Jump to content

Akan kanın sorumlusu kim?

Recommended Posts

Süpersin..Zekana hayranım :D

Bir de şunu oku;

Seçimde Akp,Hdp'nin barajı geçmesi yüzünden tek başına iktidarı kaybetti..Bu kızgınlıkla ''çözüm süreci bitmiştir'' mahiyetinde açıklamalar yapıldı ve barış masasından kalkıldı..Pkk,Akp'nin masadan kalkmasına rağmen harekete geçmedi..Ta ki suruçtaki saldırı ve sonrasında ışidi vuruyorum diyerek pkk kamplarını Türk askerleri bombalayıncaya dek..!

Anlıyor musun?

Anlamadım bu neymiş kim söylemiş.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arz yoksa talep yoktur. Ortada devlet kurmak isteyen bir topluluk var. Hiçbir devlet savaşmadan toprak vermez. Silah, mühimmat vb. Durumlar arz talep meselesi.

Partilere bakalım.

MHP, CHP nin ideolojileri Ülke Birliği.

HDP nin ideolojisi oncelikle ozerklik adinda parazit bir devlet daha ileride kurt devleti.

AKP nin ideolojisi şeriat devleti ve halifelik.

Mhp ve Chp'nin ne olduğuna dair bir örnek..

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Atatürk'ün öldürülmesini isteyen birinin yardımcılığını yapan kişinin oğlu,Chp ve Mhp'nin adayı idi..

Edilen sözlere aldanmayın..Ne yaptıklarına bakın bu siyasilerin..

Akp,her lafında teröre lanet okur ama Hamas'a kırmızı halı seren de veya boko harama silah yollayan da akpdir..Siz edilen lafalara kanarsanız,Mhp ve Chp'nin ülke birliğinden yana olduğunu sanarsınız..

Soruyorum bu partilere oy verenlere..

Son 13 senede bu iki parti ne yaptı?

Anlamadım bu neymiş kim söylemiş.

Seçimden bir gün sonra;

Yalçın Akdoğan: HDP bundan sonra çözüm sürecinin ancak filmini yapar

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29227700.asp

Seçimden 1,5 ay sonra;

Şanlıurfa Suruç İlçesi'ndeki Amara Kültür Merkezi önünde intihar saldırısı meydana geldi. Saldırıda 32 kişi öldü, 29 kişi yaralandı. İstanbul ve Ankara'dan Kobani'ye destek için giden 300 kişilik ESP'li gençlerin hedef alındığı belirtiliyor. Patlama, basın açıklaması sırasında meydana geldi.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1105174-sanliurfa-suructa-patlama

Bu da aklında bulunsun;

Hakan Fidan'a ait olduğu öne sürülen sesin ise "Gerekirse Suriye'ye dört adam gönderirim. Türkiye'ye 8 füze attırıp savaş gerekçesi üretirim, Süleyman Şah Türbesine'de saldırtırız" dediği iddia ediliyor.

http://odatv.com/gerekirse-suriyeye-dort-adam-gonderirim.-turkiyeye-8-fuze-attirip-savas-cikartirim-2703141200.html

Sitelerde Paylaş

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Atatürk'ün öldürülmesini isteyen birinin yardımcılığını yapan kişinin oğlu,Chp ve Mhp'nin adayı idi..

Akp,her lafında teröre lanet okur ama Hamas'a kırmızı halı seren de veya boko harama silah yollayan da akpdir..Siz edilen lafalara kanarsanız,Mhp ve Chp'nin ülke birliğinden yana olduğunu sanarsınız..

Seçimden bir gün sonra;

Seçimden 1,5 ay sonra;

Şanlıurfa Suruç İlçesi'ndeki Amara Kültür Merkezi önünde intihar saldırısı meydana geldi. Saldırıda 32 kişi öldü, 29 kişi yaralandı. İstanbul ve Ankara'dan Kobani'ye destek için giden 300 kişilik ESP'li gençlerin hedef alındığı belirtiliyor. Patlama, basın açıklaması sırasında meydana geldi.

