Jump to content

Faşist ateist..

Recommended Posts

Forum da günlerdir bunun tartışması yapılıyor.

Bir milliyetin üstün olduğuna dair boş ve saçma iddialar öne sürülüyor..

Dinin saçma olduğunu savunan insanlar başka bir din bulmuşlar,adı faşizm!!

Din çıkarlarını azaltınca , ateist faşizm daha karlı olmuş!

Ha bunların tek amacı kar etmek veya kar edenleri savunmak!

Ey türkiye halkı bu sahtekarların oyununa sakın gelmeyin!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 80
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Eşitlik diye bir şey yok tabi. Dünya adil, kusursuz bir yer değil. Bir akıllı yaratıcı yok. Bu durumda eşitsizlikten daha doğal olan nedir?

Tabi ki ırklar arasında da farklılıklar var. Arapların, kürtlerin, acemlerin kanı bozuk mesela bu apaçık kesin bir gerçek. İçlerinde tabi ki düzgün insanlar olabilir ama istisnalar gerçeği değiştirmez. Kanları bozuk ve sapık kültürleri, örf ve adetleri var. Bu kültürün içinde yetişmiş insanların çoğunun hastalıklı olması da kaçınılmaz.

Sitelerde Paylaş

Grup halinde gezmek, birbirine destek çıkmak faşizm değildir, bırakınız taraf olsunlar, güvenmemekte de haklılar, diğerleri gerçekten güvenilir değiller, hümanist fışkırımlar fosdur, gerçeklerle örtüşmez, evet diğerleri gerçekten beş para etmez ikiyüzlü yavşak puştlar.

Sitelerde Paylaş

Hitlerde milliyetçi faşist ateistti. Avrupanın içine etti gitti. Hitlerin hatta islamı öven yazıları vardır.

Milliyetçilikte din gibi ulusları savaştırmak için uydurulmuştur.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eşitlik diye bir şey yok tabi. Dünya adil, kusursuz bir yer değil. Bir akıllı yaratıcı yok. Bu durumda eşitsizlikten daha doğal olan nedir?

Tabi ki ırklar arasında da farklılıklar var. Arapların, kürtlerin, acemlerin kanı bozuk mesela bu apaçık kesin bir gerçek. İçlerinde tabi ki düzgün insanlar olabilir ama istisnalar gerçeği değiştirmez. Kanları bozuk ve sapık kültürleri, örf ve adetleri var. Bu kültürün içinde yetişmiş insanların çoğunun hastalıklı olması da kaçınılmaz.

Ben de senin düşüncelerinin aynısını kendi ırkım hakkında düşünüyorum. Türkler.

Sitelerde Paylaş

Hitlerde milliyetçi faşist ateistti. Avrupanın içine etti gitti. Hitlerin hatta islamı öven yazıları vardır.

Milliyetçilikte din gibi ulusları savaştırmak için uydurulmuştur.

Hitler ateist değil aksine ateist düşmanı fanatik bir hristiyandı.
Sitelerde Paylaş

Milliyetciler bir toplumun en alt tabakazi en cahil en gerizekali adamlaridir.

Buradaki milliyetci gerizekalilar ile yobaz dindarlar arasinda fark yok❗️

Sitelerde Paylaş

Bizim köyden, yüksek eğitimli ve doktoralı bir dostum var. Ağdaki tartışmalarımda, beni, insanlara, tepeden aşağı bakan birisi olarak algılıyor.

Bu konuda, kafa yordum.

Vardığım sonuç: AKP denen hastalık, insanlardaki savunma yetisini, darmadağın etti! İnsanlar, her durumda, kuşkucu olmuşlar. İçtenlikli kişiler bile, farkında olmaksızın, kuşkuyla algılanıyor.

Yâni AKP hastalığı, insanların algı yeteneğini, hastalıklı bir ucûbeye dönüştürdü.

İşte; bu konuda aktarılan, bundan başkası değildir. Kendisini, özgürlükçü sananlar, aslında, AKP zihniyetinin tutsaklaştırdığı zavallılardır.

Milliyetçiliği, faşizm olarak algılayanlar, AKP'nin hastalaştırdığı ucûbelerdir.

