Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

12 saat önce, malta erigi yazdı:

Neyi ifade ettiklerinin çoğu zaman anlamı yok, çünkü kendileri de ne istediklerini bilmiyorlar. Kadınların davranışları çoğunlukla "impulsive" oluyor. Bu da zaten duygularıyla hareket ettikleri için. Bir konuda çok şiddetli duygular beslediklerinde hiç düşünmeden hareket ediyorlar. Zaten bu yüzden kadının öfkesinden korkmak gerek. Adamın ağzına sıçar. Insaflıysa, en fazla sonradan pisman olur ama yaparken pişman olacakmıyım diye düşünmez. Çok ağzım yandı öfkelendirdiğim kadınlardan. Konudan sapmayayım, kadın ne istediğini bilmediği gibi, bu konularda konuşurken pek dürüst de olmaz. Bu yüzden o dediklerinin bir geçerliliği yok. Kadınların söylediklerine güvenilebilseydi, onları anlamak bu kadar zor olmazdı.

Bu durumda yapılan araştırmaların da pek bir anlamı olmuyor yani kadınların sözlü ifadelerini pek dikkate almamak gerekiyor. 

Senin dün başka bir başlıkta verdiğin örnek de çok rastlanan bir durum değil midir? Bir erkeğin kadın için her şeyi yapabilecek noktaya gelmesi fakat kadının aslında o erkeğe sevgi ya da aşk bile duyamıyor olması. ( Bu gerçeği halen kabullenemedim, o ayrı mevzu.)

Katılıyorum, hayatın içinde rol yapan çok fazla kadın var. 

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 hours ago, Kafkaslı said:

Bu durumda yapılan araştırmaların da pek bir anlamı olmuyor yani kadınların sözlü ifadelerini pek dikkate almamak gerekiyor. 

Senin dün başka bir başlıkta verdiğin örnek de çok rastlanan bir durum değil midir? Bir erkeğin kadın için her şeyi yapabilecek noktaya gelmesi fakat kadının aslında o erkeğe sevgi ya da aşk bile duyamıyor olması. ( Bu gerçeği halen kabullenemedim, o ayrı mevzu.)

Katılıyorum, hayatın içinde rol yapan çok fazla kadın var. 

Yalnız bahsettiğin başlıktaki tamamen cinsellikle alakalı bir durum. Içimizde bazı ilkel dürtüler var, dizginlemek çok zor. Ha şimdi şöyle de bir durum var, günlük yaşantımızda Scarlett'den daha güzel olan kadın görmüyor muyuz? Gördüğümüz halde neden onlar için böbreğimizi verecek duruma gelmiyoruz? Sex appeal denen fenomen bu hatunda tavan yapmış. İşin acıklı kısmı,  Scarlett gibi hatunların ekmeğini bu şekilde büyülenmeyen veya bu dürtüleri kontrol edebilen yer. Yani birgün bir şekilde onunla aynı ortamda bulunsam, kesinlikle rol yapardım. Içimdeki secde etme arzusunu dizginlerdim ?

Sitelerde Paylaş
On 13.04.2019 at 01:46, malta erigi said:

Neyi ifade ettiklerinin çoğu zaman anlamı yok, çünkü kendileri de ne istediklerini bilmiyorlar. Kadınların davranışları çoğunlukla "impulsive" oluyor. Bu da zaten duygularıyla hareket ettikleri için. Bir konuda çok şiddetli duygular beslediklerinde hiç düşünmeden hareket ediyorlar. Zaten bu yüzden kadının öfkesinden korkmak gerek. Adamın ağzına sıçar. Insaflıysa, en fazla sonradan pisman olur ama yaparken pişman olacakmıyım diye düşünmez. Çok ağzım yandı öfkelendirdiğim kadınlardan. Konudan sapmayayım, kadın ne istediğini bilmediği gibi, bu konularda konuşurken pek dürüst de olmaz. Bu yüzden o dediklerinin bir geçerliliği yok. Kadınların söylediklerine güvenilebilseydi, onları anlamak bu kadar zor olmazdı.

