Jump to content

Şeytan Taşlamada İzdiham: 220 ölü, 400 Yaralı

Recommended Posts

En guzel ornek iste bu.

Onu Allah bilir, bunu Allah bilir, Allah verdi Allah aldi vs...

Bu zihin cok tehlikeli. "Allah de gerisini birak..." boyle bi soz bile var.

Size bu zihniyeti asilayanlar, sizi kuzulastirip, soru sormanizi, sorgulamanizi yok edip, sizi iliginize kadar somurmek isteyenlerdir.

Soru soran, hesap soran insan, somurge duzeni kurmak isteyenlerin en buyuk dusmanidir.

Kaderci, soru sormayan, hesap sormayan, dusunmeyen insan ise cok guzel somurulur.

Sen her seye "Allah bilir" diyerek cok menem bisey yaptigini saniyorsun ama zihnini yalancilara teslim etmissin.

Yalnız konuyu, içinde müslümanlara karşı biriktirdiğin yöne doğru çekmişsin :D

Yalnızca vebalin kimde olduğunu belirtmiş. Ki daha o kazaya neden olan sebepler bile tam net değilken, sizin böylesine bir ahkam kesmeniz de ilginç doğrusu. Varsayımda bulunmuş sadece.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Müslümanları yok etmek çok kolay.

Formülü veriyorum.

1- Hacın en kalabalık günü grupların programlarının başlamasını bekliyoruz.

2- Gruplar programlarına başladığında çok güçlü bir iletişim bozucu cihaz (jammer) çalıştırıyoruz

3- Grup organizatörlerinin birbiryleriyle iletişimlerini engelliyoruz.

4- Sonra bölgeye elektrik veren trafoyu kapatıyoruz.

Sonuç iletişimsiz ve elektriksiz kalan kafileler birbirlerine giriyor ve yaklaşık 100 bin kişi yok oluyor.

Başka bir senaryo.

1- Elimize bir megafon alıp uzaktan gelen kafileyi bulunduğunuz yerdeki kafileye gösteriyoruz

2- Bu gelenler kabeyi yıkacak ey müslümanlar, allah hakkı için durduralım bunları diyoruz

3- Hareketlenen grubun önünden çekiliyorz ve iki grup birbirine giriyor

Sonuç: kavga ve şiddet sonucu en az 150 bin ölü

Sitelerde Paylaş

bu kaçıncı insan hatalardan ders alır 2 milyon kişinin izdiham yaratma ihtimali elbet vardır mesala mitingler genelde geniş alanlarda yapılır,ve mesala herangibir canlı bomba anında tüm herşey düşünülür tahliye kanalları vb...kapitalist arap yönetiminin tek hedefi kar etmektir mekkeyi genişletmeleri daha çok hacı alsın diye değil ,daha çok para kazanabilmek içindir.malesef mekke tam bir çıkar metasına dönüşmüş,,,islam aleminin acilen çözüm bulmesı farz olmuştur ,bağımsız bir yönetime verirebilir,ilahiyatçı ihsan eliaçık bu konuda gayet iyi teklifler öne sürdü ,eğer sahtekar araplar kendilerine çeki düzen vermezlerse hacı gönderirmesin boykot edilsin ,can güvenliğinin olmadığı bir bölgede hac zaten farz olamaz.

Allah rahmet eylesin ölen kardeşlerimize ,kapitalist suudi yönetimininde belasını versin ,

Sitelerde Paylaş

Müslümanları yok etmek çok kolay.

Formülü veriyorum.

1- Hacın en kalabalık günü grupların programlarının başlamasını bekliyoruz.

2- Gruplar programlarına başladığında çok güçlü bir iletişim bozucu cihaz (jammer) çalıştırıyoruz

3- Grup organizatörlerinin birbiryleriyle iletişimlerini engelliyoruz.

4- Sonra bölgeye elektrik veren trafoyu kapatıyoruz.

Sonuç iletişimsiz ve elektriksiz kalan kafileler birbirlerine giriyor ve yaklaşık 100 bin kişi yok oluyor.

Başka bir senaryo.

1- Elimize bir megafon alıp uzaktan gelen kafileyi bulunduğunuz yerdeki kafileye gösteriyoruz

2- Bu gelenler kabeyi yıkacak ey müslümanlar, allah hakkı için durduralım bunları diyoruz

3- Hareketlenen grubun önünden çekiliyorz ve iki grup birbirine giriyor

Sonuç: kavga ve şiddet sonucu en az 150 bin ölü

evet çok iyi çok iyi brova söyle yaz yaz niyetini yaz !!! bu nasıl bir yobazlıktır bu nasıl bir vurdumduymazlıktır,içinde hiç insanlık yok mu bir topluluğa bu kadrda düşman olunabilir mi!!! onların ellerinde silah mı vardı !!!

Sitelerde Paylaş

Buraya kadar geldiğine göre bunları araştırmış olman lazım. Körü körüne ateist değilsin ya..

Bildiklerim dünya düz görülüyor ve insan Adem babamızdan geldi deniyordu bir de şimdi snen çıkıp hayır diyeceksin ben de kvırdığın gerçeğini söyleyeceğim.

İslam'dan çıkmak için çok araştırmaya gerek kalmıyor inancın mantığını öğrendiğinizde zaten hadi len diyorsunuz içinizden.

Hristiyan değilim Allahtan o güzel İslam'ı hiç aklıma dahi getirmedim zaten de Hristiyan olsaydım üzülürdüm.Tatlı sözlerle kandırıyorlar insanları müjdeci yapıyorlar.

tarihinde aykırıteolog tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu kaçıncı insan hatalardan ders alır

Suudiler bu olayda hatayı kendilerinde değil, hacı adaylarında bulmuşlar ne yazık ki.

