Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

5 saat önce, anibal yazdı:

Yahu kaç kere yazdık, rahat ettireceksin diye? Sen ister misin, güzel seks yapmışsın, mutlu, huzurlu uyumuşsun, biri gelmiş başına, kalk seni sikicem diyor? Böyle mi rahat olacak hatun kişi? 

Onu rahat ettir -> Seks istesin -> İşini gör -> Dostu ol -> Rahat etsin -> Başa sar.

İşte döngü bu, zor mu bunu anlamak, ama zor görünüyor.

Bu hususlara dikkat edin, her case'i tek tek yazamayız. Diyoruz rahat ettireceksin, dur seni sikecem diye uykusundan uyandırıp mı edeceksin? 

İnce fikri geçtim, kalın fikirli bari olun. Hiç mi ne deniyor, güzelce hazmetmeye çalışmıyorsunuz? 

???????

SJAKDHSJAKDNSHASHSJDF.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 saat önce, anibal yazdı:

Bilmem, ama sanmam da, bunları çektiren manifaturacı, o kadar zengin bişey değil. Baktım şöyle, bu hatun 1.71 boyunda imiş, o ise, 1.74 imiş, yani boydan kaybediyor biri.

Doğrusu şu ki, bu resimlere bakarsak, sadece sallıyorsun. Sorun da bu zaten, çözmemiz gerekiyor. Nerden çıkarıyorsun bu hatunun seksi meşru gördüğünü, seçici olduğunu falan? Hoş, seçici olmayan kadın mı var? 

Çabuk çabuk cevap vermelisin. Hızlı düşünmeye, yazmaya, anlatmaya ve odaklanmaya alışmalısın. İnternete 2400 bps dial up modemle bağlanmıyorsan, 3 dk içinde cevap vermiş olmalısın. Hadi, top sende. 

Sen bakınca ne görüyorsun Anibal?

Bu kadınlara nasıl yaklaşırdın?

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, adalet123 said:

Sen bakınca ne görüyorsun Anibal?

Bu kadınlara nasıl yaklaşırdın?

Boş ver onu.

Ama çok merak ediyorsan, bildiğin kızın teki işte, fark yok benim gözümde. Basitçe, dişi homo sapiens. 

Ve konu benim ne gördüğüm değil, sizin ne görüp, ne göremediğiniz? 

Öncelikle, böyle bakarak karakter analizi yapmaya çalışıyorsun, nedir kriterin?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, anibal yazdı:

Boş ver onu.

Ama çok merak ediyorsan, bildiğin kızın teki işte, fark yok benim gözümde. Basitçe, dişi homo sapiens. 

Ve konu benim ne gördüğüm değil, sizin ne görüp, ne göremediğiniz? 

Öncelikle, böyle bakarak karakter analizi yapmaya çalışıyorsun, nedir kriterin?

Birisi dikkat çekmeye çalışıyor sadece para harcıyor erkeğini bulamadığı için.Öbürü kendi halinde bir kadın kameraya direkt bakmaması yeteri kadar ilgi gördüğünün göstergesi.

Sitelerde Paylaş
Just now, adalet123 said:

Birisi dikkat çekmeye çalışıyor sadece para harcıyor erkeğini bulamadığı için.Öbürü kendi halinde bir kadın kameraya direkt bakmaması yeteri kadar ilgi gördüğünün göstergesi.

Garip olan şu, ikisi aynı kadın. 

Birisinin dikkat çekmeye çalıştığını nerden çıkarıyorsun? Ya öbürü ise dikkat çekmeye çalışan? Birinin yeteri kadar ilgi gördüğüne nerden kanaat ediyorsun, dahası öyle bir ilgi sitediğin neye dayanarak düşünüyorsun?

Sanırım, ciddi falcılık eğitimleri almışsın, ne dersin?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, anibal yazdı:

Garip olan şu, ikisi aynı kadın. 

Birisinin dikkat çekmeye çalıştığını nerden çıkarıyorsun? Ya öbürü ise dikkat çekmeye çalışan? Birinin yeteri kadar ilgi gördüğüne nerden kanaat ediyorsun, dahası öyle bir ilgi sitediğin neye dayanarak düşünüyorsun?

