Jump to content

Müslümanların şizofrenliği

Recommended Posts

Müslümanların her şeyi kurana islama mal etme çabaları onların şizofren olduğunu kanıtlıyor.

Günümüzde caner taslaman, edip yüksel gibi reformcular kuranı parlatmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Köleliğin kuranda olmadığını, kuranda kadın ile erkeğin eşit olduğunu, kuranda evrim ya da bigbang ile çelişmediğini iddia ediyorlar. Halbuki bunların hepsi artık gelişmiş ülkelerde tartışılmayan şeyler.

Islam ve hristiyanlık öncesinde türkler, mısırlılar, vikingler gibi kadın erkek eşitliğinin olduğu toplumlar vardı zaten. Bu milletler de bu iki din yüzünden özelliklerini kaybettiler.

Köleliğin kaldırılması fikri m.ö. bile vardı. Budizm mesela yasaklıyor köleliği. Batıda 16, 17. yüzyıldan itibaren bazı aydınlar da köleliği eleştirmeye başlamış ve 19. yüzyılda da kölelik kalkmaya başlamıştı. Bizde de abdulmecid döneminde kalktı. Bunun da islam ile hiçbir alakası yok tamamen ingilizlerin isteği üzerine kalktı. Bu gerçeğe rağmen bazı gerzek osmanlıcılar osmanlının batılı ülkelerden daha önce köleliği kaldırdığını iddia edip bunu osmanlının merhametli adaletli olmasına yoruyorlar. Halbuki hiçbir alakası yok.

Türkiye'ye kadın erkek eşitliğini de bir ateist olan Atatürk getirdi. Kuranı falan da referans almadı.

Evrim avrupada artık tartışılmıyor. Vatikan bile kabul etti.

Müslümanlar ise batılıların yüzyıllar önce zaten hallettiği şeyleri kurana mal etmeye çalışıyorlar. Ayetleri eğip büküp çarpıtıp insan haklarına, bilime uydurmaya çalışıyorlar. Kuran insanlara hiçbir şey öğretmiyor. Aksine insanlar kurana öğretiyor, onun eksikliklerini hatalarını örtmeye çalışıyorlar. Bir de hiç yüzleri kızarmadan ahlakın kaynağı dindir diyorlar. Gerizekalı şizofrenler, günümüz ahlakına uygun olmayan bir ayet görünce herhalde bunda bir çeviri hatası vardır diyorlar. Ahlakın kaynağı din olsaydı aklı dine uydurmamız gerekirdi. Ama bu salaklar tam tersini yapıyor: dini akla uydurmaya çalışıyorlar.

Şuna benzetiyorum bu durumu: hani böyle beceriksiz hiçbir işe yaramayan fasulye çocuklar olur ya okul ya da mahalle maçlarında. Dur şu çocuğa bir gol attıralım da mutlu olsun derler sürekli ona asist yapmaya çalışırlar ama çocuk da bir türlü gol atamaz falan. Çocuğu oyundan çıkarmak istersin ama kıyamazsın salya sümük ağlar zırlar diye de. Kuran da aynen bu çocuklar gibi hiçbir işe yaramıyor, kimseye en ufak bir faydası yok. Müslümanların sırtına yük olmaktan başka bir şeye yaramıyor. Ama yine de Müslümanlar onu seviyor; onun eksikliklerini gidermeye, her şeyi ona mal etmeye çalışıyorlar.

Kendi elinde yaptığın heykele tapmaktan hiçbir farkı yok bunun. Bunlar kesinlikle şizofren.

tarihinde Türk Torunu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arap toplumunda yetişen Müslümanlar Ayşe hadislerini sorunsuz, olduğu gibi kabul ederken Türkiye gibi az buçuk laiklikle yönetilen toplumlarda yetişen Müslümanlar bin dereden su getirip bir sürü hesap kitap yaparak Ayşe'nin yaşını büyütmeye çalışırlar. Sonra da "ahlakın kaynağı dindir" derler.

Sitelerde Paylaş

Bence müslümanlar şizofren değiller. Müslümanlar gerizekalı. Adamlarda beyin yok. Tüm dünya evrimi kabul etti. Tek kabul etmiyen din islam. İslamcılar evrimi ders kitaplarına bile koymak istemiyorlar.

