Jump to content

EYYYYYYYYYYYYYYYYYYY SARAYIN IMAMI , TEZ BULASIN BELANI:-)))

Recommended Posts

• İleti 655
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Isdte böyleee,

12814738_1723649947870891_74683447741019

Acliktan,yoksulluktan analarimiz AGLARKAN,AKP hökümeti,birinci dünye savasinda 15,000 TÜRK ESKERINI öldüren Filistinliler icin aman ne cabalar sarfedip milyarlar akitiyor Filistinlilere ISIDE terörist araplara.

Bundanda anlasiliyor AKPnin nekadar TÜRKÜ sevdikleri.

Telefonda Türklerin amina koyacagiz deyen götveren Mehmet Cengizin vergilerinin silindigi söylenmektedir.-

80 milyonluk Türkiyede ONUN AMINA KOYACAK HALA biri cikmadi.

Su Türkiyenin düsürüldügü duruma bakin hele.

Milliyetci gecinen MHP dende ses yok.

Ulan bari mahkemeye verde sende onun AMINA KOY.

Yok begim,sokaklar karanlikmis, o nedenle ülkücüleri sokaklara biraskmiyor ne idigü belli olmayan DEVÜLET.

Dedeniz

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Türk kültürünü, bu yobaz zihniyete teslim edemeyiz. Türk kültürü, değişen çağın teknolojisini öz benliğini koruyarak yakalamalı ve kendisini geliştirmelidir!

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

hadi bugun islamin guzel yonlerini itiraf edin.

13001175_10208444056754446_6095946514777
Yorumlar
12733449_930765363705570_664051081465432
Savaş Yıldız Bu gun sadece islamdan bahsetseler bence olmaz cunki yahudiler vs . Gorurlerse onlara bi teori daha sallarlar veya dinle alakasi olmayan baska bisey ortaya atar hepten dinden cikarlar
Beğen · Yanıtla · 1 · 2 saat
535152_104011376660580_43546892308940800
Doğa Evrim İŞid,Ösö,El-Nusra,Boko-Haram,El-Kaide,Taliban vs. gibi örgütlerin gözünde de gerçek islam böyle. Hatta Suudi Arabistan,Afganistan gibi ülkeler içinde gerçek İslamın bu şekilde görüldüğünü söyleye biliriz.
12368977_10205279959420374_8823539294357
11960009_1125252550849628_39444489285107
Halil İbrahim Akpolat Adnan oktarcilik yapmayın beyler grin ifade simgesi
10354686_10150004552801856_2203675011061
Mustafa Aksoy Gözüme girdin SALIH.Türk müslümanlar ,baska türlü uyanamazlar.
Sitelerde Paylaş

http://www.postmedya.com/m/?id=127054

star gazetesi yazarı, A haber kanalında "Davutoğlu ile devam edilemez" demiş. seyretmediğim için emin olamıyorum, bir anlık tartışma harareti ile de söylenmiş olabilir tabi. ancak bu dile getirilmeye devam ederse, kısa adamı tasfiye edecekler ufaktan demektir.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Cennette 72 HÖRÜ , 72 denede tüysüz GILMAN ,SARAP dereleri,akliniza ne gelirse,ne isterseniz onu vereceklermis.

Yahu o dünyede bu BONKÖRLÜK NASI olur?

Bu dünyede parasizliktan SEY tatmadan ölen milyonlarca insanlar var.

Pekiiiii,budünyedekilere neden vermiyür,kitmirlik yapiyorda ÖTEDE bol bol verecegini söylüyür.

Parasizliktan evlenemeyen bircok KADIN ve ERKEK taniyorumku parasizliktan,yoksullukta SEY TADAMADAN bu dünyeden göcüp gitmislerdir.

Halbuku CENNETTE verilecekleri anlata anlata bitiremiyürler.

Atiyorlar gibime geliyür.

Iste bir din adaminin ötede cennetliklere verilecekleri söyle siraliyor,

Kur,an cimrilik yapip 72 ser derken bakin bu din adami nasil iskembeyi kubradan atiyor.

