Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

9 dakika önce, anibal yazdı:

Göstermez...  Hatta, tam tersi, hayalperestliğini gösterir. 

Önce bize bir terim lazım ve hayalperest diyoruz. Bu onların öyle pembe hayaller, masal gibi hayaller kurduğunu falan ifade etmiyor. Bu, kafalarında kurdukları hayal aleminde yaşamayı sevdiklerini gösteriyor. Bu hayal alemi, tek boynuzlu atlar, pembe gökyüzü falan olmaz çok zaman. Baya baya gerçek şeyler olur. Ne bileyim, bir araba almaktan bahseder. Clio alıcam der, der de, sanki almış gibi moda girer. Onunla şuraya gideceğim, opetten benzin alacağım hep, onu sabunlu suyla elimle yıkarım böyle falan. Bakarsınız, sanki arabayı almış, anlatırken, sanki onu sürüyormuş gibidir, o heyecanı falan görürsünüz. Tabi, salak salak makyajı veya kıyafetine bakmıyorsanız. 

İşte bu yüzden sana, gördüğünü bir söyle diyoruz, sense hala aynı tas, aynı hamam.

Anibal gördüğüm ilk kadın daha davetkar bakıyor ikincisi daha temkinli bakıyor ama aynı zamanda ikincisinin bakışları bir şeyler ister gibi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, adalet123 said:

Anibal gördüğüm ilk kadın daha davetkar bakıyor ikincisi daha temkinli bakıyor ama aynı zamanda ikincisinin bakışları bir şeyler ister gibi.

Bak, üşenme, sorulara cevap ver, kendin için.

Davetkar derken, çinli olan sanırım, bunu nasıl çıkarıyorsun? İkinci bir şeyler istiyor gibi mi, yoksa bir şey soracak ya da "emriniz nedir efenim?" der gibi mi? 

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, anibal yazdı:

Bak, üşenme, sorulara cevap ver, kendin için.

Davetkar derken, çinli olan sanırım, bunu nasıl çıkarıyorsun? İkinci bir şeyler istiyor gibi mi, yoksa bir şey soracak ya da "emriniz nedir efenim?" der gibi mi? 

Kolu omuzunda kesinlikle davetkar.Gözlerinde bir gülümseme var mutlu gayet.İkinci istiyor bir şeyler çünkü kesinlikle öyle bakıyor kolu önünde yani belliki isterken malın tekine denk gelmekten de korkuyor.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, adalet123 said:

Kolu omuzunda kesinlikle davetkar.Gözlerinde bir gülümseme var mutlu gayet.İkinci istiyor bir şeyler çünkü kesinlikle öyle bakıyor kolu önünde yani belliki isterken malın tekine denk gelmekten de korkuyor.

Çok müneccimsin, kahve falına baksam, daha az şey çıkarırdım şerefsizim. 

Hiç kimsenin bir şeyler istediği falan yok. Bu bilinen bir sorundur, sen onu öyle görmek istiyorsun. Bilinç altına yerleşmiş, illa bir şeyler istemeli. Aslında bu yansıtma psikolojis belki bir tür, çünkü sen bir şeyler istiyorsun sürekli, bilinçaltından gelen baskıyla. 

Ama bu okumayla, bu sınıfı geçemezsin. Yapman gereken, önce içindeki o bakışı kaldırmak. Kız, kadın neyse bunlar alt tarafı. Hiç bir şey istemiyorlar, hiç bir şey vermeye de öyle can atmıyorlar. Bunu içselleştirmen gerekiyor. Ancak ondan sonra bir şeyleri görebilirsin. Kızlar öyle istemez, ağzı dilimi yok bunun? Senin yapacağın gibi öyle ikiye de bükülmez, öyle egoları yoktur onların.

FB_IMG_1554757920281

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, anibal yazdı:

Çok müneccimsin, kahve falına baksam, daha az şey çıkarırdım şerefsizim. 

Hiç kimsenin bir şeyler istediği falan yok. Bu bilinen bir sorundur, sen onu öyle görmek istiyorsun. Bilinç altına yerleşmiş, illa bir şeyler istemeli. Aslında bu yansıtma psikolojis belki bir tür, çünkü sen bir şeyler istiyorsun sürekli, bilinçaltından gelen baskıyla. 