Bu da aklında bulunsun;

Hakan Fidan'a ait olduğu öne sürülen sesin ise "Gerekirse Suriye'ye dört adam gönderirim. Türkiye'ye 8 füze attırıp savaş gerekçesi üretirim, Süleyman Şah Türbesine'de saldırtırız" dediği iddia ediliyor.

http://odatv.com/gerekirse-suriyeye-dort-adam-gonderirim.-turkiyeye-8-fuze-attirip-savas-cikartirim-2703141200.html

hiçbir şey yapmadi. Sorun çıkar, arz talep. Halk ne istiyorsa o verilir.
Sitelerde Paylaş

Bu pkk olusumunu destekleyen (akp-hdp) oy veren insanlar da akan kandan sorumlu elbette fakat,

hirsizin hic mi sucu yok ?

etnik kokenlerini one surup alt ve ust kimlik yaratarak, ozerklik adi altinda yeni bir devlet olusumunu hedefleyen ve bu hedeflerine ulasmak icin siddete basvuranlar (hdp-pkk) akan kandan sorumlu olanlarin basinda yer aliyor.

Unutmayalim ki, anayasamizin 66.maddesinde yer alan yasaya gore; irk din ve etnik koken gozetmeksizin "Turkiye Cumhuriyetine vatandaslik bagi ile bagli olan herkes turktur"

bu ilkeye karsi gelen, ulke siniri icinde yeni kurt devleti olusmunu destekleyen herkes sinirdisi edilmelidir.en iyi cozum bu

ozerklik isteyen kim varsa kuzey irak a suriye ye somaliye surulmesi icab eder

oralarda ozerk ozerk yasarlar iste ne guzel

turkiye'nin refahi icin ulusal guvenligi icin bu sart ama cozumu saglayacak bir yonetim bile yok karambole gidiyoruz suan.

tarihinde harmoniaa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hiçbir şey yapmadi. Sorun çıkar, arz talep. Halk ne istiyorsa o verilir.

Hiçbirşey yapmadıkları gibi,bir de akpyi desteklediler..Mesela Chp'de,Mhp'de teröristlerin silah depolamasını sağlıyan çözüm sürecine destek oldular..

Bugün pkk tonlarca bombayı patlatabiliyorsa,bunun sorumluları meclisteki tüm partilerdir..Yani bu partilere oy verenler..

Bu pkk olusumunu destekleyen (akp-hdp) oy veren insanlar da akan kandan sorumlu elbette fakat,

hirsizin hic mi sucu yok ?

etnik kokenlerini one surup alt ve ust kimlik yaratarak, ozerklik adi altinda yeni bir devlet olusumunu hedefleyen ve bu hedeflerine ulasmak icin siddete basvuranlar (hdp-pkk) akan kandan sorumlu olanlarin basinda yer aliyor.

Unutmayalim ki, anayasamizin 66.maddesinde yer alan yasaya gore; irk din ve etnik koken gozetmeksizin "Turkiye Cumhuriyetine vatandaslik bagi ile bagli olan herkes turktur"

bu ilkeye karsi gelen, ulke siniri icinde yeni kurt devleti olusmunu destekleyen herkes sinirdisi edilmelidir.en iyi cozum bu

ozerklik isteyen kim varsa kuzey irak a suriye ye somaliye surulmesi icab eder

oralarda ozerk ozerk yasarlar iste ne guzel

turkiye'nin refahi icin ulusal guvenligi icin bu sart ama cozumu saglayacak bir yonetim bile yok karambole gidiyoruz suan.

Sürekli sigara içtiği için kanser olup ölen birini ele alalım..

Bu kişinin ölümüne neden olan nedir?

Kanserli hücrelerin ele geçirdiği akciğer midir?

Hayır..

