Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

Just now, adalet123 said:

İşten güçten bahsedip nasıl biri olduğunu çözüp yürütemez miyim?

Benim amacım kadınla diyaloğa giribilmek sonrasını sen söyledin zaten.Bakıyorum ama göremiyorum nasıl bakmalı be yaklaşmalıyım? Söze ne işle uğraştığını sorarak ve kendi planlarımdan bahsederek girsem olmaz mı?

Bahsetmek başka. Öyle bahsederek falan büyük ihtimalle çuvallarsın. Önce görmeyi öğrenmen gerekiyor. Gördüklerini de anlamayı.

Ama sanki körmüşsün gibime geliyor, göremiyorsun hala hiç bir şey. 

Kaç defadır söylüyoruz, hala aynı çayırda otluyorsun, farkında mısın?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 dakika önce, anibal yazdı:

Bahsetmek başka. Öyle bahsederek falan büyük ihtimalle çuvallarsın. Önce görmeyi öğrenmen gerekiyor. Gördüklerini de anlamayı.

Ama sanki körmüşsün gibime geliyor, göremiyorsun hala hiç bir şey. 

Kaç defadır söylüyoruz, hala aynı çayırda otluyorsun, farkında mısın?

Tamam sen fotoğraflar koyup anlatsan bende nasıl görmem gerektiğini anlasam nasıl olur?  

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, adalet123 said:

Tamam sen fotoğraflar koyup anlatsan bende nasıl görmem gerektiğini anlasam nasıl olur?  

Olmaz. Bak hala anlamıyorsun, bunu yapması gereken sensin. Bu, sen koş, şınav çek falanda, anternmanı yap, ben müsabakaya çıkarım demekten farksız, o kaz kafan almıyor mu bunu?

Hiç, ama hiç bir şey demiyorsun ki, bakıyorum, şunu görüyorum gibi. Ya sallıyorsun, yok gelecek planları varmışta. Yada sayıklıyorsun, illa ben ne deyecem onu söyle. 

Bak, kaç defa diyorum, gördüğünü yaz, anlat, düşündüğün, yorumunu falan değil, çok mu zor. Saçı sarı, gözü mavi, göbek yok falan bile mi diyemiyorsun? 

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, anibal yazdı:

Olmaz. Bak hala anlamıyorsun, bunu yapması gereken sensin. Bu, sen koş, şınav çek falanda, anternmanı yap, ben müsabakaya çıkarım demekten farksız, o kaz kafan almıyor mu bunu?

Hiç, ama hiç bir şey demiyorsun ki, bakıyorum, şunu görüyorum gibi. Ya sallıyorsun, yok gelecek planları varmışta. Yada sayıklıyorsun, illa ben ne deyecem onu söyle. 

Bak, kaç defa diyorum, gördüğünü yaz, anlat, düşündüğün, yorumunu falan değil, çok mu zor. Saçı sarı, gözü mavi, göbek yok falan bile mi diyemiyorsun? 

İlki saçlarını önüne vermiş ve kırmızı tayt giymiş 

İkinci deri çeker giyip saçlarını toplamış.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, adalet123 said:

İlki saçlarını önüne vermiş ve kırmızı tayt giymiş 

İkinci deri çeker giyip saçlarını toplamış.

Hadi bakalım, biraz daha ıkınsan, bir şeyler çıkacak sanki.

Görünen o ki, öncelikle kızın ne giydiğine bakıyorsun. Bir de saçlarına. 

Şimdi bundan ne çıkar? Sen kızları anlamadığın için, onların kıyafetleri ile bir değerlendirme yapmaya çalışıyorun. Tamam, sokaktaki %95'in içine girdin, tebrikler. Ama onlar zaten böyle yaparak yanıldıkları için pek bir yere varamıyor, "nefes alsın yeter" modunda kalıyor. Yani, bu bakışın yanlış, düzeltmen gerekiyor. 

Şimdi bakmadığın yerlere bakmayı dene, mesela yüzüne, boyuna, göbeğine falan, bakalım neresine bakacaksın? Benim yönlendirmemi bırak, sen nereye bakıyorsun, neresi sana bak diyorsa, oraya bak. Ne görüyorsan, dikkat et, görüyorsan, onu söyle. Dediğim gibi, bu senin antremanın. Kopya falan çekmenin zararı sana olacak. 

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, anibal yazdı:

Şimdi bundan ne çıkar? Sen kızları anlamadığın için, onların kıyafetleri ile bir değerlendirme yapmaya çalışıyorun. Tamam, sokaktaki %95'in içine girdin, tebrikler. Ama onlar zaten böyle yaparak yanıldıkları için pek bir yere varamıyor, "nefes alsın yeter" modunda kalıyor. Yani, bu bakışın yanlış, düzeltmen gerekiyor. 

