Jump to content

Hodri Meydan Forumu

Recommended Posts

Bakın dün Türk ateist banlattı kendini..Bana hakaret etti etti,sonra banlandı gitti forumdan..Neymiş efendim,ben ahlak yok diyemezmişim..Delirdi resmen..Tanah'ta aynı..Yasinka'ya yazdığı mesajlar da böyleydi..

Ahlak var deyip iki mesaj sonra hakaret ediyorlar..Canım,ahlak varsa ve bunu deli gibi savunuyorsan,niye iki mesaj sonra hakarete başvuruyorsun?

Ben ahlak yok diyorum,anında hakaret..Müslümanlardan ne farkınız var?!

Hasta mısın oğlum sen? Ne pislik, ne çirkef, ne dedikoducu, ne takıntılı, ne ruh hastası çıktın sen be?

Sen kimsin, ne olduğunu sanıyorsun da ben sana hakaret ettiğim için kendimi banlatayım? Benim gelme nedenim başkaydı, gelmişken de yazdım ve sonra üyeliğimi sonlandırdım. Sürekli kalacak olsam kendi nickimi açtırırdım.

Pislik, cahil herif, iki kuruşluk bilgin yok, deli deli kirletiyorsun ortalığı, ondan sonra durmadan adımı kullanıp hakkımda konuşuyorsun?

Sen giderken ben geliyordum. Müslümandan beter cahilsin, ondan sonra Tayyip gibi "Ahlak yok dedim diye susturuyorlar, deliriyorlar" diye ağlıyorsun.

Bir daha adımı böyle kullanma, kendini önemsetmek için sakın böyle şeylere sığınma.

Seni çok kötü yaparım, bilmiş olasın.

Bana hakaret eden sen oldun, seni de terbiyeli ol diye uyaran bendim. Pislik yapma, aşağılık herif. Okurum senin canına.

tarihinde Türk Ateist- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 125
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sırf hodri meydanda ahlak konusunu birisiyle tartışma ihtimalim var diye,okuduğum kitabı yarıda bırakıp,Freud'un kitabını okumaya başladım..Ben bu konuda çok ciddiyim..Karşıma da çok ciddi birisi gelsin isterim..

Gerekirse 1 milyon yıl öncesinden,geç paleolitik dönemden başlayıp,rüşvetin yaygın olduğu Sümer'e veya insanları diri diri gömen Pers'e kadar geleceğiz..İnsanlık tarihini kaba da olsa masaya yatıracağız..Özel mülkiyet nasıl ve ne zaman ortaya çıktı,devlet nasıl oluştu,kendini kimler tanrı ilan etti,klan da insanlar nasıl yaşıyorlardı,dıştan evlenmenin nedenleri neydi,ateşin gücü,sihirin/büyünün gücü,din nerede nasıl oluştu,tapınakların amacı neydi...vb konulardan bahsedeceğiz..İnebildiğimiz kadar derine ineceğiz..Gerekirse hazırlık yapacağız..Hiç acelemiz yok..

''Ahlak var,Nolan sen şöylesin böylesin'' ile olmaz bu iş..

Yazdıklarınla ahlakın zerre kadar alakası yok. İnsanları Siabent, Dottore gibi çıldırtırsan tabi banlanırlar.onlar salak sen niye onların yolundan gidip kimseyi dinlemeden ''benimki doğru sen yalansın zaten ben kazandım'' havalarında geziyon?

Sitelerde Paylaş

Yazdıklarınla ahlakın zerre kadar alakası yok. İnsanları Siabent, Dottore gibi çıldırtırsan tabi banlanırlar.onlar salak sen niye onların yolundan gidip kimseyi dinlemeden ''benimki doğru sen yalansın zaten ben kazandım'' havalarında geziyon?

Sevgili TanahGospel-Theologist,

Yahu benim banlandığım falan yok, birkaç yıldır yazmadığım foruma bir nedenle geçici olarak geldim, gelmişken de biraz yazdım ve sonra yeter deyip üyeliğimin sonlandırılmasını istedim. Hacı'yı aradım hatta, o sonlandırdı. http://www.ateistforum.org/index.php/topic/36767-ueyeligi-sonlandirilan-kullanicilar/?p=1325885

.

Bu ahlaksız ona hakaret ettim de banlandım demiş diye de bu üyeliği alıp geldim.

Bu herif ilgi açı bir pasif agresif. Cehaletinin bu kadar net ortaya konmasını ve rezil olmayı sindiremedi, dedikodu yapıp prim toplama derdine düştü terbiyesiz.

Baksana, sırf bu konuyu Hodri Meydan'a taşıyabilmek ve ahlak vardır diyenleri sözde çürütebilmek için Freud okumaya başlamış akıl hastası. Adamın evrimi falan taktığı yok, Freud'un 100 küsur sene önceki fantezilerini taşıyıp da günümüz bilgilerini çürüteceğine inanmış, tıpkı Müslümanların evrim karşıtı bir abukluk okuyup evrimi çürüteceğini sanması gibi.

Adam bu kadar hasta yani.

tarihinde Türk Ateist- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sevgili TanahGospel-Theologist,

Yahu benim banlandığım falan yok, birkaç yıldır yazmadığım foruma bir nedenle geçici olarak geldim, gelmişken de biraz yazdım ve sonra yeter deyip üyeliğimin sonlandırılmasını istedim. Hacı'yı aradım hatta, o sonlandırdı. http://www.ateistforum.org/index.php/topic/36767-ueyeligi-sonlandirilan-kullanicilar/?p=1325885

.

Bu ahlaksız ona hakaret ettim de banlandım demiş diye de bu üyeliği alıp geldim.

Bu herif ilgi açı bir pasif agresif. Cehaletinin bu kadar net ortaya konmasını ve rezil olmayı sindiremedi, dedikodu yapıp prim toplama derdine düştü terbiyesiz.

Baksana, sırf bu konuyu Hodri Meydan'a taşıyabilmek ve ahlak vardır diyenleri sözde çürütebilmek için Freud okumaya başlamış akıl hastası. Adamın evrimi falan taktığı yok, Freud'un 100 küsur sene önceki fantezilerini taşıyıp da günümüz bilgilerini çürüteceğine inanmış, tıpkı Müslümanların evrim karşıtı bir abukluk okuyup evrimi çürüteceğini sanması gibi.

Adam bu kadar hasta yani.

Katılıyorum sana kendisi ortaya tek bir somut veri koyamamış evrimsel psikolojiyi içine sindiremeyen biri.

Sitelerde Paylaş

Ahlakın bir gerçek/olgu olduğunu düşünen,ahlakı doğamızla veya dinle ilişkilendiren ve bu konuda evrimi veya dini referans alan bir üyeyle,hodri meydanda tartışmak istiyorum..Bu konuyu benimle tartışacak kişi,evrimi veya antik tarihi satıhtan da olsa bilmek zorundadır..Ayrıca sakinliğini de korumak zorundadır..

Kendine güvenen müslüman veya ateist,bu konudan alıntı yaparak bana ulaşabilir..Daha öncede dediğim gibi,hiç acelem yok ve benimle CİDDİ olarak tartışmak isteyenleri bekliyor olacağım..

Eğer dediğim gibi bir üye çıkmazsa da,bu sene içerisinde ahlakla ilgili bir yazı yazmayı planlıyorum..Foruma konu olarak açarım artık..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...