Bu kişinin ölümüne neden olan şey,sigara içen kişinin ta kendisidir..Eğer sigara içmeseydi bu kişi,kanser olmuyacaktı..

Pkkyı,yani kanseri yaratan nedir?

Gerizekalı halk ve yaptığı seçimlerdir..

Sitelerde Paylaş

Bir Avrupa halkının kültürüne bakın birde türk ve kürt halkının kültürüne bakın. Türk ve kürt halkının kültürü bozuk kültürdür. İslam kültürüyle zehirlenmiş toplumlar bir arada yaşayamazlar. İslam toplumları saçma şeyler için kavga ederler. Halkın çoğu cahildir farklılıklar olarak bir arada yaşamazlar ve bir birine saldırırlar. Türkiyenin kültür olarak Irak Suriye Afkanistan Somaliden farkı yoktur.

Sitelerde Paylaş

Seçimden bir gün sonra;

Seçimden 1,5 ay sonra;

Bu da aklında bulunsun;

Bunlar hikaye biz hem devlet haydutluğunun pratiğini, hemde vatandaşın yobazlığını sen daha imam hatibe gitmeden biliyorduk her ne olursa olsun artık belli konularda adımlar atıldı taksimde Apo bayrağı salladırmaktan HDP ye verilen desteğe kadar ama KÖH kararını verdi silahlı çatışmalarla devrimci halk savaşını yeniden başlattı sen kafayı RTE ye takmışın bir şeyden haberin yok.

Sitelerde Paylaş

Bunlar hikaye biz hem devlet haydutluğunun pratiğini, hemde vatandaşın yobazlığını sen daha imam hatibe gitmeden biliyorduk her ne olursa olsun artık belli konularda adımlar atıldı taksimde Apo bayrağı salladırmaktan HDP ye verilen desteğe kadar ama KÖH kararını verdi silahlı çatışmalarla devrimci halk savaşını yeniden başlattı sen kafayı RTE ye takmışın bir şeyden haberin yok.

Kürtler mi devrimci halk :D

Sitelerde Paylaş

Eskiden doğunun bir kısmının kürtlere verilmesini isterdim orada türkler yaşamadığı için ancak şuanda pkk'nında akp lehinde hareket etmesinden sonra hepsinin siktiredilmesi gerektiğini düşünmeye başladım, atatürk sadece hatayı almak için ölüm döşeğinden kalkıp mücadele etti, siz kedi köpek gibi üreyerek çoğaldığınız için hiç birşeyi haketmiş olmuyorsunuz, toprak tarihte hep savaşarak alındı, size savaşmadan toprak moprak yok, öyle vurkaç yaparak hiçbir sikimi alamazsınız.

Öncelikle kuzey ırak ve kuzey suriyeye bir kürdistan kurulmasına müsade edilmeli,

sonra tüm doğu illerindeki pkk destekçisi kürtler zorla kürdistana mübadele edilmeli, aşiretler tamamen dağıtılmalı.

kerkükteki suriyedeki türkler onlardan boşalacak yerlere yerleştirilmeli. türkiyede kalacak kürt nüfus azınlık olmalı ve köpek gibi yavrulamaları gerek eğitimle gerek doğum kontrol yöntemleriyle engellenmeli.

böyle olursa;

en az 20 yıl kurdukları ülkeyi düzene sokmaya çalışmaktan savaşacak fırsat bulamazlar,

fırsat bulduklarında da en azından düzenli bir orduları olur kiminle, nasıl, nereye saldıracağımız belli olur, bundan dolayıda savaşmaya kolay kolay götleri yemez.

Şuanda doğudaki halk pkk'yı desteklemese pkk o bölgede hiç bir şey başaramaz batıda olduğu gibi, öncelikle oradaki pkk destekçisi halkı ortadan kaldırmak gerekiyor, sınırlarada yerin 50 metre altına kadar komple mayın döşeyip, üstünede çin seddi örmek gerekiyor. Aynı israilin filistine yaptığı gibi yapacaksın.

