Jump to content

Erkek Uyanış Hareketi

Recommended Posts

On 26.09.2015 at 18:56, BrainDamage yazdı:

Seçiciler genelde daha çekici kızlar, yatırımcılarsa topluma biraz daha önem veren tipler. "İyi kız" dediklerimiz aşağı yukarı.

Onları buna yönelten faktör etraflarında onu sürekli onaylayan pek kimse olmaması. Seçicilerdeyse çevre fazla geniş olduğundan onaylayan erkek bol.

Elbette bunlar genelleme. Tam tersleri de oldukça fazla.

Kardeşim Brain Jilet gibi olacaksınız JİLETTT!Ama yok işte kabahat biz gençleri yetiştiren ana ve babalarda!!! Özgüven veremedik .

Sitelerde Paylaş
  • İleti 508
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 26.09.2015 at 19:31, yeniçeri53 yazdı:

Yazdığın maddeler şunlar:

spor Tamam

kitap okumak Tamam

Matematik tastamam Göksel seyir hesapları hazarefen yapıyor !Üç boyutlu trigonometri diyorlar

Benim altımdada ezilmedi.Çünkü ben para kazanamayan başarısız bir avukatım!O ise benim çok isteyipte olamadığım bir mesleğe sahip! EEE Bizim zamanımızda Özel Üniversite yoktu!!! Ha sorarsan KKTC gibi yerde nasıl olduda bahçeli kocaman müstakil evin araban var? Zengin karı buldum!!! Yaşamı beynimle değil uçkurumla kazandım:))) Onuda ben bulmadım o beni buldu! Daha fazla konuşmam!! :)))

Ama yahu bu devirde bu internette olduğu halde nasıl oluyorda gençler KENDİLERİNE DENK Bayan arkadaş bulamıyorlar?!

Neyi eksik Forumlarda fikir tartışması yapamıyor!!

Sana göre o zaman tek eksiği bu! Ama yahu bizde kendi kariyerine denk o seferdeyken bizim yanımızda kalacak kız evladımız gelin ve torun bekliyoruz.Eee genlerimizin devamı vede ıslahı buna bağlı!

İki gözüm olaya çok ynalış yerden bakıyorsun. Evrimle geldik, unutma. Ve evrimsel süreçte okul falan yok. Senin geröekten başarılı olman onu ezen.

Normalde onun 12-13 yaş gibi, evi terkedip kendi yolunu çizmesi gerekiyordu. Gidemedi. Evde başarılı bir erkek, yani sürü lideri vardı, ona itaat derken, bu hallere geldi. Dediğim gibi, senin bir hatan yok.

Sitelerde Paylaş
On 26.09.2015 at 19:41, aykırıteolog yazdı:

Bize Dünyadaki kızları öğretmeyin hocam

Türk kızlarını öğretin !Bize zor olanı öğretin :)

İnan ki, Türk kızları en kolay olanı. Sebebi Türk erkekleri cidden çok döküntü yaaa...

Sitelerde Paylaş
On 26.09.2015 at 20:05, anibal yazdı:

İnan ki, Türk kızları en kolay olanı. Sebebi Türk erkekleri cidden çok döküntü yaaa...

Avrupalı kızlardan Türk kızları gibi trip yemezsin.

İlk merhaba dediğin an sokak ortasında olsa dahi güleryüzle karşılar sizle konuşmaya başlarlar.Şahidim.

Türk kızlarıyla ilk tanıştığınızda o dediğimi yapmanız istisnadır.Şahidim.

Türk kızları kezban derken boşuan demiyorlar bu bir slogan değil.Şahidim.

Sitelerde Paylaş

Avrupalı kızlardan Türk kızları gibi trip yemezsin.

İlk merhaba dediğin an sokak ortasında olsa dahi güleryüzle karşılar sizle konuşmaya başlarlar.Şahidim.

Türk kızlarıyla ilk tanıştığınızda o dediğimi yapmanız istisnadır.Şahidim.

Türk kızları kezban derken boşuan demiyorlar bu bir slogan değil.Şahidim.

Adamın dediğini destekliyorsun, farkında değilsin.
Sitelerde Paylaş
On 26.09.2015 at 20:35, aykırıteolog yazdı:

Ben Türk kızlarının pislik genetikte varlıklar olduğunu söylemeye çalıştım.

Gidin kendiniz görü Avrupalı kızlar nasıl?Bilim bu.

Pek öyle değil. Avrupalı, Amerikalı, Rus, Japon, Hint vs. bir sürü kız tanıdım, yattım, kalktım filan...

Türk kızları aynen bildiğin kız. Ama maalesef, bizim erkeklerimiz erkek değil. Her an, müstakbel erkeğinin "ben aciz, karısını elinde tutamayacak bir ezik olarak, karımı çalıştırmam, kapanacak, türban giyeceki, evde oturacak... Budur " demesi gerçeği ile yaşayan kızlarımız var, maalesef.

Sitelerde Paylaş

Bize Dünyadaki kızları öğretmeyin hocam

Türk kızlarını öğretin !Bize zor olanı öğretin :)

Dünyanın hemen hemen tüm İslam Ülkelerinin bayanları aynıdır.

