Jump to content

Bir menkıbe !.. (ya da her neyse)

Recommended Posts

Peygamber efendimiz s.a.v ölüm döşeginde olan Hz Hatice r.a annemizin yanına gelir ve: Biliyormusun ya Hatice dünyadaki zevcelerin dışında ahirette dört tane daha zevce olacak Bunun üzerıne onu bu zamana kadar hiç kıskanmayan Hz Hatice annemiz kıskanır ve üzülerek: Ya gerçekten mi Efendim: diyerek göz yaşlarını tutamaz onun kıskandıgını anlayan Efendimiz s.a.v tebessüm ederek dışarı çıkar.Yanlarında olup onların bu haline şahit olan Hz.Fatıma annemiz Efendimizin arkasından koşarak seslenir: Babacıgım neden annemi son anlarında böyle üzdünüz ki diye sorar: Efendimiz s.a.v de: Kızım niyetim anneni üzmek degil Annenin amel defterine baktım az önce, Bir amel hariç bütün amellerden sevabını almış Eksik olan ameli ise eşini kıskanmak çünkü beni bu zamana kadar hiç kıskanmamış Bende bu sevaptan da mahrum kalmasın diye onu kıskandırdım biraz üzüldü ama çok şükür ki o amelide tamamlayıp sevabını aldı buyurur.. Peygamber Efendimiz, s.a.v ALLAH c.c erkeklere cihadı yarattıgı( emretdigi) gibi kadınlarada kıskançlıgı yaratmışdır ( yani kıskanç olmalarına hükmederek fitratlarına bu duyguyu koymuştur.Kadınlardan kim buna sabrederse şehit sevabı kazanır...

Sitelerde Paylaş

Saçmalığın, önde gideni!

Kadınlar, kıskanç olurlarmış! Ve bunun için,,,,

Evet; kadınlar da, aynen erkekler gibi, kıskanç olurlar; bu, bütünüyle doğaldır.

Mâdem ki Arap putu, kadınların, kıskanç olacağını kavrayabiliyorsa, erkeklere, neden dört avrat hakkını tanımış?

Bu Arap putu, gerçekten de, sadistin, önde gideniymiş!

Sitelerde Paylaş

Ben Hz. (Hatice R.A) annemizin yerinde olsam efendimiz (s.a.v) hazretlerini kapıcıyla, tüpçüyle sütçüyle bakkalla falan aldatırdım.

Önüme gelene verirdim. Zalim bir kadın olurdum.

Çünkü zalim karşında sabretmek çok büyük sevap.

Böylece efendimiz s.a.v boynuzu yedikçe sabreder 2 kez cennetlik olurdu.

Sitelerde Paylaş

Saçmalığın, önde gideni!

Kadınlar, kıskanç olurlarmış! Ve bunun için,,,,

Evet; kadınlar da, aynen erkekler gibi, kıskanç olurlar; bu, bütünüyle doğaldır.

Mâdem ki Arap putu, kadınların, kıskanç olacağını kavrayabiliyorsa, erkeklere, neden dört avrat hakkını tanımış?

Bu Arap putu, gerçekten de, sadistin, önde gideniymiş!

Dörtte kalan kim var ki bunların arasında; dördü bulan göz zinası yapıyor, göz zinası hoşuna giden kadınla da birlikte oluyor. İslam'ın tanrısının erkek olmasından mıdır yoksa Muhammed bunu işine göre mi kullanmıştır, belki de her ikisidir amma velakin; erkek dediğin bildiğimiz erkekliğine devam ediyor. Uçan kuşun kokusuna meylediyor.

Kadına kıskançlık mı düşer? Yoksa diğer kadınla/rla uyuşmak mı? Ben bunları yazınca tuhaf karşılanıyorum, en iyisi göstermek. Lütfen bu videoyu "ilgisiz" bulmayın. Günümüzde çekilmiş bir videodur ve tamamen kasık bitiyle ilgilidir. Yoksa ben; ne adına erkekliğimden utanacağım !! Erkek dediğin bu kadar doğal, naif ve basit. Ne yapsaydı milyonlarca yıl? Sizin postmodern yaftalarınızı mı düşünecekti? Koyverin gitsin; erkek bu işte.

Erkeği anlamak için Muhammed'e ihtiyacımız yok bizim. Onun tanrısına da ihtiyacımız yok. Yapmamız gereken tek şey gözümüzü açıp kendimizi anlamaya çalışmak.

Lütfen bu videonun 11.30 dk. sından sonra izleyiniz. Çünkü anlatmak istediğim şey tam anlamıyla bu! Atalarımıza ait en eski endorfin kaynaklarını bulursunuz belki, belki de iğrenç der kendinizi Muhammed'in tanrısına adarsınız. Ancak bence iyi düşünün; çünkü 2015'de yaşıyorsunuz ve evrimi, genetiği,psikolojiyi, kültürü fark etmişsinizdir. Uyanın :)

Sitelerde Paylaş

Peygamber efendimiz s.a.v ölüm döşeginde olan Hz Hatice r.a annemizin yanına gelir ve: Biliyormusun ya Hatice dünyadaki zevcelerin dışında ahirette dört tane daha zevce olacak Bunun üzerıne onu bu zamana kadar hiç kıskanmayan Hz Hatice annemiz kıskanır ve üzülerek: Ya gerçekten mi Efendim: diyerek göz yaşlarını tutamaz onun kıskandıgını anlayan Efendimiz s.a.v tebessüm ederek dışarı çıkar.Yanlarında olup onların bu haline şahit olan Hz.Fatıma annemiz Efendimizin arkasından koşarak seslenir: Babacıgım neden annemi son anlarında böyle üzdünüz ki diye sorar: Efendimiz s.a.v de: Kızım niyetim anneni üzmek degil Annenin amel defterine baktım az önce, Bir amel hariç bütün amellerden sevabını almış Eksik olan ameli ise eşini kıskanmak çünkü beni bu zamana kadar hiç kıskanmamış Bende bu sevaptan da mahrum kalmasın diye onu kıskandırdım biraz üzüldü ama çok şükür ki o amelide tamamlayıp sevabını aldı buyurur.. Peygamber Efendimiz, s.a.v ALLAH c.c erkeklere cihadı yarattıgı( emretdigi) gibi kadınlarada kıskançlıgı yaratmışdır ( yani kıskanç olmalarına hükmederek fitratlarına bu duyguyu koymuştur.Kadınlardan kim buna sabrederse şehit sevabı kazanır...

Bu masalda, kıskançlık kadınlara has yaratılış özelliği olduğuna ve erkekleri kapsamadığına göre, erkekler (Tabii ki müslimleri) hiç kıskanmazlar eşlerini. Bu dünyada paylaşıyorlar, öbür dünyada da paylaşacaklar. Ne yazık ki, bu dünyada işlenen kadın cinayetlerinin çoğunluğu kıskançlık nedeniyle işleniyor. Gerçek İslam bu olmasa gerek...

Sitelerde Paylaş

"Kızım niyetim anneni üzmek degil Annenin amel defterine baktım az önce, bir amel hariç bütün amellerden sevap almış"...

quranda ashabül yemin var amel defteri sağdan verilenler.

ashabuş şimal var amel defteri soldan veya arkadan verilenler.

muhammed gerçekten hatice'nin amel defterine bakmışsa allahlık yapmış, allahın rolünü oynamıştır. belliki muhammed, kurduğu dini kendine kabullendirme çabasına hiç girmemiş

tarihinde Tumagü tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...