Şimdi bakmadığın yerlere bakmayı dene, mesela yüzüne, boyuna, göbeğine falan, bakalım neresine bakacaksın? Benim yönlendirmemi bırak, sen nereye bakıyorsun, neresi sana bak diyorsa, oraya bak. Ne görüyorsan, dikkat et, görüyorsan, onu söyle. Dediğim gibi, bu senin antremanın. Kopya falan çekmenin zararı sana olacak. 

Ilki tatlı bir makyaj yapmış.

İkinci dudaklarını aralık bırakmış ve çekici bir makyaj yapmış.Öpüsmek istiyor sanki.Ikisinin de elleri bakımlı.

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, anibal yazdı:

Ben de merak ettim :D

Üstteki asyalı, elini beline koymuş. Daha açık bir pozisyon. Alttaki ise elini ceketinin önüne, belinin birazını kapatacak şekilde koymuş. Defansif.

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Kenopsia said:

Ben de merak ettim :D

Üstteki asyalı, elini beline koymuş. Daha açık bir pozisyon. Alttaki ise elini ceketinin önüne, belinin birazını kapatacak şekilde koymuş. Defansif.

İyi bir bakış, özellikle alttaki için. Eğer bu canlı olarak karşınızda olsa, size kendini kapatıyor demek olur açıkca. Doğru mu? Vücut dilini anlamak faydalı bir iştir.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibal yazdı:

İyi bir bakış, özellikle alttaki için. Eğer bu canlı olarak karşınızda olsa, size kendini kapatıyor demek olur açıkca. Doğru mu? Vücut dilini anlamak faydalı bir iştir.

Doğru sanırım. Kişinin ayaklarının yönünün de ilgi seviyesini gösterdiğini okumuştum. Ama biriyle birebir konuşurken ayaklarına bakmak güç olduğu için hiç denediğim olmadı.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, adalet123 said:

Ilki tatlı bir makyaj yapmış.

İkinci dudaklarını aralık bırakmış ve çekici bir makyaj yapmış.Öpüsmek istiyor sanki.Ikisinin de elleri bakımlı.

Evet, hala dış görünüştesin. Tamam, bunda bir yanlış yok, diyoruz ya, %95 böyle yapıyor sokaktaki. 

Elleri bakımlı. Demek ki, hiç bir şey, bir şey çıkmaz bundan. Çekici makyaj diyoruz ya, o da boş, zira çekici gören biziz, o çekici makyaj yapmaz. Ama dikkat edelim, çekici dediğimiz, gayet dorğu dürüst, iyi yapılmış bir makyaj. Bu da bu kızların kafasının boş olmadığını gösterir, doğru mu? Aslında bunun görülmesini istediği, o çekici olması değil, o zekası, aklı olabilir mi, hiç düşündün mü?

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, anibal yazdı:

Evet, hala dış görünüştesin. Tamam, bunda bir yanlış yok, diyoruz ya, %95 böyle yapıyor sokaktaki. 

Elleri bakımlı. Demek ki, hiç bir şey, bir şey çıkmaz bundan. Çekici makyaj diyoruz ya, o da boş, zira çekici gören biziz, o çekici makyaj yapmaz. Ama dikkat edelim, çekici dediğimiz, gayet dorğu dürüst, iyi yapılmış bir makyaj. Bu da bu kızların kafasının boş olmadığını gösterir, doğru mu? Aslında bunun görülmesini istediği, o çekici olması değil, o zekası, aklı olabilir mi, hiç düşündün mü?

Evet anladim dış görünüş pek bir şey ifade etmiyor.Peki o zaman neye dikkat ederek yaklaşmalıyım?

Kadına bir şeyler anlatmalı yada sorup onu tanışabileceğim bir şeyler anlatmasını sağlamalıyım.

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, adalet123 said:

Evet anladim dış görünüş pek bir şey ifade etmiyor.Peki o zaman neye dikkat ederek yaklaşmalıyım?

Kadına bir şeyler anlatmalı yada sorup onu tanışabileceğim bir şeyler anlatmasını sağlamalıyım.

İşte kadın karşında. Nasıl yaklaşacağına dair, elinde olan bundan fazlası değil.

Bilmem olayın farkında mısın, bakman gereken yerlere hiç bakmıyorsun. Sadece dış görünüşe bakıyorsun. Bakman gerekenleri say baba sayalım, olmaz, ezberle olmuyor bu işler. 

Mesela, hiç mi duymadın, gözler kalbin aynasıdır, yalan söylemez asla. Sadece bir mesela işte sana. Bak, adam elini kendine kalkan etmesinden bir şey çıkarıyor, sen ise sadece boş şeyler. Aşman gereken şey bu. Çok zaman, kızın bu kadar karşısına çıktığın anda, onun gözünde çoktan çizilmiş olacaksın, hele bu kafayla gidersen. Daha o sana bakmadan, sen ona bakıp onu en azından karşısına çıkacak kadar çözmüş olman gerekiyor. Kolay mı, tabi değil, kolay olsa, herkes yapıyor olurdu.

