Jump to content

Sonuçlar için mutluyum

Recommended Posts

Bir an önce ne olacaksa olsun, ülke akp nin eliyle iç savaşa girsin ve Kürdistan kurulsun istiyorum. Şu an zafer sarhoşu olan akplilerin o zaman ki halini görmeyi çok ama çok istiyorum.

Beter ol Türkiye. Türkiye terörü sonuna kadar hak ediyor.

7 haziranda milletin aklı başına gelmeye başladı diye düşündüm. Son kez umutlanmıştım. Ama artık bu halktan tamamen nefret ediyorum. Boğulsunlar bataklıklarında gebersinler.

Sitelerde Paylaş

Bütün müslümanlar kenetlenmiş görüldüğü kadarıyla, chp'den dahi kayma var. Bu dinden kurtulmadığımız sürece, bu insanlar özgürce karar veremeyecek.

Yok kardeş ben inanmıyorum kesinlikle ya manipülasyon ya da hırsızlık oldu.

Sitelerde Paylaş

Bir an önce ne olacaksa olsun, ülke akp nin eliyle iç savaşa girsin ve Kürdistan kurulsun istiyorum. Şu an zafer sarhoşu olan akplilerin o zaman ki halini görmeyi çok ama çok istiyorum.

Beter ol Türkiye. Türkiye terörü sonuna kadar hak ediyor.

7 haziranda milletin aklı başına gelmeye başladı diye düşündüm. Son kez umutlanmıştım. Ama artık bu halktan tamamen nefret ediyorum. Boğulsunlar bataklıklarında gebersinler.

Attığın başlıkla,konudaki yazdıkların ters değil mi?

Bu nasıl bir mutluluk?

Şu cümleni ben yıllardır söylüyorum;

Türkiye terörü sonuna kadar hak ediyor

Bu tespiti yaptığın için kutlarım seni..

Niye hak ediyor insanlar?

Çünkü Türkiye'deki insanlar için,insanların yaşama hakkı önemli değil,kendi ekonomik gelecekleri önemli..Bunu bu seçimde bir kez daha gördük..Sadece ekonomik istikrar için oy verenler,7 hazirandan beri ölen insanları umursamıyor demektir..O ölen insanları hiçkimse umursamıyorsa,o ölen insanlar boşuna öldüler demektir..Bu da,Türkiye'nin terörü tam anlamıyla hak eden bir ülke olduğunu gösterir..İnsan ölümleri eğer önemli değilse bu ülkede,bu ülke terörü dibine kadar hak eder..

Sitelerde Paylaş

7 hazirandan önce toplumun içinde çok Mhp propagandası yaptım. "Sizler Chp ye vermezsiniz bunu biliyorum bari Mhp ye verin, en azından milli değerlere sahip çıkan bir parti, bakın terörün geldiği noktaya..." falan fişman" Ve bunun suya atılan taş etkisi yaptığına da eminim. Neyse sonrası malüm %60 lık bir blok oluştu, Kılıçtaroğlu yolsuzlukların ve hukuksuzlukların üzerine gitmeye kararlıydı, yüce divana gönderecekti üstelik Mhp de aynı düşüncedeydi. Sizi dışarıdan desteklerim diyen bir "Hdp" de vardı. Yani çok ümitliydim.

Taki meclis başkanlığını Mhp'nin yüzünden Akp ye kaptırıncaya kadar. Mhp'ye lanet ettim, resmen akp nin arka bahçesi olduğunu gösterdi. Chp, Deniz Baykalı aday gösterirken Mhp nin de kendi içinden aday çıkartması nasıl açıklanabilir? Hdp'yi dışladığın için onlardan oy alamayacağı belli, bu durumda Chp tüm oylarını senin adayına verse bile meclis başkanı olamıyor. Ey gerizekalı Bahçeli sen bunu düşünemeyecek kadar aptal mısın? Ne bok yemeye Deniz Baykal varken bir aday da siz çıkarttınız. Deniz Baykal'da güvenmişti bu salaklara, hatta meclis başkanı olacağına kesin gözüyle bakıyordu.

DEMEK Kİ NEYMİŞ : MHP, AKP NİN ARKA BAHÇESİYMİŞ. İnanın 7 hazirandan önce "iyiki Mhp diye bir parti var" diyordum ama bunlar olunca bu partinin propagandasını yapmak içimden gelmedi.

Sitelerde Paylaş

Kızmak yok, üzülmek olabilir. Evet, üzülmedim dersem yalan olur.

Ancak halkın neredeyse yarısının onayını almış olanlara kızmak yersiz olur.

Demokrasiye inanıyorsanız, sonuçları kabullenmekten başka çare yok.

Bu ülkenin en büyük sorunu bana göre, bariz bir şekilde sırıtan muhalefet sorunudur.

Bu muhalefet böyle beceriksiz olduğu müddetçe, sonuçlar değişmeyecektir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...