Jump to content

Nüfus kağıtında İslam yazan Atesitler! Sahte Kimlikle dolaşıyorlar:D

Recommended Posts

Bir sahteciliği İhbar etmek istiyorum :D

Nüfus kağıdında islam yazdığı halde islamın aleyhinde olan buradaki ateisler sahte kimlikle dolaşıyorlar

sahtecilik yapıyorlar hahahah :D

Türkün Bin senden beri Tarinnde ve Kültüründen en büyük Unsur olarak Din gelir İslam gelir

Buna hemen şahit hüccet istenirse. aç Nüfus kağıtidini "Dini" nedir yazar Türk milleti için Din (islam) çok önemlidir.

Türk demek İslam demektir..

Türkler Müslümandır.. Müslümanlık Türklerden seyredilir... müslüman ülkeler diyip Türkleri kenara atma

Türklerin tamamı Müslümandır ve laiktir.. çünkü Türkler dinlerini çok iyi bilirler.. sahte din yankesicilerine meydan vermezler... Hakiki şeriat Laik Cumhuriyettir.. Türklerin tamamı Müslümandır. ve laiktir ve laik cumhuriyeti kurmuşlardır anlatabildim mi?

işte müslümanlık budur

atesitler müslüman diyince araplara bakıyorlar Türklerin müslümanlığını görmezden geliyorlar işlerine gelmiyor

halbuki asırlarca Türk dendiği vakit İslam dini manası tahsil edilmiştir... batıda müslüman olana Türk oldu derlerdi

hakiki müslümanlık Türklerin Müslümanlığıdır...

Ne mutlu Türküm diyene

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

O devlet sisteminin sorunu ateistlerin veya insanların değil.

Düşünüp din konusunda karar veremeyecek olan bebeklerin kimliklerine din yazılması saçmalıktır.

Hem müslümanları insan yerine koyup kimlik vermekte bir kimlik sahteciliğidir. :D

tarihinde tupac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O devlet sisteminin sorunu ateistlerin veya insanların değil.

Düşünüp din konusunda karar veremeyecek olan bebeklerin kimliklerine din yazılması saçmalıktır.

Türk devletinde yaşıyorsun TÜRK DEVLETİ senin için nufus kağıtına Dini nedir Koymuş. Dini (İslam)

bu devlet sorunu değil! Türkün Bin seneden beri tarihinde ve kültüründe en büyük unsur olarak din islam gelmiştir

o yüzden kimliğinde dini neeeee? diniiiiiiiiiii nedir bunun der. DİNİ NEEEEEEE :D DİNİ : islam : İSLAMIN ÇOCUĞU BU!

HA sildirmek senin elinde git mahkemeye başvur ben Müslüman değilim de.

ona göre kimlik çıkarsınlar. BU BİZDEN DEĞİL.... şu an sahte kimlikle dolaşıyorsun :D

BU BİZDEN DEĞİL! çünkü doğar doğmaz Türk DEVLETİ BU BİZDEN BİRİ DİYEREK İslam yazmış NUFUS KAĞIDINA

islam ait biridir diyor....ama sen sildirmek istiyorsun sildir..

sildirmeden islamın aleyhinde olman, senin sahte kimlikle dolaştığın anlamına gelir... sahtecilik yapıyorsun derhal kimliğii değiştirmen lazım hahaha kamon :D

Hem müslümanları insan yerine koyup kimlik vermekte bir kimlik sahteciliğidir. :D

Sen Türk değilsin demektir..bütün Türk Milletine hakaret ediyorsun.. Türklerin tamamı Müslümandır...

Kimliksizsiniz siz..

ama bizler çok lütfkar iylik sever hoş görülü çok insan seven bir milletiniz müslümanız senin yaptıklarını görmezden geliyoruz :D

Sitelerde Paylaş

Bu forumdan,Dindarr isimli trol kadar zevk alan bir başkası yoktur..Herif resmen forumda gezerken orgazm oluyor :D

''Ohhhh,bugün de atesitlere(özellikle yanlış yazıyor çakal) giydirip rahatladım'' deyip fişi çekiyor :D

Sitelerde Paylaş

Gerizekalı salak senin mantığına göre selahattin demirtaş da türk. Senin gibi gerizekalı ümmetçiler gelip bize Türklüğü öğretmeye kalkmıyor mu sinir oluyorum.

Senin bu kafanla gidersek Ahmet Türk'ün kimliği de sahte. :D

Türkün ve islamın aleyhinde kim olursa olsun sahte kimlikle dolaşıyor demektir :D

herkesin kimliği var ama hangisi gerçek hangis sahte belli oluyor :D

Sitelerde Paylaş

Hakiki şeriat Laik Cumhuriyettir.

