Jump to content

Fethullahcı muhalif kanallar ortadan kayboldu

Recommended Posts

Kanuni hiçbir dayanağı olmadan muhalif kanalları sansürlemeye yönelik girişimler devam ediyor. Digiturk, Tivibu ve Turkcell Tv'nin ardından kablo Tv ile Teledünya muhalif 7 kanalı sansürledi. Sansürlenen kanallar arasında Bugün Tv, Samanyolu, Samanyolu Haber, Kanalturk, Mehtap Tv, Yumurcak Tv ve Irmak Tv yer alıyor.

Sansür sabah saatlerinden itibaren televizyonlarını açan izleyicilerin söz konusu kanallara ulaşamamasıyla ortaya çıktı. Kablo Tv ve Teledünya'dan konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

http://www.haberdar.com/gundem/kablo-tv-muhalif-7-kanali-sansurledi-iddiasi-h4059652.html

Kablo tv'ye biraz ima ile şikayette bulundum..Artık El jezire veya Semerkand tv filan seyrederiz dedim :D

Samanyolu haberi ve bugün tv'yi arayacağım gerçekten..Kablo tv'de sadece ulusal kanal kaldı..Onu da iptal ederlerse hiç şaşmam artık..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

STV'ye çok iyi oldu. Yıllardır sır kapısı gibi aptal aptal dizilerle insanların beynini uyuşturdular. Belalarını da çok güvendikleri Tayyip'ten buldular, yesinler birbirlerini...

Ahaha :D aynen bu açıdan iyi oldu.

İnsanlar sır kapısını izleyip psikolojisini bozuyor, namaz kılıp sağa sola nefret saçıyorlar.

Ayna programı vardı ona arada bakardık ama ne zamandır izlenmiyor zaten.

Sitelerde Paylaş

Temeli zırva bile olsa , bir davaya adanmış insanlar, bu tür sansürler ile daha fazla bilenir ve daha girişken hale gelirler. Fethullahçıların daha fazla kenetleneceklerini ve fısıltı gazetesi ile daha etkili haberler yaymaya, kendilerini davalarına daha fazla feda etmeye başlayacaklarını düşünüyorum. 17 aralık benzeri girişimleri daha sık görebiliriz.

Ya da kuyruklarını kıstırıp ortadan kaybolabilirler de. Söz konusu müslüman olunca, her iki durum da olası.

Sitelerde Paylaş

Temeli zırva bile olsa , bir davaya adanmış insanlar, bu tür sansürler ile daha fazla bilenir ve daha girişken hale gelirler. Fethullahçıların daha fazla kenetleneceklerini ve fısıltı gazetesi ile daha etkili haberler yaymaya, kendilerini davalarına daha fazla feda etmeye başlayacaklarını düşünüyorum. 17 aralık benzeri girişimleri daha sık görebiliriz.

Ya da kuyruklarını kıstırıp ortadan kaybolabilirler de. Söz konusu müslüman olunca, her iki durum da olası.

Seçimlerde bu adamların destekçisi olmadığı ve akpye bir katkı sağlamadıkları görüldü.

Artık silinmeye mahkumlar.

Bazı insanlar ısrarla bunları savunmaya devam ediyor ama destekçileri yok.

tarihinde tupac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Seçimlerde bu adamların destekçisi olmadığı ve akpye bir katkı sağlamadıkları görüldü.

Artık silinmeye mahkumlar.

Bazı insanlar ısrarla bunları savunmaya devam ediyor ama destekçileri yok.

Bunların niceliği değil, niteliği sıkıntı yaratıyor. Bunlar, devletin her köşesine öyle veya böyle yuvalanmayı becerebilmiş, iyi yapılanmış ve iyi gizlenen bir parazit takımı. Asker bu yüzden ellerinden hiçbir şey gelemeyeceğini gördüğünde adalete güvenmekten başka bir şey yapamadı, çünkü nereye baksalar bu bu böceklerle kaynıyordu ve kendileri bunlar gibi müslüman olmadıkları için, bunlara anladıkları dilden konuşmayı beceremediler. Asker gerçekten suçlandığı şeyleri yapabiliyor olsaydı, bu parazit takımını birer birer yol kenarına atılmış halde bulmak işten değildi.