Ama bu okumayla, bu sınıfı geçemezsin. Yapman gereken, önce içindeki o bakışı kaldırmak. Kız, kadın neyse bunlar alt tarafı. Hiç bir şey istemiyorlar, hiç bir şey vermeye de öyle can atmıyorlar. Bunu içselleştirmen gerekiyor. Ancak ondan sonra bir şeyleri görebilirsin. Kızlar öyle istemez, ağzı dilimi yok bunun? Senin yapacağın gibi öyle ikiye de bükülmez, öyle egoları yoktur onların.

FB_IMG_1554757920281

Anibal kadınların en sevdiğim özelliği çıkarcı olmalarıdır gerçekten bir ihtiyaçları varsa çekinmeden istiyorlar.Malın tekine denk geldilermi de tavuk gibi yoluyorlar.Ben onların beni kanka değil erkek hemde has erkek olarak görmelerini istiyorum.

Bu arada o fatura odetilmek istenen kişi sen değilsin.Sen olsan beni de tatile götür derdi.

tarihinde adalet123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Just now, adalet123 said:

Anibal kadınların en sevdiğim özelliği çıkarcı olmalarıdır gerçekten bir ihtiyaçları varsa çekinmeden istiyorlar.Malın tekine denk geldilermi de tavuk gibi yoluyorlar.Ben onların beni kanka değil erkek hemde has erkek olarak görmelerini istiyorum.

O zaman onlara doğru bakmakla başla. Evet, öyledir, ama kadınlar aslen "vericidir". Öyle değil, bir şeyler vermeyi, paylaşmayı falan severler, daha çok. 

Bir şeyini kaybettin mi? Sonrada çıkıp arandın mı hiç ortalıkta? Farkettin mi, bir şey ararken, baktığın her yerde o şeyi görürsün. İşte insanda böyle bir psikoloji var. Sen, istiyorsun ki, kadın seni istesin, ohh, atlasın hemen kollarına. Bu yüzden de baktığın her kadında, önce bunu görüyorsun, yeter ki bir sebepten sana yönelmiş olsun.

Önce bu bakışı bir bırakman lazım. Bunu dene, tekrar bak, şu hatun kişilere. Bakalım ne göreceksin.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, anibal yazdı:

O zaman onlara doğru bakmakla başla. Evet, öyledir, ama kadınlar aslen "vericidir". Öyle değil, bir şeyler vermeyi, paylaşmayı falan severler, daha çok. 

Bir şeyini kaybettin mi? Sonrada çıkıp arandın mı hiç ortalıkta? Farkettin mi, bir şey ararken, baktığın her yerde o şeyi görürsün. İşte insanda böyle bir psikoloji var. Sen, istiyorsun ki, kadın seni istesin, ohh, atlasın hemen kollarına. Bu yüzden de baktığın her kadında, önce bunu görüyorsun, yeter ki bir sebepten sana yönelmiş olsun.

Önce bu bakışı bir bırakman lazım. Bunu dene, tekrar bak, şu hatun kişilere. Bakalım ne göreceksin.

Şimdi tekrar baktım bir beklenti olmayınca ikside çok sıradan normal görünüyorlar.

Ben aslında cinsel fantezilerimi yazmışım bunu fark ettim.

tarihinde adalet123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

@anibal

Vücut geliştiren erkeklere kadınların bakış açısı ile ilgili bir araştırma okumuştum ve kadınların tercihlerini zayıf erkeklerden yana değil, güçlü-kaslı erkeklerden yana kullandığı sonucu çıkmıştı ayrıca kültürlere göre bu tercihin değiştiği belirlenmişti ancak yine de sonuçlardan emin değillerdi, farklı kültür-yaş grubunda araştırma yapmaya devam ediyorlar.

Kadının güçlü erkek algısı biraz kafa karıştırıyor sanki.
------------

Yazıdan bir bölüm:

Araştırmacılar, bir erkeğin değerlendirilen gücü ile onun çekiciliği arasında doğrusal bir ilişki keşfetti. “Çekicilik konusundaki en büyük payı açıklayan şey, bir erkeğin ne kadar güçlü göründüğü” diyor Lukaszewski.

