Jump to content

Kız arkadaşınızın babası öğrenirse?

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,
Nisan'dan bu yana bir ilişkim var. Kız arkadaşımla aramızda 4 yaş fark var.

Babası ile de tanışığım, arkadaşımın dayısı oluyor, çoğu zaman maçları birlikte izliyoruz.
Kızın babası kızı için bir ilişki istemiyor. Kızın annesi biliyor.

Ciddi düşünüyorum, ayrılmayı düşünmüyorum.

Şimdi baba öğrenirse sizce neler olur?
Tecrübeli arkadaşlar gözlerinizden öpüyorum, strese girdim şuracıkta :(

Sitelerde Paylaş

babasının dini eğitimine ve aldığı din eğitiminin ne derecede kendi üstünde etkili olduğuna bağlı bu durum.....tam koyu bir müslümansa - IŞİDci gibi mesela.....hiç şansın yok :D...kafanı keser :D

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Nisan'dan bu yana bir ilişkim var. Kız arkadaşımla aramızda 4 yaş fark var.

Babası ile de tanışığım, arkadaşımın dayısı oluyor, çoğu zaman maçları birlikte izliyoruz.

Kızın babası kızı için bir ilişki istemiyor. Kızın annesi biliyor.

Ciddi düşünüyorum, ayrılmayı düşünmüyorum.

Şimdi baba öğrenirse sizce neler olur?

Tecrübeli arkadaşlar gözlerinizden öpüyorum, strese girdim şuracıkta :(

Kızı ve annesini bağladıktan sonra babanın ne düşündüğünün pek önemi yok.

Sen annenin üzerine oyna daha çok. Onu kazanırsan baba problemin ortadan kalkar.

Sitelerde Paylaş

Kızı ve annesini bağladıktan sonra babanın ne düşündüğünün pek önemi yok.

Sen annenin üzerine oyna daha çok. Onu kazanırsan baba problemin ortadan kalkar.

Anne bende valla, bu yaz yazlığa çağırdı gittim kaldım 1-2 gün :)

Sitelerde Paylaş

babasının dini eğitimine ve aldığı din eğitiminin ne derecede kendi üstünde etkili olduğuna bağlı bu durum.....tam koyu bir müslümansa - IŞİDci gibi mesela.....hiç şansın yok :D...kafanı keser :D

Akepeçiler valla, babası ayrıl demiş bakalım bizim ki kuaförde bir eve geçsinde rahat rahat telefondan konuşalım neler olacak.

İnş ayrılmayız, ayrılırsam kesin bir rusla evlenirim anasını satim..

Sitelerde Paylaş

Girdiğin stresle kalırsın kardeşim. Hiç strese girmeye gerek yok, akışına bırak. Bu tip şeyler öncede planlanmaya veya düşünmeye gelmez. Spontane gelişsin olaylar. En fazla öğrenecek ya kızı sıkacak ya da yavaş yavaş alışacak..

Valla öğrenmiş kardeşim ya, "Ayrılacaksınız" demiş.

Kız da istemiyor ben de o yönde değilim.

Adam da kendi çapında haklı.

Gizliden devam edeceğiz gibi..

Sitelerde Paylaş

Ben bu karı - kız meselelerini biraz değil çok ciddiye alırım. Ortak bir gelecek gormedigim bir kızla en baştan hiç başlamam. Gönül eğlendirmem yani.

Peki bir kızla orta geleceğim olup olmayacağını belirleyen etmenler nedir dersen, bir numaraya hayat görüşünü paylaşmayı koyarım. Bu gerçekten çok önemli. Hayata aynı pencereden bakmak , olmazsa olmaz bir kriter olmalı.

Hiç bir şekilde herhangi bir dini inanca sahip bir kızla bir ilişkiye başlamam. Mecnun gibi aşık olsam bu türden bir kıza yan gözle bile bakmam.hatta aşıksam özellikle bakmam , hatta kaçarım kızdan.

Ne yazık ki , ailelerimiz de bizim bir parcamizdir. Yani karşı cins hakkında dusunduklerim, karşı cinsin aileleri için de geçerli.

Sitelerde Paylaş

benzer durum bnde de var hacı ve kızla 4 yıldır gizli olarak arkadaşlığımıza devam edyoruz :) yani gizliden devam edersin, zamanla ortam yumuşar :)

Ayrılacağım sanırım :/

Ailesinin onaylamadığı ilişkiye ben onaylayamam, kızın sorumlukları var benimde aynı şekilde

Babası gençlik aşkıyla kapılmasını gitmesini istemiyor.

Ben bu karı - kız meselelerini biraz değil çok ciddiye alırım. Ortak bir gelecek gormedigim bir kızla en baştan hiç başlamam. Gönül eğlendirmem yani.

Peki bir kızla orta geleceğim olup olmayacağını belirleyen etmenler nedir dersen, bir numaraya hayat görüşünü paylaşmayı koyarım. Bu gerçekten çok önemli. Hayata aynı pencereden bakmak , olmazsa olmaz bir kriter olmalı.

Hiç bir şekilde herhangi bir dini inanca sahip bir kızla bir ilişkiye başlamam. Mecnun gibi aşık olsam bu türden bir kıza yan gözle bile bakmam.hatta aşıksam özellikle bakmam , hatta kaçarım kızdan.

Ne yazık ki , ailelerimiz de bizim bir parcamizdir. Yani karşı cins hakkında dusunduklerim, karşı cinsin aileleri için de geçerli.

Kardeşim aynı görüşteyim seninle..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...