Tayyip bunlar kadar soysuz ve bunlardan daha rezil olduğu için anladıkları dilden konuşup, üstüne bir de bunlara kan kusturabiliyor. Güzel tarafı şu ki, müslümanın her türlüsü pislik olduğu için, karşılıklı olarak birbirlerinin bitmez tükenmez rezilliklerini sayıp döktükçe, bizim işimizi kolaylaştırıyorlar.

Şimdilik tarihten silinmeyecekler, en iyi olasılıkla yer altına çekilir ve oradan farklı yollara ayrılırlar; ama aynı rezil zihniyet devam edecektir. Ta ki fetullah nalları dikene kadar.

Sitelerde Paylaş

Bunların niceliği değil, niteliği sıkıntı yaratıyor. Bunlar, devletin her köşesine öyle veya böyle yuvalanmayı becerebilmiş, iyi yapılanmış ve iyi gizlenen bir parazit takımı. Asker bu yüzden ellerinden hiçbir şey gelemeyeceğini gördüğünde adalete güvenmekten başka bir şey yapamadı, çünkü nereye baksalar bu bu böceklerle kaynıyordu ve kendileri bunlar gibi müslüman olmadıkları için, bunlara anladıkları dilden konuşmayı beceremediler. Asker gerçekten suçlandığı şeyleri yapabiliyor olsaydı, bu parazit takımını birer birer yol kenarına atılmış halde bulmak işten değildi.

Tayyip bunlar kadar soysuz ve bunlardan daha rezil olduğu için anladıkları dilden konuşup, üstüne bir de bunlara kan kusturabiliyor. Güzel tarafı şu ki, müslümanın her türlüsü pislik olduğu için, karşılıklı olarak birbirlerinin bitmez tükenmez rezilliklerini sayıp döktükçe, bizim işimizi kolaylaştırıyorlar.

Şimdilik tarihten silinmeyecekler, en iyi olasılıkla yer altına çekilir ve oradan farklı yollara ayrılırlar; ama aynı rezil zihniyet devam edecektir. Ta ki fetullah nalları dikene kadar.

Fethullah yakında ölür bunlar kendi kendisini çökertir. Çıkar savaşı var bunlarda. İşin içinde para var. Din de bir yere kadar.

Sitelerde Paylaş

Kayıp değil.

Fethullahçı taban zaten AKP'li. Olaylar patladıktan sonra AKP'ye geçtiler. Orada sadece masonik bir casus örgütü kaldı. Kumpaslara karışmamış sıradan insanlar oradan ayrıldı.

Bu casus örgütü medyayı özellikle para kazanmak için kullanıyor. Bunlar güçlerinin doruğunda iken rating ölçüm sistemlerini değiştirdiler. Ossuruktan dizilerinin ve programlarının çok izlendiğini gösteren raporlar çıkarttılar ve reklam gelirlerini artırdılar. Bu da bir kumpastı. Zaman gazetesi denen zırvalık paçavrası Türkiye'nin en çok satan gazetesi oldu. Yersen tabii... 1 milyonunu üzerinde tirajımız var diye reklam yaptılar. Gerçek tiraj 15.000 civarında.

İşleri güçleri yalan dolan olan bu casus örgütüne muhalif falan demeyin lütfen. Bunların AKP'den ayrı bir fikri var mı ki muhalif olsunlar? Ne demek muhalif? Bunlar tezgahı bozulan casuslardır. Ebelerinin örekelerine kadar yolları var.

Bunların yaptığı AKP karşıtı yayınları da umursamayın. Geçen seçimlerde en ağırını yaptılar, tapeleri yayınladılar da ne oldu? Yine AKP kazandı. Bugün yapacakları yayının da bir kıymeti harbiyesi yok. Başta dediğim gibi, bunların silinmesi hiçbir açıdan kayıp değildir. Zaten bir süre sonra o saadet zinciri kopar, dağılır giderler.

Sitelerde Paylaş

Nolan Abi o STV'de herşeyi yiyen bir adam vardı adı aklıma gelmiyor şehirleri geziyordu o güzeldi :)

Ayna programını diyorsun herhalde..Evet güzel programdı..

