ama ne iyisi, oyun salonlarına gidip, oynayanları izlemektir. Park olur, paten olur falan filan. Arkadaşlarıyla tanışın, kendi arkadaşlarınızla tanıştırın zamanla, yeri geldikçe.

Bu kızlar romantizmi sevmez, itici olursunuz, ama dokunuşlarınız için romantik tutuşlar, çok hoşlarına gider. Elinden tutup kaldırmak, arabadan indirmek filan. Asansöre binerken, merdivende, kapıdan çıkarken vs. elinizi kalçası ile bel arasına hafifçe koyup onu korur gibi yönlendirmek, ama tabi dokunacak kadar sadece, iyi netice verir. kollarını, omuzlarını, sırtını filan hafif okşamak bilhassa ilerleyen süreçte hoşuna gider.

Bu kız bir seksi reddeden. Bu kız ancak yeterince mahrem bir ortamda sekse onay verir, o da verirse. Ama yeterince mahrem bir yerdeyseniz, o zamanda seks ister canı, hele ki şu yukardakileri yapmış sizseniz yanındaki. Bu durumda, yeterince uygun, yalnız, sakin bir yerde, onu öpmeyi deneyin ve ilk sınavınıza hazır olun. Yüzünü çevirip, dudaklarınızı yaklaştırın. MErak etmeyin, sizi kovalamaz, kafanıza topuklu ayakkabı filan indirmez. Basitçe yüzünü çevirir. Bu "korkuyorum, sabırlı ol" demektir. Öylece bekleyin azıcık, 2-3 sn, sonra hafifçe geri çekilp, o yüzünü çevirince tekrar aynı şekilde deneyin. Dudaklar buluşunca, eğer yeterince iyi öpüşürseniz, o reddedenin seksin önüne çektiği barajın yıkılışına şahit olursunuz ki, baya sel olur coşar ortalık...

Burdan sonrasını yazmak, bu forum için pek uygun değil, meraklısı ötesini özelden sorabilir.

Şuan tek kaşar türündeki kızlara karşı ne yapacağımızı öğrendik

kalan 7 türüde yazsaydın ÇOK ÇOK iyi olurdu

Sitelerde Paylaş

@anibal

Abi öyle bi anlatıyosun ki, her şeyi yapacak kişi bizmişiz gibi. 

Hep alttan aldım, olmadığım kadar rahat davrandım, sırf ona benzemek için falan, seksteki sorunu üstlendim vs. sonunda tepeme çıktı, uyuşmuyoruz vs. tarzından laflar etti. 

Şimdi sen yine diceksin becerememişsin, bırak becerememiş olayım, sırf ilkim olduğu için kimsenin göstermeyeceği toleransı gösterdim, karşımdaki bi seks makinesi arıyormus gibi konustu son olarak. Ben de böyle bi seks hayal etmemiştim ama deneyimsizlik sonucu ortaya bu çıktı. 

İlk hata yanlış kişiyi seçmemle başladı. Her ne kadar rol yaparak da ilerleyebiliyor olsak da, zaman geçtikçe yıpranıyoruz. 

İlerideki ilişkilerimde aklı başında birini seçmeye çalışıcam. 

Sürekli alttan ala ala psikolojim bozulmaya başladı, iyice hav hava döndüm. 

Sen yine bana bok atacaksın bundan da eminim. Şuan zırlıyor olabilirim ama kfkfkfmfmf gerçek ortada. 

Dünyayı ben kurtaracak değilim, o kızı ben boşaltacak değilim. 

Bazı şeyler için çabalamak gereksiz. 

Farklı kişilerle tanışmak bu yüzden gerekli. 

İnsanın ilkine acıyor, çişim geldi çıkar diyip, aynı zamanda bir makine bekleyen bi kız gelmesi baya yorucu.

Yoruldum, dinlenicem.. 