Lukaszewski, kuvvetin ayrıca, birisinin maddi ve sosyal faydalar sağlayabilme becerisini gösteren bir işaret olduğunu söylüyor. Bu yoruma göre güçlü bir erkek, kadın ve çocukların potansiyel koruyucusu değerini taşıyor ve diğer erkeklerce müttefik olarak isteniyor.

Los Angeles’daki Occidental College Üniversitesi’nde sosyolog olan Lisa Wade şöyle söylüyor: “Bence yazarlar, evrime sebepsel bir rol yüklemekte fazla acele etmişler. Bu onlara özgü bir şey değil, bu türden araştırmaların çoğunda aynı yöntembilimsel sorunlar mevcut.” Wade bunun yerine, fiziksel olarak neyin çekici olduğu konusunda evrimsel tarihin değil, kültürün en güçlü etkiye sahip olduğunu söylüyor. “Amerikan toplumunda üst gövdeleri güçlü, uzun boylu, yağsız erkeklere değer veriyoruz” diyor. “Bunun evrimsel bir açıklama gerektirdiğini varsayma konusunda çok aceleciyiz.” Dilimli kalın kaslarının, kullanışlı bir işlevden ziyade daha çok gösteriş için olduğunu söylüyor.

https://www.google.com/amp/s/popsci.com.tr/kadinlar-en-guclu-erkekleri-en-cekici-olarak-goruyorlar/amp/

https://royalsocietypublishing.org/doi/10.1098/rspb.2017.1819

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Kafkaslı said:

@anibal

Vücut geliştiren erkeklere kadınların bakış açısı ile ilgili bir araştırma okumuştum ve kadınların tercihlerini zayıf erkeklerden yana değil, güçlü-kaslı erkeklerden yana kullandığı sonucu çıkmıştı ayrıca kültürlere göre bu tercihin değiştiği belirlenmişti ancak yine de sonuçlardan emin değillerdi, farklı kültür-yaş grubunda araştırma yapmaya devam ediyorlar.

------------

Yazıdan bir bölüm:

Araştırmacılar, bir erkeğin değerlendirilen gücü ile onun çekiciliği arasında doğrusal bir ilişki keşfetti. “Çekicilik konusundaki en büyük payı açıklayan şey, bir erkeğin ne kadar güçlü göründüğü” diyor Lukaszewski.

Lukaszewski, kuvvetin ayrıca, birisinin maddi ve sosyal faydalar sağlayabilme becerisini gösteren bir işaret olduğunu söylüyor. Bu yoruma göre güçlü bir erkek, kadın ve çocukların potansiyel koruyucusu değerini taşıyor ve diğer erkeklerce müttefik olarak isteniyor.

Los Angeles’daki Occidental College Üniversitesi’nde sosyolog olan Lisa Wade şöyle söylüyor: “Bence yazarlar, evrime sebepsel bir rol yüklemekte fazla acele etmişler. Bu onlara özgü bir şey değil, bu türden araştırmaların çoğunda aynı yöntembilimsel sorunlar mevcut.” Wade bunun yerine, fiziksel olarak neyin çekici olduğu konusunda evrimsel tarihin değil, kültürün en güçlü etkiye sahip olduğunu söylüyor. “Amerikan toplumunda üst gövdeleri güçlü, uzun boylu, yağsız erkeklere değer veriyoruz” diyor. “Bunun evrimsel bir açıklama gerektirdiğini varsayma konusunda çok aceleciyiz.” Dilimli kalın kaslarının, kullanışlı bir işlevden ziyade daha çok gösteriş için olduğunu söylüyor.

https://www.google.com/amp/s/popsci.com.tr/kadinlar-en-guclu-erkekleri-en-cekici-olarak-goruyorlar/amp/

https://royalsocietypublishing.org/doi/10.1098/rspb.2017.1819

Eğer öyle olsaydı, hepimiz Schwarzenegger gibi geziyor olurduk bugün. Dişinin seçiminin nelere kadir olduğunu görmek için, tavus kuşu tam bir ibret vesikasıdır. 

