Jump to content

siyasiler hayla neden bekliyor?

Recommended Posts

Ben seçimlerde akpnin oyunun pek artacağını düşünmüyorum.

akpnin tek başına iktidar olması için hdpnin kesinlikle baraj altına gırmesı gerek.buda şimdilik pek mümkün değil belki tayip seçimlere hile karıştırabilir

neyse konumuz bu değil beyler.

pkk hergun 2 şer 3 er askeri ya vuruyor ya öldürüyor ya pusu atıyor.

siyasiler kürdistanın kurulması için hayla neyi bekliyor.

bir an önce meclis toplanmalı kürdistan kurulmalıdır pkkyla masaya oturulması taraftarıyım.

doğu illeri vergi kaçakçılığının en fazla olduğu yer. ( pislik akp)

sen ankaralıdan izmire gelen turistin ödediği vergiyle hakkariye hava alanı yapamazsın.

tayip öve öve bunu anlatıyor. hakkarıye havalimanı yaptık dıyor bu ne kafa lan.

şu kürtlerden bir an önce kurtulak kürdistan kurulsun artık.

Sitelerde Paylaş

Bugün kü AKP ve MHP zihniyetindeki algı şudur.

Güneydoğu yangın yeride olsa, insanda yaşamasa cehennemde olsa benim toprağım.

Benim atalarım kan döktü aldı orayı, oraları vermeyiz.

Veya dış güçler bölünmemizi istiyo, bölünürsek biteriz.

Yok israil projesi yok ABD projesi gibi saçmalıklarda ayrı bir kenarda tabi.

Bide hiçbi hükümet kendi döneminde Türkiyenin bölünmesine göz yummaz yani ileriki nesiller Türkiyenin şu hükümet döneminde bölündü diye anılmak istemez.

Anlayacağın bu sorun hiç bitmeyecek gibi.

Sitelerde Paylaş

Bu kadar faşizan ateistler olduğunu bilmiyordum. Türkiye'de ki tüm siyasiler ve siyasi partiler revize edilmeli. Irkçı olanlar kapatılmalı. İlerici olduğu sürece insanların düşüncelerine özgürlük verilmeli. Siz gibi onu buraya kilitleyin bunu buraya toplayın diyen faşist ruhlu insanlara da acilen tıbbi müdahalede bulunulmalı. Zira bunlar vahşi ve antimedeni söylemlerdir.

Sitelerde Paylaş

Bu kadar faşizan ateistler olduğunu bilmiyordum. Türkiye'de ki tüm siyasiler ve siyasi partiler revize edilmeli. Irkçı olanlar kapatılmalı. İlerici olduğu sürece insanların düşüncelerine özgürlük verilmeli. Siz gibi onu buraya kilitleyin bunu buraya toplayın diyen faşist ruhlu insanlara da acilen tıbbi müdahalede bulunulmalı. Zira bunlar vahşi ve antimedeni söylemlerdir.

Öyle hümanizm ile falan halledilmiyor işte sorunlar. Pkk yı bitirmenin tek yolu silah. Yavru yılanın başını hiç acımadan ezeceksin.
Sitelerde Paylaş

Öyle hümanizm ile falan halledilmiyor işte sorunlar. Pkk yı bitirmenin tek yolu silah. Yavru yılanın başını hiç acımadan ezeceksin.

Varolan sorun bilakis humanizm eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Aksini iddia edebileceğini düşünmüyorum.

Sitelerde Paylaş

Ben seçimlerde akpnin oyunun pek artacağını düşünmüyorum.

akpnin tek başına iktidar olması için hdpnin kesinlikle baraj altına gırmesı gerek.buda şimdilik pek mümkün değil belki tayip seçimlere hile karıştırabilir

neyse konumuz bu değil beyler.

pkk hergun 2 şer 3 er askeri ya vuruyor ya öldürüyor ya pusu atıyor.

siyasiler kürdistanın kurulması için hayla neyi bekliyor.

bir an önce meclis toplanmalı kürdistan kurulmalıdır pkkyla masaya oturulması taraftarıyım.

doğu illeri vergi kaçakçılığının en fazla olduğu yer. ( pislik akp)

sen ankaralıdan izmire gelen turistin ödediği vergiyle hakkariye hava alanı yapamazsın.

tayip öve öve bunu anlatıyor. hakkarıye havalimanı yaptık dıyor bu ne kafa lan.

şu kürtlerden bir an önce kurtulak kürdistan kurulsun art

Etil alkol çok ucuz ulen. Hiç bunu düşündün mü?

Tayyip ne kadar vergi koysa da yine ucuz. Eroin, kokain, esrar daha pahalı.

Kürtlerle Türkler bu konuda şöyle anlaşırlarsa olur bu işler (organize işler), bizim topraklarımızdan geçen her gram malın bedelini bizim topraklarımızdaki orospu çocuklarına vermeyeceksiniz.

Ne o? Yemedi mi?

Savaş mı çıkar?

Çıktı zaten amk.

Sitelerde Paylaş

Yavaşşşş ez.

Bak kardeşim ne kürt ne kürt sevdalısıyım ama sen nerede yaşıyorsun hangi kafadasın ne içtin Kürtler bugün 20 milyona dayanmış Türkiyede asimile olanlarla. Devlet ta osmanlıdan bu yana bir sorun nasıl çözülmemesi gerekiyorsa öyle çözmeye çalışmış ne asimile edebilmiş ne bölünebilmiş. Yıl 2015 ortadoğu ateş cehennemi. PKK YPG batının yükselen yıldızı başımızda bütün Cumhuriyet sistemini yıkmaya çalışan ve sürekli intahar eğilimleri ile batıyı tehdit eden yobaz bir iktidar var. İşte böyle bir durumda seni kurtaracak tek şey hümanizmdir. Hümanizmden nefret etsen de si** si** yapacaksın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...