Jump to content

Faşist ateist..

Recommended Posts

Cesedi kıyıya vurmuş, 4 yaşındaki çocuğa söyleyeceğin söz bu mu? Şikayet, sızlanma, eleştiri... Devletsiz ve ordusuz bir halkın çocukları, 4 yaşında kıyıya vuruyor. Devlete ve orduya niye sahip çıktığımızın cevabı o fotoğraftadır.

Sizin familya Arap Baharı geldi diye pek çiçeklenmişti. Neredeyse Arapça kurslarına gidecektiniz. Bu işler karışık, dikkatli olmak lazım dediğimizde, Aydınlıkçılar yine komplo teorisi uyduruyor dediniz. Ne oldu? Bunu söylemeye utanıyorum ama yine biz haklı çıktık. Amaçsız, ahlaksız ve akılsız turuncu taburlar, Arap halkını olduğundan daha kötü bir noktaya sürüklemedi mi?

Sürekli eleştiri ve şikayet. Evrensel ve Birgün gazetelerine bakıyorum. Ya arkadaş bir tane pozitif önerisi olmaz mı bu insanların? Tayyo kötü, memleket kötü, herşey kötü... Peki ne yapalım? Herşeyi yerle bir edelim. Iste herşeyi yerle bir olmuş halk bugün sokaklarında dileniyor. Git ona anlat derdini.

Bak biraderim. Ortada patlamış bir lağım var. Biz de bu lağımı görüyoruz. Hatta sizden çok daha iyi görüyoruz, çünkü elimiz o lağımın içinde. Elini boka sokmadan lağım borusunu tamir edemezsin. Lağımın ne kadar kötü koktuğunu anlatarak da lağım borusunu tamir edemezsin. Kirlenmeden, elini taşın altına koymadan Devrimcilik olmaz. O ne der, bu ne der diye Devrimcilik olmaz. Kan Davası ve intikam duygusu ile de Devrimcilik olmaz.

Yazdıklarından çok genç olmadığını anlıyorum. ABD'nin Saddam Hüseyin'e saldırdığı zamanları hatırlıyor musun? Ne Sam ne Saddam diye slogan atıyordunuz. Neymiş? Saddam diktatörmüş. Ne oldu şimdi? Milyonlarca insan öldü, ülke parçalandı, yağmalandı. Bu mudur sizin devrimci perspektifiniz? ABD askerinin tecavüzüne uğradığı için kendini Fırat'ın sularına atıp boğulan Onbinlerce kadına sunduğunuz devrimci program bu mudur? Biz açıkça Saddam Hüseyin'i savunduk. Siz bir diktatörler yan yana gelmemek için, emperyalist katliam ve yağmanın sessiz destekçisi oldunuz. Saddam yıkıldı. Ne oldu, geldi mi cici demokrasiniz?

Vatan Partili askerler Natodan çıkalım diyor. Org. Şener Eruygur Natodan çıkalım diye açıkça ve mertçe konuştu. Adamı uyduruk belgelerle 5 sene hapis yatırdılar. Bana söyler misin, kıpkızıl bayrak sallayanlardan hangisi, sadece tek cümlesinden dolayı 5 sene hapis yattı? Boş beleş gevezelikten başka ne üretiyorlar?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 80
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kana susamış islamcı bir yobazın saltanatı sürsün diye savaş naraları atılıyor. "Şehit" olan bir güvenlik görevlisi bile bunun farkında ya siz? Daha dün bir "şehit" yakını adama hakaret etti diye içeri atıldı. Kızı ile ilgili beğenmediği karar yüzünden yargı mensuplarını sürdü.

PKK tarafından öldürülen asker polis memur hatta sivilleri düşünüyormuş gibi yapma. Hem bunları yazıyorsun hem de şehit yakını edebiyatı yapıyorsun.

- Kahbeler polisimizi öldürdüüüüüüü

- Kahbeler askerimizi öldürdüüüüüü

- Karısı daha hamileydiiiiiiii

- Kansızlar vicdansızlarrrrrrr

dimi ya,

Sitelerde Paylaş

https://youtu.be/828T1b4sA34

Terör seviciler doğuya gidip pkk'ya katılsın.Gördüğünüz gibi artık adam seçecek halleri kalmamış, herkese veriyorlar ak47'yi. :D

İbretlik bir paylaşım..

Faşizmin tanımını güzel yapmışsın..

Siz onları öldürdüğünüz de onlar da sizi öldürdüğünde mutlu olacaklar..işte Faşizm budur!

Kanla mutlu olacaksınız..

İlkel,cahil insanlarsınız.

Sitelerde Paylaş

İbretlik bir paylaşım..

Faşizmin tanımını güzel yapmışsın..

Siz onları öldürdüğünüz de onlar da sizi öldürdüğünde mutlu olacaklar..işte Faşizm budur!

Kanla mutlu olacaksınız..

İlkel,cahil insanlarsınız.

Sana silah doğrultana çiçek mi atarsın?
Sitelerde Paylaş

Seninle, aynı fikirde olmayanı, aşağılamaya kalkışırsan, yarın, o kişilere, muhtâç olabilirsin. Ya o zamân?

bak sana düzgünce anlatayımmı meseleyi otur düşün idirak etmeye çalış 2 dk bırak bencilliği tamam?

Dünyada tek bir dil konuşulsa herkes rahatça anlaşsa daha iyi değilmidir?

Sınırlar olmasa insanlar daha rahat seyahat etse ?

ırkçılık gibi tarihte insana hiç bir şey katmayan bir akım olmasa ?

insanları doğdukları yere göre sınıflandımasak?

şimdi düzgün düşün cevap ver milliyetçiliğin dünyaya insanalara kattığı ne var? ne önemi var? bugüne kadar yaptığı tekşey insanları ayrıştırmak

ayrıca sürekli gelenekleri dayattığından gerici bir akımdır anla artık yeni devrimlerin arkasında gerici bir pozisyona düştü milliyetçilik/Kemalizm....

Sitelerde Paylaş

Dünyada tek bir dil konuşulsa herkes rahatça anlaşsa daha iyi değilmidir?

Farklılıklara saygılı olduğunu söyleyen iki yüzlü,pişkin hümanistten inciler.Dünyada tek dil konuşulsa daha iyi değil mi.Bunu diyen insan insancıl,farklılıkları zenginlik olan biri güya,ama tüm dilleri yok etmek istiyor.Tek dil dediği de adım gibi biliyorum ki,İngilizce.

Sitelerde Paylaş

Farklılıklara saygılı olduğunu söyleyen iki yüzlü,pişkin hümanistten inciler.Dünyada tek dil konuşulsa daha iyi değil mi.Bunu diyen insan insancıl,farklılıkları zenginlik olan biri güya,ama tüm dilleri yok etmek istiyor.Tek dil dediği de adım gibi biliyorum ki,İngilizce.

Dil seçimi yapılsa İspanyolcayı yada İtalyancayı tercih ederim ama bunun bir önemi yok bu arada bütün diller yok olsun istiyorum geriye sadece bir tane kalsa o herkese yeter

Sitelerde Paylaş

Hayalim şudur..

Bütün insanların konuşabildiği ortak bir dil ve sınırsız bir dünya..

Insan evrimi mutlaka bu noktaya gelecek..

Göreceksiniz..

Tabii sizin gibi manyaklar Dünya'da insan bırakırsa!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...