Jump to content

Akan kanın sorumlusu kim?

Recommended Posts

Halkın kendi kendini yönettiği Türkiye'de,halkın temsilcileri olan vekiller,halkın önemli bir sorununu çözemiyor..Bu sorun eğer 30 senedir devam ediyorsa,bu sorununun çözülememesinin nedeni halktır..

Sensin sen..Akp'ye,Chp'ye,Mhp'ye,Hdp'ye oy veren sensin..Akan kandan sen sorumlusun..

Çünkü bu sorunu çözmesi için seçtiğin vekiller bu sorunu çözemiyor..Demek ki suçlu sensin..Demek ki yaptığın seçimler yanlış..

2 gündür ''şehitler ölmez,vatan bölünmez'' diye feryat eden gerizekalılar..Hdp'mi başlattı bu savaşı da,Hdp'lileri taşlıyorsunuz/yakıyorsunuz?

Seçimden yenilgiyle ayrılan Akp çözüm süreci denilen şeyi bitiren taraf değil mi?

Masadan kalkan Akp'liler değil mi?

Niye her zaman beni haklı çıakrıyorsunuz?

''Bu ülkenin nerdeyse tamamı gerizekalı'' diyorum,bakıyorum haberlere ve haklı olduğuma iyice hak veriyorum..''Evet ya,ben haklıyım..Bu halk gerizekalı'' diyorum..Eğer bugün akpye tepkiler yükselseydi,akp binaları taşlansaydı,akp binları yakılmaya çalışılsaydı,bu düşüncemi gözden geçirirdim..

Roma imparatorluğu bile yok olmuş ama 100 senelik bile geçmişi olmayan bir devletin yıkılmayacağını sokaklarda bağırarak ispat etmeye çalışanlar,gerizekalı değil de nedir?

Şehit diye birşey yok bir kere..Foruma bir konu açtık..

Ölmemek diye birşey de yok..Ölüyorlar işte..

Vatan konusuna gelirsek..Vatan nedir mesela?

16 şehitten haberi olduğu halde,bir maçta sevinç gösterileri yapan bir başbakanın olduğu yer midir?

Ortada vatan diye de birşey yok..

Bölünmeye gelirsek..Türkiye bölüneli çok oldu..Şimdi sıra hazmetme de..

Tekrar edecek olursam..Bugün TBMM'deki vekillere oy verenler,akan kanın sorumlusudur..

Tayyip,bu savaşı başlatarak ortak bir düşman(barajı geçen Hdp) yaratarak yargılanmamaktan kurtulmaya çalışıyor..

Kurtulun artık şu ergenlikten..Azıcık tümel düşünün..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Erdoğan, bir cumhurbaşkanı olarak, siyâset yapıyor; ve haykırıyor: "Bize, 400 milletvekili verin; terörü bitirelim!"

Bu terör olaylarının arkasında, kimi arayalım? Erdoğan'ı ve AKP'yi! 400 milletvekiline ulaşabilmek için, yoksul halkın çocuklarını katlediyorlar!

Ama doğrudur; onlara, görev veren ulus, suçlunun, ta kendisidir!

Sitelerde Paylaş

Akp bugün yok olsa,bu ülke de yine barış olmayacak,hdpkklı kürtler yine terör estirmeye devam edecek,istekleri gerçekleşene kadar.Barış ne alaka,onu da çözemedim ya.Kürdistan kurulursa,terör biter.Bunu söylemek için de kahin olmaya gerek yok.

Akp'nin yok olması demek,bu ülkenin yarısının yok olması demek..Akp'yi kapattık diyelim..Bu gerizekalıların önüne sandık koyulmayacak mı?Yine benzer bir parti kurup,onun için çabalıyacaklar..

Barış filanı unutsun herkes..Bu zeka seviyesi ile bu ülkeye kimse barış getiremez..

Kürdistan kurulması terörü bitirmez..O silahları asla ellerinden bırakmazlar..Devlet kursalar,kendi askerlerini/polislerini yaratsalar bile yine o silahlarla bir yerlerde gezecekler..Asla yetinmeyecekler..

Türkiye'deki insanlar dağdaki teröristleri dinlemeliydi..Bu kişilerin dertlerini/sıkıntılarını öğrenmeliydi ve yerleşim yerlerindeki sorunları böylelikle çözmeye çalışmalıydı..Bu insanların bağlantılarını araştırıp,batıda bunlara destek verenlere ne gerekiyorsa yapılmalıydı..

Yazıyoruz da,boşuna..Bu devlet dağa çıkmayan kendi vatandaşının ağzına sıçan bir devlet..Bu devletin pkklıların sorunlarını çözmesini umut etmekte aptallık..Ben yapılması gerekeni yazıyorum sadece..