Kadınlar pişman olmaz, en fazla utanır, mahçup olur. Ama pişmanlık denen şey hiç onlarda yoktur. 

Kadın, aslında pek yalan söylemez, genelde hep dürüst olur. Fakat genelde de, dedikleri pek anlaşılmaz. 

Dahası, kadınlar duygularıyla, erkeklere göre çok çok daha az hareket eder. Fakat, içgüdüleriyle çok daha fazla hareket eder. Bu yüzden de, amanda kadın duygusal hareket eder falan gibi düşünülür ama pek alakası yoktur. 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, malta erigi said:

Yalnız bahsettiğin başlıktaki tamamen cinsellikle alakalı bir durum. Içimizde bazı ilkel dürtüler var, dizginlemek çok zor. Ha şimdi şöyle de bir durum var, günlük yaşantımızda Scarlett'den daha güzel olan kadın görmüyor muyuz? Gördüğümüz halde neden onlar için böbreğimizi verecek duruma gelmiyoruz? Sex appeal denen fenomen bu hatunda tavan yapmış. İşin acıklı kısmı,  Scarlett gibi hatunların ekmeğini bu şekilde büyülenmeyen veya bu dürtüleri kontrol edebilen yer. Yani birgün bir şekilde onunla aynı ortamda bulunsam, kesinlikle rol yapardım. Içimdeki secde etme arzusunu dizginlerdim ?

İşin sistematiği bilinmiyor ve aptal abes bir tarafa varıyor durum.

Kaç defa dedik, kadın seçici. Kadının erkeğe ihtiyacı var. 

Olması gereken, kadın bakacak edecek, erkeği seçecek, ondan sonra da onun peşinde koşacak, isteyecek. 

Olması gereken bu. Ama, teknik olarak yalan olmasa da, kadınların en büyük yalanı budur. Giyinip süslenip, seçilmesi gerekn kendiymiş gibi görünürler. erkeğin peşinden gitmeyiz, onlar bizi kovalasın diye beklerler. Ama bunlar, bir tür kamuflajdır. Olması gereken, kadının erkeğin peşinden koşması, onu elde tutacam diye yırtınmasıdır. 

Ama, doğru düzgün erkek olamayıp, kadınların peşinde zöp zöp koşulması artık kurumsal bir erkek eylemi olduğu için, erkeklerin de işte böyle burunları şeyden çıkmaz. 

Etrafta hep görür, duyarsınız, kızla ilgilenmedi, yüz vermedi falan falan, kız kendi geldi ondan sonra gibi vakaları. Zira zaten olması gereken bu. Bu böyle olmazsa, o iş olmaz. 

Sitelerde Paylaş
On 12.04.2019 at 19:39, CinleriGorenAdam said:

Bi türlü boşalmıyor, ben anlamadım, avm emzirme odasında 3 kere geldim, onda tık yok. 

Polis bulsa hapse giricem artık, o kadar azdık. 

Kız sana süpriz yapıcam dedi, gidip fileli çorap aldı pentiden 2. ile 3. Posta arasında. Zaten reglken yaptık, yerler falan kan oldu temizledik derken avm işi bitti. 

Ne zaman evlenicez diyor, hala hayaller içinde, yeni çocuk isimleri sayıyor, ve nefret etmiyor. 

Keşke seninle geçen yıl tanışsaymışız vs. Tarzından konuşuyor. 

Hiç sulandırmıyorum sevgimi, bazen hayallerini onun istediği gibi şekillendirmeyince biraz kızıyor o kadar. Onun dışında benimle mutlu. 

Boşalmıyor olması bir sorun. Ama anlattığından, senin erken boşaldığın sonucu çıkıyor. Bu bir mesele, fakat bilinen bir mesele ve bilinende çözümleri var. Bu konuyu bir eksikliğin gibi görme. 

