Jump to content

EYYYYYYYYYYYYYYYYYYY SARAYIN IMAMI , TEZ BULASIN BELANI:-)))

Recommended Posts

İşte böyleee,

Din ınsanı canavarlaştırıyor.Yalan diyürseniz.İslam dünyesine bir bakın.ON BİNLERCE müslümen KAFIRİSTANLARA KOŞUYOR.Bir GAVURUN müslümenistana iltica ettiğini gazatalardan okuyor televizyonlarda görüyürmüsün.

Odun doğrar gibi Baltayla,SATIRLARLA adam başı kesiyürler.Tabiki biçerelerin.3 Yahuduya karşı İsreil 2000 müslümeni öldürdü.Filistinin nerdeyse yarısını yerle bir etti.

Yazık bu SUÇSUZ ınsanlara,INSANLARI canavarlaştırıyorlar bu YOBAZLAR güruhu..

11855861_111159729233912_327855705981555
12004756_822710804492731_792937748020519

2015 şeytan taşlamada 800 hacı öldü.

Tanrı diyürki Eyyyyyyyyyyy ınsan geçinenler.Hala uyanamayacakmısınız?Bu kaçıncı BELA başınıza sardığım hala uyanamayacakmısınız.

O taşladığınız şaytan değil onu oraya diken HİNTLİLERE sorun onun ne olduğunu söylesinler size be KAFASINDA US değil ÇÖL KUMU olanlar.

Şaytan deye taşladığınız ŞAYTAN değil HECERÜL ESVEDİN dostudur.Bunların ikiside Hintlilerde kutsaldır.Çünkü bunlar olmasa YAŞAM süremez.Anladınızmı o iki şeyin ne olduğunu?Anlayamazsın.Aklını kullanmak yasaklandığı için.Tolonbeg

.

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 655
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İşte böyleee

Gökhan Şahin Gökhan Şahinve Hasan Mert Gündüz MUSTAFA AKBULUT.KEMALİST DEVRİMİ SAVUNMAK ONUR DIR.'da bir şey paylaştı.
BUNU YAPAN İNSAN OLAMAZ ! (+12) HAYVANI BIÇAKLAMAK NEDİR LAN ?
KaydetKaydedildi

Dinlerin ınsanları ne hala soktuğunun apaçık görüntüsü.Allahı memnun edecek,cennete gidecek ve osda72 hörü 72 denede gılmanla günün 24 saatı FİKİ FİKİ.Sonra küçük baş hiç inmeyecekmıiş.Kadınlaraysa bir koca,beş erkek gücünde.

Erkeklere 100 erkek gücü verecekmişAllah.Arabın Allahının adaleti böyle isterseniz.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

11903921_308716962631893_330179748843849
Aycan
12047043_324285861075003_268800846673087

Tolonbeg: Recebin HOCASI diyürki Türke dinini,ULAN kelek benim dinim nerden oluyor,O arabın DİNİ.ULAN DÜMBÜK senin okur yazarlığın yokmu?

Ne diyür İbrahim suresinde 4 üncü ayat:Biz hanki millete kıtap gönderdikse kıtabı onların dilinde yaptık peygamberide onlardan seçtikki aynı dili konuştuklarından.Onlara Araplara kıtabı anlatsın.

Eeeeee,Necibin ve Fazılın yalanları kendi gibi dinderlerin yalanları ne biter ne tükenir.Göz göre göre YALAN söylemek onlarca FARZDIR.Yalanında çok böyyük savabı vardır.

Dilini ve Özünüdiyür, ULAN MANKAFA SALAKO Benim dilim Türkçe ÖZÜMDE TÜRK Arapça değil.Ama senin suratındakı ARABA satılmış biri için bunlar FARZU-AYINDIR.Bunlardan YALAN söylemeyen pek çıkmaz.:-)))

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

10404301_1453005258255281_62446666907184
YAKINLARDAKİ HAREKETLER
11986597_811418758978407_157486455281097

Açılsın kutular dökülsün etekteki tüm kirli taşlar .

