Jump to content

Kemal Aras-İslamda namaz yoktur

Recommended Posts

İslam'ın özü zaten paganizme dayanır..Şöyle..İslam,ilk/erken hristiyanların çabaları ile veya bu insanlar baz alınarak yaratılmıştır/uydurulmuştur..Bu insanlar da,bugün bildiğimiz hristiyanlar gibi değillerdir..İsa'nın çarmıha filan gerilmesini tarihi bir olay olarak görmez bu insanlar..Çok uzun konu..Bu insanların da kendilerine örnek aldıkları,inançlarını oluşturdukları topluluk ise paganlardır..

Namaz,oruç,hac gibi ibadetlerin hepsi paganlara aittir..

İslam'da salat varmışta,namaz yokmuşmuş..Laf söyledi bal kabağı..

Süryani ortodokslar namaza slutho diyorlar..Araplarda salat demişler işte..

Hem namaz dinin direğidir..Çarpılırsınız bak :lol:

Sitelerde Paylaş

İslam'ın özü zaten paganizme dayanır..Şöyle..İslam,ilk/erken hristiyanların çabaları ile veya bu insanlar baz alınarak yaratılmıştır/uydurulmuştur..Bu insanlar da,bugün bildiğimiz hristiyanlar gibi değillerdir..İsa'nın çarmıha filan gerilmesini tarihi bir olay olarak görmez bu insanlar..Çok uzun konu..Bu insanların da kendilerine örnek aldıkları,inançlarını oluşturdukları topluluk ise paganlardır..

Namaz,oruç,hac gibi ibadetlerin hepsi paganlara aittir..

İslam'da salat varmışta,namaz yokmuşmuş..Laf söyledi bal kabağı..

Süryani ortodokslar namaza slutho diyorlar..Araplarda salat demişler işte..

Hem namaz dinin direğidir..Çarpılırsınız bak :lol:

NOLAN,

Bunları yazarken günah işlediğinin farkında mısın? :D

Sitelerde Paylaş

Allah yok derken hiç mi vicdanın sızlamıyor?

Herşey serbest diyorum,sen bana vicdandan bahsediyorsun :D

Kedi kesiyoruz,çocuklara tecavüz ediyoruz falan filan işte..

Allah yok söylemi çok saçma..Sanki birşey varmışta,bizde o şeyi reddediyormuş gibi..Aynı şekilde Tanrı yok söylemi de saçma..

Uçan spagetti canavarı yok filan..Saçmalık olan birşey için yok ifadesini kullanmakta saçmalıktır..

Müslümanların anlattığı Allah diye birşey olamaz..Mümkün değil bu..''Allah var'' diyene söylenebilecek en güzel söz ''Allah ne?'' olmalıdır..

Sitelerde Paylaş

Herşey serbest diyorum,sen bana vicdandan bahsediyorsun :D

Kedi kesiyoruz,çocuklara tecavüz ediyoruz falan filan işte..

Allah yok söylemi çok saçma..Sanki birşey varmışta,bizde o şeyi reddediyormuş gibi..Aynı şekilde Tanrı yok söylemi de saçma..

Uçan spagetti canavarı yok filan..Saçmalık olan birşey için yok ifadesini kullanmakta saçmalıktır..

Müslümanların anlattığı Allah diye birşey olamaz..Mümkün değil bu..''Allah var'' diyene söylenebilecek en güzel söz ''Allah ne?'' olmalıdır..

Lafın ucu nereye gelecke anladın da peşin peşin yazdın :D

Sitelerde Paylaş

hiç eğitimli birine benzemiyor, olasılıkla kur'an ve arapça bilmeyen yeniislamcı birisi. insan yaşamında çağdaşlığa ulaşmak için müslümanların peygamberlerine ihtiyacı kalmayacak şekilde evrilmeleri iyi bir şeydir ama bu tehlikeli bir çaba. müslümanlar henüz 175 kişi öldürmüşken paris'te bu akşam, bu kemal aras adlı adamın başına ne gelir kimbilir!

Sitelerde Paylaş

bende uyduracam benim neyim eksik?

niyet ettim dinin saçmalıklarını gördüğü halde döt korkusundan dinden kopamayanların rızası için modern islam uydurmaya.

sayın din kardeşlerim. namaz falan bunlar sapık arapların uydurmasıdır. peygamberimiz zamanında arabistan'a giden mossad, fbi, cia, fifa, mason lobisi ve diğer satanist faşist ve de feminist örgütler islam'ın içine putperestliği monte etmişlerdir. bu pesiparolist örgütler hafızlarımızın beynine teleenjoktomati sistemi ile dalıp sahte ayet enjekte etmişlerdir. neyseki sizin gibi modern müslümanlar bu oyunlara gelmiyorsunuz çünkü hepiniz modern ve zeki insanlarsınız.

bu haftalık bu kadar modernleştirme yeter. önümüzdeki haftaki dersimizde evrimin kuranda nasıl yazdığını işleyeceğiz.

sağlıcakla kalın, gerçek islam ile kalın. unutmayın! sizler, gerçek islam'ın son temsilcilerisiniz. sayımız az olabilir! ama, gerçek islam'ı birlikte üretip, sonraki nesillere aktaracağız.

durmak yok, modernleştirmeye devam.

Sitelerde Paylaş
  • 3 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...