Kız hala boşalmadıysa, elbette birde minarenin tepesinde yapsam, boşalır mıyım acaba kafasında olacaktır. Yani, onu boşlatmayı becerebilirsen, ki zor değil, bu azgınlığı azalacaktır. Kızlar garip bir görsel olgu yaşar, nerde, nasıl boşladıysa, akabinde o şekilde, o yerde olmayı isteyebilirler. Bu kendilerini bir tür güvende görmeleri mevzusudur aslında. İşte bu noktadan bakarsan, kızın sana çok güvenip, kendini her yerde güvende hissetmesini bekleyebiliriz. Bir şekilde bu kız, sana henüz yeteri kadar güvenmiyor, bu da amanda evlenelim hemen gibi triplerini açıklıyor. 

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, anibal yazdı:

Boşalmıyor olması bir sorun. Ama anlattığından, senin erken boşaldığın sonucu çıkıyor. Bu bir mesele, fakat bilinen bir mesele ve bilinende çözümleri var. Bu konuyu bir eksikliğin gibi görme. 

Ok ritim denemiştim ilk sert yapışımda. Hiç his yoktu, 7-8 dakika debelendim, hissedemeden indi ufaklık. 

Pozisyon değiştiriyorum, ama bir süre sonra 2 sorun ortaya çıkıyor,

Tutamıyorum 

Ya da uyartıyı kaybediyorum iniyor. 

Çözümü nerede aramalıyım? 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, CinleriGorenAdam said:

Ok ritim denemiştim ilk sert yapışımda. Hiç his yoktu, 7-8 dakika debelendim, hissedemeden indi ufaklık. 

Pozisyon değiştiriyorum, ama bir süre sonra 2 sorun ortaya çıkıyor,

Tutamıyorum 

Ya da uyartıyı kaybediyorum iniyor. 

Çözümü nerede aramalıyım? 

İnmeye başladığında ver ağzına. Genelde iyi bir çözüm olur. Erkekler oral sekse dayanamaz, çok zaman hemen tekrar sertleşir. 

Hep spor derim, her şeye faydalıdır. En temel çözüm bu. 

Birde yiyip içme meselesi var. Spor kadar verimli olmasada, bir sürü yiyecek faydalı olur. Spor ile birlikte, son derece etkili olacaktır. 

Sitelerde Paylaş
On 02.04.2019 at 20:50, anibal yazdı:

"Evet, bir kız, bir sürü kızdan ayrılmalı. Biraz özel olmalı. Elbette bu da ancak zeki olmakla mümkün. Ama bir ilişki, fiziksel bir şeyler olmadan olmaz elbette. Bu konuda ben ve diğer erkekleri de davet edebilen çok kız da var her tarafta. Ama sen, hem zeki hem de seksi olmayı gayet güzel başarıyorsun. Seninle birlikte olmak, beni bu yönden cezbediyor, şurada zekanla, oraya gidince de, seksinle beni tatmin edebileceğini biliyorum. "

@anibal  çok azıcık samimi olduğum beni de tatlı felan bulan yatırımcı ,seksi meşru gören bir kız var

Bu kızı kenara çekip sana özel bişey dicem deyip bunları söylesem

Sonunda da senden hoşlanıyorum desem sonrada sen bunları düşün benim işim var filan deyip gitsem

Kız buna düşer mi?

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, ateistik said:

@anibal  çok azıcık samimi olduğum beni de tatlı felan bulan yatırımcı ,seksi meşru gören bir kız var

Bu kızı kenara çekip sana özel bişey dicem deyip bunları söylesem

Sonunda da senden hoşlanıyorum desem sonrada sen bunları düşün benim işim var filan deyip gitsem

Kız buna düşer mi?

Bir kızı kenara çekip, özel bir şey söylersen, o kız seni çizer. 