Peki, bu araştırma balon mudur o zaman? 

Konu tamamen farklı bakılarak yorumlanıyor. Birincisi, erkekler kaslı olmak falan ister, yapar, çünkü bu kendi hemcinslerine karşı baya işe yarar. Sürünün lideri ve haremin sahibi, öyle kaslı iri yarı biri ise, elbette bulaşmaya çıkanlar iki üç kere daha düşünecektir. Ama bu tali bir konudur, çok etki yapmaz.

Asıl mesele, o şekilde bir erkeğin, kendine güveninin yüksek olmasıdır. Bu da kadınlar için gayet net bir çekici olma faktörüdür.

Ha, bunun yanında, hep akıldan geçen, bizim ciddi dediğimiz şekilde olan ilişki. Ama pek çok kadın vardır ki, erkeği mesela vibratör olarak kullanmak için çok uygun görür. Bir de pek bilinmeyen bir şey, hoş bende bilmiyorum, ama kızların söylediğine bakarak yola çıkınca, bu tür erkeklerin ezik oldukları, kolay elde edilebildikleri. Bu da ciddi ilişki aramayan bir kadın için bulunmaz nimet. Bu sadece yatıp kalkma değil, her türlü erkeğin etinden sütünden faydalanabilme imkanı sağlıyor kadına. 

Kısaca, erkeğin kaslı olup olmaması, büyük bir dezavantaj ya da avantaj değil. Doğru davranan erkek, dilediği kızı elde eder, onu da mutlu eder, kendi de mutlu olur. 

Ama bu, önemi yok, salın beyler g.tü göbeği demek değildir elbette. Düzgün bir vücudunuz olması, önce sağlığınız demektir. Yatakta daha iyi olursunuz ki, kuşu kalkmaz bir erkek kadına çok cazip gelmez elbette. Ayrıca kendinize güveni artırır. Yani, illa öyle vücut şampiyonasına çıkacak gibi olmanız gerekmesede, iyi bir vücut, spor yapmak falan her türlü iyidir, faydalıdır, kadınlar üzerinde de dolaylı yoldan da olsa etkilidir. Ha, tabi spor salonlarından kız kaldırabilme imkanı da avantajlar listesinde yer alır elbette. 

Kendine güvenen erkek konusu genelde küçümsenir. Ama, bu erkeğin kadınlara salaş olup durmasını falan engeller. Öyle abaza abaza gezmez erkek, kadının karşısında eli ayağı karışmaz. Elbette bunlar çok etkili olur, kadınların karşısında. Kadınların özgüvenden direkt etkilenmesi olduğu gibi, özgüvenli erkeğin tavırlarının da kadınlar için önelemede özellikle, avantajlı olacağı anlamına gelir. 

Sitelerde Paylaş
6 hours ago, Kafkaslı said:

@anibal

------------

Yazıdan bir bölüm:

Araştırmacılar, ................ hede hodo ..........

Konuyu biraz farklı şekilde ele almakta lazım. Bu pek çoğumuzun kafasında olmayan bir nokta. Nedense düşünme ve bilgi üretme yollarından bihaber yaşıyoruz. Şöyle, bakalım şimdi.

Freud bile çözememiş işte...

"Kadın ruhu konusunda otuz yılı aşkın çalışmalarıma karşın, yanıtlamayı başaramadığım bir soru var. Kadın ne ister?"  Freud

Tabi, freud 30 sene sonra pes ediyor, ama arkadaşlar bulmuşlar hemen, kadın kas istiyormuş... 

Neyse, bu başka bir geyik. 

Freud'un gözlemi çok, ama çok isabetli. Fakat akletmediği basit bir konu var. Şöyle, "kadın ne istediğini bilmez". Bunu görmek zor değildir. Gidip bir mağazada, ama elbise, ama market, kadınlara bakılır, ne istiyormuşlar, kolayca konu çözülebilir. Ama Freud zamanında öyle kadınların gittikleri mağaza falan yoktu ki. 