Kadının saçına kadar tabu olması:Hiristiyanlıktada Ortaçağda Yakın çağda Taa 1800 lerde bile kadınlar saçlarını kapatmak için o çirkin ve kaba şapkaları takarlardı.Ama Hiristiyanlık bundan kurtulduda(Bu sadece şapka meselesi değil tabiki.Birde kafalardaki düşünce var.Esas çirkin şapkada O) Müslümanlık tam aksine her geçen gün geriye gitti.Ve kadınlar tabu haline geldi

İslamiyetin getirdiği sefalet sayesinde insanlarımızda oluşan Şahsiyetsizlik

Ama bütün bunlar iyi yetişmiş özgüven sahibi insanlar için problem olmayıp aksine birer avantajdır:)))

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gerçekten....Sanki dünyadaki son erkek sizmişsiniz gibi sevişiyorlar sizinle! Aaahhhh; Dorina!!!

Sitelerde Paylaş

Eğer yerine göre davranmazsanız, kıçınıza tekmeyi yemeniz olasıdır.

Örneğin yatırımcı bir kız, bana aylarca yatırım yaptı. Bense ilgisini canlı tutmak için hiçbir zaman koyvermedim. Sürekli yazardı, çizerdi, ilgimi çekmek için birtakım şeyler yapardı. Bense bazılarını takmıyormuş gibi yapardım. En sonunda kendi elimle ilgisini bitirdim ve başka birine yatırım yaptı. Bana söylediği şuydu: "sürekli olarak senin dünyanla benim dünyamın farklı olduğunu ve hiçbir zaman sana ait olacak kadar iyi olmadığımı hissettirdin hep. Senin için, ilgin için savaşmaktan yoruldum."

Aynı zamanda yaptığı diğer eleman da tam bir basık, ezikti. Sürekli kıza yazıyordu. İşin garibi kız elemanla dalga geçiyordu bana yatırım yaparken. Ona benimle ilgili şeyler yazıp bana resmini atıyordu örneğin. Aklınca bana sadakatini kanıtlayacaktı.

Çocuğa yatırım yapmaya başladıktan sonra ağzından aldığım laf şuydu: "sen benim için savaşmadın ama ben senin için savaştım. Ama şimdi ilgi için savaşmama gerek yok. Hep o savaşıyor. Ve ben de birinin ilgisi için savaşmak istiyorum."

Ki bu, anibalın söyledikleriyle birebir uyuşuyor gördüğünüz gibi... Yatırımcı, yatırımının karşılığını azar azar almalı. Her zaman ama her zaman yatırım yapacak bir şeyleri olmalı. Yani bir gerginlik oluşturmalısınız, bırakın o orada kendi çapında takılsın. Size sürprizler yapar, ilgilenir vs. Bunların karşılığını erkekçe verin. Bazen de vermeyin ama, sıradanlaşırsa iş sıkıntı. Eğer olur da yatırımı batıracak bir hareket yaparsanız, s.çtınız demektir. Hele uzun süre yatırım yapmışsa. Hem üzülür, hem de geri dönüşü çok zordur. Siz harcayamadığınız bir para kazanmak için çalışır mısınız? İşte yatırımın bir işe yaramadığını hatta battığını anladığı anda ilgisi sönebilir. İlgiyi canlı tutmak için yaptığınız ağırdan satmalar, suratınıza bir çifte olarak dönebilir, dikkatli olun. Bitmişse de zorlamayın, o iş geri dönse bile %90 hayır gelmez. Yedek kulübesine oturtmuş olması muhtemeldir.

Başka bir gün, başka bir kızla da aynı diyaloğu yaşadım. Siz buradaki kuramsal bilgiye bakmayın, hayatta akıp gidiyor her şey. Anibal gibi sınıflandıracak olursam seçici reddeden-meşrulaştıran ve hayalperestti.

Bir gün bir şekilde yakınlaştık(kız bana yakınlaştıktan aylar sonra, ki ben onu hep itmiştim) bana ikimizin bir şey yapamayacağını, konuştuğu biri olduğunu söyledi. İlişkilerinde hep aldatılmış, aynısını yapmak istemiyormuş. Kelek yemiş yani, anibalın dediği gibi. Ben de sen kaybedersin dedim ve umursamadım. Sonu tahmin edebileceğiniz gibiydi, aldattı kendisi. Ve söylediği laf şuydu: "beni hayatımda hiç kimse senin kadar itmedi, o yüzden seni istiyorum"

Umursamayın, takmayın. Her beklediğinde onay vermeyin. Kuduracağından emin olabilirsiniz. Sırf kendini kendine kanıtlamak için elde edemediklerinin peşinden koşar bu kızlar. Çünkü genelde kendi çekiciliklerinden başka bir şey yoktur ellerinde, ona da sonuna kadar inanmak isterler.

Bu akşam da içimizi dökmüş olduk...

Sitelerde Paylaş

Dostum bu Türk erkeğinin pislik olmasından kaynaklanıyor.

Türk erkeği kızla gezip,yiyişip,dolaşıp sıra evlenmeye geldiğinde el değmemiş kız araması kızları böyle hemen yüz vermeyen, namuslu,zor kız gibi görünme eğilimine itiyor.

Erkeklerdeki bu evlenmelik kız algısı değişsin gör bak Türk kızları çatır çatır nasıl açılıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Belki hatun şöyle demeli:

Al bu kahveyi; kendini ve kendi cinsini dünyanın egemeni san yine,

yine de saçımı ve ince belimi kahveyle sunmuyorum sana

geber de; birileri kahve içsin.

Kahvenin de bir kokusu var değil mi? Hele yavaş pişmiş kahvenin!

Köz üzerinde pişmiş kahvenin...

Hayır, hayır. sen hep erkek gibi düşünüp, erkek gibi kahve içmek istiyorsun.

Sen kimsin ki; erkekliğin numunesi olasın?

:)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...