Jump to content

Kuran aile içi(ensest) ilişkiye izin vermez.

Recommended Posts

Bazı inançsız arkadaşların yazılarında Kuran'ın aile içi cinsel ilişkiye müsaade ettiğini okudum fakat bu doğru değil.

Ahzab suresinin 50. ayetinde açıkça ensest ilişki 'diğer müminlere değil de' sadece Muhammed'e helal kılınmıştır.

Doğu Anadolu yöresinde sıkça görülen aile içi-kan bağı olan bireylerin evlendirilmesinin önüne geçmek için bende bu iyi bir proraganda. Ben işin sosyal boyutuyla ilgileniyorum tabi, İslam'ı bu şekilde iyiye kullanabiliriz.

Sitelerde Paylaş

Nasil yani , tum sulale kizlari Muhammede helal kilindi o yuzden simdide tum asiret kizlari sadece asiret reisinemi helal kilinacak?

Nasil yani?

Muhammedin yaptiklari ornek olacak kadar dogrumu sizce? Evlatliginin karisini almak, diger arkadaslarinin karilarina kizlarina sulanmak normali gorulmeli?

Biraz daha aciklarsaniz sevinirim

Sitelerde Paylaş

Muhammed'e izin verilmiş olması yeter zaten. "Hocanın dediğini yap, yaptığını yapma" gibi birşey midir bu?

Kuran izin verse ne olur, vermese ne olur? Peygamber yapmış mı ona bak!

Madem peygambersin, önce iyi ve doğru örnek olacaksın değil mi?

Tıpkı anne babalık gibi. İstediğin kadar anlat, nasihat et. Söylediklerinin karşılığını

sende bulamazsa çocuk, hem söyleneni yapmaz, hem de senin yaptığının aynısını yapar.

E din de, o dinin peygamberi de fantezi dünyası oldukça gelişmiş (o döneme göre) ahlak yoksunu bir

adamsa; üstüne bir de cinsel fonksiyon bozukluğu eklenirse ortaya pedofili de çıkar, ensest de.

Birilerinin rol modeli olmasıysa hiç şaşırtıcı değil! Sınırlı(!) erkekler için iyi bir model.

Ben bu dini kabul eden kadının aklına ne diyeyim?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...