Şimdi kadınları alışverişte gören herkesin genelde üzerinde durmadığı ama gözünün önünde olup biten sürece bakalım. Görürsünüz, kadınlar, rafları tek tek dolaşır, hemen her elbiseye bakar, üstüne tutar falan, sonra en az bir kaçını alır, üzerine geçirir, aynada sağına soluna bakar, dener, öyle alır, alırsa. İşte, kadın kendini gayet güzel anlatıyor. Ne istediğini bilmiyor, bakacak, beğenecek, uyanı alacak. 

Ama bizim @adalet123 gibi elemanlar, kadının fotoğrafına bakıp, bir şey istediğini bilecek kadar büyük dahi, freud'u falan aşmış adam. 

Son tahlilde, öncelikle, kadına bakıp, yada tüm kadınları falan ele alıp, kas ister, tip ister, para ister, bir şey ister falan gibi önyargıları kafadan çıkarmak gerekiyor. Bunu freud bile çözememiş, siz mi çözdünüz şimdi? Bir kadının ne istediğini de uğraşmayın, çözemezsiniz. Sadece, onun nasıl biri olduğunu çözebilir, anlayabilirsiniz. Bakışınız hep bu yönde olmalı. Zira, onun nasıl biri olduğunu çözerseniz, onu elde etmenin yolunu bulursunuz. 

Sitelerde Paylaş

@anibal

İlişkiye isim koyma zımbırtısı olmalı mıdır? 

Aşkım dememden rahatsız olduğunu belirtti, biz sevgili miyiz, sekste anlarım hadi neyse, tarzı küçük bir fırça yedim. 

Ama beraber yemek yiyor, ders çalışıyoruz, muhabbetimiz var, muhabbet hala bolca hayalle dolu. Hala kocasıyım mesela. 

Sikme hayaliyle buluşmuş gibi oluyoruk bazen, ama okulda onu yapabilecek bir yer düşünemedim. 

Bugün kafede otururken beni yapmanı istiyorum dedi, tabi benim yüzün şekli değişiyor o öyle diyince. Noldu azdın mı diyor ardından, ahahahah bazen de yokluyor mu ne yapıyor anlamadım. Göğüsleri falan indirmesi dışında yaklaşamadım,-zorlamıyorum sadece yokluyorum- zaten regli başlamış. 

Reglken ne değişir? Genel bir gözlem sonucun var mı? 

Dışarda, kafede, dağda 5-10 dakika sürecek sessiz sayılabilecek, pek de sert olmayacak bir seks (doggy) hiç yaşanmamasından iyi midir? 

Yaz tatilinde farklı şehirlerde olucaz, ayda bir belki gidebilirim ama böyle uzak ilişkide bağ nasıl koparılmaz? 

Aldatılmaya verilecek tepki nasıl olmalı? 

tarihinde CinleriGorenAdam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

olum yazik lan size ne sap adamlarsiniz amk su tartistiginiz konuya bak ben 4. 5. kizi hayatima sokmayi dusunuyorum bunlar burda agliyor bu kafayla varya hicbir bok yapamazsiniz.

yaşiniz benden buyuktur ama ben size abilik yapayim. abim sana anlatayim bak formulu:

1- istek

2- karakter

nokta. 

bu ikili varsa anasinin aminda bile kiz bulursun ha yoksa tonla kari olsa bi siki beceremezsin.

bu arada @anibal misin nesin şu göttenbacak konu için yazdiğin tonla yaziya bak rezilsin aq hayatimda bi kere bile su dediklerini dusunmedim çokta buyuttugum bi konu değil kari kizda eksiz olmaz bende hadi eyw zırlayın şimdi.

tarihinde "dünyayaışınlanıpçoğaldık" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, anibal yazdı:

Konuyu biraz farklı şekilde ele almakta lazım. Bu pek çoğumuzun kafasında olmayan bir nokta. Nedense düşünme ve bilgi üretme yollarından bihaber yaşıyoruz. Şöyle, bakalım şimdi.

Tabi, freud 30 sene sonra pes ediyor, ama arkadaşlar bulmuşlar hemen, kadın kas istiyormuş... 

Neyse, bu başka bir geyik. 

