Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

• İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 dakika önce, ateistik yazdı:

Yok be örneğin cinlerigörenadam ın kızı 21 yaşındaydı şuan 22 mi 23 mü ne yanlış hatırlamıyorsam

Bence bi 18 19 da oturur

Başkasının sevgilisiyle sorduğun sorunun ne alakası var? Adamın kızı ne biçim tabir.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, adalet123 yazdı:

Fotoğrafla olmaz ikisi ile de konuşup dinleyip hangi kategoriye girdiklerini anlamak gerekiyor.

Bence ilki yatırımcı,seksi meşru gören,(hayata bakışını bulamadım)

ikincisi seçici,seksi reddeden,gerçekci

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, ateistik yazdı:

Bence ilki yatırımcı,seksi meşru gören,(hayata bakışını bulamadım)

ikincisi seçici,seksi reddeden,gerçekci

İkisi de aynı kadınmış.Eğer tahminin yanlışsa kadını kaybedersin.Neden böyle düşündüğünü açıklar mısın?

Sitelerde Paylaş

Bahsedilen kadın tipi, bana kalırsa kendine yatırım yapan kadın tipine giriyor ve böylelerinin seçeceği erkekte hem tip hem de para olmak zorunda çünkü çevremizdeki örnekler hep böyle değil midir?

Şeyma Subaşı'nın adı geçmiş madem onu örnek alırsak, yeni sevgilisi ne tipsiz ne parasız birisi...

Kadına göre değişiyor bence ve kendine yatırım yapan kadınların amacı zaten çevresindeki en yakışıklı-paralı erkeği kendine çekmektir.

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, Kafkaslı yazdı:

Bahsedilen kadın tipi, bana kalırsa kendine yatırım yapan kadın tipine giriyor ve böylelerinin seçeceği erkekte hem tip hem de para olmak zorunda çünkü çevremizdeki örnekler hep böyle değil midir?

Şeyma Subaşı'nın adı geçmiş madem onu örnek alırsak, yeni sevgilisi ne tipsiz ne parasız birisi...

Kadına göre değişiyor bence ve kendine yatırım yapan kadınların amacı zaten çevresindeki en yakışıklı-paralı erkeği kendine çekmektir.

Kendini iyi hissetmek için para harcıyorlar.Diğer kadınları kıskandırmak için de olabilir.

Doğru sözleri ve davranışları biliyorsan, sen onların parasını yersin.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, adalet123 yazdı:

Ne alaka?

Bottleneck diye bir tabir vardır, darboğaz demek. Sistemin en tıkalı olduğu yer manasına geliyor.

25 yaş civarında başlayan evlilik baskısı farklı farklı kadınları standartlaştırıyor. Bir çeşit darboğaza sokuyor yani.

İstatiksel olarak da kadınların "sexual market value" değerinin 23'te maksimuma çıkıp düşmeye başladığı gösterilmiş. Al sana bir adet redpill bilgisi.

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, anibal yazdı:

Yahu kaç kere yazdık, rahat ettireceksin diye? Sen ister misin, güzel seks yapmışsın, mutlu, huzurlu uyumuşsun, biri gelmiş başına, kalk seni sikicem diyor? Böyle mi rahat olacak hatun kişi? 

Onu rahat ettir -> Seks istesin -> İşini gör -> Dostu ol -> Rahat etsin -> Başa sar.

İşte döngü bu, zor mu bunu anlamak, ama zor görünüyor.

Gece onu rahatsız etmedim, 3. Postayı da o da istediği için atıp, uzandık, şiir falan okuduk birbirimize. 

Sabah biraz uyarmaya çalıştım aslında. Ama işe yaramadığını farkedince sarılıp yattık, beraber başka şeyler yaptık. 

Bebek kıyafeti satan mağazaya girdik, "şunlara bak ne güzel" modundaydı. Daha yirmimde olduğum için baya garipsedim bu durumu, hamile değildir değil mi diyerek. 

Öğleden sonraya doğru düzeldi. Kitapçıda benimkini yokladı avuçlarıyla, hafif bi tersledim olmaz burada diye. Ama ardından, seni her an becermeye hazırım, koşullar uygunsa dedim. 

Mutlu ayrıldık yine. Sıra reglini beklemek olacak, haftaya devam umarım. 

Onları uyarmaya çalışmamalı mıyız, 

Döngünün başa dönüp dönmediğini anlamayı kolaylaştırmanın yolu var mı? 

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Kafkaslı said:

Bu kız, belki şeyma'dır, olabilir, önemi yok.

Ama bir kız  seçeceği erkekte para, tip falan aramaz. 

Bu kızın elbisesinden bir şeyler çıkarmaya çalışmak biraz abes. Önce bir bakıp, onda bir şeyleri görmeye çalışmanız önemli. Mesela, "bu kız tarz olmaya mı çalışıyor?" "Salaş biri mi?", ne kadar yakıştırıyor. Neden gözlük takmış? Bunun gibi hususlara bakmanız gerekiyor. Zira, hiç bir kızı böyle kıyafetinden öyle çözemezsiniz. 

Asıl önemlisi, hepinizde geçerli, çok fazla yanılıyor olmanız. 

