Jump to content

Recommended Posts

• 5 months later...

Sizinle birlikte bir çok üyede bu sorun yaşanmış olsa, bakalım araştıralım, yazılımı değiştirelim diyeceğim ama, sorun bir tek sizde.. Demek ki kendinizden kaynaklanan bir sorun yaşamaktasınız...

Normal üye'den ,Sadece Ateistler Grubuna geçtikten sonra özel mesaj ve raporlama butonu kayboldu..

3 farklı tarayıcıdan girdim,sonuç aynı..

Şifremi vereyim siz bakın diyeceğim ama,şifreyi yollayayamam,özel mesaj bölümü yok..

Ana sayfada nikimin yanında sadece bildirim yeri var.

Sitelerde Paylaş

Çok sıkıntılı bir durumsaysanız şöyle bir yöntem kullanabiliriz; Yeni bir üyelik alırsınız, mevcut üyeliğin tüm mesajlarını aldığınız yeni üyeliğe aktarır, sonrasında üyeliği siler yenisine bu bilinen isminizi veririz... Ama özel mesajların hepsi uçar gider... Uzun bir iş ama isterim derseniz bir boş saatimde uğraşırım... Geçmişte bu tür değişiklikler yapmıştım, ama net olarak nasıl yaptığımı da hatırlamıyorum, çünkü uzun zamandır kimse için böyle şeyler için uğraşmıyorum... Neticede bir hata olur, size ait her şey uçabilir de... Seçim sizin...

Sitelerde Paylaş

Çok sıkıntılı bir durumsaysanız şöyle bir yöntem kullanabiliriz; Yeni bir üyelik alırsınız, mevcut üyeliğin tüm mesajlarını aldığınız yeni üyeliğe aktarır, sonrasında üyeliği siler yenisine bu bilinen isminizi veririz... Ama özel mesajların hepsi uçar gider... Uzun bir iş ama isterim derseniz bir boş saatimde uğraşırım... Geçmişte bu tür değişiklikler yapmıştım, ama net olarak nasıl yaptığımı da hatırlamıyorum, çünkü uzun zamandır kimse için böyle şeyler için uğraşmıyorum... Neticede bir hata olur, size ait her şey uçabilir de... Seçim sizin...

Sorunu çözdüm tşk.

Benim için özel mesaj önemliydi.

Gerçi çok sık kullanmıyorum ama,yeri geldi mi gerekiyor..

Raporlama butonu önemli değil,olmasa da sorun olmaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...