Freud'un gözlemi çok, ama çok isabetli. Fakat akletmediği basit bir konu var. Şöyle, "kadın ne istediğini bilmez". Bunu görmek zor değildir. Gidip bir mağazada, ama elbise, ama market, kadınlara bakılır, ne istiyormuşlar, kolayca konu çözülebilir. Ama Freud zamanında öyle kadınların gittikleri mağaza falan yoktu ki. 

Şimdi kadınları alışverişte gören herkesin genelde üzerinde durmadığı ama gözünün önünde olup biten sürece bakalım. Görürsünüz, kadınlar, rafları tek tek dolaşır, hemen her elbiseye bakar, üstüne tutar falan, sonra en az bir kaçını alır, üzerine geçirir, aynada sağına soluna bakar, dener, öyle alır, alırsa. İşte, kadın kendini gayet güzel anlatıyor. Ne istediğini bilmiyor, bakacak, beğenecek, uyanı alacak. 

Ama bizim @adalet123 gibi elemanlar, kadının fotoğrafına bakıp, bir şey istediğini bilecek kadar büyük dahi, freud'u falan aşmış adam. 

Son tahlilde, öncelikle, kadına bakıp, yada tüm kadınları falan ele alıp, kas ister, tip ister, para ister, bir şey ister falan gibi önyargıları kafadan çıkarmak gerekiyor. Bunu freud bile çözememiş, siz mi çözdünüz şimdi? Bir kadının ne istediğini de uğraşmayın, çözemezsiniz. Sadece, onun nasıl biri olduğunu çözebilir, anlayabilirsiniz. Bakışınız hep bu yönde olmalı. Zira, onun nasıl biri olduğunu çözerseniz, onu elde etmenin yolunu bulursunuz. 

17 saat önce, adalet123 yazdı:

Şimdi tekrar baktım bir beklenti olmayınca ikside çok sıradan normal görünüyorlar.

Ben aslında cinsel fantezilerimi yazmışım bunu fark ettim.

@anibal Yanlış mıyım yine?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

olum yazik lan size ne sap adamlarsiniz amk su tartistiginiz konuya bak ben 4. 5. kizi hayatima sokmayi dusunuyorum bunlar burda agliyor bu kafayla varya hicbir bok yapamazsiniz.

yaşiniz benden buyuktur ama ben size abilik yapayim. abim sana anlatayim bak formulu:

1- istek

2- karakter

nokta. 

bu ikili varsa anasinin aminda bile kiz bulursun ha yoksa tonla kari olsa bi siki beceremezsin.

bu arada @anibal misin nesin şu kari kiz için yazdiğin tonla yaziya bak rezilsin aq hayatimda bi kere bile su dediklerini dusunmedim çokta buyuttugum bi konu değil kari kizda eksiz olmaz bende hadi eyw zırlayın şimdi.

Kardeşim biraz daha detaylı yazar mısın? 

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, adalet123 yazdı:

Kardeşim biraz daha detaylı yazar mısın? 

dostum kısacası senin bu fıtratında varsa kizi buluyosun oyle yada boyle beynin zorlar seni taktik maktik yok kizina gore değişir. o senin horminlarinla alakali bişey bak ben 16 yaşinda aileme karşı koydum başka şehirden bi kizin yanina gittim ne kadar malca birşey benim azmanlik seviyemle alakali o yaşta 3 4 bin lira biriktirdim kiza harcadim onu elde etmek icin elimden ne gelirse yapmiştim. isteği goruyomusun sonra bu isteği kendi şehrimde kullandim her tulu yolu deniyordum sonunda birini buluyodum şuan 21 yaşindayim yaptiğim şeyleri aklin almaz

emeğin sonucu olarak güzel hatunları geçiriyorum yatağimdan. nasilmi genetik kodlarimla alakali sunu anlamiyorsun sen senin bu konud1a yapman gereken bişey yok beynin seni zaten zorlayacak ve yonlendiriyor istek iste istek. anlatabiliyormuyum. bi ayi aç susuz yemek yemeden dağ taş dinlemeden dişiyi takip edebilir testo oyle tehlikeli bi hormondurki hayatinda dişi görmemiş bi fili yüzlerce kilometre yol yaptirarak dişilerin olduğu suruye goturebilir. sendeki bu heves gecisi heves isteği olan erkek gelip burda boyle bi konu acmaz zaten kiza odakli herşeyi yapar tek amaci odur kendimden bilirim. ha ben niye burdayim zaten hayatim dolu.