Ha, kız bir sebepten seni kanka, vibratör, oyuncak zart zurt etmeye çıkmıştır, o başka mesele. Bir kızı kenara çekmen demek, kızın kalkanlarını kaldırması demek, ondan sonra ne desen duymaz. 

Bir kıza asla senden hoşlanıyorum deme. En azından iyice yatıp kalkana kadar. Hoş bir kızsın dersin en fazla, belki.

Kız buna düşmez, daha doğrusu, düşecekse bunlar olmadan da düşerdi. 

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, anibal yazdı:

Bir kızı kenara çekip, özel bir şey söylersen, o kız seni çizer. 

Ha, kız bir sebepten seni kanka, vibratör, oyuncak zart zurt etmeye çıkmıştır, o başka mesele. Bir kızı kenara çekmen demek, kızın kalkanlarını kaldırması demek, ondan sonra ne desen duymaz. 

Bir kıza asla senden hoşlanıyorum deme. En azından iyice yatıp kalkana kadar. Hoş bir kızsın dersin en fazla, belki.

Kız buna düşmez, daha doğrusu, düşecekse bunlar olmadan da düşerdi. 

Hoşlandığımı söylemeden kızı nasıl kendime sevgili edeceğim ki

Yatırımcı kızları zaten kolayca sevgili edemezmiydik?

O mu bana gelicek gelse bile o bana senden hoşlanıyorum diyecek

Aynı kapıya çıkmıyor mu bu?

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, ateistik yazdı:

"Evet, bir kız, bir sürü kızdan ayrılmalı. Biraz özel olmalı. Elbette bu da ancak zeki olmakla mümkün. Ama bir ilişki, fiziksel bir şeyler olmadan olmaz elbette. Bu konuda ben ve diğer erkekleri de davet edebilen çok kız da var her tarafta. Ama sen, hem zeki hem de seksi olmayı gayet güzel başarıyorsun. Seninle birlikte olmak, beni bu yönden cezbediyor, şurada zekanla, oraya gidince de, seksinle beni tatmin edebileceğini biliyorum. "

Üstelik  söylemeden kıza bunu nasıl hissettireceğim 

büyü falan mı yapıcaz

Sitelerde Paylaş
47 minutes ago, ateistik said:

Hoşlandığımı söylemeden kızı nasıl kendime sevgili edeceğim ki

Yatırımcı kızları zaten kolayca sevgili edemezmiydik?

O mu bana gelicek gelse bile o bana senden hoşlanıyorum diyecek

Aynı kapıya çıkmıyor mu bu?

Edemezsin, en azından sevgili edemezsin, oyuncağı, kabuğu, eziği, eşşeği, köpeği falan olursun, ama sevgilisi olamazsın.

Evet, aynen öyle diyecek. Onun sana gelmesi gerekiyor, doğal olan, insan doğasına uyan bu. 

Sen gibi bir sürü şapşal, gidip öyle yapıyor. Ferhat gibi, o gidip dağı kazarken Şirin'in aşkına, emin ol Şirin kendini köklete köklete kazdırmıştır bahçıvana, at seyislerine falan. 

Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, anibal yazdı:

Edemezsin, en azından sevgili edemezsin, oyuncağı, kabuğu, eziği, eşşeği, köpeği falan olursun, ama sevgilisi olamazsın.

Evet, aynen öyle diyecek. Onun sana gelmesi gerekiyor, doğal olan, insan doğasına uyan bu. 

Sen gibi bir sürü şapşal, gidip öyle yapıyor. Ferhat gibi, o gidip dağı kazarken Şirin'in aşkına, emin ol Şirin kendini köklete köklete kazdırmıştır bahçıvana, at seyislerine falan. 