Sitelerde Paylaş

@CinleriGorenAdam

Uyuşmuyoruz diye doğru söylemiş ki zaten sen de bunun farkındaydın, diğer başlıkta yazdıklarını unuttun mu?

Kız arkadaşın sana baştan sinyali vermişti fakat sen görmek istemedin. Sana başka erkeklerle de görüşeceğim tarzında konuştuğunda, olayın bu aşamaya geleceği belliydi, o erken davrandı sadece.

Kafana hiç takma ve üzgün bir tavır takınıp dolaşma etrafta, tam tersi gayet neşeli ve umursamaz bir şekilde okuluna gidip gelmelisin. 

Her iki başlıkta yazılanları dikkatlice oku çünkü @anibal hiç kimsenin kendine bile itiraf edemediği gerçekleri tüm çıplaklığı ile yazmış. Kabullenmek ne kadar zor olursa olsun, görmezden gelmekten kat kat iyidir. 

Takma kafana ve keyfini bozma, derim. 

tarihinde Ali Genco tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 hours ago, CinleriGorenAdam said:

@anibal

Abi öyle bi anlatıyosun ki, her şeyi yapacak kişi bizmişiz gibi. 

Hep alttan aldım, olmadığım kadar rahat davrandım, sırf ona benzemek için falan, seksteki sorunu üstlendim vs. sonunda tepeme çıktı, uyuşmuyoruz vs. tarzından laflar etti. 

Şimdi sen yine diceksin becerememişsin, bırak becerememiş olayım, sırf ilkim olduğu için kimsenin göstermeyeceği toleransı gösterdim, karşımdaki bi seks makinesi arıyormus gibi konustu son olarak. Ben de böyle bi seks hayal etmemiştim ama deneyimsizlik sonucu ortaya bu çıktı. 

İlk hata yanlış kişiyi seçmemle başladı. Her ne kadar rol yaparak da ilerleyebiliyor olsak da, zaman geçtikçe yıpranıyoruz. 

İlerideki ilişkilerimde aklı başında birini seçmeye çalışıcam. 

Sürekli alttan ala ala psikolojim bozulmaya başladı, iyice hav hava döndüm. 

Sen yine bana bok atacaksın bundan da eminim. Şuan zırlıyor olabilirim ama kfkfkfmfmf gerçek ortada. 

Dünyayı ben kurtaracak değilim, o kızı ben boşaltacak değilim. 

Bazı şeyler için çabalamak gereksiz. 

Farklı kişilerle tanışmak bu yüzden gerekli. 

İnsanın ilkine acıyor, çişim geldi çıkar diyip, aynı zamanda bir makine bekleyen bi kız gelmesi baya yorucu.

Yoruldum, dinlenicem.. 

İyi de, bana ne kızlardan? Ben seni düşünerek söylüyorum bişeyleri.

Bak kendin söylüyorsun, psikolojin sefil oluyor, köpek gibi oluyorsun.

Sana da çözümü söylüyoruz. İşedi, sıçtı falan demeyeceksin, vazifeni yapacaksın. 

Bir kızı, kadını herneyse, oynaşırsın, şu bu. Ama işi yatağa geldiyse, öyle üstler başla çıkarılmış, nefesle ısıtmaya başlamışsa, o hale girdiyse, sen artık bir erkeksin. Bir hayvan hatta. O işi yapacaksın, evire çevire, yok acıyor, yok şuyum geldi, yok ben bakireydim filan falan dinlemeyeceksin. Bunu da kadın için yapmayacaksın, kendin için yapacaksın. Yeterince açık mı? 

Yoksa, ezikliğin dibinde debelenir durursun. Konu becermek konusu değil, konu senin erkek olmanın sana yüklediği vazifeyi yapacak olman. Yapacaksın, işini bitirecek, gerekiyorsa kıçını tekmeyi de vuracaksın. Ondan dön kıçını yat uyu, kahveye git maçakızı oyna, balığa git, o kıza da bir daha gözüm görmedi seni de, hepsi tamam. Ama iş kızla o noktada ise, yapacağın şey belli. Bunu da kız için yapmayacaksın, tekrar tekrar yazdırıyorsun bana. 

