Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

• İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

28 minutes ago, ateistik said:

Ve tam anlamıyla çözmüş bulunmaktayım yatırımcı seksi reddeden hayalperest hele şükür 

Bilenler tavsiyede bulunsun 

@anibal

@CinleriGorenAdam

2 ağustos dan sonra zamanım bitcek o yüzden kaybedeceğim hiç birşey yok müsait olan tavsiyede bulunabilir mi? 

Artık çok geç...

Karşında tam bir romantik var ve sen ilk görüşte yeterince "piç" olamamışsındır.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, anibal yazdı:

Artık çok geç...

Karşında tam bir romantik var ve sen ilk görüşte yeterince "piç" olamamışsındır.

Bugün 1 kaç saat önce Kızlar neye bakar muhabbeti tarzı birşey açılmıştı 

Ben pek tipe bakmadıklarını dile getirmiştim 

O ise bana kızların çoğunun piçlerden hoşlandığından bahsetmişti afedersiniz falan tarzında çok ilginç. 

O sıra anlamalıydım lanet olsun :D

Ondan çok hoşlanmıştım onunla zaman geçirdiğim vakit, çok güzel hissediyordum cidden ?

Yapabileceğim illa çok azıcık bir şeyler varmıdır anibal? 

(neredeyse her an ulaşabileceğim bir kız bu) 

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, ateistik said:

Bugün 1 kaç saat önce Kızlar neye bakar muhabbeti tarzı birşey açılmıştı 

Ben pek tipe bakmadıklarını dile getirmiştim 

O ise bana kızların çoğunun piçlerden hoşlandığından bahsetmişti afedersiniz falan tarzında çok ilginç. 

O sıra anlamalıydım lanet olsun :D

Ondan çok hoşlanmıştım onunla zaman geçirdiğim vakit, çok güzel hissediyordum cidden ?

Yapabileceğim illa çok azıcık bir şeyler varmıdır anibal? 

(neredeyse her an ulaşabileceğim bir kız bu) 

Sevgiye muhtaçsın, biraz da serseri ve o çok güzel, çok iyi. Otur ağla, sevgilim beni terketti, kimse beni sevmeyecek mi gibi.

Ama eminim, yanlış tanıdın kızı, iyice batırcan. Çok basite alıyorsunuz bu tanıma işini.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, anibal yazdı:

Sevgiye muhtaçsın, biraz da serseri ve o çok güzel, çok iyi. Otur ağla, sevgilim beni terketti, kimse beni sevmeyecek mi gibi.

Ama eminim, yanlış tanıdın kızı, iyice batırcan. Çok basite alıyorsunuz bu tanıma işini.

İnstagram hikayesinde şiir tarzı şeyler var çözebildiğimden değil tuttuğundanda olabilir? Yada cidden çözmüşümdür bilmem ki ?

Cidden doğru söylüyorsun.Tanıma işini halletmem lazım benim şu sıralar, hemde çok. 

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, ateistik yazdı:

Wtf bunu ben yazmadım? 

Sen yazmışsın. Foruma girmiş ve üç tane iletiyi üst üste atmışsın. Üçünün de IP'leri aynı, foruma giriş ve online kalış saatlerin belli. Sonra çıkmışsın, gece yarısından sonra tekrar girmiş ve anibal'le cinleri gören adam'ı etiketlediğin iletiyi ve sonraki birkaçını yazmışsın.

Kısacası hepsi sana ait. 

Normal zamanda bu iletini hayatta ciddiye almaz ve inceleme yapmazdım ama şu sıra forumu trolleyen biri forumu hack'lediğini ve hesapları ele geçirdiğini iddia edip milleti rahatsız ediyor. Birkaç aklı evvel de ciddiye alıp bizi yoruyor. O yüzden senin bu önemsiz şüphen önem kazandı ve ben de inceleme yapıp yazdım. Şimdi o aklı evveler okur da "bak onu da hack'lemişler" falan der deli deli, gidip yine başlık açarlar.

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Sen yazmışsın. Foruma girmiş ve üç tane iletiyi üst üste atmışsın. Üçünün de IP'leri aynı, foruma giriş ve online kalış saatlerin belli. Sonra çıkmışsın, gece yarısından sonra tekrar girmiş ve anibal'le cinleri gören adam'ı etiketlediğin iletiyi ve sonraki birkaçını yazmışsın.

Kısacası hepsi sana ait. 

Normal zamanda bu iletini hayatta ciddiye almaz ve inceleme yapmazdım ama şu sıra forumu trolleyen biri forumu hack'lediğini ve hesapları ele geçirdiğini iddia edip milleti rahatsız ediyor. Birkaç aklı evvel de ciddiye alıp bizi yoruyor. O yüzden senin bu önemsiz şüphen önem kazandı ve ben de inceleme yapıp yazdım. Şimdi o aklı evveler okur da "bak onu da hack'lemişler" falan der deli deli, gidip yine başlık açarlar.

Yok yok, alakası yok trollerle falan :)

O an derin düşünüyordum dalgınlığıma gelmiş yazıvermişim işte. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...