Sitelerde Paylaş

@adalet123, bak, bir kız hiyinebilince, nasıl giyinebiliyor:

sexy-women-faux-leather-metallic-pvc-fetish-gothic-catsuit-bodysuit-wetlook-latex-jumpsuit-bondage-harness-costumes.jpg

Hatta, eserse böyle de giyinebiliyor:

black-leather-lingerie-sexy-body-suits-for-women-pvc-erotic-leotard-costumes-latex-bodysuit-sex-productsts.jpg

Ne alaka dersen, sokaklarda, kafede, AVM'de böyle giyinmiş kızlar görüyor musun? Ama bunlar satılıyor da işte, üstteki 22.25$. Demek bir pazarı da var. 

Eğer kadının derdi dikkat çekmek olsa, bunları doldururdu sokaklar. Bu, kıyafete bakıp, amanda şöyle, yok hatta böyle demeden önce, bir karış etek yada şortla sokakları doldurabilen kızlar, nedne bunları giyip çıkmaz, buna bir akıl yor derim.

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, anibal yazdı:

Herkese adres verecek olursak, işimiz var. Onları tanıyınca, anlayınca, ister istemez onlara etki edecek bir davranışın oluyor. Hiç bir şey olmazsa, suratı asık görünce dayanamayıp kendini iyi hissetsin diye iki kelime çıtlatıyor insan. Ondan sonra al başına belayı oluyor bazıları. Çünkü, çoğu kadın, toplum içinde hiç anlaşılamıyor, kadın olarak çok sıkıntı içinde kalıyor. . 

Haklısın, kadınlar bir erkek tarafından anlaşılmaya pek alışık değiller galiba.

7 saat önce, malta erigi yazdı:

Cem Yılmaz, kendisinin ve Ahmet Mete Işıkara'nın 'en seksi erkek' seçilmesi ile dalga geçiyordu ancak bu aslinda anlatmak istediğimi çok güzel örneklendiriyor. Cem Yılmaz "bir bana bak, bir de Jude Law'a..." diye alay ediyor ama komiklik mi yapıyor, yoksa durumu gerçekten anlayamıyor mu bilmiyorum. 99 depremi sonrası Işıkara her gece başka bir kanaldaydı. Herkes adamın ağzına bakıyordu ne söyleyecek diye. Cem Yılmaz, ha keza sürekli gündemdeydi ve hayranlık duyuluyordu. Yani ne onun, ne de profesörün seksi erkek seçilmesi tuhaftı. Çünkü o dürtüleri tetikleyen uzun boy, yüzdeki altın oran, vs değil, ikisinin de o dönem yükseldikleri sosyal statüydü. Işte kadınlar özgüven sergileyen erkekleri de daha yüksek statüde algılıyor ve onlara içgüdüsel olarak çekiliyorlar.

Burada kadınların baktığı kriter zeka-espiri / zeka-donanım olabilir.

7 saat önce, anibal yazdı:

Kadın için gerçekler şöyle

- Bana erkek lazım

- Erkek falan yok ortada, neyki bunlar.

- Hımm, kendine güveniyor, erkek gibi görünüyor burdan bakınca.

Basitçe, özgüveniniz yoksa, erkek seçim sepetine zaten girmezsiniz. Dominant değilseniz, aynı şekilde. Önce o sepete gireceksiniz ki, seçilme gibi bir ihtimaliniz olsun.

Birkaç saat önce bir erkek arkadaşla sohbet ederken yeni bir kızla tanıştığını fakat kızı etkilemek için hiçbir şey yapmadığını, havadan sudan sohbet, yemek dışında bir araya gelmediklerini anlattı. Görüştükleri iki haftanın sonunda ise kızın mesaj atarak 'diğer erkeklerden farklısın, seni tanımak istiyorum.' yazdığından bahsetti. Tuhafına gitmiş çünkü kıza hiç ilgi göstermedim zaten aklımda başka birisi vardı, dedi. Senin yazdıkların doğrultusunda konuşacak olursak, kıza ilgisiz tavrı kızın ona yönelmesine sebep olmuş anlaşılan. Tabii aynen yukarıda dediğin gibi özgüvenli de bir yapısı var. 

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Kafkaslı said:

Haklısın, kadınlar bir erkek tarafından anlaşılmaya pek alışık değiller galiba.

Burada kadınların baktığı kriter zeka-espiri / zeka-donanım olabilir.