Ben kadınları görebiliyorum 

Hangi türe girdiğini falan ayırt edebiliyorum ama

hangi türe karşı ne yapmam gerektiğini ne kadar denesem de çözemedim bir türlü :89:

Keşke bir kitap olsaydı da içinde hangi türe karşı ne yapmamız gerektiği yazsaydı

adalet123 ü  eğitemedin bir türlü :0_80cbc_37a71a73_L:   

bari beni eğit 

tarihinde ateistik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 minute ago, ateistik said:

Ben kadınları görebiliyorum 

Hangi türe girdiğini falan ayırt edebiliyorum ama

hangi türe karşı ne yapmam gerektiğini ne kadar denesem de çözemedim bir türlü :89:

Keşke bir kitap olsaydı da içinde hangi türe karşı ne yapmamız gerektiği yazsaydı

adalet123 ü  eğitemedin bir türlü :0_80cbc_37a71a73_L:   

bari beni eğit 

Gördüğüne emin misin?

Genelde, zordur zira onları görmek. Bu kadar doğru görmeyi beceren pek çıkmadı, görmeyi becerende, genelde bana sormak ihtiyacı yaşamadı. O kadar ki, kadınların erkeksizliği o kadar azmış oluyor ki, erkeğin onları görmesi bile yetiyor çok zaman, bilhassa ülkemizde. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, anibal yazdı:

Gördüğüne emin misin?

Genelde, zordur zira onları görmek. Bu kadar doğru görmeyi beceren pek çıkmadı, görmeyi becerende, genelde bana sormak ihtiyacı yaşamadı. O kadar ki, kadınların erkeksizliği o kadar azmış oluyor ki, erkeğin onları görmesi bile yetiyor çok zaman, bilhassa ülkemizde. 

Mesela tespit edebiliyorum diyorum ki bu kız 

Yatırımcı seksi meşru gören gerçekci

ama bu kıza karşı ne yapacağımı bilmiyorum mesela nasıl davranmam gerektiğini falan

haliylede ne tür olduğu bir işe yaramamış oluyor

Sitelerde Paylaş
15 minutes ago, ateistik said:

Mesela tespit edebiliyorum diyorum ki bu kız 

Yatırımcı seksi meşru gören gerçekci

ama bu kıza karşı ne yapacağımı bilmiyorum mesela nasıl davranmam gerektiğini falan

haliylede ne tür olduğu bir işe yaramamış oluyor

Onun zeki olduğunu vurgulaman lazım. Ama öyle yılışık yılışk "sen en şukela uber zeki kızsın" falan gibi değil. 

Böyle biri, öncelikle rahatlık ister. Bunu sağlamalısın, arkasında koşmamalısın. "Ben, ben, gene ben" diye konuşmamalısın. Ben, sen değil, biz olarak bakabilmelisin. 

Onlara denecek en etkili şeyler, onun hem zeki hemde seksi olduğunu, zekası ile seksi olmaya çok iyi başardığını söylemek olur. Ama bunu söylerken, onu sikmek istediğine dair hiç bir intiba bırakmamalısın. En güzeli, "Evet, ilişkilere bakıyorum, kadının zeki olabileceğini düşünen yok, seksi görünmeye çıkan ve bir şekilde başaranlar var genelde etrafta. Ama sen bu kalıbı yıkıyorsun, zeki ve seksi olmayı başarıyorsun. Bir ilişkinin rahatlık ve anlayış olmadan yürüyebileceğini, hele şu malum kezbanlar ile sürebileceğini pek düşünemiyorum. Ama elbette, bir ilişki fiziksel bir şeyler olmadan da olmaz." 

Çok konuşma, çok dinle ve anla. Fırsat oldukça sor, SMS atacaksan, "neler yapıyorsun", "nasılsın", "ne yiyorsun" gibi her şeyini sor. Bırak o uzun uzun anlatsın, anla sende.

Sonrası biraz sana kalıyor. ama bir iki düzgün adım atarsan, bu kızı çok dominant şekilde sikmen gerekecek, bunu da göze almış olmalısın. Zira görünen o ki, erkekler o şekilde seksi çok taşıyamıyor, erken boşalma gibi istenmeyen hallere yol açıyor. Bu, şu açıdan önemli, böyle bir kız için erkeğin değeri, seks performansı ile ölçülür. Eğer iyi sikemezsen, senle işi olmaz. 