Ayrıca oruç, sünnet, namazın sağlığa faydalı olduğuna inanmak için gerizekalı olmak gerekli. Televizyona çıkan bir sahtekarlar sünnet faydalı oruç faydalı diye yalanlar atıyor Türkiyede milyonlarca gerizekalı inanıyor.

Ayrıca müslümanlar kuranda ne yazıyor diye açıp okumaktan bile aciz. Televizyondaki sahtekar ilahiyatçıların her anlattığına inanıyorlar. İslam sahtekar ilahiyatçılardan değil asıl kaynağı kuran ve hadisten öğrenilir. Yaşar Nuri denen sahtekar Aişe nin evlilik yaşı 6 değil 18 dir diyor, milyonlarca gerizekalı inanıyor.

Birde şimdi başımıza Caner Taslaman denen sahtekar çıktı. İslam çok iyi bir dinmiş anlatıp insanların beyinlerini zehirliyor.

Dünyada sahtekar çok fazla. Sahtekar ahlaksız insan çok olduğu için sapık islam dininden kurtulmak çok zor. Bu sahtekarlar insanlığı yozlaştırıyorlar.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bence müslümanlar şizofren değiller. Müslümanlar gerizekalı.

Evet.. Bu doğru bir ifade. Müslümanlar olsa olsa gerizekalı olur. Aptal olur. Ahmak olur. Ama şizofren olmaz.

Şizofren olmak için önce Türk Müslüman ateisti olmak gerekiyor.

Müslüman kökenli Türk ateistlerinden bazıları açıkça şizofren.

Muhammed'le ne yapacaklarını bilemiyorlar onlar.. Yaşatsalar mı, yaşatmasalar mı?

Bazen yaşatıyorlar, bazen yaşatmaktan vazgeçip, yok ediyorlar.

Hem yaşatıyorlar, hem yaşatmıyorlar.

Yaşattıkları zaman yaşamasının tehlikeli olacağını düşünüp, yaşatmamaya karar veriyorlar.

Yaşatmadıkları zaman daha önce inandıklarına ters düştüğü için yaşatmaya çalışıyorlar.

İkisini de beceremiyor bazı Türk Müslüman Ateistleri...

Şizofren olman buna denir işte. Ben daha doğru bir şizofren tanımı bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş

Evrim yok ama insanların domuzlara ve maymunlara dönüşmesi var.

De ki: "Allah katında cezası bundan daha kötü olanları size haber vereyim mi? Onlar, Allah'ın lânetlediği ve gazabına uğrattığı, içlerinden maymunlar ve domuzlar çıkardığı kimseler ile şeytanlara tapan kimselerdir. İşte bunların yeri daha kötüdür ve onlar doğru yoldan daha çok sapmışlardır."

Sitelerde Paylaş

...

Şizofren olmak için önce Türk Müslüman ateisti olmak gerekiyor.

Müslüman kökenli Türk ateistlerinden bazıları açıkça şizofren.

Muhammed'le ne yapacaklarını bilemiyorlar onlar.. Yaşatsalar mı, yaşatmasalar mı?

Bazen yaşatıyorlar, bazen yaşatmaktan vazgeçip, yok ediyorlar.

Hem yaşatıyorlar, hem yaşatmıyorlar.

Yaşattıkları zaman yaşamasının tehlikeli olacağını düşünüp, yaşatmamaya karar veriyorlar.

Yaşatmadıkları zaman daha önce inandıklarına ters düştüğü için yaşatmaya çalışıyorlar.

İkisini de beceremiyor bazı Türk Müslüman Ateistleri...

Şizofren olman buna denir işte. Ben daha doğru bir şizofren tanımı bilmiyorum.

Evet haklısın hacım bende aynı fikirdeyim

neden böyle oluyor?