bu konuda senin bişey yapman gerekmiyor genetik kodlarinda varsa zaten kizi bulmak için elinden gelen herşeyi yapacaksin. hele uni zamanlarım ...

tarihinde "dünyayaışınlanıpçoğaldık" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, anibal yazdı:

Eğer öyle olsaydı, hepimiz Schwarzenegger gibi geziyor olurduk bugün. Dişinin seçiminin nelere kadir olduğunu görmek için, tavus kuşu tam bir ibret vesikasıdır. 

Asıl mesele, o şekilde bir erkeğin, kendine güveninin yüksek olmasıdır. Bu da kadınlar için gayet net bir çekici olma faktörüdür.

Alıntı

Bazı kadınlar kaslı erkekten hiç hoşlanmadıklarını ifade ediyorlar. Sosyolog kadının da belirttiği gibi kültüre ve yaş aralığına göre değişiyor olabilir. Yirmili yaşlarda bir kıza "Nasıl erkek hayalin var?" diye sorsak genel olarak boydan, göz renginden saymaya başlar fakat biraz daha yüksek yaş grubunun önceliği karakter yönünde değişmeye başlıyor. 

Söylemeye çalıştığını anladım, görüntü erkeğe bir özgüven veriyor ve kadın da bunu çekici buluyor ama asıl çekici bulduğu tip değil, erkeğin kendine duyduğu güven...

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, adalet123 said:

@anibal Yanlış mıyım yine?

Bir konuda yanlışsın, ama bu konu değil.

Tonla geveze vardır, ahanda 4. 5. sevgiliyi yapıyom diye sayıklayan şu malum sünepe gibi. 

Şimdi, soru şunlar, madem yaptın, niye bıraktın? Bırakma diyen yok, ama demekki, bulduğunla yetinmişsin, tipik bir leşçi, tipik bir çöp toplayıcı gibi.

Sende, gayet basit yoldan, 4, 5 sıraya sokabilirsin, mesele buysa. Ama mesele, "budur" dediğin kızı elde edebilmek, onun da her tür etinden, sütünden faydalanabilmek. 

Yani, sen o işyerindekileri falan bırak, bu döküntülerin takılıp durdukları mekanları gezin, emin ol bir kaç senede 4-5 tane muhakkak yaparsın. Yaparsın da, ne kadar sana zevk verir, ne kadar vakit harcadığına değer, o başka mesele. 

Diğer yandan, önce neleri yanlış yaptığını "görmen" önemli. Bunu içselleştirmelisin. Şu an sanırım, bu konuda bir adım ilerledin.

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, CinleriGorenAdam said:

@anibal

İlişkiye isim koyma zımbırtısı olmalı mıdır? 

Aşkım dememden rahatsız olduğunu belirtti, biz sevgili miyiz, sekste anlarım hadi neyse, tarzı küçük bir fırça yedim. 

Ama beraber yemek yiyor, ders çalışıyoruz, muhabbetimiz var, muhabbet hala bolca hayalle dolu. Hala kocasıyım mesela. 

Sikme hayaliyle buluşmuş gibi oluyoruk bazen, ama okulda onu yapabilecek bir yer düşünemedim. 

Bugün kafede otururken beni yapmanı istiyorum dedi, tabi benim yüzün şekli değişiyor o öyle diyince. Noldu azdın mı diyor ardından, ahahahah bazen de yokluyor mu ne yapıyor anlamadım. Göğüsleri falan indirmesi dışında yaklaşamadım,-zorlamıyorum sadece yokluyorum- zaten regli başlamış. 

Reglken ne değişir? Genel bir gözlem sonucun var mı? 

Dışarda, kafede, dağda 5-10 dakika sürecek sessiz sayılabilecek, pek de sert olmayacak bir seks (doggy) hiç yaşanmamasından iyi midir? 

Yaz tatilinde farklı şehirlerde olucaz, ayda bir belki gidebilirim ama böyle uzak ilişkide bağ nasıl koparılmaz? 

