Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

2 hours ago, anibal said:

Tabi tabi, kıza diyeceksin ki, "hadi benim odama geçelim de, seni bir sikeyim". Kızda pek delisi ya, "tabi" deyiverecek? Pek hayalperestsiniz mi desem...

Dominatlık, evet, kesinlikle. Ama bu her kıza biraz farklı elbette. Ama en genel geçer yol, ona bir şeyler sormaktır.

Konuşurken, çok az ama etkili konuşmalısın. bırak o "lan bu adam beni anlıyor" desin, konuşsun da konuşsun. Onun konuşmasını sağlaman lazım ve de dinlemen.

???

90'larda bir ses kaydı vardı. Sibel Gökçe'nin 900'lü hattını arayan bir adamın kaydı. O aklıma geldi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 saat önce, anibal yazdı:

Tabi tabi, kıza diyeceksin ki, "hadi benim odama geçelim de, seni bir sikeyim". Kızda pek delisi ya, "tabi" deyiverecek? Pek hayalperestsiniz mi desem...

Dominatlık, evet, kesinlikle. Ama bu her kıza biraz farklı elbette. Ama en genel geçer yol, ona bir şeyler sormaktır.

Konuşurken, çok az ama etkili konuşmalısın. bırak o "lan bu adam beni anlıyor" desin, konuşsun da konuşsun. Onun konuşmasını sağlaman lazım ve de dinlemen.

Anibal ben direkt böyle bir şey söylemem tabi.Sonraki süreçte ne yapmalıyız onu kastettim.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, adalet123 said:

Anibal ben direkt böyle bir şey söylemem tabi.Sonraki süreçte ne yapmalıyız onu kastettim.

Hadi odaya gidelim demek, başka ne demek olacak peki?

Sonraki süreç, kıza göre değişir, ama hiç bir zaman, işe girişmeden, sana girişecem dememen, hissettirmemen lazım. Kız, ne olduğunu anlamayıp, girip çıkana kendisi bir anlam verecek. Zaten o nokta gelince, o bağırır ordan, s....kkkk diye, bu başka mesele. 

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, anibal yazdı:

Hadi odaya gidelim demek, başka ne demek olacak peki?

Sonraki süreç, kıza göre değişir, ama hiç bir zaman, işe girişmeden, sana girişecem dememen, hissettirmemen lazım. Kız, ne olduğunu anlamayıp, girip çıkana kendisi bir anlam verecek. Zaten o nokta gelince, o bağırır ordan, s....kkkk diye, bu başka mesele. 

Kadınla sürekli konuşup ne yapacaz ki en sonunda birlekte olmak isterim tabi.Böyle bir an geldiğinde bir şeyler söylüyor olmam gerekmiyor mu?

Mesela,şurada başbaşa oturalım mı demeliyim?

tarihinde adalet123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, adalet123 said:

Kadınla sürekli konuşup ne yapacaz ki en sonunda birlekte olmak isterim tabi.Böyle bir an geldiğinde bir şeyler söylüyor olmam gerekmiyor mu?

Mesela,şurada başbaşa oturalım mı demeliyim?

Olaya o kadar tersinden bakıyorsunuz ki.

Olay, sizin onu tavlamanız değil. Onun sizi tavlamaya çalışmasını sağlamak. Bunu pek anlamadınız. Onun çelikten sağlam kalkanları var, tavlamaya çıkarsanız, zebil olursunuz ona toslayıp. Ne diyoruz, ona, ona lazım olan erkek olarak kendinizi gösterin, merak etmeyin o sizi elde etmek için uğraşacak. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Olaya o kadar tersinden bakıyorsunuz ki.

Olay, sizin onu tavlamanız değil. Onun sizi tavlamaya çalışmasını sağlamak. Bunu pek anlamadınız. Onun çelikten sağlam kalkanları var, tavlamaya çıkarsanız, zebil olursunuz ona toslayıp. Ne diyoruz, ona, ona lazım olan erkek olarak kendinizi gösterin, merak etmeyin o sizi elde etmek için uğraşacak. 

Anibal ben hep sağlam güvenilir arkadaş olarak görülüyorum ama.Beni hep guvenilir iyi bir arkadaş olarak görüyorlar.Konuşurken gözlerine bakıyorum kadınların sorun burda mı?

Sitelerde Paylaş
20 minutes ago, adalet123 said:

Anibal ben hep sağlam güvenilir arkadaş olarak görülüyorum ama.Beni hep guvenilir iyi bir arkadaş olarak görüyorlar.Konuşurken gözlerine bakıyorum kadınların sorun burda mı?