İşte seni yoran, psikolojini falan bozan şey, bu. Yap ve kurtul bundan. Yoksa, eziğin dibi olarak yaşayıp gideceksin öyle.

Sitelerde Paylaş

Yazıları okuyunca yemek programlarına bakarak karnımı doyurmaya çalışıyormuş gibi hissettim.

Kızlarda keşfedilecek birşey yok. Bunun ilmi bilimi falan da yok. Hoşlanırsın hoşlanmazsin.. onlara öyle mış gibi davranmanızi isterler sadece. Peşinden kosuyor-muş , tanımaya calisiyor-muş gibi yapın yeter. Tanistikca da eskisi gibi olmaz erkek de kadın da öyle.  İçi boş kadın çok naz yapar böylece kendini değerli hisseder ve hissettirdiğini dusunur , içi dolu kadın da zaten belli olur.

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
37 dakika önce, anibal yazdı:

Sana da çözümü söylüyoruz. İşedi, sıçtı falan demeyeceksin, vazifeni yapacaksın. 

Bir kızı, kadını herneyse, oynaşırsın, şu bu. Ama işi yatağa geldiyse, öyle üstler başla çıkarılmış, nefesle ısıtmaya başlamışsa, o hale girdiyse, sen artık bir erkeksin. Bir hayvan hatta. O işi yapacaksın, evire çevire, yok acıyor, yok şuyum geldi, yok ben bakireydim filan falan dinlemeyeceksin. Bunu da kadın için yapmayacaksın, kendin için yapacaksın. Yeterince açık mı? 

Yoksa, ezikliğin dibinde debelenir durursun. Konu becermek konusu değil, konu senin erkek olmanın sana yüklediği vazifeyi yapacak olman. Yapacaksın, işini bitirecek, gerekiyorsa kıçını tekmeyi de vuracaksın. Ondan dön kıçını yat uyu, kahveye git maçakızı oyna, balığa git, o kıza da bir daha gözüm görmedi seni de, hepsi tamam. Ama iş kızla o noktada ise, yapacağın şey belli. Bunu da kız için yapmayacaksın, tekrar tekrar yazdırıyorsun bana. 

İşte seni yoran, psikolojini falan bozan şey, bu. Yap ve kurtul bundan. Yoksa, eziğin dibi olarak yaşayıp gideceksin öyle.

Adamı damat koğuşuna mı tıktıracaksın anibal, bu nasıl tavsiye? ??

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, anibal yazdı:

Birlikte olduktan sonra yatakta ne yapmalıyız? 

Sitelerde Paylaş
On 26.03.2019 at 06:02, Kenopsia said:

Adamı damat koğuşuna mı tıktıracaksın anibal, bu nasıl tavsiye? ??

İşin doğrusu bu.

Tamam, gez, dolaş, otur kalk, kafana göre takıl et. Bu başka mesele. 

Ama bir kız senle yatağa gönüllü olarak gidiyorsa, o zaman işin rengi değişir. Orada, böyle uyuz bahanelerle vazifeni yapmaktan kaçamazsın. Ki, bu noktada, kıyamet kopuyor olsa, bu dahi uyuz bir bahanedir. 

Elbette bunun kız üstünde de etkisi vardır, ona da bu işkenceyi yapma hakkınız yok.

Sitelerde Paylaş
19 hours ago, CinleriGorenAdam said:

Yorulunca uyuyorsun sarılıp. 

Çok büyük bir iş yapmış gibi olma, biraz dinlenme bile, otur, sigaranı yak, bırak o hazmetmeye çalışsın kaslarındaki gerginliği falan. Sonra hayatına devam et, tabi orada bir insan var, eğer bir hayvan değilsen, onunla insan gibi ilgilenirsin. Elbette evinde biri olunca nasıl konuşur edersen, aynısını yap. 