Sitelerde Paylaş

Ulan ne faşizmi biliyorsunuz, ne milliyetçiliği biliyorsunuz. Medyanın kulağınıza doldurduğu kadarı ile ahkam kesmeyin kardeşim ya!

Milliyetçilik faşizmin ön belirtisiymiş! Nedir kardeşim faşizm?

Naziler Almanya'da niye iktidar oldu? Almanlar kendilerini çok üstün bir ırk olarak gördükleri için mi? Yoksa 1. Savaşta yenilince, kabul edilmesi imkansız, çok ağır bir anlaşma imzalamaya zorlandığı için mi? Almanya'da yüzde bir milyon enflasyon olmuştu. Biliyor musunuz bunu? Alman halkını öldürmeye, köleleştirmeye kalktılar. Bütün zenginliklerine el koydular. Bunun üstüne böyle bir endikasyon gelişti.

Tın-tın, boş beleş, tıbır tebel adamların laflarından gerçekten sıkıldım. Neye karşısınız kardeşim? Hangi duygu ile kavga ediyorsunuz? İnsan içine doğduğu kültüre sevgi besler. Ülkesine ve kimliğine saldırılınca da tepki verir. Çocuklarına iyi bir gelecek bırakmak ister.

Kafanızda yarattığınız heyula ile kavga etmeyi, insanlara sıfat takmayı bırakın. Somut olaylar üzerinden anlatın derdinizi. Tabii bir derdiniz varsa. Tabii kulağınıza üflenmiş hollywood masallarından başka bir fikriniz varsa...

Sitelerde Paylaş

Şu yaşanan onca olaydan sonra hala kürtlerle yaşamak isteyen adamlar var,ne günlere kaldık.Ulan adamlar Türk değiliz diyor işte,Türkün bir ırkı temsil edip etmemesinin ne önemi var.Sonsuza kadar bu böyle mi sürecek.Hakkari,şırnak gibi dandik topraklar elimizde kalsın diye sürekli kayıp mı verecez.Üstelik hdpye oy veren milyonlarca terörist batı da yaşıyor.Fakir,gariban ailenin çocukları dandik toprakları korumak için bir bir toprağa düşerken terörist destekçileri rahat rahat batı da yaşıyor.Türk milleti bir an önce bu büyük ahmaklıktan,kerizlikten kurtulmalı ve kürtlerden ayrılmalıdır.

Sitelerde Paylaş

. Ortaçağdan gelen hortlaklarla dayanışmalarından dolayı faşist de denebilir. Başka bir ırka yada millete karşı nefretlerinden dolayı doğru tanım ırkçı ateistlerdir. Yaptıkları faşist eylemlerin sebebi ırkçılıktır.

Kafanız basmayınca, aklınız ermeyince küfüre başlıyorsunuz. Ama jargon kısa. İki tane kelime var; ırkçı ve faşist. Biraz kızınca faşist, daha fazla sinirlendiyseniz ırkçı diyorsunuz. İki kelime ile küfür etmek de tam rahatlatmıyordur be Apsimon. Şöyle ağız dolduran birkaç küfür daha olsaydı keşke. Eskiden Revizyonist vardı, opürtünist vardı, şovenist vardı, sosyal şoven vardı... Ne güzeldi o günler değil mi Apsimon?

İslamcıların küfür galerisi daha geniş. Kafir, münkir, zındık, müşrik, münafık, tağut... Seç beğen saydır. Son zamanlarda en beğendiğim islamcı küfürü tağut. Çok güzel kelime değil mi tağut. Isırmayacağını bilsem bir İslamcı ile münakaşaya girip bana tağut demesini bekleyeceğim. Çok güzel tağut ya.

Apsimon, bana bir daha kızdığında tağut da desene.

Sitelerde Paylaş

@robespierre

Senin şimdi , "isid bir grup öfkeli genctir, ırak'ın yanlış iç politikasının bir sonucudur" diyen Davutoğlu ndan ne farkın var ?

Şöyle bir fark var. O meselelerin sebebini anlamak için bir gayret göstermiyor. Işid'i aklamaya çalışıyor. Ben ise naçizane olayların sebebi ile ilgileniyorum. Bakışımızı benzetebilirsin ama duruşumuz farklı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...