Aldatılmaya verilecek tepki nasıl olmalı? 

Pek çoğu regl olurken, daha doğrusu olmadan hemen önce azar iyice, genelde. 

Artık orasını pek bilemem, mesele, onu limitlerine zorlamak. O şimdi bir noktada seni azdırmaya çalışıyor, azasın ki, akşama güzelce sikesin. Eğer onu öyle acayip yerlerde falan edersen, bu huyu geçer tahminen.

İlişkine ad koyma da zaten. Ki o koymuş, "evlisiniz". Demedik mi, hayalperest, hayalde yaşar, hayalinde evli senle. Sen şimdi aşk, sevgililik falan diyeceksin, kızın hayalleri tarumar olacak. 

Aldatılmaya verilecek tepki, sana bağlı. Bu konu, özelindir, seni bağlar, başta ben olmak üzere herkesi aşar. Ama, şiddet, öyle asmaya, kesmeye çıkmak falan elbette tasvip edemeyiz. Ha, belki bir tokat attın falan, neysede, ötesi hoş olmaz. Onun erkek olarak seni görüyor olması genelde onun sana sadık kalmasına yeter. Kıskandırman falan gerekmez, yanlış olur hatta. Ama bir kaç tane daha bulup, hepsini aynı yatakta sıraya dizmekte, hoş olabilir, gene sana kalmış. Ama bu kafada olursan, daha emin olursun.Unutma, kıymetli olan sensin, o seni kaybeder, bu hale gelmelisin onun gözünde. 

Sitelerde Paylaş

Bi türlü boşalmıyor, ben anlamadım, avm emzirme odasında 3 kere geldim, onda tık yok. 

Polis bulsa hapse giricem artık, o kadar azdık. 

Kız sana süpriz yapıcam dedi, gidip fileli çorap aldı pentiden 2. ile 3. Posta arasında. Zaten reglken yaptık, yerler falan kan oldu temizledik derken avm işi bitti. 

Ne zaman evlenicez diyor, hala hayaller içinde, yeni çocuk isimleri sayıyor, ve nefret etmiyor. 

Keşke seninle geçen yıl tanışsaymışız vs. Tarzından konuşuyor. 

Hiç sulandırmıyorum sevgimi, bazen hayallerini onun istediği gibi şekillendirmeyince biraz kızıyor o kadar. Onun dışında benimle mutlu. 

Sitelerde Paylaş
On 10.04.2019 at 19:29, Kafkaslı said:

Bazı kadınlar kaslı erkekten hiç hoşlanmadıklarını ifade ediyorlar. Sosyolog kadının da belirttiği gibi kültüre ve yaş aralığına göre değişiyor olabilir. Yirmili yaşlarda bir kıza "Nasıl erkek hayalin var?" diye sorsak genel olarak boydan, göz renginden saymaya başlar fakat biraz daha yüksek yaş grubunun önceliği karakter yönünde değişmeye başlıyor. 

Söylemeye çalıştığını anladım, görüntü erkeğe bir özgüven veriyor ve kadın da bunu çekici buluyor ama asıl çekici bulduğu tip değil, erkeğin kendine duyduğu güven...

Neyi ifade ettiklerinin çoğu zaman anlamı yok, çünkü kendileri de ne istediklerini bilmiyorlar. Kadınların davranışları çoğunlukla "impulsive" oluyor. Bu da zaten duygularıyla hareket ettikleri için. Bir konuda çok şiddetli duygular beslediklerinde hiç düşünmeden hareket ediyorlar. Zaten bu yüzden kadının öfkesinden korkmak gerek. Adamın ağzına sıçar. Insaflıysa, en fazla sonradan pisman olur ama yaparken pişman olacakmıyım diye düşünmez. Çok ağzım yandı öfkelendirdiğim kadınlardan. Konudan sapmayayım, kadın ne istediğini bilmediği gibi, bu konularda konuşurken pek dürüst de olmaz. Bu yüzden o dediklerinin bir geçerliliği yok. Kadınların söylediklerine güvenilebilseydi, onları anlamak bu kadar zor olmazdı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...