Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

2 dakika önce, anibal yazdı:

Genelde erkekler, kızın yatırımcı olması beklentisi içinde oluyor, işaretleri çok  doğru okuyamıyor.

Benim senin seçici diye hitap ettiğin tandıklarım genelde konuşurken yüzüme bile bakmaz gözleri fıldır fıldır olur ama bu kız böyle değil yolda yürürken düz önüne bakan, konuşurken gözünün içine bakan bir tip

2 dakika önce, anibal yazdı:

Genellikle sadece grup olarak erkeklerle bir araya gelirler.

Evet Evet erkeklerle samimi derken böyle samimi, grup olarak. ama genelde hatta bildiğin baya kızlarla takılan bir tip 

5 dakika önce, anibal yazdı:

Bazen, kız azgınlık zamanında olur, erkeklerin arasına daha sık girer. Bu da aldatıcı olur.

Bazen çok sık olmasa da nadiren erkek birisiyle mesela starbucks yaptığı oluyor o bundan kaynaklanabilir veya eski bir arkadaşıyla denk gelmişte olabilir bilemem

Sitelerde Paylaş
  • İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

23 hours ago, ateistik said:

Ayrıca bu kız erkeğe ihtiyacı yokmuş gibi gözüken kızlardan, bu gerçekçi olmasına işaret etmez mi?

Etmez. Zira, yakın olmadan nasıl anlayacaksın ki, erkeğe ihtiyacı yokmuş gibi göründüğünü?

Kızlar, erkekleri her türlü aldatma da doğuştan kabiliyetlidir. Sana öyle görünen kız, her akşam erkek avına çıkıyor olabilir. 

Sitelerde Paylaş
On 20.05.2019 at 15:21, anibal yazdı:

Etmez. Zira, yakın olmadan nasıl anlayacaksın ki, erkeğe ihtiyacı yokmuş gibi göründüğünü?

Kızlar, erkekleri her türlü aldatma da doğuştan kabiliyetlidir. Sana öyle görünen kız, her akşam erkek avına çıkıyor olabilir. 

En iyisi ben birazcık yakınlaşıyım ona kız soğuk görünmüyor gibi

Selam, naber,uzun zamandır konuşamıyoruz tarzı,öyle yapıp kriterleri bir daha değerlendiririm.

Onun dışında ayrı bir sorum olacak hocam 

Kız benden 2 yaş büyük diyelim mesela

pek olacağını sanmıyorum ama, onunla karşılıklı konuşurken o abla ben çocuk konumuna düşmemek için ne yapmak gerekli kısacası ona baskın çıkmak için ?

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, ateistik said:

Karıştırmışım biraz önce sordum tanıdıklara 1 yaş varmış arada ginede yürümeyeyim mi sence?

Bunu soruyorsan, yaşın küçüktür genellikle. Bu da biraz büyüyünce, fikirlerinin değişeceğin gösterir. Değişmese de pek farketmez. Asıl mesele, "olmadı ayrıldık" demez artık o kadın, kinini yüceltir, bu da senin için iyi olmaz gerçekten.

Yaşın 30 falansa, zaten sorun olmaz artık.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, anibal yazdı:

Bunu soruyorsan, yaşın küçüktür genellikle. Bu da biraz büyüyünce, fikirlerinin değişeceğin gösterir. Değişmese de pek farketmez. Asıl mesele, "olmadı ayrıldık" demez artık o kadın, kinini yüceltir, bu da senin için iyi olmaz gerçekten.

Yaşın 30 falansa, zaten sorun olmaz artık.

Yaşım 30 dan küçük evet. Ondan 1 yaş küçük olmam dediğin kadar etki eder mi acaba :89:

O kin tutsa ne olacak ki beni dövdürecek mi yoksa :smashfreak:

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, ateistik said:

Yaşım 30 dan küçük evet. Ondan 1 yaş küçük olmam dediğin kadar etki eder mi acaba :89:

O kin tutsa ne olacak ki beni dövdürecek mi yoksa :smashfreak:

Dayak yemek başına gelecek en iyi iş olabilir. Hafife alma bu işleri.

Aslen etmez, neden etsin ki? Fakat kız bunu başka türlü yorumlama potansiyeline sahip. Sende zaman içinde daha az katlanabilir olacaksın çevrenin baskısına.

Sitelerde Paylaş
47 dakika önce, anibal yazdı:

Dayak yemek başına gelecek en iyi iş olabilir. Hafife alma bu işleri.

Aslen etmez, neden etsin ki? Fakat kız bunu başka türlü yorumlama potansiyeline sahip. Sende zaman içinde daha az katlanabilir olacaksın çevrenin baskısına.

Yaş olarak büyük birisiyle beraber olması ne gibi sorunlar ortaya çıkarır?

Kadınlar bunu nasıl yorumlar?

Çevresinden baskı göreceğini sanmam.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

@anibal Dün arkadaş ortamı erkek kız karışık toplandık oturduk

Yazlıkçı bir kızla tanıştım çarpıldım ona biraz :)  

dünü iyi samimi güzel bir şekilde atlattım 

Kızın yatırımcı seksi reddeden olduğunu tespit ettim

2 günüm var tam olarak yapabildiğimi yapmak istiyorum ona karşı nasıl davranmalı ve en hızlı şekilde onu nasıl düşürebilirim 

(hemen hemen gün boyu aynı tatil kampındayız) 

Sitelerde Paylaş

Ve tam anlamıyla çözmüş bulunmaktayım yatırımcı seksi reddeden hayalperest hele şükür 

Bilenler tavsiyede bulunsun 

@anibal

@CinleriGorenAdam

2 ağustos dan sonra zamanım bitcek o yüzden kaybedeceğim hiç birşey yok müsait olan tavsiyede bulunabilir mi? 

tarihinde ateistik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...