Bu sadece yukardaki diğer mesajlara bakarak çıkan bir sonuç değil. Benzer bir kız, evli hem, gidip internetten pozisyon bakıyor falan, bu kez hiç olamıyor, koca erken boşalıyormuş bu defa. Hoş, anladığım kadarıyla hiç orgazm olamamış henüz, eli ayağı düzgün şekilde. Öyle olmasa, neden internetten pozisyon arasın, di mi? Böyle örnekler baya çok.

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, anibal yazdı:

Çok konuşma, çok dinle ve anla. Fırsat oldukça sor, SMS atacaksan, "neler yapıyorsun", "nasılsın", "ne yiyorsun" gibi her şeyini sor. Bırak o uzun uzun anlatsın, anla sende.

Bugün buluştum da, ikimizin de paralar azalmış durumdaydı, bir kere baya mutlu olup bana sokuldu. 

Duygusuzsun diyor bana, biraz öyleyim. Geçen seneden nasıl olmamam gerektiğimi farkettim. Şimdi ikisinin arasında olamıyorum. 

Mutlu olduğumda gülüyorum, onu beğendiğimi ise sıradan şekilde söylüyorum, galiba sorun burda. 

Omuzları açık giymiş, güzel olmuş mu dedi, ben de sıradan bir evet beğendim güzel olmuş dedim. 

Kereste ev eşyaları gördük, bak kızım baban gibi odunlar dedi. Şakasına dediğini eklese de ben de tam olarak öyle hissediyorum. 

Hava çok kötüydü, ve ben yine onu becereceğim düşüncesiyle gittiğim için ve beceremediğimden mutsuzdum, ayrılırken öpüşmedik bile. 

İlişkide sıradanlaşma fazlasıyla var şuan. Anlatıp susmadığı şeyler genelde hayal kurması oluyor, onun dışında anlatıp susmayanlara kendisi de sinir oluyor. 

Ona seks istiyorum demiyorum da, o zaten istediğinde söylüyor, ama sadece onunla yeteri kadar sık mutlu olamıyorum sanki, sanki kız oldurmaya çalışıyor. 

Ortaya iyi bir şey çıkmayınca ben mutsuz oluyorum, ben mutsuzken o da mutsuz oluyor. 

İlişki hep dört dörtlük mü olmak zorunda? 

Memleketindeyken yattığı çocukla hala konuşuyor watsaptan. Beni kıskanıyor ama. 

Hiç karışmıyorum, dekoltesine, konuştuğu çocuğa falan. 

Ama gavat değilim sinirimi bozuyor, bozdu, bugün bok gibiyim. 

tarihinde CinleriGorenAdam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 saat önce, malta erigi yazdı:

Seni anladım fakat verdiğin örnek üzerinden bir kadın için cinayet işleyecek noktaya gelenlere vurgu yapmak istedim, özellikle ülkemizde çok var böyle tiplerden.

16 saat önce, anibal yazdı:

İşin sistematiği bilinmiyor ve aptal abes bir tarafa varıyor durum.

Kaç defa dedik, kadın seçici. Kadının erkeğe ihtiyacı var. 

Olması gereken, kadın bakacak edecek, erkeği seçecek, ondan sonra da onun peşinde koşacak, isteyecek. 

Olması gereken bu. Ama, teknik olarak yalan olmasa da, kadınların en büyük yalanı budur. Giyinip süslenip, seçilmesi gerekn kendiymiş gibi görünürler. erkeğin peşinden gitmeyiz, onlar bizi kovalasın diye beklerler. Ama bunlar, bir tür kamuflajdır. Olması gereken, kadının erkeğin peşinden koşması, onu elde tutacam diye yırtınmasıdır. 

Ama, doğru düzgün erkek olamayıp, kadınların peşinde zöp zöp koşulması artık kurumsal bir erkek eylemi olduğu için, erkeklerin de işte böyle burunları şeyden çıkmaz. 