Öte dünyede 450,000 16+ lih HÖRÜLER , gene 450,000 16 lih GILMANLAR,yani tüysüz OGLANLAR,gene 8500 dene gene 16 lih gitligi bozulmus giz, gene 8500 dene16 lih Tüysüz oglan bunundas bekereti getmis.Bunlari budin adami sanirim yaslilara verecek.

Cennette yatah isinin bir dakkasi bu dünye zamanina göre bir yilmis.(atma recep dingardasi degiliz)Sik hic inmeyecekmis hep havada duracakmis.

Arkadaslar bunlarin bu dünyede yaptiklarina bakarsak ,bunlara inanmak büyük hatadir.Huri.gilman beklerken Amarikan zencileri kiminler karsiniza cikmasin.

Dinledigim bir olayi size anlatayim,

Cokda GÜLECEGINIZ bir olar.Arkadasim tegmen dediki gel gidelim yazlik sinemaya.Sinema sahabi arkadasin arkadasiymis.

Gittik,sinema sahabi bizi özel karsiladi.Bize ozel yer verdi.

Yalniz yanimizda 3 sandale daha bostu buraya kim gelecek deyince NECDET TOSUN gelecek dedi.Necdet benim arkadasim beni ziyerete geldi dedi.

Simdi aksam yemegini yiyür evde dedi.

Sevindik tabi komik bir filim yildizimizla tanisacagiz deye.

Az sonra Tosun koca vucuduyla göründü.

Hosbesten sonra bu 3 sdandalyeye oturdu.

Filim basladi ama güzel degildi.

Necdet dediki basimdan gecen gülünc bir olayi anlatiyim size.

Bizde anlat memnun oluruz dedik.

Basladi anlatmaya.

Bir gün bir gazata aldim.

Gazatada söyle bir reklam vardi.

Sismanligindan rahatsiz olanlar bizi arasin deye yaziyordu.

Ve ekliyürdü.

Biz ne gocakari nede taii ilaclarla zayiflatacagiz.

Biz karsi cinsiyeti kosturarak yahutta karsi cinsiyetin önünden kosarak ZAFIFLATIYORUZ.

Istiyenler bizi su telefon numarasindan arasin.

Aradim dediki telefondaki KIZ sen erkek olduguna göre senin önünden kosacak kiz olacak onun sirtinda beni tutarsan öpersin deye yazacak.Gercekten kizi tutarsan öpebileceksin.

Hosuma gitti bu teklif.

Kalktim Balikesir ALTI PARMAK oteline gittim.

Gerekli islerleri yaptirdim.

Sabagleyin erkenden kaldirdilar bizi.

Salona gittimki ne göriyim kizlar gercektzen HÖRÜ .

Sirtlarinda bir yazi tutarsan öpersin diye yaziyor.

Neyse kosu cifter cifter basladi.

Sirabana geldi,önümdeki kiz bir icim suydu.

Bende kizin arkasina gectim,düdük calinca kosmaya basladik.

Nettimse kiza yetisemedim.

Ilök gün 5 kg. vermisim.

Bu koso birhafta sürdü.

Bir haftada 41 kg, zayiflamisim.

Dedimki kendi kendime seni pazertesi tutmazsam,banada tosun demesinler.

Pazartesini iple cektim.

Pazartesi büyük istahla salona gittimki Amarikan zencileri gibi izbandut zenciler.Göyürlerinde yaziyorku TUTARSAM öperim yaziyor.

Beni aldi birkorkuku aman Allahim.

Neyse beni öne gecirdiler zenciyide arkama koydular ve düdügü öttürür öttürmez ben bir hizlandimki sandimki ucuyorum.

Merdivenleri öyle cikmisim öte taraftan merdivenleri öyle inmisim ve ikinci turabile baslamisim meger birde bakarimki beni kosturan zenci önümde deyince bnizi tuttu bir gülmekki sormayin gitsin.Bizim gülüsümüze seyirciler filmi birakip bize bakmaya basladi.