Sitelerde Paylaş

Bir Avrupa halkının kültürüne bakın birde türk ve kürt halkının kültürüne bakın. Türk ve kürt halkının kültürü bozuk kültürdür. İslam kültürüyle zehirlenmiş toplumlar bir arada yaşayamazlar. İslam toplumları saçma şeyler için kavga ederler. Halkın çoğu cahildir farklılıklar olarak bir arada yaşamazlar ve bir birine saldırırlar. Türkiyenin kültür olarak Irak Suriye Afkanistan Somaliden farkı yoktur.

bunları kabullenemeyen zavallı islamcı ve milliyeçiler var bu ülkede hatta ateist,dinsiz olanları bile böyle.

Sitelerde Paylaş

''Anlamadım bu neymiş kim söylemiş.'' dedikten bir mesaj sonra,herşeyi bildiğini iddia ediyorsun..!

O bilgiyi elekten geçirip,bir anlam kazandırmaktan sonra bilmenin bir anlamı yoktur..Birşey bilmen önemli değil,ne anladığın önemlidir..

Sen teröristlerin bağımsız bir şekilde savaş kararı verdiğini söylüyorsun..Bu anlamı çıkarmak için ya ergen olmak,ya da ergen kafasına sahip olmak gerek..

Endütri meslek lisesinden mezun olduğun çok belli :D

Sitelerde Paylaş

Chp, Hdp ve Mhp meclis toplansın diye çağrı yaparken Akp'den hiç ses çıkmıyorsa. bu ortamdan kim nemalanıyordur dersiniz?

Sitelerde Paylaş

''Anlamadım bu neymiş kim söylemiş.'' dedikten bir mesaj sonra,herşeyi bildiğini iddia ediyorsun..!

O bilgiyi elekten geçirip,bir anlam kazandırmaktan sonra bilmenin bir anlamı yoktur..Birşey bilmen önemli değil,ne anladığın önemlidir..

Sen teröristlerin bağımsız bir şekilde savaş kararı verdiğini söylüyorsun..Bu anlamı çıkarmak için ya ergen olmak,ya da ergen kafasına sahip olmak gerek..

Endütri meslek lisesinden mezun olduğun çok belli :D

Anlamadım dediğim kısım sen ben söylemiş gibi veya konu ile ilgili varmış gibi algı yaratman şark kurnazı seni. Yoksa ben senin gibi kürt öteki vs kompleksli müslüman kafalarıda olaylarıda iyi bilirim al ekteki mesajda sana kapak olsun

Bırak bu işleri sen git imam hatibi bir daha oku

http://www.ateistforum.org/index.php/topic/62321-pkk-uzantysy-hdpye-bakanlyklar-dagytylacak-turkiye-kaosa-gidiyor/?p=1293136

Yıl 2015 keşke Cumhuriyet kurulduğu zaman çözülseymiş konusun saçma artık olan olmuş olmanın ötesinde devletin onlarca yıldır uyguladığı haydut politakalar doğuda olduğu gibi batıda kürt sorunu oluşturmuş şimdi kalmışlar HDP bakanlığa girmesin diyor vatandaş sanki kürt 8 koldu 3 başlı canavar kürt dediğin bu toplumda asimile olanlarla birlikte 20 miyon. Sen yok sayarak görmeyerek uzaklaştırarak mı bu meseleyi çözersin. Yoksa adamları kendi içine alarak mı şimdi HDP aslında PKK goygoyuna hiç girmeyin artık 10 yaşındaki çocuk bile elinde cep telefonu neyin ne halt olduğunu biliyor.

Onun dışında asıl tehklile AKP dir. neo islamcı liberal kırması ümmetçi AKP kafası HDP den yüzbin kat daha tehlikelidir.