Geçen bir belgesel izledim..Katrina kasırgasının Abd başkanı Bush için hiç iyi olmadığı filan anlatılıyordu..Kasırganın olduğu yerde siyahlar ağırlıkta ve olay sonrası çatılara ''yardım edin'' diye yazılar yazan insanlara,Abd ordusunun helikopterleri yardım etmiyor..Günlerce bekliyorlar ama en ufak bir yardım malzemesi(su ve yiyecek istiyorlar sadece) vermiyorlar..Ta ki çatıya beyaz insanları çıkartana kadar..Tekerlekli sandalyede 8-10 tane beyazı çatıya çıkarıyorlar ve helikopter yanlarına iniyor..Bu ve buna benzer olaylar sonucunda ne oluyor?Siyah bir başkan seçiliyor..

Fethullahcıların ne olduğu biliniyor ama fethullaha gönül vermiş insanların büyük bölümü yapılanlardan bihaber..Bu büyük bir sıkıntı..Bu insanlar,bu olaylardan sonra radikalleşecekler..Sonrasında ne olacağını tahmin etmek zor..

Kayıp değil.

.....

Çok büyük bir kayıp,çok büyük bir yanlış bu..Ortada bir yargı kararı olmadan,keyfi olarak kanallları ortadan kaldırdılar..

Basın özgürlüğü diye birşey yok mu?

Yargı,kim suçluysa ona cezasını versin..Kanallları ortadan kaldırmak nedir?

Ben muhalifim ve tvyi açtığımda muhalif bir kanal görmek istiyorum..Bu kanalın sahipleri bir dini örgütmüş veya ateistlermiş,umursamam ki..

Doğru haberler veriyorlardı,üstüne tabi ki Hidayet Karaca haberleri de ekleniyor..Hidayet Karaca'ya geçince değiştiriyordum kanalı bende..

Türkiye'de bu konudan dolayı yer yerinden oynamalıydı ama kimseden tek bir ses çıkmıyor..Bu çok kötü bir durum..

Ben Fethullahcılara,Hanefi Avcı'nın kitabını okuduğumdam beri küfrediyorum..Bu ayrı konu..

Fethullahcılara olan nefretimiz,aklımızı başımızdan almamalı..Hukuk sınırları altında yayın yapan kanalları var ve bu kanalları yargı kararı olmadan kimse ortadan kaldırmamalı..

Fethullahcıların bir bölümü gerçekten masum değiller ve bu insanlara gerekenleri yargı yapmalı ama biz Fethullah'ı seven milyonlarca insanı suçlu olarak görmemeliyiz..Silahlı terör örgütü filan..

Şu videoya bir bakın;

Biz abartmayı çok severiz..Bu insanları da çok abarttık..

Sitelerde Paylaş

Biz abartmayı çok severiz..Bu insanları da çok abarttık..

Ne abartması. Söylemedikleri yalan kalmadı.

Fetoyu seven milyonlar mı? Bence hiç te öyle milyonlar yoktur ona hayranlık besleyen. En fazla genel geçer bir sempatisi olanlar vardır.

Varsa seven milyonlar parti kursun görelim. Öyle başka partilerin içinde simbiyot gibi siyaset yapmasınlar.

Sitelerde Paylaş

Fethullah'ın şakirtlere direktifi:

Orduda örgütlenirken, konumu sağlam olan kişi konumu zayıf olan kişiyi Fethullahçı diye ihbar etsin! Bu yolla konumu sağlam olan kişi, tam güven sağlayacak ve konumunu güçlendirecektir.

Normal subayların karısı mayo giyer, Fethullahçı subayların karısı bikini giyer. Çöplerine boş içki şişeleri koyarlar.

Bunlar omerta yasası uygulayan tam bir casus ve mafya örgütüdür. Bunlar uyuşturucu parası kullanırlar. Öğretmenleri cia'dan para alır. Orta Asya'da ve Rusya'da batı darbesi hareketleri yapılırken Fethullahçı okullar kapatılmıştır. Çünkü o okullar darbe karargahı olarak çalışmıştır. Ergenekon tertibi başladığında ABD'de eğitilmiş özel kadroları getirip medya ve bürokrasiye yerleştirdiler. Söylediklerimin hepsi resmi devlet kayıtlarında bulunabilir.