Asker/polis öldüren pkklılara,sözde operasyon yapmakla devlet olunmaz..Eğer operasyon yapılacaksa,ölümler olmadan yapılmalı..Onlarca insan ölüyor,F16'lar dağları bombalıyor..Bu mu devlet?

Sitelerde Paylaş

Akp bugün yok olsa,bu ülke de yine barış olmayacak,hdpkklı kürtler yine terör estirmeye devam edecek,istekleri gerçekleşene kadar.Barış ne alaka,onu da çözemedim ya.Kürdistan kurulursa,terör biter.Bunu söylemek için de kahin olmaya gerek yok.

Kürdistan kurulursa işgalci, devrimci amaçlarla komşu ülkelerin topraklarına saldırmaya devam edecekler, hem de daha güçlü bir şekilde.

Sitelerde Paylaş

Akan kanın sorumlusu, Anadolu'da devlet kurmaya çalışan kürt azınlıktır... Toprak talebi olan, bu uğurda "silahlanan", onlardır çünkü...

Anadolu'da kim silahlanıp ayrı bir devlet kurmaya kalkışırsa, tabi ki neticede kan akar! Ya ne olacaktı?

Sonuçta toprağın hukuki sahibi, meşru bir devlet olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'dir...

Kendi toprağı diye bellediği yerde, ayrı bir devlet kurulmasına, yeni hudutlar çizilmesine, T.C. nasıl müsaade etsin?

Sitelerde Paylaş
Tasvir-i Efkar, on 08 Sept 2015 - 19:57, said:Tasvir-i Efkar, on 08 Sept 2015 - 19:57, said:Tasvir-i Efkar, on 08 Sept 2015 - 19:57, said:Tasvir-i Efkar, on 08 Sept 2015 - 19:57, said:

Kürdistan kurulursa işgalci, devrimci amaçlarla komşu ülkelerin topraklarına saldırmaya devam edecekler, hem de daha güçlü bir şekilde.

Gerilla mücadelesi vermek ayrı,düzenli ordularla meydan savaşı yapmak ayrı şeylerdir.Türkiye,İran,Ermenistan ve Araplarla çevrili bir ülke bunları yapamaz.Kimse de böyle bir şeye seyirci kalmaz.Aynı anda herkesle savaşmak zorunda kalırlar.Abartmayın Nazi Almanyası mı bunlar.Üstelik asla deniz bağlantıları olmayacak özgür ticaret için.Çevrelerindeki ülkelerle iyi geçinmek zorundalar.

Velhasıl kelam,Fırat nehrinin güneyini kaybetmek dünyanın sonu değil Türkiye için.Dünyada çok itibarımız mı var,bu kayıpla itibardan bahsedelim.En kötü senaryo Nahcivan ile toprak bağlantımız kalmayacağı için Nahcivan Ermenistan işgaline uğrar.Nihayetinde bölünmemiz,Kürtlerden hem toprak hem de nüfus olarak tamamı ile ayrılmamız taraftarıyım.Bu aslında Türkiye'nin önünü açar sanılanın aksine...

tarihinde Birko tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ümraniyedeyim ben.Şu anda ya allah bismillah deyip konvoylar düzenleniyor.Şimdi benim anlamadığım bu işin allahla ne ilgisi var ? Bütün haber sitelerinde ki yorumlarda,youtubenin yorumlarında,haberlerde,insanların ağızlarında allah cezanızı vericek,allah hepsinin hesabını soracak gibi oldukça sıkıcı cümleler dolaşıyor.Yani bu işin allahla bağlantılı kısmını merak ediyorum.Sanırım çaresizliklerini allah gibi hayali bir varlıkla avutmak ve içlerini rahatlatmak istiyolar.Şunun farkında değiller ama.

Ortada çekirdeğini çıtlatırken bu olanları izleyen ve bir aksiyon filmiymiş gibi seyreden bir allahtan bahsediyorlar."Şimdi öldürün,şimdi hiç bişey demiyorum.İstediğinizi yapın pkklılar.Ölünce sorucam ben size.Burnunuzdan fitil fitil getiricem.Ama şimdi devam edin.Yeni çekirdek doldurayım tabağa.Heyecanlı bir film gibi çok sarıyor yaw.oh oh.2 günde 30 şehit falan amma aksiyonlu bi film yaw" diyen bir allah var demektir bu.Ne enteresan bişey yaaa.Hayret ediyorum bu insanlara.

Sitelerde Paylaş

Şu anda akan sorumlusu kesinlikle Kürt Hareketidir açık ve net. HDP de bu süreçte üstüne düşeni kesinlikle yapamadı.