Değil...

Sen onların içini göremiyorsun.

Erkek olduğunu da gösteremiyorsun. Ona dokunman lazım. Ama öyle kalçaya haşırt değil. Saçını düzeltmek, düzeltirken hafifçe boynuna dokunmak, belini kavrar gibi yapıp korur gibi onu kapıdan geçirmek falan. Ama büyük ihtimalle bir şeyler için çok geç, sen kanka kuyusunun dibine çoktan yerleşmişte olabilirsin.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Değil...

Sen onların içini göremiyorsun.

Erkek olduğunu da gösteremiyorsun. Ona dokunman lazım. Ama öyle kalçaya haşırt değil. Saçını düzeltmek, düzeltirken hafifçe boynuna dokunmak, belini kavrar gibi yapıp korur gibi onu kapıdan geçirmek falan. Ama büyük ihtimalle bir şeyler için çok geç, sen kanka kuyusunun dibine çoktan yerleşmişte olabilirsin.

Anibal haklısın o kadınlar için çok geç.En azından sonrakileri kaybetmeyelim.Saçına dokunma ve beline dokunma kısımlarını anladım.Kadına ilgim olduğunu hissettirmeden bunları yapacağım Başka ne yapabilirim.

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, adalet123 said:

Anibal haklısın o kadınlar için çok geç.En azından sonrakileri kaybetmeyelim.Saçına dokunma ve beline dokunma kısımlarını anladım.Kadına ilgim olduğunu hissettirmeden bunları yapacağım Başka ne yapabilirim.

Sabırlı ol... Yazıyoruz işte azar azar. 

Önce kadınları anlamayı anlaman lazım mesela. Efenim kızlar dikkat çekmek için mini etek giyiyor dersen, hele bunu bir kadına dersen, zaten çizer seni, hiç anlamıyor kadından, kaldı ki bneden ne anlasın diyerek. O yüzden oraya bir sürü şey yazdık mesela. 

Sitelerde Paylaş
19 hours ago, CinleriGorenAdam said:

@anibal

Dur, sus, yapma, hayır vb şeyler dendiğinde ne yapmalıyız,

Haklıysak tartışmalı mıyız

Haklıysak da susmalı mıyız. 

Haksızsak aynı şekilde.. 

Tavırlarımız nasıl olmalı?

Nasıl yani ?

Bunlar zaten, bir şeyler yolunda değilse söylenen laflardır her iki taraf içinde. 

Teknik olarak, kıza reddetme ihtimali olan bir şey söylememek gerekir. Diğer yandna, asla erkeği bırakıp gitmemesi. Yani, oturdunuz, çay içtiniz, kalkıp giden erkek olmalı ilk. Olmadı beraber en fazla. Asla kız kalkıp, gidip, erkek orada takılmaya devam etmemeli. 

Sen doğru davranmaya başladığında, çok şey zaten "emrin olur" şeklinde kabul edilecek. Şu an, bir sürü ters gitmiş şeyin içindesin. Sen daha hiç mevzuya girmeden şöyle yapıyor dediğinde, sen onu sikemiyorsun demedik mi? 

Senin takıldığın o kızın özelinde, dikkat et, rahat ettirmen, "bir şeylerle ilgilenen, sosyal tarafı olan, ama öyle kafede geyik değil, müze olur, sergi olur, balığa gitmek olur", öyle faaliyetleri olan biri olman, o seni tetiklediğinde de onu görüp "evire çevire siken", sonrada onun dostu olan bir erkek olmaya bak. Bunları yaparsan, onlar zaten kendiğilinden kaybolacak, düzelecek. İşin doğrusu, anlattıklarına bakılırsa, henüz onu doğru dürüst sikebilmiş değilsin. Bir şekilde, o titreyip boşalmadan, boşalmamayı becermen gerekiyor. Bunun da yolu basit aslında, diyoruz, evire çevire sik şunu. Pozisyon değiştirmek falan seni geciktirir, onu istim üzerinde tutar, sana vakit kazandırır. Emret, domine et diyoruz. Bu seni güçlü hissettirir, ezikçe öyle hemen akıtıp dölleyip geçeyim, kimseler gelmeden kafasından kurtulursun. Odağın, ona akmak olmasın, onu sikmek olsun. Orada "zevk alınacak, üremeyi sağlayacak, edilecek" bir kız yok, karşında "evire çevire sikilecek" bir kız var, ne kadar sikersen, o kadar senin olacak. Başka bir şey, diyoruz ki, başını eğ kızın. Bilmiyorum ne kadar yapıyorsun, ama hiç mi duymadın:"Önünde başımızı eğiyoruz, boyun eğdik" falan. Bu önemli, kız sana baş eğmiş, boyun eğmiş olacak, o haliyle de mutlu, orgazm olmuş olacak. Sonra yataktan çıkınca, o halde kalacak normalde, senin kontrolünde. Ama sanırım bunları çok fazla kaale alamıyorsun. 