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kürtler mi devrimci halk :D

Yok bundan sonra gelişmelerden sonra başilayacağız diyorlar 2011 çözüm sürecinden önce denemişlerdi çözüm sürecinde güçlenince yeninden deneyeceğiz diyorlar sonucunu tarih yazar devrim yapayım derken madara olmak veya kendi halkını kan gölüne sokmakta var sonuçta.

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Chp, Hdp ve Mhp meclis toplansın diye çağrı yaparken Akp'den hiç ses çıkmıyorsa. bu ortamdan kim nemalanıyordur dersiniz?

Terör araştırılsın dendiğinde Mhp ve Akp araştırılmasın demedi mi?

Meclisteki partileri ayırmıyorum ben..Hepsi aynı bunların..En demokrat gözüken Chp bile,pkklıların silah depolalığı zamanlarda sürece destek olduklarını belirtti..!

Uyuşturucu trafiğinden kim nemalanıyorsa suçlu odur.

Gübre bombası yapıp menfeze koyanın da, menfezin üzerinde devriye gezip koruyanın da suçu yoktur.

Gün; akıl günüdür.

Tayyip'in yeğeni uyuşturucudan yakalanmıştı..!

Onun dışında asıl tehklile AKP dir. neo islamcı liberal kırması ümmetçi AKP kafası HDP den yüzbin kat daha tehlikelidir.

Ben sadece Akp suçludur demiyorum..Dikkat edin..

Çöpten çöp çıkar..Çöp olan pkk,çöp olan bu halkın içinden çıkmıştır diyorum..

30 senedir kendisine empoze edilen partilere oy vererek,sokaklarda kurt işareti yaparak,dağda pkk öldürerek bu terör sorununu çözeceğini sananların özbeöz gerizekalı olduklarını söylüyorum..

Ben bu halkın çok büyük bölümüne gerizekalı diyorum..Meclisteki partiler tabi ki suçlular ama asıl suçlu bu partilere oy verenlerdir diyorum..

Anlatabildim mi?

Sitelerde Paylaş

CHP çözüm sürecine destek olmuyor. CHP çözüm süreci istiyor ama AKPnin yaptığı gibi aptalca bir süreç istemiyor. Arasında fark var.

CHPnin hakkını çok yiyorsunuz. Tamam ben de her şeyini beğenmiyorum ama AKP ile MHP ile aynı keseye koymak nedir

13 senedir başımızda bir bela var ve bu bela son seçimde %10 civarında oy kaybederken,ana muhalefet partisi Chp % kaç oyunu artırdı?

Sıfır..

Olduğu yerde sayan bir parti..İktidar oy kaybettiği halde,oylarını artıramayan bir parti..Belli bir kesim haricinde kimseden oy alamayan bir parti..13 senedir tek bir somut iş beceremeyen bir parti..Atatürk düşmanını cumhurbaşkanı adayı yapan bir parti..

Sitelerde Paylaş

13 senedir başımızda bir bela var ve bu bela son seçimde %10 civarında oy kaybederken,ana muhalefet partisi Chp % kaç oyunu artırdı?

Sıfır..

Olduğu yerde sayan bir parti..İktidar oy kaybettiği halde,oylarını artıramayan bir parti..Belli bir kesim haricinde kimseden oy alamayan bir parti..13 senedir tek bir somut iş beceremeyen bir parti..Atatürk düşmanını cumhurbaşkanı adayı yapan bir parti..

Ee bunun neresinde CHPye oy verenlerin suçu var

O zaman CHPye oy vermeyenleri suçla. Çünkü CHPnin oy artıramamasının sebebi de onlar zaten.

Oy artırabilmek o kadar iyi ise hepimiz oylarımızı AKPye verelim. Kurulduklarından beri %15 attılar çünkü.

Ekmeleddin İhsanoğlu ise MHPnin adayıymış baksana. MHP de dahil olmak üzere hiçbir islamcıya güvenilmeyeceğinin işareti işte.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...