Jump to content

Kadınlar nasıl müslüman olabiliyor ?

Recommended Posts

Sorsanız çoğu öyle. Peki nasıl ? Yani her konuda aşağıdalar. Daha ilk başta Ademin kaburgası olayıyla bi vurgun yiyor. Cennette kadınları hiçbir şey yok bildiğim kadarıyla. Erkeklere göğüsü tomurcuk küçük kızlardan oğlanlara kadar geniş seçenekler mevcut. Kadına ne var ? Kadının bu kadar itibarsızlaştırıldığı bir dine bir kadın neden ve nasıl inanabilir ?

Sitelerde Paylaş

İslam kadına çok büyük değer vermiştir diye inanıyorlar. En klasik argümanları: Mesela "Araplar kız çocuklarını gömüyordu, İslam gömülmekten kurtardı" inanışı hakim. "Cennet anaların ayağı altındadır", "Sizin en hayırlınız kadınlarına iyi davrananlardır" gibi hadislerin de iddialarını desteklediğini düşünüyorlar.

Sitelerde Paylaş

İslam kadına çok büyük değer vermiştir diye inanıyorlar. En klasik argümanları: Mesela "Araplar kız çocuklarını gömüyordu, İslam gömülmekten kurtardı" inanışı hakim. "Cennet anaların ayağı altındadır", "Sizin en hayırlınız kadınlarına iyi davrananlardır" gibi hadislerin de iddialarını desteklediğini düşünüyorlar.

bunların çok yetersiz kaldığını düşünüyorum. ama tespitleriniz çok yerinde. zira beynini kullanamayan biri tek bir söylem ile de tatmin olur bine karşı.

Sitelerde Paylaş

Islami birde en cok kadinlar savunuyor !

Sebebi toplum baskisi. Evde kalma korkusu, dayak , dislanma vs vs.

95 yil namaz kilan hristiyan kadinlar duydum doguda.

Basliga hitaben yazayim , bir kadin olarak istersen karsi gel. Gerci cogu bunu akil bile edemiyor

Sitelerde Paylaş

Kadınların çoğunluğu ne kadar aşağılanırsa o kadar bağlanır. Kendilerine iyi davranan erkekleri yada iyi davranan dinleri sevmezler.

1 yıl önce yolda giderken iki sevgili gördüm. Erkek kızı tokatlıyordu kıza salak ahmak senin am.n.na koyam s.k.m seni diyordu. Kızda beni terk etme diye arkasından ağlayıp zırlıyordu. Dinde aynen öyledir. İslam kadına küfretip aşağıladıkça kadınların çoğunluğu islama dahada bağlanır.

İslamda kadını en fazla aşağılayan din. İslam dinine sonradan geçenlerin 4 te 3 ü kadındır. Her yıl yüzlerce kadın sonradan müslüman oluyor. Ben çok sayıda sonradan müslüman olan kadın tanıdım.

Türkiyede en ateşli islam savucularıda kadındır.

1545989_801336446570175_2383258463006073

Tahrim Suresi 5 Ayet - Peygamber sizi boşayacak olursa, belki de, Rabbi ona(Muhammed'e) sizden daha hayırlı, kendisini Allah'a teslim eden, inanan, gönülden itaat eden, tövbe eden, ibadet eden, oruç tutan, dul ve bakire kadınlar olmak üzere sizden daha hayırlı eşler vermesi umulur. ( Yaşlanan kadınları boşayıp yeni bakireler alabilirsiniz)

İslamda kadın maldır. Yaşlandıktan sonra çöp tenikesine atılır ve yerine yeni bakire alınır.

Muslim%2BWoman%2B1.jpg

Sitelerde Paylaş

Referans gösterebildikleri tek şey dünyanın en ilkel en barbar milleti olan Arapların kültürü. Bak araplarda kadın böyle değersiz, İslam geldi bunları düzeltti. Ulan senin atan arapsa ben ne yapayım salak? Benim atalarım zaten cinsiyet ayrımcılığı yapmıyordu bana ne senin pis Araplarından?

Sitelerde Paylaş

Kadınların çoğunluğu ne kadar aşağılanırsa o kadar bağlanır. Kendilerine iyi davranan erkekleri yada iyi davranan dinleri sevmezler.

1 yıl önce yolda giderken iki sevgili gördüm. Erkek kızı tokatlıyordu kıza salak ahmak senin am.n.na koyam s.k.m seni diyordu. Kızda beni terk etme diye arkasından ağlayıp zırlıyordu. Dinde aynen öyledir. İslam kadına küfretip aşağıladıkça kadınların çoğunluğu islama dahada bağlanır.

İslamda kadını en fazla aşağılayan din. İslam dinine sonradan geçenlerin 4 te 3 ü kadındır. Her yıl yüzlerce kadın sonradan müslüman oluyor. Ben çok sayıda sonradan müslüman olan kadın tanıdım.

Türkiyede en ateşli islam savucularıda kadındır.

1545989_801336446570175_2383258463006073

Tahrim Suresi 5 Ayet - Peygamber sizi boşayacak olursa, belki de, Rabbi ona(Muhammed'e) sizden daha hayırlı, kendisini Allah'a teslim eden, inanan, gönülden itaat eden, tövbe eden, ibadet eden, oruç tutan, dul ve bakire kadınlar olmak üzere sizden daha hayırlı eşler vermesi umulur. ( Yaşlanan kadınları boşayıp yeni bakireler alabilirsiniz)

İslamda kadın maldır. Yaşlandıktan sonra çöp tenikesine atılır ve yerine yeni bakire alınır.

Muslim%2BWoman%2B1.jpg

süpersin zeus. müthiş paylaşımlar.

Sitelerde Paylaş

Islamdan once araplar kizlari gomuyordu islamdan sonra gomulmedi. Cennet analarin ayagi altindadir ve kadin isimli sure bile vardir.

Otomatik her muslumanin agzinda. 5 yaslarinda kafaya cakilan bilgiyi 30 yasinda yenisini sokamayiz !!!

Kadın isimli sure olması bence tam tersi negatif ayrımcılık.
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Çok haklısınız.Bu savunmaları 5 yaşındaki çocuktan tutun 70 yaşındaki yaşlıya kadar eğitimli-eğitimsiz her kesimden duyuyorum.Oysa islamın kadına vermediği değer kuranda açıkça ortada.Bunu asla inkar edemezler.İnkar edemeyecekleri için de bu 1-2 savunma cümlesine sığınıyorlar.Cehennem korkusuna yenik düşüyorlar.Beyinlerini inanmaya programlamışlar,önlerine hangi delili koyarsanız koyun islam saçmalığını savunmaya devam ediyorlar.

Sitelerde Paylaş

"Sizin en hayırlınız kadınlarına iyi davrananlardır"

"Sizin en hayırlınız ERKEKLERİNE iyi davrananlardır"

2. yi okuyunca erkek arkadaşlar kendilerini EZİK - 2. sınıf gibi hissediyorlar mı acaba ?

böyle bir cümle kurulmuş olması bile İĞRENÇTİR....

ne lan bu ? kadın ? İNEK gibi - KÖPEK gibi herhangi bir sahip olduğun hayvan gibi....iyi davranacaksın..!!!

ha "Sizin en hayırlınız kadınlarına iyi davrananlardır" demişsin....

ha hayvanlar dostunuzdur, iyi davranın demişsin....

ne farkı var ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...