Ve Necdet Torun dediki o gün tamtamina 20 kgr.zayiylamisim dedi Tosun.

Simdi biliyürsünüzkü bunlarin sözüne pek inanilmaz,

Bakarsinizki HÖRÜ beklerken NECTETIN karsisina cikan,karsiniza DEV ZENCILERDE cikabilir.

Onun icin tedbirli gitmekte fayda vardir .

Her doganin rizgini ben verecem dedigi halda afrikada cocuklardan acliktan günde 1000 cocuk ölmektedir.

Yaniiii verilen sözler tutulamiyor.

O bakimdan TEDBIRLI GIDIN ORAYA.

Sonra hatirlatmadin deme:-)))

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,Müslümanlarda ben dogrü söyleyen görmedim desem YALAN OLMAZ.Adam ANITGABIRDE SAP gibi durmaya gerek görmezkenTEODOR HERTZIN mezerinde SAP gibi degilde PUT gibi duruyor,resindede ECEMI ESKERLER gibi elini Avuc yaparak put gii duruyor.

13062078_487823414675678_474795566966299
Gefällt mirWeitere Reaktionen anzeigen
Kommentieren
Sitelerde Paylaş

elman Geçimli hat Türk Milli Devrimi ve Karikatürleris Foto in der Gruppe „Türkmen Aleviler/Kızılbaşlar - Türkische Aleviten/Kizilbasch“ geteilt.

19 Std. ·
13095817_487830604674959_543459336142193
YA ASLLAH BISMILLAH,ALLAH ALLAHHHHHHHHHH.VALLAH VALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHH.ZAFER ISLAMIN.
Peygamber oldugu sanilan damatlarini kizlarina ZEHIRLETTIREN.Ondan IKTiDARI kapan bas katil ömwer ve ebu bekirdamatlarinin ölüsüne 3 gün ugramazlar.Naparlarmi Halifeligi Bu 3 gün icinde TEHDITLE,PARAYLA her YOLU deneyipABBU BAKRI SEYTAN Ömer halife sectirir.Muhammedin ölüsünü Ali ve 17 kisi mezere götürür.Demekki okadar seveni varmis muhammedin.ALLAH IRAHMAT EYLESIN.Demekki müslümanlarin baslari terörist.Bu kerizlere güvenilmez gercekten,
Dedeniz
Sitelerde Paylaş

Iste böyleree,

Karşımıza çıkmaya cesaret edemeyen çakal sürüleri!
1 yaşındaki yavruya, yaşlılara, kadınlara saldırdınız.
Ambulansın önünü kesip yaralıları katlettiniz.
Sonunuzu bekleyin, son gördüğünüz şey Türkmen yüzü olacak!

Karşımıza çıkmaya cesaret edemeyen çakal sürüleri!
1 yaşındaki yavruya, yaşlılara, kadınlara saldırdınız.
Ambulansın önünü kesip yaralıları katlettiniz.
Sonunuzu bekleyin, son gördüğünüz şey Türkmen yüzü olacak!

Gefällt mirWeitere Reaktionen anzeige

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

2 Std. ·

“Bir toplum böyle çöker işte. Devletin yerini kaba kuvvet alır, susulur. Yasanın yerini Allah alır, korkulur. Yolsuzluklar, cinayetler birbirini izler. Eller kollar bağlanıp götürülür. Vuran vurur, öldüren öldürür ve bütün bunlardan sonra bir çete gelir ve devleti teslim alır.”

Uğur Mumcu

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Kuran'ı okumayan zır cahil yobazlar NE ZAMAN Kİ Kuran'ı okursa İŞTE O ZAMAN katliamcı Işid piçlerinin gerçek müslüman olduğunu İDRAK edecekler... Onlara Kuran'ı okutmamız şart ...Biz ateistler ne yapıp edip kendisini müslüman zanneden vatandaşlarımıza Kuran'ı okutmalıyız....

13103461_270831266587679_681969774127595
Gefällt mirWeitere Reaktionen anzeigen
Kommentieren
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...