Etrafta hep görür, duyarsınız, kızla ilgilenmedi, yüz vermedi falan falan, kız kendi geldi ondan sonra gibi vakaları. Zira zaten olması gereken bu. Bu böyle olmazsa, o iş olmaz. 

Olması gerekenleri anlatıyorsun ve çok da haklısın ancak sosyal medyada bile bir fotoğrafa düşen eziklerin olduğu bir dünyada, kime nasıl anlatacaksın, o kısım çok zor işte. 

Anlattıklarına iyi bir örnek aşağıdaki haber:

İngiltere'nin En Kısa Adamı Baba Oldu!

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Kafkaslı said:

Seni anladım fakat verdiğin örnek üzerinden bir kadın için cinayet işleyecek noktaya gelenlere vurgu yapmak istedim, özellikle ülkemizde çok var böyle tiplerden.

Olması gerekenleri anlatıyorsun ve çok da haklısın ancak sosyal medyada bile bir fotoğrafa düşen eziklerin olduğu bir dünyada, kime nasıl anlatacaksın, o kısım çok zor işte. 

Anlattıklarına iyi bir örnek aşağıdaki haber:

İngiltere'nin En Kısa Adamı Baba Oldu!

Yahu, dün değil, evveli gün. Osmangazi köprüsünün ayağında bir AVM var. Oksijen AVM. İki bayan arkadaş, ben ve bayanlardan birinin kocası oraya gittik. Gece saat iki, kahve içip sohpet falan. Bildiğin mücrimin teki geldi, evli olan kıza, "Benim gördüğüm en güzel kızsın da, sen harikasın da falan." La adam yolda zor yürüyor. Vurayım desen, yarısı boşa gidecek. Gelmiş bana soruyor, "Sen ne ayaksın?" falan. Resmen kendine 31 malzemesi çıkardı. Kızı öptü falan böööle. Kocası da uyanmadı, ben katil olucam nerdeyse. Dönüşte görseniz, kız baya etkilenmiş, baya baya moda girmiş falan, evil barklı şey birde. 

Hoş evliliği iyi gitmiyor. Elbette kocasına da "bak karını böyle sikeceksin, bilmiyorsun sen" diyecek halimiz de yok. 

Ama, bir mücrim lavuğun özgüveni, kocasının yanında öyle iltifat falan, kızı baya mum etti nerdeyse. Adı volkanmış, denk gelirseniz, benim için suratına bir patlatırsanız, mutlu olurum şahsen. Ha, bir daha yolum düşerde, denk gelirse, ben bir kaç kemik kırarım sanıyorum, o başka mesele. 

Velakin, kızlar işte. Bizim angut erkeklerde, o ezikliği atmamak, bu şapşallıkları yaşamak için ısrar içinde. 

Sitelerde Paylaş

14 saat önce, anibal yazdı:

Ama, bir mücrim lavuğun özgüveni, kocasının yanında öyle iltifat falan, kızı baya mum etti nerdeyse. Adı volkanmış, denk gelirseniz, benim için suratına bir patlatırsanız, mutlu olurum şahsen. Ha, bir daha yolum düşerde, denk gelirse, ben bir kaç kemik kırarım sanıyorum, o başka mesele. 

Velakin, kızlar işte. Bizim angut erkeklerde, o ezikliği atmamak, bu şapşallıkları yaşamak için ısrar içinde. 

Adam alkollü olabilir, yine de iyi cesaret. Bana kalırsa kocası böyle bir durumu göremiyor olamaz ve o evlilik çoktan bitmiş sanki. 

Kadınları bu konuda hiç anlamıyorum zaten, madem mutsuz ve başka erkeklerin ilgisine açsın, ayrıl işte. Erkek için de aynısı geçerli ve cinsellik tek faktör olamaz, belli ki birbirlerinden soğumuşlar artık.

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...