Burada kamasturayı baştan yazmamız elbette mümkün değil. Ama internette eminim gani gani vardır bu hususlar hakkında bilgi. Ama bulacağın çok yerdeki o ezik "aman ön sevişme yapın", şöyle kızı okşayın falan laflarını bu kız için unut. Bu kızın önsevişmesi, oral sekstir, kaç kere de söyledik gerçi. Ama al, em olayından fazlasına geçirmen gerekiyor. Giriş, yap biraz, sonra git memelerini birleştiip arasına sür, oradan gene oral seks yaptır. Sonra pozisyon değiştir gene devam et falan. Sürekli emret, sorma bir şeyler, iyi mi, şu mu bu gibi. Her hareketin bir emirle olsun. 

Karşındaki, tabiri caizse modern bir kadın. Gelişmiş ülkelerde en yaygın kadın cinsi. "Seksimi de yaparım, o zaman erkek bana lazım, ondan sonra ben kendi özgürlüğümde yaşarım, çalışır, kazanırım da." Onun mottosu bu.  İyi haber, başka tür birileri gibi "kalın isteyince alican'a, ince isteyince berkecan'a" kafasında değil. O zaman, onun "erkek" ihtiyacını sen karşılamalısın, ama dikkat et, "erkek". Erkek, sadece kızın içine girip çıkan şey değil. Kadın domine edilmeye muhtaç, ama bunu günlük hayatta yaptıramıyor, neresi kalıyor, yatak. Sen de orada onu domine etmezsen, bu kızın ihtiyacı görülmemiş olur. 

Sitelerde Paylaş

@anibal

Olduğundan demedim zaten. 

Şuanda otelde beni bekliyor, yine emrede emrede halledicem, kafası da iyi zaten. 

Olur da lazım olur diye sormustum sana. 

Zaten reddedileceğim şeyi sormamam gerektiğini bana 1 yıl önce söylemiştin. 

Eski sevgilisiyle de anlık gelişmiş, onun hasta olduğunu düşünmüyormuş. 

Ama şuanda beni ve görüşlerimi seviyor, bunu bana söylüyor, ben de ona senin söylediğin gibi davranıyorum, 

Gerektiğinde aklını, ve gwrektiğinde seksini överek, onu değerli hissettirerek. 

Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

@anibal

Şuanda otelde beni bekliyor, yine emrede emrede halledicem, kafası da iyi zaten. 

Ama şuanda beni ve görüşlerimi seviyor, bunu bana söylüyor, ben de ona senin söylediğin gibi davranıyorum, 

Eğer %70 becerebilirsen tümünü, o kız da bambaşka bir şey olacaktır senin için, bunu gözlerinle de görüp farkedersin, sana nasıl usul usul uyum sağladığını.

Dediğim gibi, evire çevire. Zorbalık olmaz, en azından şimdilik. Bakarsın, kırbaçlaman falan gerekebilir ilerde. Bu başka konu. Genel olarak böyle seksi meşru görenler o tür fantazileri pek hazzetmez. 

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

@anibal

Ha, bu arada başka bir analizi de ekleyelim.

Kzı sana gelip o geçmişini neden anlattı? Aslında olayı şu. Ben rahat etmek istiyorum diyor. Derdim seks, onu ver sen bana, ben de yoluma giderim, sana askıntı olmam. Bak öyle yaptım bir önceki sikicime..

Kızın anlatmaya çalıştığı bu. Sende bunu yapıyorsun.

Peki olmayacak mı? Nerde.... fuck bodysine aşık olan kız moduna girecek, o ayrı mesele, sen böyle yaparsan. Farkındaysan, seni bırakamıyor, boyuna seni istiyor

Onu seksten fazlası için istiyorsan, onu başkalarından uzaklaştır. Vaktini sana harcasın. Sık sık mesaj at, ara, ne yapıyor, ne ediyor sor, baskı kur üstünde. "Yapma, etme" falan diyerek değil, "nerdesin, ne ediyorsun" diyerek. 