Basitçe şöyle bir şey söyleyelim. İlk resimdeki kız, biraz tarz olmuş gibi, elinde starbucks falan. Fakat, surata bakın. Bir de daha önce, deneyci, seksi reddeden, hayalperest kızlar için yazdıklarımızı bulun arka sayfalardan. Dikkat ederseniz, kızın surat sirke satıyor, asık. Gözünde gözlük, saklamaya çalışıyor kendini. Büyük ihtimalle bu kız öyle biri. Ama öyle bir kız, ikinci resimdeki gibi belki giyinir, şık olur, saati gösterip arkasına saklanmaya, çanta ile kendini kapatmaya çıkar. Ama ilk resimdeki gibi tarz olmaz, olamaz. Bu da ilk resimde bu kız açısından bir uyumsuzluk var demek. Ne olabilir? Eğer bu bir moda çekimi falan değilse, işte o zaman, bu kızın oraya gerçekten parası olan birini düşürmeye geldiğini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, bu, kızın o an büyük ihtimalle biriyle buluşmaya gelmiş olabileceğini de gösterir. Dikkat edin, öyle kızlar kendine bir kabuk yapmaya çalışır, öyle çekici görünmeyi sevmez. 

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, adalet123 said:

Fotoğrafa bakıp nasıl anlayacaksın peki?

Sana fotoğrafa bak ve anla demedik ki.

Sana, fotoğrafta neler görüyorsun, onları say dedik, aradaki farkı anlamak zor mu?

Hiç bir kızı fotoğrafı bırak, karşıdan bakarak, saatlerce izleyip keserek falan çözemezsin. O kadar basit canlılar değillerdir. 

Sitelerde Paylaş
59 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

Gece onu rahatsız etmedim, 3. Postayı da o da istediği için atıp, uzandık, şiir falan okuduk birbirimize. 

Sabah biraz uyarmaya çalıştım aslında. Ama işe yaramadığını farkedince sarılıp yattık, beraber başka şeyler yaptık. 

Bebek kıyafeti satan mağazaya girdik, "şunlara bak ne güzel" modundaydı. Daha yirmimde olduğum için baya garipsedim bu durumu, hamile değildir değil mi diyerek. 

Öğleden sonraya doğru düzeldi. Kitapçıda benimkini yokladı avuçlarıyla, hafif bi tersledim olmaz burada diye. Ama ardından, seni her an becermeye hazırım, koşullar uygunsa dedim. 

Mutlu ayrıldık yine. Sıra reglini beklemek olacak, haftaya devam umarım. 

Onları uyarmaya çalışmamalı mıyız, 

Döngünün başa dönüp dönmediğini anlamayı kolaylaştırmanın yolu var mı? 

Hamile midir, olabilir, o bir kız, sende bir erkek nihayetinde. Yani, korunmaya dikkat etmek iyi bir fikirdir. Şansına, laflarına bakma, o da pek istemez bebek falan. 

Onları uyarmaya çalışmak biraz farklı, herşeyine karışıp burnundan getirmek daha farklı. Dediğim gibi, dışarıda dostu ol. Merak etme, öyle atlayacaktır üzerine, olur olmaz yerlerde bile. Ama sen ona atlama, sen onu takip etmiyorsun, o  seni takip ediyor olsun. Bunu bir tür balayı gibi düşünebilirsin. Sen de, o da, buldunuz ya bir malafat, tavşanlar gibi aklınız fikriniz üremek olacak. Günde böyle 3-5 posta düzüşmeden rahat edemeyeceksiniz. Ama tabi bu azalacak zamanla. 7-10 günde bir beceremk iyidir bunları, daha ateşli olur, daha çok bağlanırlar. Ama tabi bu ilerleyen dönem için. 

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, anibal yazdı:

Sana, fotoğrafta neler görüyorsun, onları say dedik, aradaki farkı anlamak zor mu?

Hiç bir kızı fotoğrafı bırak, karşıdan bakarak, saatlerce izleyip keserek falan çözemezsin. O kadar basit canlılar değillerdir. 

İlki bakımlı ve şık diğeri parkta yürüyüşe çıkmış gibi.Tarz değil.Peki kafede oturan ve her iki kadına da nasıl yaklaşmalıyım?

Tayt giyen üstünde dekolte olan bir kadına nasıl yaklaşılır?

Birde daha kapalı ama şık giyinen sağa sola bakmayan kadına nasıl yaklaşılır?

Sitelerde Paylaş
35 minutes ago, adalet123 said:

İlki bakımlı ve şık diğeri parkta yürüyüşe çıkmış gibi.Tarz değil.Peki kafede oturan ve her iki kadına da nasıl yaklaşmalıyım?

Tayt giyen üstünde dekolte olan bir kadına nasıl yaklaşılır?

Birde daha kapalı ama şık giyinen sağa sola bakmayan kadına nasıl yaklaşılır?

Ofooffffooof..

Tayt giyen kıza da, hiç bir şey giymeyen kıza da, çarşaflı kıza da aynı yaklaşılır. Gına getirdiniz artık. Yahu okumanız yok mu? 

1 hour ago, anibal said:

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

Ne bileyim ben? Erkeklerin kaç yaşında kamışa su yürür? 

Bu işlerin belli bir yaşı falan olmaz, kimi 12 yaşında olur, kimi 30 yaşına gelir olamaz. 

Yoo yo onu demedim 

hani ilişkiye bakış,sekse bakış,hayata bakış diye 3 parametre var ya

onlar kızlarda kaç yaşında işe yaramaya başlar onu sordum?

18 mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...