Sanırım, ciddi falcılık eğitimleri almışsın, ne dersin?

Ilki kendini zengin gösteriyor ikincisi daha mütevazı.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, adalet123 said:

Ilki kendini zengin gösteriyor ikincisi daha mütevazı.

Belki zengindir, nerden biliyorsun? İkincisini elindeki çanta, ilkinin giydiği her şeyi alabilir, biliyor muydun?

Önce, fotoğrafın çekildiği yere bir bak, nerde bunlar? 

Sanırım hiç zengin görmedin, hiç te fakir. İlk kız mesela bir burberry giymiyor, elinde hermes çanta falanda yok. Nesi zengin olabilir ki o kıyafetle? Seni ne ola ki böyle düşündüren.

Diğeri mütevazi diyorsun da, elindeki çanta, senin dolara bastığın paraya zor alınır, biliyor muydun? 

Önce şunu görüyoruz, çok çok fazla önyargılısın. Bakılması gereken hiç bir şeye bakmamışsın. Havada güneş yok, bu neyin gözlüğü mesela? İkinici kız, öyle saat mi takılır, çanta mı tutulur, neyi gözümüze sokmaya çalışıyor mesela? 

Psikoloji testinde değiliz, mürekkep damlasında ne gördüğünü sormuyoruz, aslen bir şeyde sormuyoruz. Ama gördüğümüz şey şu, sen kızlara bakmıyorsun, onları göremk istediğin gibi görüyorsun, onlara değil, sende uyandırdıkları imgelere dalıyorsun.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, anibal yazdı:

Belki zengindir, nerden biliyorsun? İkincisini elindeki çanta, ilkinin giydiği her şeyi alabilir, biliyor muydun?

Önce, fotoğrafın çekildiği yere bir bak, nerde bunlar? 

Sanırım hiç zengin görmedin, hiç te fakir. İlk kız mesela bir burberry giymiyor, elinde hermes çanta falanda yok. Nesi zengin olabilir ki o kıyafetle? Seni ne ola ki böyle düşündüren.

Diğeri mütevazi diyorsun da, elindeki çanta, senin dolara bastığın paraya zor alınır, biliyor muydun? 

Önce şunu görüyoruz, çok çok fazla önyargılısın. Bakılması gereken hiç bir şeye bakmamışsın. Havada güneş yok, bu neyin gözlüğü mesela? İkinici kız, öyle saat mi takılır, çanta mı tutulur, neyi gözümüze sokmaya çalışıyor mesela? 

Psikoloji testinde değiliz, mürekkep damlasında ne gördüğünü sormuyoruz, aslen bir şeyde sormuyoruz. Ama gördüğümüz şey şu, sen kızlara bakmıyorsun, onları göremk istediğin gibi görüyorsun, onlara değil, sende uyandırdıkları imgelere dalıyorsun.

Anibal zengin olanı dikkat çekmek isteyeni sen fark edebiliyorsun.Peki ama sonrasında bu bilgileri nasıl kullanırdın?

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Kenopsia yazdı:

Şu konuyu ekşisözlük'e atanın rahat 200 cevap 500 favorisi var.

Hatta başlık ismini de veriyorum: "ateistforum'daki cinsel seks muhabbeti"

Eksisozlük lağım çukuru,haysiyetsiz ne kadar ahlaksız sapık varsa toplandığı bir yer orası bizim için bir şey ifade etmiyor.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, adalet123 said:

Anibal zengin olanı dikkat çekmek isteyeni sen fark edebiliyorsun.Peki ama sonrasında bu bilgileri nasıl kullanırdın?

Önce karşındakini doğru görmeyi bilmen gerekiyor. Bu şekilde önyargılar ile maalesef hiç bir adım ileri gidemezsin. Eğer, kadına doğru bakmayı bilirsen, o zaman ancak arkası gelir. 