Tolonbeg.Ha CABA,bu AKPKK yi devirelim.Görsünler dünyenin kaç köşe olduğunu.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

YAKINLARDAKİ HAREKETLER

Tolonbeg: Hay maşallah,ınsansız uçakda yaptınızdıda GOCAYA gaçıp bir daha geri dönmemişdi.Çipde yapmıştınızda altından İsreil markası çıktıydı.Dimi çıksın ne var bunda dimiiiiiiiiiiiiiiiiii.Yakında bir FEZE GEMİSİ YAPAR GÜNEŞE BİLE ÇIKARSINIZ EL-ILAHIN KEREMİ İZNİYLE.Ona ınananlar neler yapmazki neler ?

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Tolonbey:Erdoğan efendinin müslümen gardaşları,Erdoğanın ataları Ermenilere SOYKIRIM yaptı iddiesi dolayısıyla SOY KIRIM ANITI yaptı Ermeniler.Bizim Türk müslümenlerin gardaşlarımız dediği Arap önderler.Ermenistanı ziyerete gedince ilk işleri bu anıta çelenk koymak oluyor.Ondan görüntüler.AFİYET OLSUN , AKPARTİLİLERE.Aslında akp bundan memnunda,oy kaybederim korkusuyla susuyorlar.Yoksa ilk çelengi onlar kordu.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

• 11855861_111159729233912_327855705981555
Seyfi Kara, Demokratik solcu şenkayalılar'ın fotoğrafını paylaşt
12042914_823496957747449_278083142696300Allah imrenenlere nasıp etsin en kısa zamanda.Tomurcuk memeli küçük kızlar yerine SİZI IZBANDUT GİBİ AMARIKAN ZABANILARI KARŞILAYACAKTIR.Kaçmada fırsatınız olmayacak.Gece 88 geceleride 99 ver Allahım ver.Ahratın kaç köşe olduğunu göreceniz.
Müslümen ölülerini ,HAYVAN LEŞLERİ GİBİ birbirinin üzerine rast gele armışlar.Kendi ülkelerinde yoksullara vermeyip,milyerder Araplara paraları kaptıracak kdar ınsan AB............ lursa böyle olur.4milyon kesilen hayvandan yalnız diyenet 650,000 hayvanı soğutucu vasıtalarla çevredeki YOKSUL ülkelere götürüp veriyür .Gerisi çölde acılan çukurlara doldurulup KERTENKELELERE HEDİYE edilmektedir.Bu kadar ZEKİ olursa Müslümanlar,bunlara her EZA haktır,İŞLERİDE HEP BOKTUR. Tolonbeg

DARISI FAKİRE,FUKARAYA VERMEYİPTE ARAPİSTAN SERMAYESİNE,
SERMAYE KATAN DİGER HACILARIN BAŞINA..BU GÜZEL ÖLÜMÜ ONLARADA NASİP ETSİN RABBİM..

Tolonbeg
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

12042914_823496957747449_278083142696300

DARISI FAKİRE,FUKARAYA VERMEYİPTE ARAPİSTAN SERMAYESİNE,
SERMAYE KATAN DİGER HACILARIN BAŞINA..BU GÜZEL ÖLÜMÜ ONLARADA NASİP ETSİN RABBİM..

Insanın USU başından taşınca FİTTİRİR.Sonrada ZITTIRIR.Ülkesindeki yoksullara vermeyip KOŞUP Araba paracıkları veriyürlerki 72 hörü, 72 denede gılman yanı tüysüz oğlanlara kavuşsunlar deye.TEBİKİ dünyede YAZSAH olan ŞARAPLAR burda SERBEST.DERELER HALINDA AKACAK..Ama oraya gidince KARŞILARINDA Amarıkan zencileri gibi İZBANDUT ZABANILARI görünce ÖDLERİ BOKLARINA karışacak,KAÇMAK isteyecekler ama kaçamıyacaklar gece 90 gündüzse 80 kellim en az tabı HALLEŞECEKLER.Ben habar veriyimde sonra demedi demeyin.Önlemini şimdiden alın.Paracıklarınızı Pİ...... milyerder araplara değil kendi ülkenizdeki YOKSULLARA VERİN.