Birkaç saat önce bir erkek arkadaşla sohbet ederken yeni bir kızla tanıştığını fakat kızı etkilemek için hiçbir şey yapmadığını, havadan sudan sohbet, yemek dışında bir araya gelmediklerini anlattı. Görüştükleri iki haftanın sonunda ise kızın mesaj atarak 'diğer erkeklerden farklısın, seni tanımak istiyorum.' yazdığından bahsetti. Tuhafına gitmiş çünkü 'kıza hiç ilgi göstermedim, aklımda başka birisi vardı.' dedi. Senin yazdıkların doğrultusunda konuşacak olursak, kıza ilgisiz tavrı kızın ona yönelmesine sebep olmuştur. Tabii aynen yukarıda dediğin gibi özgüvenli bir yapısı var. 

Şu gözden kaçan, iki hafta iyi kötü bir görüşme süreci var. Demekki, kadını rahat ettirecek bir şeyler yapmış olmalı. Ona sarkmamakta bunların başında geliyor. Kadın, önüne gelenin yavşamasına alıştıysa, elbette o erkek onu rahat ettirecek.

Bu arada kadının dediği şey biraz daha farklı. Seni sepete attım, bakalım öbür sınavları geçip seçilebilecek misin? Yani iş gene erkeğe düşüyor. Bitmiş, hallolmuş bir şey yok henüz, maalesef. Pek çok erkek bu tuzağa çok düşer, tamamdır, düşürdük kızı derken, kendini dipsiz bir kuyuda buluverir. 

Sitelerde Paylaş
On 02.04.2019 at 18:35, anibal yazdı:

15 16 yaşındaki bir kıza sökecek tek taktik, mutlak dominant olmaktır. O da bu devirde yok. Bunun dışında, sen ne kadar doğru dürüst yaklaşsanda, onun gözünde erkek, bak buna dikkat et, etraftaki en büyük şeysi olan erkek, en uzun boyu olan erkek falan olabilir. Sen oysan, ok, ama değilsen, gene şansın yok. Henüz beyin gelişimi süren, hormonları, düz yaşamak için değilde, gelişmek, büyümek için üretilen bir kızın, bir sistematiğe oturacağını düşünmek elbette abes olur. 

Ben o kızın gözündeki erkek sem ona nasıl davranmalıyım  

Belli bir sistematiği yok sonuçta peki nasıl davranılmalıydı o kızlara karşı?

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, anibal yazdı:

Şu gözden kaçan, iki hafta iyi kötü bir görüşme süreci var. Demekki, kadını rahat ettirecek bir şeyler yapmış olmalı. Ona sarkmamakta bunların başında geliyor. Kadın, önüne gelenin yavşamasına alıştıysa, elbette o erkek onu rahat ettirecek.

Bu arada kadının dediği şey biraz daha farklı. Seni sepete attım, bakalım öbür sınavları geçip seçilebilecek misin? Yani iş gene erkeğe düşüyor. Bitmiş, hallolmuş bir şey yok henüz, maalesef. Pek çok erkek bu tuzağa çok düşer, tamamdır, düşürdük kızı derken, kendini dipsiz bir kuyuda buluverir. 

Kız yabancı ve resimden gördüğüm kadarı ile sempatik, sade bir kız fakat arkadaşımın aklı başka kızda olduğu için görüşür mü bilmiyorum sadece yazdıklarına uygun bir örnek yine.

Sitelerde Paylaş
21 minutes ago, anibalfan said:

Ben o kızın gözündeki erkek sem ona nasıl davranmalıyım  

Belli bir sistematiği yok sonuçta peki nasıl davranılmalıydı o kızlara karşı?

Hiç bir fikrim yok, sübyanlar ve tarzları hakkında hiç merakım olmadı...

Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, anibal yazdı:

Hiç bir fikrim yok, sübyanlar ve tarzları hakkında hiç merakım olmadı...

Kadınlar çok fazla cinsel yönleriyle dikkat çekmek istemiyoar çünkü kadın olmaları zaten yeterli.Diyelim ki masada bir kadın var ve bana iş planlarından bahsediyor konuşmayı nasıl sürdürmeliyim? Kadına sarmayacağım ve onunla seks yapmak istediğimi hissettirmeyeceğim başka  neler yapmalıyım? 

Sitelerde Paylaş
22 minutes ago, adalet123 said:

Kadınlar çok fazla cinsel yönleriyle dikkat çekmek istemiyoar çünkü kadın olmaları zaten yeterli.Diyelim ki masada bir kadın var ve bana iş planlarından bahsediyor konuşmayı nasıl sürdürmeliyim? Kadına sarmayacağım ve onunla seks yapmak istediğimi hissettirmeyeceğim başka  neler yapmalıyım? 

Kaç defa diyeceğim, ne bileyim ben?

Şuna bir uyan, kaz kafalı bir moronsun, önce bundan kurtul. Bir moronla ancak bir moronun işi olur, yeterince açık mı?

Zor değil, biraz silkin yeter.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...