Fethullah örgütü bir tarikat değildir. Dini örgüt değildir. Dini kullanan bir mason örgütüdür. ABD'nin Türkiye ve ortadoğuyu yönetmek için kurduğu gizli bir suç örgütüdür. Fethullah ABD'nin halifesidir.

Bunlar hak etmedikleri bir güç ve paraya kavuştu. 80'lerde, 90'larda Fettoş'un ağlayan videoları modaydı. 2000'lerde ellerini kollarını sallayarak atarlanan videoları çıktı piyasaya. Şimdi yine ağlayan videoya doğru dönüyor ibre. Hele bir ağlasın televizyonları falan sonra düşünürüz.

Sitelerde Paylaş

Nolan abi birşeyi merak ediyorum biz servis sağlayıcısında giriyoruz acaba fişleniyoruz mu diye düşünüyorum yeni-akit yeni şafak paçavralarının facebook sayfası yorumları görseniz özellikle Levent Kırca'ya demediklerini bırakmamışlar yüzlerce küfürlü yorum..Özellikle bu aktroller çok artışda

tarihinde Lucifers tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne abartması. Söylemedikleri yalan kalmadı.

Fetoyu seven milyonlar mı? Bence hiç te öyle milyonlar yoktur ona hayranlık besleyen. En fazla genel geçer bir sempatisi olanlar vardır.

Varsa seven milyonlar parti kursun görelim. Öyle başka partilerin içinde simbiyot gibi siyaset yapmasınlar.

Bu abartma mevzusu,bize ortadoğudan kalmış bir şey..Mesela Muhammed'in Bedir savaşı filan derler ama savaş dedikleri şeyde birkaç kişi ölmüştür..Ortadoğu insanı yalanı,abartmayı,hikayeyi,şiiri çok sever..Ortadoğu mitolojinin kaynağıdır..

Devletin içine dini empoze etmeye çalışan,devletin rejimini/sistemini ortadan kaldırmaya çalışan insanlar var ama bu insanlar yüzünden komple bir cemaati suçlu ilan edemezsiniz..Fethullahcıların çoğunun pis işlerden haberi bile yok..Cemaatte söz sahibi kişiler dışında kimsenin suçlu olduğu filan yok..Belli başlı isimler var..Onlara da hukuk hesap sormalı sadece..Yargı kararı olmadan suçlular filan dememek lazım..Hiç kimse yargılanmadan suçlu ilan edilemez ama bizim ülkede herkes kendi kafasına göre yargı kararı veriyor..

''Fethullah kanalları kaldırılmış,ohhhh iyi olmuş'' diyorlar..Bu resmen hukuksuzluk ve buna iyi olmuş diyen birisi hukuksuzluğa iyi olmuş demektedir..Sonra da ''bu ülkede hukuk yok'' diye başka bir konuda feryat ediyorlar..!

Bu da bizim olaylara tamamen duygusal yaklaştığımızın kanıtıdır..Asla rasyonel bakamıyoruz hayata..

1-2 milyon kişi var sanırım ama milyon değil diyelim..Yüzbinler olsun..Az mı bu?Mesela 700.000 kişi diyelim..Az mı bu rakam?

Video, çok güzel olmuş. Yılın mizâh ödülünü, bu videoyu hazırlayanlara veriyorum.

Güzel video hazırlıyorlar..Takip ediyorum bu kanalı..

Fethullah örgütü bir tarikat değildir. Dini örgüt değildir. Dini kullanan bir mason örgütüdür. ABD'nin Türkiye ve ortadoğuyu yönetmek için kurduğu gizli bir suç örgütüdür. Fethullah ABD'nin halifesidir.

Dini kullanıyorlar tabi ki..Bazılarının suça bulaştıkları da doğru ama yargı kararı olmadan bu insanların hepsini suçlu kabul edemeyiz..Bu cemaat özellikle polis teşkilatı arasına sızmış..17-25 aralık sonrası,bu teşkilattaki isimler yargılanmak yerine tayin edildiler sadece..Demek ki ortada binlerce insanın organize bir şekilde devleti ele geçirme teşebbüsü yok..Olsaydı eğer,bu polisler tayin edilmek yerine yargılanırlardı..Tayyip,o kadar uğraştı ama bu insanların suça bulaştıklarını kanıtlayamadı..Kanıt yoksa,suçta yoktur..