çünkü

islami terbiye alan ve islam toplumunda doğup yetişen biri kolay kolay bu dinden çıkamaz

çünkü İslam diğer dinler gibi değil

son Hak din Kıyamete kadar geçerli din

oturup kalkmaktan yeme içmeye tuvalet adabına kadar herşeyi düzenlemiş

boşluk yok

hem bunu yaparken kesin konuşuyor açık net emreder

şöyle de yapsan olur böyle de yapsan da olur gibi şüphe kaypaklık yok

bunu böyle yapacaksın şunu şöyle

namazı kılacaksın zekatını vereceksin yani zorundasın seçeneğin yok

tüm bunlar ancak Hak ve Hakikatten doğabilir

haşa uydurma olsa muhakkak çelişkiler boşluklar olacaktı

ama yok

demek HAK VE HAKİKATTİR

KURAN Hak kelamullahtır

Sitelerde Paylaş

evet haklısın...

götünü 3 taşa silmeni emreden bir din !!!

sen yoksa kıçını yıkıyor musun ??

eğer 3 taşa silmiyor ve yıkıyorsan.....tam müslüman değilsin demektir !!!

Ebu Hureyre'nin (r.a.) bildirdiğine göre:

Hz. Peygamber (a.s.) şöyle buyurdu: "Biriniz istincâ için taş kullanırsa taş adedini tek yapsın (hiç olmazsa üç taş kullansın). Herhangi biriniz abdest alacak olduğu zaman burnuna su alsın, sonra çıkarsın."

Sahih-i Müslim'deki hadis numarası: 348

işin garibi abdest için ille de su diyor (bulunabiliyorsa)

ama götünü yıkamayı emretmiyor....3 taşa sil yeterli....!!!

garabete bak sen...!!!

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evet haklısın hacım bende aynı fikirdeyim

neden böyle oluyor?

çünkü

islami terbiye alan ve islam toplumunda doğup yetişen biri kolay kolay bu dinden çıkamaz

çünkü İslam diğer dinler gibi değil

son Hak din Kıyamete kadar geçerli din

boşluk yok

hem bunu yaparken kesin konuşuyor açık net emreder

şöyle de yapsan olur böyle de yapsan da olur gibi şüphe kaypaklık yok

bunu böyle yapacaksın şunu şöyle

namazı kılacaksın zekatını vereceksin yani zorundasın seçeneğin yok

tüm bunlar ancak Hak ve Hakikatten doğabilir

haşa uydurma olsa muhakkak çelişkiler boşluklar olacaktı

ama yok

demek HAK VE HAKİKATTİR

KURAN Hak kelamullahtır

Peki çocukluklarında islami terbiye alamamış olanların suçu ne size göre?
Sitelerde Paylaş

Peki çocukluklarında islami terbiye alamamış olanların suçu ne size göre?

arkadaşım adam avustralyadan japonyadan abd den arjantinden müslüman oluyor

öteki tarafta adamın babası şeyh hacı hoca oğlu serseri dinsiz islamın göbeğinde yaşıyor

yani artık dünya bir köy olmuş

herkesin herşeyden haberi var

seçme hakkınızı kullanacaksınız

Cenabı Hak kendine vasıl olmak hakiki müslüman olmak isteyen birini geri çevirmez ama iradeni o yönde kullanırsan

Allah cc ned iyor hadisi kudside:

"kulum bana yönelirse ben ona yürürüm

o bana yürürse ben ona koşarım"

Sitelerde Paylaş

arkadaşım adam avustralyadan japonyadan abd den arjantinden müslüman oluyor

öteki tarafta adamın babası şeyh hacı hoca oğlu serseri dinsiz islamın göbeğinde yaşıyor

yani artık dünya bir köy olmuş

herkesin herşeyden haberi var

seçme hakkınızı kullanacaksınız

Cenabı Hak kendine vasıl olmak hakiki müslüman olmak isteyen birini geri çevirmez ama iradeni o yönde kullanırsan

Allah cc ned iyor hadisi kudside:

"kulum bana yönelirse ben ona yürürüm

o bana yürürse ben ona koşarım"

Bu dediğin adamlar milyonda milyarda bir. İslam propagandası yapmak için de cımbızlayarak Türk medyasında gösteriyorlar bu kişileri özellikle.

Bir teist yüzde 99 ihtimalle başka bir dine geçmez.

Madem insanlar araştırarak kendi aklıyla Müslüman olabiliyor o zaman kendi çocuklarınızı niye zorla müslüman yapıyorsunuz?

tarihinde Türk Torunu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...