Kesinlikle mi?

Niye kesin?

13 senedir Mhp ve Chp,Akp karşısında ne yapabildi de;barajı yeni geçmiş bir partiden güzel hamleler bekliyebiliyorsunuz?

Hdp ne yapabilir ki?!

Akpliler sürekli bir algı operasyonundan bahsederler..Aslında bunu yapan kendileri..Akp,bir algı operasyonu ile Hdp'yi seçimden sonra düşman ilan etti..Bunu da terörü hortlatarak yaptı..Bu ülkenin düşmanı ne pkkdır,ne hdpdir..Bu ülkenin düşmanı akpdir..Bunu anlayamayan da böndür..

Tüm Türkiye Hdp'ye yükleniyor..Ulan beyinsizler..Hdp'yi yaratan kim?Tayyip değil mi?

7 haziran öncesinde meydanlarla Selahattin Demirtaş'la polemiğe giren kim?Tayyip değil mi?

Hdp'yi yaratan/büyüten,pkkyı büyüten Tayyip'tir..Zaten kendisi itiraf etti bunu..Süreçte pkk silah depoladı dedi..Daha ne desin?!

Bizim gerizekalı/beyinsiz insanımız,bu akşam Hdp binalarını yakmaya/yıkmaya çalışmış..Yok ki işte..Zekanın kırıntısı yok..Tv'de ne görürse gerçek sanıyor gerizekalılar..

Bir tarafta ağlıyan bir başbakan,bir tarafta sayemizde pkk silah depoladı diyen bir cumhurbaşkanı,bir tarafta da şehitler ölmez diye böğüren homo sapiensler..

Siz pkkyı hak ediyorsunuz..Siz ölmeyi hak ediyorsunuz..İşte kesin olan bu..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Akan kanın sorumlusu, Anadolu'da devlet kurmaya çalışan kürt azınlıktır... Toprak talebi olan, bu uğurda "silahlanan", onlardır çünkü...

Anadolu'da kim silahlanıp ayrı bir devlet kurmaya kalkışırsa, tabi ki neticede kan akar! Ya ne olacaktı?

Sonuçta toprağın hukuki sahibi, meşru bir devlet olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'dir...

Kendi toprağı diye bellediği yerde, ayrı bir devlet kurulmasına, yeni hudutlar çizilmesine, T.C. nasıl müsaade etsin?

Katılıyorum.

Sitelerde Paylaş

Neden basit düşünüyorsunuz? Suçu maşalara rahatça kesiyorsunuz. Haklısınız da. Neden maşayı tutanlara barbekü partisini yapanlara suç bulamıyorsunuz?

Kimisi Kürdistan isteyen Kürtleri

Kimisi AKP'yi

Kimisi HDP'yi suçlu bulmuş.

Tebrikler maşa koleksiyonunuzu tamamladınız.

Sizce bu sorun; AKP'yi düşürmek, HDP'yi kapatmak, dağdakileri öldürmek, Kürtleri katletmek, ya da aksine özerklik vermek, Kürdistana göz yummak gibi çeşitli şekillerin herhangi biriyle çözülebilir mi? Bunları herhangi biri yapıldığında sorunun çözüleceğini düşünüyorsanız yazının devamını okumayınız.

Şimdi bir düşünün bakalım. PKK hakkında bahsedilen onlarca kamp. Yüzlerce silah. Yüzlerce militan. Ve bunların tüm giderleri. Sizce bunlar PKK'nın kaçırdığı uyuşturucu ve silahla karşılanabilir mi? Bir AK-47 bir RPG ne kadar hiç düşündünüz mü? Ya da dağda yaşayan insanların giderleri? Dağda buldukları yılanları mı yiyorlar sanıyorsunuz?

Bir de şu açıdan bakın. AK-47 sorunsuz çalışması ve yüksek tahribat gücü sebebiyle tüm dünyada çok tercih edilen bir otomatik tüfek. Onlarca ülke kendi modellerini üretiyor. Peki PKK neden sadece Bulgaristan yapımı olan modeli kullanıyor? Ne tesadüf NATO'da aynından kullanıyor.

( Bahsettiğim silah; AK-47MA1/AR-M1 )

Sitelerde Paylaş

Kesinlikle mi?

Niye kesin?

13 senedir Mhp ve Chp,Akp karşısında ne yapabildi de;barajı yeni geçmiş bir partiden güzel hamleler bekliyebiliyorsunuz?

Hdp ne yapabilir ki?!