Ve sana sorduklarımıza da hiç cevap vermiyorsun, bu senin zararına, aklımda tutamam ki seni neyi ne görüp görmediğini :352nmsp:

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, adalet123 said:

Bir kadın, dikkat çekmek istemez. Böyle bir derdi yoktur, bunu bir türlü anlamadı bizim erkek milleti, tamam da, kadın milleti de anlamıyor çok zaman. 

Size bir laf etmekte geriyor resmen. Kadın dikkatlerden saklanmakda istemez. Ama durun bir dikkat çekeyim gibi bir güdüsü falan yoktur. Bir düşün, dikkat çekmek isteyen, kabara kabara gezen, ucube denecek kuyruklara falan sahip olanlar, dişiler midir, erkekler mi, doğada? Kadın, kendine bakar, bilhassa erkeklerin dikkati falan onu zerre enterese etmez. O yüzden, en ebleh kıyafetle her tür kızı her bir yerde görebilirsin, bu hemen hiç bir şey ifade tmez, en azından bu açıdan.

Konu şöyle zira. Bir kadın, sevilmek istiyorsa, gidip ona "sen sevgi istiyorsun" dediğin an, küüüütttt... Gördün onu, o zaman ver sevgini diyerek tepene çıkabilir. Kadınların böyle bir acayip tarafları vardır. Çözdün onu, ne istediğini biliyorsun, anladın, o zaman vereceksin ona sevgiyi. Şansın yok. Uğraşır artık senle. Bir de senden kötüsü olmaz, hem böyle yaptı, hem bir de sevmiyor diye herkese de şikayet eder. 

İşte olay bu noktadan önemli her şeyin başında. Sen bir kadının ne istediğini anlayamadığın sürece, ona ulaşamazsın. Çok zor da değil, hatta hiç zor değil. Çünkü, biz erkekler gözlerimizi kullanmakta onlardan bir kaç göbek üstünüz. ama böyle önyargılı bakarsak, elbette sadece hayal görmüş oluruz, şu an dünyadaki bilmem kaç hemcimsimizin yapıp, kadından postayı yemekle yaptığı gibi. Seni o niteliksiz güruhtan ayıracak şey bu olacak. Kadına, önyargıların ve gene maalesef o malum erkek bakışı ile bakmamayı becermen gerekiyor. 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Kenopsia said:

???????

SJAKDHSJAKDNSHASHSJDF.

Ne diyeyim daha :89:

Kaç defa diyorum, rahat ettireceksin. O ise bir de kendi ağzıyla diyor "rahatsız edicem" :smashfreak: 

Ölür müsün, öldürür müsün :352nmsp:

Neyinize sizin kız tavlamak falan, ne haliniz varsa deyip çekip git diyor lucifer :276:

Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, anibal yazdı:

Bir kadın, dikkat çekmek istemez. Böyle bir derdi yoktur, bunu bir türlü anlamadı bizim erkek milleti, tamam da, kadın milleti de anlamıyor çok zaman. 

Size bir laf etmekte geriyor resmen. Kadın dikkatlerden saklanmakda istemez. Ama durun bir dikkat çekeyim gibi bir güdüsü falan yoktur. Bir düşün, dikkat çekmek isteyen, kabara kabara gezen, ucube denecek kuyruklara falan sahip olanlar, dişiler midir, erkekler mi, doğada? Kadın, kendine bakar, bilhassa erkeklerin dikkati falan onu zerre enterese etmez. O yüzden, en ebleh kıyafetle her tür kızı her bir yerde görebilirsin, bu hemen hiç bir şey ifade tmez, en azından bu açıdan.

Konu şöyle zira. Bir kadın, sevilmek istiyorsa, gidip ona "sen sevgi istiyorsun" dediğin an, küüüütttt... Gördün onu, o zaman ver sevgini diyerek tepene çıkabilir. Kadınların böyle bir acayip tarafları vardır. Çözdün onu, ne istediğini biliyorsun, anladın, o zaman vereceksin ona sevgiyi. Şansın yok. Uğraşır artık senle. Bir de senden kötüsü olmaz, hem böyle yaptı, hem bir de sevmiyor diye herkese de şikayet eder. 