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, anibal yazdı:

Ha, bu arada başka bir analizi de ekleyelim.

Kzı sana gelip o geçmişini neden anlattı? Aslında olayı şu. Ben rahat etmek istiyorum diyor. Derdim seks, onu ver sen bana, ben de yoluma giderim, sana askıntı olmam. Bak öyle yaptım bir önceki sikicime..

Kızın anlatmaya çalıştığı bu. Sende bunu yapıyorsun.

Peki olmayacak mı? Nerde.... fuck bodysine aşık olan kız moduna girecek, o ayrı mesele, sen böyle yaparsan. Farkındaysan, seni bırakamıyor, boyuna seni istiyor

Onu seksten fazlası için istiyorsan, onu başkalarından uzaklaştır. Vaktini sana harcasın. Sık sık mesaj at, ara, ne yapıyor, ne ediyor sor, baskı kur üstünde. "Yapma, etme" falan diyerek değil, "nerdesin, ne ediyorsun" diyerek. 

Anibal,bu seksi mahrem bir şey olarak gören kadınlar içinde geçerli mi?

Sitelerde Paylaş

@anibal   forumun  Haydar Dümen'i   oldun.:0_80cbc_37a71a73_L:

haydar_dumene_masturbasyon_tepkisi_h6658

35 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

@anibal

4 dakika önce, adalet123 yazdı:

Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, adalet123 said:

Pek farketmez. Ama seksi mahrem gören kız, gelip sana bunu anlatmaz, o öyle bişey yapmadı ki, kendi bile unutur onu. 

Seksi mahrem gören kız, seni fuck body yapmaz. Yani, tamam, adını bile sormaz, tek cümle bile etmeden sana verebilir. Ama öyle düzenli hale getirmez. Fuck body yapan kızlar, genelde bu tiplerdir, hatta sadece bu tipler, yatırımcı, seksi meşru gören, gerçekci. Evet, pembe pancurlu ev hayali görmezler sizinle. Bilirler, zaten sevmiyoruz biz kız olarak. Bu gerçeği bilen kız, neden sana bağlı olmak senin yükünü çekmek istesin ki? Gelir, senden beklediği tatmini alır gider. Kafasındaki budur. 

Ama sen ona doğru yaklaşırsan, ona tuzak kurmuş olursun, bakarsın ki, bağlanmış gitmiş bu defa da. Tek gereken, rahat ettirmen olur, genelde. Hoş, olay yataktan yatağa buluşmayı aşınca, erkek doğru yolda gidemez, geen işi boka sarar, kadını başına bela eder, o ayrı mesele. 

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, priest of nature said:

@anibal   forumun  Haydar Dümen'i   oldun.:0_80cbc_37a71a73_L:

Eh, arada sırada sende doğru şeyler söylüyorsun gibi... Ama gene söyleyemiyorsun.

Zira, biz ilişkiler üzerineyiz, komple, baştan sona. O ise, seks hayatı üzerineydi malum.

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, anibal yazdı:

Pek farketmez. Ama seksi mahrem gören kız, gelip sana bunu anlatmaz, o öyle bişey yapmadı ki, kendi bile unutur onu. 

Seksi mahrem gören kız, seni fuck body yapmaz. Yani, tamam, adını bile sormaz, tek cümle bile etmeden sana verebilir. Ama öyle düzenli hale getirmez. Fuck body yapan kızlar, genelde bu tiplerdir, hatta sadece bu tipler, yatırımcı, seksi meşru gören, gerçekci. Evet, pembe pancurlu ev hayali görmezler sizinle. Bilirler, zaten sevmiyoruz biz kız olarak. Bu gerçeği bilen kız, neden sana bağlı olmak senin yükünü çekmek istesin ki? Gelir, senden beklediği tatmini alır gider. Kafasındaki budur. 

Ama sen ona doğru yaklaşırsan, ona tuzak kurmuş olursun, bakarsın ki, bağlanmış gitmiş bu defa da. Tek gereken, rahat ettirmen olur, genelde. Hoş, olay yataktan yatağa buluşmayı aşınca, erkek doğru yolda gidemez, geen işi boka sarar, kadını başına bela eder, o ayrı mesele. 

Anibal tam olarak anlayamadım.Seksi meşru görmeyen kadına,mesaj atmak arayıp sormak ve yatakta baskın olmak gerekli mi?

Seksi meşru görmeyen kadınlar ile ilgili az konuşuyorsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...