Akpliler sürekli bir algı operasyonundan bahsederler..Aslında bunu yapan kendileri..Akp,bir algı operasyonu ile Hdp'yi seçimden sonra düşman ilan etti..Bunu da terörü hortlatarak yaptı..Bu ülkenin düşmanı ne pkkdır,ne hdpdir..Bu ülkenin düşmanı akpdir..Bunu anlayamayan da böndür..

Tüm Türkiye Hdp'ye yükleniyor..Ulan beyinsizler..Hdp'yi yaratan kim?Tayyip değil mi?

7 haziran öncesinde meydanlarla Selahattin Demirtaş'la polemiğe giren kim?Tayyip değil mi?

Hdp'yi yaratan/büyüten,pkkyı büyüten Tayyip'tir..Zaten kendisi itiraf etti bunu..Süreçte pkk silah depoladı dedi..Daha ne desin?!

Bizim gerizekalı/beyinsiz insanımız,bu akşam Hdp binalarını yakmaya/yıkmaya çalışmış..Yok ki işte..Zekanın kırıntısı yok..Tv'de ne görürse gerçek sanıyor gerizekalılar..

Bir tarafta ağlıyan bir başbakan,bir tarafta sayemizde pkk silah depoladı diyen bir cumhurbaşkanı,bir tarafta da şehitler ölmez diye böğüren homo sapiensler..

Siz pkkyı hak ediyorsunuz..Siz ölmeyi hak ediyorsunuz..İşte kesin olan bu..

İmam hatipte senin beynini öyle bir yıkamışlar ki ne söylediğini bilmiyorsun. Ne kadar beynin yıkansa da AKP nin şuçu yok diye bir şey söylemediğimizi anlayabilmen lazım.

Olay basit Öcalan gerekirse Diyarbakırda 2 milyon barışcıl oturur özerklik vs hepsini çözeriz dedi KCK ise barışa Öcalan savaşa biz karar veririz dedi ve KÖH savaşa karar verdi. AKP değil senin gibi müslüman ateistler bu ülkeyi yönetse değişen bir şey olmazdı.

Sitelerde Paylaş

Neden basit düşünüyorsunuz? ........

Bu ayrı konu..Buna hiç giremedik daha..Önce akan kanın sorumlusunu tespit etmemiz lazım..Sonra mevzunun uluslararası düzeyi ele alınabilir..

Öncelikle basit düşünmeliyiz..

Şu yani;

Bu ülkedeki hemen herkes oy veriyor ve verdikleri oy sonucunda ortaya çıkan durum belli..Demek ki oy vermek bir işe yaramıyor ya da oy verenler yanlış yere oy veriyorlar..Öncelikle bunu anlamak lazım..

İnsanlar,kendi sorunlarını çözsünler diye oy verdikleri kişilerin,şu anda sorun çözme yeri olan mecliste olmadıklarını görsünler..

MECLİS KAPALI..!

Bu kadar basit gerçekleri bile anlayamayanlara,mevzunun emperyalist ayağını anlatmanın bir anlamı yok..Basiti anlıyamayan,karışığı nasıl anlasın?!

Sitelerde Paylaş

İmam hatipte senin beynini öyle bir yıkamışlar ki ne söylediğini bilmiyorsun. Ne kadar beynin yıkansa da AKP nin şuçu yok diye bir şey söylemediğimizi anlayabilmen lazım.

Olay basit Öcalan gerekirse Diyarbakırda 2 milyon barışcıl oturur özerklik vs hepsini çözeriz dedi KCK ise barışa Öcalan savaşa biz karar veririz dedi ve KÖH savaşa karar verdi. AKP değil senin gibi müslüman ateistler bu ülkeyi yönetse değişen bir şey olmazdı.

Süpersin..Zekana hayranım :D

Bir de şunu oku;

Seçimde Akp,Hdp'nin barajı geçmesi yüzünden tek başına iktidarı kaybetti..Bu kızgınlıkla ''çözüm süreci bitmiştir'' mahiyetinde açıklamalar yapıldı ve barış masasından kalkıldı..Pkk,Akp'nin masadan kalkmasına rağmen harekete geçmedi..Ta ki suruçtaki saldırı ve sonrasında ışidi vuruyorum diyerek pkk kamplarını Türk askerleri bombalayıncaya dek..!

Anlıyor musun?

Sitelerde Paylaş

Arz yoksa talep yoktur. Ortada devlet kurmak isteyen bir topluluk var. Hiçbir devlet savaşmadan toprak vermez. Silah, mühimmat vb. Durumlar arz talep meselesi.

Partilere bakalım.

MHP, CHP nin ideolojileri Ülke Birliği.

HDP nin ideolojisi oncelikle ozerklik adinda parazit bir devlet daha ileride kurt devleti.

AKP nin ideolojisi şeriat devleti ve halifelik.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...