Şeytan taşlama alanına yakın bir yolu da hangi sebepleyse artık kullanıma kapatmışlar...

İran'a göre facia, çıkış yolunun kapatılmasından kaynaklıyor...

tarihinde Mırnaw tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

evet çok iyi çok iyi brova söyle yaz yaz niyetini yaz !!! bu nasıl bir yobazlıktır bu nasıl bir vurdumduymazlıktır,içinde hiç insanlık yok mu bir topluluğa bu kadrda düşman olunabilir mi!!! onların ellerinde silah mı vardı !!!

Sadece ben olsam iyi.

Dünyanın büyük çoğunluğu nefret ediyor sizden.

Yakında defterinizi elbet biri dürecek.

Ya da hep birden.

Mesela hinduları pakistanı yok etmekten amerika ve ingiltere alıkoyuyor biliyor musun?

Bangladeş var, Endonezya var (çevreleriyle sorunlu müslümanlar)

Myanmar var

Şimdi Japonlar da katıldı o kervana

Batı zaten o kervanın başını çekiyor.

Kendiniz ettiniz kendiniz buluyorsunuz oğlum.

Tarihinde kılıçla övünenin karnına kılıcı sokarlar :D

tarihinde Strong Materyalist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sizi bilmem ama ben bu olaydan sonra daha fazla ateist kalamam. bu kadar büyük bir tesadüf olamaz. müslümanların bayramında kutsal topraklarında şeytan taşlayanların topluca helak olmasında şükredenler için çıkarılacak sonuçlar vardır diye düşünüyorum. bunu yapan elbet bir tanrı olmalı ama hangi tanrı. o tanrıyı bulur bulmaz ona iman edeceğim.

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sizi bilmem ama ben bu olaydan sonra daha fazla ateist kalamam. bu kadar büyük bir tesadüf olamaz. müslümanların bayramında kutsal topraklarında şeytan taşlayanların topluca helak olmasında şükredenler için çıkarılacak sonuçlar vardır diye düşünüyorum. bunu yapan elbet bir tanrı olmalı ama hangi tanrı. o tanrıyı bulur bulmaz ona iman edeceğim.

:D :D

-------------

Bir ihramdan başka hiçbir şey olmadan içeriye girip, deli hayvanlar gibi birbirlerini ezerek öldürüyorlar. Buradakiler dinlerine toz kondurmadı yine ama inananlarının ne kadar medeniyetsiz barzolar oldukları gerçeği sürekli kendisini gösteriyor. Bunların fakirleri terörist militan oluyor, zenginleri de hacda adam ezmece yapıyor. Ne garip din.

Sitelerde Paylaş

hac_4807.jpg

İran Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney'e ait internet sitesi leader.ir'de yayınlanan mesajda Hamaney, Mina'daki yaşanan izdihamdan Suudi Arabistan devletini sorumlu tuttu.

Mesajda, "Suudi Arabistan, bu acı verici olaydaki sorumluluğunu kabul etmeli ve gereğini hak ve insaf doğrultusunda yerine getirmelidir. Bu facianın meydana gelmesine neden olan yanlış yönetim ve uygulamalar da gözden uzak tutulmamalıdır" ifadelerine yer verildi.

Mesajında olayda hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı dileyen Hamaney, İran'da üç gün yas ilan etti.

İran'ın resmi haber ajansı İrna, olayda hayatını kaybeden İranlıların sayısının 95'e yaralıların ise 150'ye yükseldiğini duyurdu.

Suudi Arabistan'ın Mekke kentinin 5 kilometre dışında bulunan Mina'da çıkan izdihamda en az 753 kişinin öldüğü, 887 kişinin yaralandığını açıklanmıştı.(alıntı)

tayyip de kader deyip geçsin ne yapalım !!!

tarihinde Siabent tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aklıbaşında bir ülke olsaydık, vinç kazası olduğunda can güvenlikleri yok diye hacılarımızı geri çağırıdık. Ama oraya gidenlerden de, bizi yönetenlerden de böyle bir davranış beklemek zor.

Neyi geri çağırıyoruz yahu?? Sanki NASA'ya bilimsel araştırma yapması için adam gönderdik de sorun yaşadık! Senin hacıların belki de bize de burda ölmek nasip olmadı diye göz yaşı döküyordur kim bilir??

Sitelerde Paylaş

Kıssadan hisse: Marmara depremine zina edenler yüzünden oldu diyen o pislik herifler bu 2 faciayı yorumlasın bakalım.

Güzel soru! Marmara depremiyle zinayı birbirine bağlayan zihniyet buraları okuyup bu soruya açıklık getirir mi... Sanmam.

Bir zamanlar buralarda dolanan eyvahcüppeli diye bir zat vardı, sonra şutladılar ... Tam onu muhattap edeceğin bir konu bu...

tarihinde shef tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Neyi geri çağırıyoruz yahu?? Sanki NASA'ya bilimsel araştırma yapması için adam gönderdik de sorun yaşadık! Senin hacıların belki de bize de burda ölmek nasip olmadı diye göz yaşı döküyordur kim bilir??

Ölmek istiyorlarsa korkup niye canlarını kurtarmaya çalışıyorlar?

Cahil halk ölmek, şehit olmak isteyebilir ama otoriteye düşen görev onları korumaktır.

İnsan neden var onu bir sorgulamak lazım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...