= )

Araplara anlatsana bunu. Hahaha. Hakiki şeriat laik cumhuriyettir diye. Arabistan'da ne zaman laik cumuhriyet kurulmuş örneğin? 1400 yıl önce var olduğunu göösteren bir bulgu var mı elimizde?

tarihinde Yurt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Atesit"lere giydirdim diye kendini beğenip tatmin eden, orgazm olurken "aaay, hiyııır, kımooon" diye çığlıklar atan, artık neresine ne çapta ne dahil ederek orgazm oluyor bilmiyorum, bu kişinin yazdıklarının elbette önem derecesi sıfır.

Ancak kimlik konusunda bir şeyler söylemek gerekiyor. Kimliklerden din hanesinin elbette kaldırılması gerek. Nasıl kimliğe Laz, Kürt, Çerkes yazılmıyorsa islam da yazılamaz. Bu sadece laikliğe değil, insan haklarına da aykırı. "Kimse dini veya felsefi inancını açıklamaya zorlanamaz" ilkesine aykırı.

Alınması gereken o kadar çok yol var ve yobazlık öyle koyu ki, hiç bir gelişme olmayacak gibi görünüyor. Aslında ateizm bir çığ gibi potansiyel biriktiriyor. Bir yerden serbest kalırsa bir anda harekete geçebilir. Kimliklerden din hanesinin kaldırılması gibi, veya kaldırılmıyorsa toplu sildirme eylemi gibi bir başlangıç gerekiyor. Tabii bu aşamaya gelmekten henüz uzağız.

Yobazlık aslında bir süre daha iş başında kalsa ve iyice cılkı, foyası çıksa, yobazlığın islamdan kaynaklandığı iyice anlaşılsa daha iyi olur bence. Zirvede daha çok kar birikmeli. Harekete geçti mi silip süpürmeli yobazlığı, ilkelliği, aptallığı... Gerçi kar birikecek derken eriye de bilir. Bu tür toplumsal hareketlerin önceden kestirimi son derece zordur.

Fakat şu gün için üç beş ateistin gidip din hanesini sildirme eyleminin hiç ses getirmeyeceği açıkça görünüyor. Yoksa ben hemen yarın sildirirdim. Belli bir potansiyelle bu işin başlaması gerekiyor. O potansiyel ise ortalıkta yok.

Tabii müslümlere mertseniz çıkarın yasayı, çoğunluğunuz var, insanlar onsekiz yaşında kendileri nüfusa başvurup din yazdırsınlar, o zamana kadar boş kalsın demeye tenezzül etmeye hiç gerek yok. Bu takiyyeci, sinsi, dalavereci dolapçı sahtekar müslümlere mertlik teklif etmek ayıya vals yapmasını önermekten farksız. Hatta ayı bile valsi öğrenir. Bunlar insanlığı, insan haklarının temel ilkelerini asla öğrenemezler.

Sitelerde Paylaş

Benim nüfus cüzdanımda dini "İslam" yazıyor. Nüfus müdürlüğü bir bok yemiş; ne yazacağını bilememiş, ortalamaya uyarak yazmış. Benim bu halimi önceden görebilseymiş böyle yazamazmış tabi. Bunu yazarken kim düşünmüş ki benim şimdiki halimi? Boş versenize. Nüfus cüzdanında "din" hanesi olması bir kere anayasaya aykırı :) Salakça bir şey :) Ancak bizim dini bütün müslümanlar için öyle değil olsa gerek?! Nüfus cüzdanımızda "din" hanesinin dolu olması ne anlama gelir; atamızın dini anlamına gelir. Atamızın dini ne olursa olsun, bizim dinimiz olacağı anlamına gelmez. Ben, sübyancılık yapan, dinden çıkanı öldüren, kurban anlayışı olan, eşcinselleri öldürme emri veren vs. bir dinin üyesi olamam!

Ben bu dini (İslam) din olarak kabul etmiyorum!

Anayasamıza göre: "Herkes, düşünce özgürlüğüne ve bunu ifade etme hakkına sahiptir."

Atalarımız bir bok yemişse aynısını bizim de yememiz için hiç bir gerekçe yok :)

Sitelerde Paylaş

Ancak kimlik konusunda bir şeyler söylemek gerekiyor. Kimliklerden din hanesinin elbette kaldırılması gerek. Nasıl kimliğe Laz, Kürt, Çerkes yazılmıyorsa islam da yazılamaz. Bu sadece laikliğe değil, insan haklarına da aykırı. "Kimse dini veya felsefi inancını açıklamaya zorlanamaz" ilkesine aykırı.

Atalarımız bir bok yemişse aynısını bizim de yememiz için hiç bir gerekçe yok

Kimliğe tuttuğumuz takımı, oy verdiğimiz partiyi vs. yazmıyorsak dinimizi de yazmamalıyız.

Din hanesi kesinlikle OLMAMALI ! 2007 de sildirdim ben..benim ki boş

tuttuğu takım, en sevdiği yemek, ilk evcil hayvanının ismi falan onları da yazsınlar.