Şu KABAĞINIZI çalıştırın.AKSI HALDA ZABANILAR sizi bekliyecekler:-)))))

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bilinmeyen Türk Tarihinden bazı konular.Tolonbeg

1740027_636982723014471_1114213180_n.jpg926346_424912850945582_325108325_n.jpg1662520_744389262240765_1805874735_n.jpg915493_743390185671138_1021765374_n.jpg1599503_595761697176291_600975481_n.jpg1597937_279251295559473_832648810_n.jpg926089_643621862365919_1743043590_n.jpg11380869_760027300784808_1736391383_n.jp
© 2015 Bilinmeyen Türk Tarihi | Kullanım Koşulları | İletişim | Hakkımda |
Sitenin Kullanım Koşulları Şartnamelere bağlı kalınmak kaydı ile TÜRK DÜNYASINA aittir

,

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Tolonbeg:Müslümenin en HASLARI AKP lilerBarzani geldiğinde şöyle ANIRMIŞLARDI.Türkiye seninle GURUR duyuyor.BAKALIM Barzanı gurur duyulacak adammi?Yoksa siz adamdan başka heşeymisiniz.?Buyurun.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Kadınlar, sakınha dayak yemeden vaz geçmeyin,çok böyük savabı varmış.Ekber Alim Abuziddin Allama öyle diyür.Okuyunda görün.Sonra ÇUVALA girmeninde çok faydası varmış.Yabancı erkekler sizinle göz zınası YAPAMAZMIŞ.

Erkeklerin bir donla ortalıhda dolanabülmesine Arabın Allahı izin vermüştür.O gonuda bir fikir yürütemezsiniz. ULEMALARDA garışamazlar.Kimse garışamaz.Ondada bir hekmet var deyip bu konuyu kapatacanız.Bu nasıl olur dediğiniz an MAAZALLAH KAFURUN KUFFAR olup çıkarsınız .Aman aman çoh dıkkat edin.Tolonbeg

Tolonbeg
12 kişi bunu beğendi.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Ömeri Hayyamın şiirine bakalım.Tolonbeg

Ömer Hayyam yaklaşık 800 yıl önce, değişmeyen alkol masalına noktayı koymuş ancak hala aynı kafalar aynı masalları anlatmaya devam ediyor.

Alkolü destekliyor muyum?
Tabii ki 18 yaşın altı için konuşursak asla.

Lakin 18 yaş'ın sonrasında insanların özgür iradesi olduğuna inanıyorsak neden sürekli ısıtıp ısıtıp getiriyoruz dersiniz?

Tıpkı Türban gibi...
A.Dursun
-----------

Hayyamı Ömer

'Irmaklarından şaraplar akacak' diyorsun
Cennet-i alâ meyhane midir?
'Her mümin'e iki huri' diyorsun
Cennet-i alâ kerhane midir?

Tanrı bize cennette vaat ettiği şarabı
Niçin haram etsin bu dünyada, akla sığar mı?
Bir sarhoş arap, devesini vurmuş Hamza'nın
Peygamber de yasak etmiş arap'a şarabı

Beni özene bezene yaratan kim? sen
Ne yapacağımı da yazmışsın önceden
Demek günah işleten de sensin bana
O zaman nedir o cennet cehennem?

Kim senin "yasa"nı çignemedi ki söyle?
Günahsız bir ömrün ne tadı kalır söyle.
Yaptığım kötülüğü kötülükle ödetirsen eğer
Seninle benim aramda ne fark kalır ki söyle

Tanrı bizi çamurdan yarattıgında
Biliyordu bu dünyada ne işimiz olacak
İşlediğim günahlar hep onun emriyledir
O halde cehennemde beni niçin yakacak?

İsyan edip karşında duracağım, neredesin?
Karanlığı, ışığa yoracagım, neredesin?
İbadete karşılık cenneti alacaksam
'Bağış mı ticaret mi' diye soracağım,neredesin?

Kör cehalet çirkefleştirir insanları.
Suskunluğum asaletimdendir.
Her lafa verecek bir cevabım var elbet
Lakin bir lâfa bakarım laf mı diye,Bir de söyleyene
bakarım adam mı diye

Dünya, üç beş bilgisizin elinde
Sanırlar ki tüm bilgiler kendilerinde
Üzülme, eşek eşeği beğenir
Bir hayır var sana kötü demelerinde

Sen bu dünyanın sırrına eremezsin
Erenlerin dilini de sökemezsin
Öyleyse iç şarabı, cennet et dünyayı
Öteki cennete ya girer, ya giremezsin