Şu ayrımı iyi yapmanız gerekiyor. Kadının, sana tamam, hadi, sahip ol bana dediği an ile kadının ve senin işinizin bittiği an arası, bambaşka bir süreçtir. Bu süreçte, ilkel güdüler öne çıkar, çıkmalıdır. Ama elbette her şeyin bir usturubu vardır, ona göre. 

Bu süreçte davrandığın gibi, normal hayatında davranamazsın, davranmamalısın da. Mesela, burada acayip dominant olacan, saçından çekip, emrederek şöyle böyle diyoruz. Ama bu sadece o süreç ve o tür bir kadın için. Bu sürecin dışında, tamamen farklı olman, o kadını gayet rahat ettirmen, zorlamaman gerekiyor hiç bir şeye, kabaca. Yani, yatakta, farklı olmalısın, başka yerde daha farklı. İkisini birbiri ile karıştırma. 

Yatak işi bitti, ne yapacan? Bu da elbette kadına bağlı. Ama artık farklı olman gerekiyor, bunu anlaman lazım. 

Sitelerde Paylaş

Geçen gün seks dönmesin, sana öğretmekle uğraşmak istemiyorum demişti, ben de bunun üzerine buraya gelip yazdım zaten. 

Öğretmek falan diyor da, sanki üstüne tez yazmış, o kadar rahatsız edici ki dediği, çoğu şeyi falan alttan alıyorum

Sebebi hevesimi alamamış olmam, boşaltsam ne değişecek diye düşünmem falan. 

Dün o bana sırnaştı, o kadar dediklerinden sonra, belimi tutuyor, kolumu tutuyor, kendini öptürüyor falan. Akşamına da yazdı, "Bugün bana bebek sevgisi geldi, kucağıma alıp sıkmak koklamak istedim" diye

Ben kafamda demiştim bu kız basit bi kız, kendisini en iyi becerenle beraber olmak istiyor gibisinden, onu ısıtmaya çalışmayacaktım, sohbet başlatmayı düşünmüyordum

Hatta bu penisin işi burda bitti demiştim. 

Sonra tekrardan sıcak davranıyor, o öpüyor falan. Bugün de aynı sıcaklıktaydı, elimi tutuyor dudağımdan öpüyor vs. 

Aklımı karıştırıyor boyuna.

Aklımda iyice basit bir kız oldu artık. Sanki otokontrolü hiç yokmuş da kanında hangi hormon varsa direk etkileniyormuş gibi davranıyor. Çok rahat küfür ediyor, sigara içiyor ben beğenmiyorum bunları şahsen. 

Yüzüne gülüyorum, anlıyormuş gibi yapıyorum, yatağa tekrar atabilmek için. 

Beni kesen kızlar varmıs onla yürürken, onları anlatıp, onları aşağılıyor, bana o kızları yakıştıramıyor falan. 

Yaşadığımız şeyin adını o koydu,-ona ciddi düşünebileceğimi de söyledim, oysa kısıtlanmaktan korkuyor- sevgili olmaktan korkuyor, eskisi halt yemiş buna, bu da travma geçirmiş falan

Benefits diyor kendince... 

Onunla arkadaş olunca ona soğuk geliyormuşum, o yüzden bana yanaşıyormuş,

sevgimi onu öperek, ona güzel şeyler söyleyerek gösterebilirmişim gibi hissediyormuş. 

Böyle de sevgili gibi hissediyormuş, sonra sebebini de onun sevgi açlığına bağladı, psikoloğa gitmem gerek falan dedi. 

Ne kadar saçma salak bir kız anlamadım, beraber vakit geçiriyoruz, bazen beraber sıkılıyoruz, bazen beraber eğleniyoruz, seks de ne kadar başarılı olmasa da oluyor. Sonra çıkıp diyor, sevgili gibi oldu...

Zaten o yöne doğru ilerlemez mi bu insan ilişkisi... 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...