Jump to content

Birini nasıl unuturum ?

Recommended Posts

Çok değerli abilerim,hocalarım,kardeşlerim...vs

Yaklaşık 5-6 yıldır ateist forumda takılıyorum.Burası gerçekten bana çok huzur veren bir platform.

Neyse kısa keseyim ve konuya geleyim 25 yaşında bir insanım (kız) çok kötü bir şekilde birine aşık oldum ve ondan kurtulmam gerektiğini anladım ama bir türlü aklımdan çıkaramıyorum.

Nasıl unutabilirim bu kişiyi ne yapmam gerekiyor ?

Şimdi bana gelipte formül felan yazmayın yada evrim mevrim bi sürü bilimsel açıklama istemiyorum :D

Başlıkta ki gibi birini nasıl unuturum lütfen yazın... Saygılar..

Sitelerde Paylaş

geçen sene bu zamanlar fena halde aşıktım. umutsuz bir durumdu. hislerime karşılık bulamadım. zaten sevgilisi varmış ve ilişkimiz başlamadan bitti.
hiç aklımdan çıkaramıyordum. facebook'tan gizlice hep fotolarına bakardım. her gün yapardım bunu. yaklaşık bir 6 ay sürdü bu aşk tutulmam. nihayet onunla bir telefon görüşmesi yapabildik. bana sevgilisi olduğunu ve (uzaktan) akraba olduğumuzu belirterek hayallerime son verdi.

birini unutmak sadece zaman meselesidir. bir anda aklından çıkaramazsın. bir süre daha zihnini meşgul edecektir, bu kaçınılmaz. ama zamana bırak. sonunda unutulur... neşe ve mutluluk da, hüzün ve acı da biter, sonsuza değin sürmez.

Sitelerde Paylaş

Bir süre onu düşünüp masturbasyon yaparsın.

Aşkla ilgili bir videoyu izlemeni tavsiye ederim öncelikle:

https://www.youtube.com/watch?v=J32zFReldyk

Baktın olmuyor; bir süre onu düşünüp masturbasyon yap. Erkekler bunu yapar ve yaptıklarını birbirlerine söylemekten çekinmezler.

Baktın yine olmuyor; olayı git O’nun kız arkadaşıyla paylaş. Her gece O’nu düşünüp masturbasyon yaptığını söyle. Biz erkekler böyle bir durumda kafa göz dağıtırız ama…bakalım siz ne yapacaksınız?

Belki sokakta karşısına çırılçıplak çıkıp ve O’nun gözlerinin içine bakıp klitorisinle oynayabilirsin. (Ki biz erkekler bunu kafayı bulunca rahatça yapabiliyoruz: The Wolf of Wall Street)

Sanırım, birkaç kere bu şekilde orgazm olursan unutursun.

Baktın yine olmuyor; beni özelden ara :)))))

Sitelerde Paylaş

geçen sene bu zamanlar fena halde aşıktım. umutsuz bir durumdu. hislerime karşılık bulamadım. zaten sevgilisi varmış ve ilişkimiz başlamadan bitti.

hiç aklımdan çıkaramıyordum. facebook'tan gizlice hep fotolarına bakardım. her gün yapardım bunu. yaklaşık bir 6 ay sürdü bu aşk tutulmam. nihayet onunla bir telefon görüşmesi yapabildik. bana sevgilisi olduğunu ve (uzaktan) akraba olduğumuzu belirterek hayallerime son verdi.

birini unutmak sadece zaman meselesidir. bir anda aklından çıkaramazsın. bir süre daha zihnini meşgul edecektir, bu kaçınılmaz. ama zamana bırak. sonunda unutulur... neşe ve mutluluk da, hüzün ve acı da biter, sonsuza değin sürmez.

Şu anda sizin yazdıklarınızı bire bir yaşıyorum.Çok teşekkür ederim.Umarım en kısa sürede unuturum.

Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim...Sevgiler..

Sitelerde Paylaş

Yalnız kalmamaya çalış, yeni insanlarla tanış, silüeti gittikçe silikleşecektir.

İyide yeni insanlarla tanışma hevesi kalmıyor ki insanın içinde !! Neyse teşekkürler.

Umarım forumun ileri gelenleri; Anibal,nolan,sağduyu,demo,strong...vs bu konuya el atarlar :)

Sitelerde Paylaş

Çok değerli abilerim,hocalarım,kardeşlerim...vs

Yaklaşık 5-6 yıldır ateist forumda takılıyorum.Burası gerçekten bana çok huzur veren bir platform.

Neyse kısa keseyim ve konuya geleyim 25 yaşında bir insanım (kız) çok kötü bir şekilde birine aşık oldum ve ondan kurtulmam gerektiğini anladım ama bir türlü aklımdan çıkaramıyorum.

Nasıl unutabilirim bu kişiyi ne yapmam gerekiyor ?

Şimdi bana gelipte formül felan yazmayın yada evrim mevrim bi sürü bilimsel açıklama istemiyorum :D

Başlıkta ki gibi birini nasıl unuturum lütfen yazın... Saygılar..

Unutmak zorunda değilsin ve ya unutmak doğru karar olmayabilir.

Ama illa unutmalıyım diyorsan, karşındaki kişinin sana toplam zararının toplam faydasından fazla olması gerekiyor.

Öteki türlü kafanda hep "acaba" sorusu kalacaktır.

O kişinin sana verdiği / vereceği muhtemel zararları (Maddi, manevi, psikolojik, sosyolojik) iyi analiz edip mantığınla karar vermelisin.

Sonrasında biraz acı çekersin ama unutursun...

Sitelerde Paylaş

akıllı insanda tutkular akla itaat eder. unutamadığın insanın senin için bazı kayda değer özellikleri olduğundan onu küçümseyerek uzaklaşabilirsin. küçümse, aşağıla, hakir gör v.s

ben daha iyiyim, daha çekiciyim, daha zenginim v.s egolarını yüksek tutarsan, burnunu havaya kaldırırsan, küçük dağları ben yarattım sende kimsin be havalarına girersen sorduğun sorunun cevabını bulmuş olursun. tecrübelerime göre insanları küçümsersen insanlar seni küçümseyemez, çekinir, çekinme nefreti doğurur. nefret edilen biri olmak aşağılanmaktan daha iyidir diye düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

Unutma.

Niye unutasın ki? Aşk her zaman insanın başına gelen birşey değil. Bir ömür boyu içinde ince bir sızı kalsın. Kendi varlığını unuttuğun zamanlar, kalbindeki dinamo çalışıp ruhuna enerji versin.

Enerji yoksa insan bir et ve kemik yığınıdır. Bu kütleyi hareket ettiren şey enerjidir. Eğer söylediğin kadar güçlü bir duyguya sahipsen, hayat boyu seni sürükleyecek bir enerji kaynağına sahip oldun demektir. Bundan kurtulmaya çalışma. Enerji böyledir, etrafını yakar. Ama bir yandan da çalışır.

Türk insanı acı çekmekten çok korkuyor. Acı eşiğimiz düşük. Ah aşık oldum, ya şununla birlikte olup bir süre sonra sıkıcı ve çirkin bir çift olayım ya da unutayım bunu. Çünkü acıtıyor. Halbuki acıtmıyor, orada bir dinamo çalışıyor. Bir et kütlesi olan bedenini inceltip güzelleştiriyor. Sana yarın için bir heyecan pompalıyor.

O acı sandığın duygu yoğunluğunu taşımaya devam et. Geceleri ağla. Gündüzleri burnun kırmızı gez. İnan bana o acıyı hiç yaşamasan çok daha kötü bir hayatın olurdu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...