Niceleri geldi, neler istediler
Sonunda dünyayı bırakıp gittiler
Sen hic gitmeyecek gibisin değil mi?
O gidenler de hep senin gibiydiler

İçin temiz olmadıktan sonra
Hacı hoca olmuşsun kaç para
Hırka, tespih, post, seccade güzel
Ama TANRI KANAR MI BUNLARA

Sen sofusun hep dinden dem vurursun
Bana da sapık dinsiz der durursun
Peki, ben ne görünüyorsam O'yum
YA SEN NE GÖRÜNÜYORSAN O'MUSUN

Sen içmiyorsan içenleri kınama bari
Bırak aldatmacayı iki yüzlülükleri
ŞARAP İÇMEM DİYE ÖVÜNÜYORSUN AMA
YEDİĞİN HALTLAR YANINDA ŞARAP NEDİR Kİ..

Ey kara cübbeli senin gündüzün gece
Taş atma dünyayı bilmek isteyenlere
ONLAR YARATANIN SANATI PEŞİNDELER
SENİNSE AKLIN ABDEST BOZAN ŞEYLERDE....

Ben kadehten çekmem artık elimi;
Tutmam senin kitabını minberini.
Sen kuru bir softasın, ben yaş bir sapık
CEHENNEMDE SEN Mİ DAHA İYİ YANARSIN, BEN Mİ?..

Seni kuru softaların softası seni
Seni cehenneme kömür olası seni
Sen mi haktan rahmet dileyeceksin bana ?
HAKKA AKIL ÖĞRETMEK SENİN HADDİNE Mİ?

Yaşamın sırlarını bileydin
Ölümün de sırlarını çözerdin
Bugün aklın var, bir şey bildiğin yok
YARIN AKILSIZ NEYİ BİLECEKSİN

Ey kör!

Bu yer, bu gök, bu yıldızlar, boştur boş !
Bırak onu bunu da gönlünü hoş tut hoş !
Şu durmadan kurulup dağılan evrende
BİR NEFESTİR ALACAĞIN, O DA BOŞTUR BOŞ

DÜHÂN SURESI: 54 İşte böyle! Onları iri gözlü hurilerle de eşleştirmişizdir.

TUR SURESİ: 20 Art arda dizilmiş koltuklar üzerinde yaslanmış olarak." Ve biz onları parlak, iri gözlü hurilerle eşleştirmişizdir.

RAHMAN SURESİ: 72 Çadırlar içinde bekletilen huriler var.

MAİDE SURESİ: 90 Ey iman edenler! Uyuşturucu/şarap, kumar, tapılmak için dikilen taşlar, fal okları şeytan işi birer pisliktik; bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresiniz.

YÛSUF SURESI: 36 Onunla birlikte zindana iki genç daha girmişti. Bir tanesi dedi ki: "Rüyada gördüm, şarap sıkıyordum." Öteki de şöyle dedi: "Ben de gördüm ki, başımın üstünde ekmek taşıyorum, kuşlar ondan yiyor. Bunun yorumunu bize bildir. Biz senin, güzel düşünüp güzel davrananlardan olduğun kanısındayız."

YÛSUF SURESI: 41 "Ey benim zindan arkadaşlarım! Rüyanıza gelince: Bir taneniz rab edindiği kişiye şarap sunacak. Ötekiniz ise asılacak da kuşlar başından yiyecek. Hakkında fetva sorduğunuz iş, böyle hükme bağlanmıştır."

KEVSER SURESI: 1 Hiç kuşkusuz, biz verdik sana Kevser'i/iyilik, bereket, mutluluk, güzellik, soy ve aydınlığın tükenmezini.

MUHAMMED SURESİ: 15 Sakınanlara vaat olunan cennetin durumu şöyledir: Orada, bozulmayan sudan ırmaklar; tadı bozulmayan sütten nehirler, içenlere lezzet sunan bir şaraptan nehirler, süzme bir baldan oluşan nehirler var. Ve orada kendileri için her türlü meyvenin yanında, Rablerinden bir de bağışlanma var. Bu nimetler içindekiyle, uzun süre ateşte kalıp da içirildiği sıcak su tarafından bağırsakları parçalanan kimse aynı olur mu?
.

Ne deyek DÜŞÜNMEDEN,ARAŞTIRMADAN,GARIŞTIRMADAN KABUL edene YARASIN.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...