Beyler Siz anlamıyorsunuz Galiba: Burası Ateistlerin Ülkesi değil, Burası Biz Müslümanların topraklarıdır

Din hanesini kaldırmıyoruz var mı bir itirazınız.. kamon :Dasasaada

İstersen Ahm ye git istersen Amerikaya git istersen Çin'e git. İstersen Guama git :D kaldırmıyoruz O kadar :Dasasaa

bu Topraklar ve buranın Egemenliği kayıtsız şarttsız biz Müslüman Milletindir.. kamoooon

kaldırmıyoruz din hanresini... istediğin kadar itiraz et.. vallahiiiiiii de.... billahiiiiii de...... tallahiiiiiii de.... Nüfus kağıtından "Dini (İslam)" kaydı kaldırılmıycaktır.. Nokta şimdi dağılın gürültü yapmayın :D

Türkiye Cumhuriyeti. Biz Müslümanların devletidir buna hemen delil Huccet istersen : Aç Nufus kağıtını çabuk aç :D Orada bir din kaydı görüceksin dini nedir? diniiii neeeee ? Dini: İslam o kadar kamon :D

Nufus kağıtlarından İslam kaydı hiç bir zaman kaldırlmıycaktır. hadi başka kapıya...

isterseniz mahkemeye gidip kendi nüfus kağıdınızdan islam kaydını sildirebilirsiniz kapı ardına kadar açıktır...

hadi canım sizlere yar saçların rüle rüle size güle güle şarkısını söylemek istiyorum.

birde ülker rula vardı çok güzel bir çikolata sigara şeklinde hatırlıyor musunuz. bende hatırlıyorum hadi aleyküm selam :D

Sitelerde Paylaş

Beyler Siz anlamıyorsunuz Galiba: Burası Ateistlerin Ülkesi değil, Burası Biz Müslümanların topraklarıdır

İstersen Ahm ye git istersen Amerikaya git istersen Çin'e git. İstersen Guama git :D kaldırmıyoruz O kadar :Dasasaa

bu Topraklar ve buranın Egemenliği kayıtsız şarttsız biz Müslüman Milletindir.. kamoooon

kaldırmıyoruz din hanresini... istediğin kadar itiraz et.. vallahiiiiiii de.... billahiiiiii de...... tallahiiiiiii de.... Nüfus kağıtından "Dini (İslam)" kaydı kaldırılmıycaktır.. Nokta şimdi dağılın gürültü yapmayın :D

Türkiye Cumhuriyeti. Biz Müslümanların devletidir buna hemen delil Huccet istersen : Aç Nufus kağıtını çabuk aç :D Orada bir din kaydı görüceksin dini nedir? diniiii neeeee ? Dini: İslam o kadar kamon :D

Nufus kağıtlarından İslam kaydı hiç bir zaman kaldırlmıycaktır. hadi başka kapıya...

isterseniz mahkemeye gidip kendi nüfus kağıdınızdan islam kaydını sildirebilirsiniz kapı ardına kadar açıktır...

hadi canım sizlere yar saçların rüle rüle size güle güle şarkısını söylemek istiyorum.

birde ülker rula vardı çok güzel bir çikolata sigara şeklinde hatırlıyor musunuz. bende hatırlıyorum hadi aleyküm selam :D

şu herifin yazdığı alaycı yazıların 10da 1 ini ben yazsam anında admin forumdan atar.

hacı değilde şu konuları kitleyen uyaran admin varya ben onun Müslüman olduğundan şüpheleniyorum.

Sitelerde Paylaş

Geri zekalı. Ne soktuysan götüne, barsağın taa ağzına gelmiş, ağzından sıçıyorsun işte böyle.

T.C. Anayasası

II. Cumhuriyetin nitelikleri

MADDE 2- Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir.

Ve o kıçını ne kadar yırtsanda:

MADDE 4- Anayasanın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki Cumhuriyetin nitelikleri ve 3 üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

Yani gene yandan yemiş beyinsiz zavallı bir gerzek olarak sayıklamaya devam ediyorsun.

Devletin verdiği nüfus kağıdına sahte diyecek kadar embesil, bok beyinliye ne anlatılabilir ki?

Sitelerde Paylaş

Ulan gerizekalı atatürk gelmeden önce kıçınızı silecek tuvalet kağıdı bulamıyordunuz. 1000 sene boyunca müslümanlar bu topraklarda yaşadılar da ne oldu? Harf inkilabından önce Anadoluda okuma yazma oranı yüzde 2 idi. Millet uzaya çıkmaya hazırlanırken siz taş devrinde yaşıyordunuz hala.

Bu ülke islama hiçbir şey borçlu değil. Bütün medeniyeti, çağdaşlığı bize Mustafa Kemal adında bir ateist getirdi. O gelmeden önce hiçbir bok yoktu Türkiye'de.

tarihinde Türk Torunu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...