İşte olay bu noktadan önemli her şeyin başında. Sen bir kadının ne istediğini anlayamadığın sürece, ona ulaşamazsın. Çok zor da değil, hatta hiç zor değil. Çünkü, biz erkekler gözlerimizi kullanmakta onlardan bir kaç göbek üstünüz. ama böyle önyargılı bakarsak, elbette sadece hayal görmüş oluruz, şu an dünyadaki bilmem kaç hemcimsimizin yapıp, kadından postayı yemekle yaptığı gibi. Seni o niteliksiz güruhtan ayıracak şey bu olacak. Kadına, önyargıların ve gene maalesef o malum erkek bakışı ile bakmamayı becermen gerekiyor. 

Anibal ben baktığımda bir şey göremiyorum ama sadec ikinci kadını güzelmiş.

Sitelerde Paylaş
10 minutes ago, adalet123 said:

Anibal ben baktığımda bir şey göremiyorum ama sadec ikinci kadını güzelmiş.

Göremiyorsun, zaten sorunda bu diyoruz ya. 

Sana şunu nerden çıkardın, bunu neden diyorsun diyoruz, onlara da gık diyemiyorsun. Ben sana nasıl yardım edebilirim ki? Doktora gitmişsin, valla ben bilmem, sen bana ilacımı verde gideyim diyorsun aynen şu anda. Maalesef, ben müneccim değilim, hiçte sevmem müneccimlik etmeyi. 

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, anibal yazdı:

Göremiyorsun, zaten sorunda bu diyoruz ya. 

Sana şunu nerden çıkardın, bunu neden diyorsun diyoruz, onlara da gık diyemiyorsun. Ben sana nasıl yardım edebilirim ki? Doktora gitmişsin, valla ben bilmem, sen bana ilacımı verde gideyim diyorsun aynen şu anda. Maalesef, ben müneccim değilim, hiçte sevmem müneccimlik etmeyi. 

Anibal bakıyorum ama güzel iki kadın görüyorum sadece.

Sitelerde Paylaş

@adalet123

Sen bence bu başlık altındaki yazıları baştan oku bir güzelce temel şeyleri öğren ondan sonra 

Anibal arka sayfalarda kızların hangi türe girdiğini nasıl anlamamız gerektiğini yazdı pehlivan tefrikası gibi

kadının üç şeyini tespit etmen lazım İlişkiye bakış,sekse bakış,hayata bakış

Bunları "adam gibi" anladıktan sonra  geleceksin yazacaksın anibala

Sallıyorum kızın seçici (test ederek seçen) ,seksi reddeden,hayalperest olsun

Bunları yazacaksın anibal a oda ne yapman oda o kıza karşı nasıl yaklaşman gerektiğini söyleyecek

Yok ben uğraşamam diyorsan da elin seni hazırda bekliyor zaten gerek yok hiç böyle şeylere

Sitelerde Paylaş
On 02.04.2019 at 18:35, anibal yazdı:

Henüz beyin gelişimi süren, hormonları, düz yaşamak için değilde, gelişmek, büyümek için üretilen bir kızın, bir sistematiğe oturacağını düşünmek elbette abes olur. 

Anibal kızlar kaç yaşında belli bir sistematiğe oturur?

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, ateistik yazdı:

@adalet123

Sen bence bu başlık altındaki yazıları baştan oku bir güzelce temel şeyleri öğren ondan sonra 

Anibal arka sayfalarda kızların hangi türe girdiğini nasıl anlamamız gerektiğini yazdı pehlivan tefrikası gibi

kadının üç şeyini tespit etmen lazım İlişkiye bakış,sekse bakış,hayata bakış

Bunları "adam gibi" anladıktan sonra  geleceksin yazacaksın anibala

Sallıyorum kızın seçici (test ederek seçen) ,seksi reddeden,hayalperest olsun

Bunları yazacaksın anibal a oda ne yapman oda o kıza karşı nasıl yaklaşman gerektiğini söyleyecek

Yok ben uğraşamam diyorsan da elin seni hazırda bekliyor zaten gerek yok hiç böyle şeylere

Fotoğrafa bakıp nasıl anlayacaksın peki?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...