Nolan abi birşeyi merak ediyorum biz servis sağlayıcısında giriyoruz acaba fişleniyoruz mu diye düşünüyorum yeni-akit yeni şafak paçavralarının facebook sayfası yorumları görseniz özellikle Levent Kırca'ya demediklerini bırakmamışlar yüzlerce küfürlü yorum..Özellikle bu aktroller çok artışda

Fişlenmekten korkuyorsan girme siteye..Bu siteyi kimsenin umursadığını sanmam..

Facebook ve tweetter'den uzak dur bence..

Sitelerde Paylaş

Nolan, suçları birlikte işlediler, o yüzden kanıt yok ortada. Yoksa iste, kamyonla yığayım sokağa kanıtı. Kanıt dediğin şey AKP'yi de yakar.

Biz aptal değiliz Nolan. Neyin ne olduğunu biliyoruz.

Tek marifeti hikaye anlatıp ağlamak olan bir kurnaz nasıl bu kadar güce ulaştı? Bak kaç tane televizyon ve gazete sayıyorsun. Bankalar, okullar, holdingler şunlar bunlar... Nedir bu? Ağlayarak bu iş olsa, memleketin yarısı Küçük Emrah'ın olurdu.

Bu kadar güç yasal ve meşru yollarla elde edilebilir mi? Hangi hukuktan, hangi kanıttan bahsediyorsun?

MHP'ye bak. Milyonlarca insanın gönül verdiği bir parti. Lideri emir verse yüzbinlerce insan sokağa dökülür değil mi? MHP'nin, ülkücülerin televizyon kanalı var mı? Bengisu isimli bir kanal var sanırım o çizgide ama hepsi bu. Bir de bu F tipine bak. Kimdir bunlar? Nasıl böyle bir güçe sahip olabildiler?

Hiçbir denetim mekanizmasına tabi olmayan, gizli, kapalı ve esrarengiz bir örgütün böyle bir güce sahip olması normal mi? Bu örgütle açık ve yasal yöntemlerle mücadele edilebilir mi?

AKP'den nefret ediyoruz ama AKP neticede bir siyasi partidir. Üyeleri, faaliyetleri kayıt altındadır. Hukuki olmasa bile yasaya bir şekilde uydurulmuştur. Güç el değiştirdiğinde sindire sindire, inlete inlete, böğürte böğürte yargılanabilecek bir teşkilattır. Her üyeleri, her hareketleri kayıt altındadır. Ya Fethullahçı örgüt nedir? Varlığı hangi yasaya dayalıdır? Resmen illegal bir örgütten bahsediyoruz. Gayrimeşru, yasadışı, denetim dışı bir teşkilat.

F tipinin Al Capone mafyasından hiçbir farkı yok. O mafya nasıl çökertildi ise bu da aynı şekilde çökertilmelidir. Neresinden tutulabiliyorsa oradan tutup koparana kadar çekmek gerekir.

Sitelerde Paylaş

F tipi mafya anlayışını doğru bulmuyorum. Toplumu oluşturan bir sınıf bunlar. Sınıflara bir birey gibi davranmalıdır.

Eğer cemaatte yasa disilik varsa bireyin egitilebilir olduğu gibi sınıfında egitilebilir olduğunu düşünüyorum.

Ben Nursileri ve cemaati önemli buluyorum. Zira Ataturkun tarikat eksenli vahsiliginden toplumun çıkmasını sağladılar. Ergenokonu ise kendi kendilerine ve birikimlerine yaptıkları bir büyük bir zarar ve hata olarak görüyorum. Zira tutuklu komutanlarin olduğu bu ordu onların dünyanın her yerindenki okullarinin da garantisi idi. Atatürk farkında olmasadlarda cemaatin yolunu açmış bir kalkandi onlar için. Bunları okuyamadilar. Göremediler. Ve yıllarca vesayet dedikleri ~ yapinin neye karşı durduğunu hangi iç ıslam tehdidini vurguladigini anlamadilar.

Ama bir tecrübe bin nasihat iyidir.

Şimdi burada asıl mesele alman rahibin meselesi...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...