Jump to content

EYYYYYYYYYYYYYYYYYYY SARAYIN IMAMI , TEZ BULASIN BELANI:-)))

Recommended Posts

• İleti 655
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Iste böyleee,

Burada verilmek istenen şey, reform olmayan dinlerin, kültürleri emip kuruttuğudur. İslam reform olamadığından dolayı kültürel olarak benimsenemeyen bir dindi...

Mehr anzeigen
Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

ehmet Özalevli

Bulundukları makama aynı güç tarafından getirilen ve muhafaza edilen mevcut siyasi partilerin liderleriyle Türkiye'nin bağımsızlığını kazanması mümkün değildir!
Tek yol; Sivil Toplum Kuruluşlarının insiyatif alıp her şehirden Rahmetli Kamer Genç gibi Cumhuriyetçi bağımsız milletvekilleri seçtirmelidir....

13151710_1061115960625212_70543220790879
Gefällt mirWeitere Reaktionen anzeigen
Dedeniz
tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Orhan Aker

18 Std. ·

Bülent Arınç Bombayı Patlattı Yer Yerinden Oynayacak

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Ungefähr 1.770 Ergebnisse (0,61 Sekunden)

29.03.2016 - Ona bakarsanız Peygamberimizin cemaatinde de vardı bazı kimseler. ... Ensar Vakfı skandalı için bunları söyledi: Peygamberimizin cemaatinde ...

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Nevin Celik an Türkmen Aleviler/Kızılbaşlar - Türkische Aleviten/Kizilbasch

4 Std. ·
13151698_981483105253263_894770816492239

Kommentieren:Allah her dogan cocugun RIZGINI verir diyür Ayat.Peki nerde bu cocuklarin RIZGI,EY MÜSLÜMENLER?Yanitinizi bekliyürüm.Burda gercegi gizleyenler kim?Tanrimi?Yoksa kitabi yazanlarmi?

Sitelerde Paylaş

sıktın artık sen hitler artığı. bir sonraki aşama ne? engellileri besleyeceğimize öldürelim mi diyeceksin?

Niye gerildin ki? Bir soru sormuşum evet veya hayır de yada fikrin yoksa sus, soru sorana bile tahammülü olmayan insan bana hitler artığı diyor, ne acayip kafalar bunlar :)

Sitelerde Paylaş

Niye gerildin ki? Bir soru sormuşum evet veya hayır de yada fikrin yoksa sus, soru sorana bile tahammülü olmayan insan bana hitler artığı diyor, ne acayip kafalar bunlar :)

ben mi eğiteceğim seni? fikrim çok ama bu saatten sonra toplumsal sözleşmenin ABC'sine kadar gidemem. önce otur 2 tane sosyal bilimler kitabı oku, ondan sonra gelip amcalarla tartışırsın. kasabalı atölye sahibi kıvamında laflar edip ciddi cevap mı bekliyorsun?
Sitelerde Paylaş

ben mi eğiteceğim seni?

Yok o vasıflar sende yok zaten, yüzüne gözüne bulaştırırsın.

Başkasının çocuklarını beslemenin adı ''Baskasının çocuklarını beslemek''tir. Çocuk esirgeme kurumu adalet bakanlığına bağlandı da haberimiz mi yok.Kavram karmaşasında boğuluyorsunuz, sonrada vay efendim nasıl bunu dersin diye köpürüyorsunuz.

Bence forum kültürünüz yok, kültürsüzlük zor iş ama gayret gösterip edinebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

hiç birşey bilmeden herşeyi bildiğini sanmak ne rahat değil mi? :)

büyüyüp öğrendiğinde hatırlar utanırsın. merak etme, geçer...

Müslümanların ateistleri gerçeği inkar etmekle suçlaması gibi geliyo bana sizin herkese cahil demenizdeki mantık, fikirleriniz uyduruk ama kabullenmeyenler cahil :)

Gönül gözüm kapalıdır belki :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...