Jump to content

Mısır'lı kadın sunucunun ateist adamı kovması

Recommended Posts

Ateizm ile ilgili görüşlerini söylemesi için adamı programına konuk etmiş, herşey normal başlıyor ama ne olduysa kadın sunucu birde çıldırıyor adama karşı, sert tartışmaya

başlıyorlar, kadın sunucu en sonunda burada kafirleri istemiyoruz gibilerinde birşey söylüyerek adamı kovuyor :)

İngilizcem çok iyi değil, normal başlayan tartışmada adam ne diyorda kadın birden böyle adamı kovacak derecede sinirleniyor? Merak ettim doğrusu. İngilizcesi iyi olan konuşmaları özetleyebilir mi?

[VIDEO]https://www.youtube.com/watch?v=Xa3Qyd4lMH8[/VIDEO]

tarihinde gonzo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Önce kadın konuşmayı açarken "maalesef ülkemizde ateistler var" diyor. Konuşma sırası adama gelince adam da buna ters bir şey söylüyor. Akabinde kadın saçmalamaya devam ediyor. İşte yok sunucunun yaptığına yorum yapamazsınız, istediğimi söylerim vs.

Sonra tartışma normale dönüyor, kadın hıncını alamamış olacak ki yine saçmalıyor. Adam da kadının görüşünü IŞİD'e benzetiyor. Kadın da esas IŞİD sizsiniz, ateistler falan diyor. Adam da İsveç de mi IŞİD diyor. Kadın yine hıncını alamıyor.

En son adam anlatırken kadın yine saldırıyor, işte konuyu değiştirmeyin adama cevap verin o konuşamıyor diye. Ama çok saçma bir tonda. En son iki taraf da sinirleniyor, adam ben gidiyorum diyor. Kadın da defol, burda kafirleri istemiyoruz diyor.

Adamı beğendim, kadınsa aşırı aptal. Bir de Arapça'nın çirkinliğine tekrar şahit oldum.

Sitelerde Paylaş

Önce kadın konuşmayı açarken "maalesef ülkemizde ateistler var" diyor. Konuşma sırası adama gelince adam da buna ters bir şey söylüyor. Akabinde kadın saçmalamaya devam ediyor. İşte yok sunucunun yaptığına yorum yapamazsınız, istediğimi söylerim vs.

Sonra tartışma normale dönüyor, kadın hıncını alamamış olacak ki yine saçmalıyor. Adam da kadının görüşünü IŞİD'e benzetiyor. Kadın da esas IŞİD sizsiniz, ateistler falan diyor. Adam da İsveç de mi IŞİD diyor. Kadın yine hıncını alamıyor.

En son adam anlatırken kadın yine saldırıyor, işte konuyu değiştirmeyin adama cevap verin o konuşamıyor diye. Ama çok saçma bir tonda. En son iki taraf da sinirleniyor, adam ben gidiyorum diyor. Kadın da defol, burda kafirleri istemiyoruz diyor.

Adamı beğendim, kadınsa aşırı aptal. Bir de Arapça'nın çirkinliğine tekrar şahit oldum.

Nerede oluyor bu program?

Mısır'da mı?

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bizim kediciklere rakip çıktığına inanamıyorum, hem de Mısır'da ?!

Beni koysalardı ya!

Evrensel beden dilini bilmemiz yeterli. Yabancı dile ihtiyacımız yok. Güçlü erkekler arasında yalama olmuş bir kedicik işte. Ne beklerdiniz ondan; derin bir felsefi tartışma mı :)

Mısır'ın kediciği de hoş oluyor be :) Biraz da dekolte yapsaydı :)))))))))))))

Sitelerde Paylaş

Siz bunu bir de yatakta görün, kesinlikle konuşmaz; yani redaktif anlamda :) Erkekliğinize lanet edersiniz, keşke dersiniz; çocuk olsaydım.

Orgazm olmanız yetmez, bir daha orgazm olmanızı sonra bir daha orgazm olmanızı ister. Tırnaklarıyla biçer derinizi, sizi ıssırır :)

Ertesi sabah bir daha kadın fenomeni ile karşılaşmamak dileğinizi hatırlayarak uyandığınızda bu hatunun dilini ağzınızda bulursunuz :)

Bütün gece sizi siktiği yetmemiştir; sizden ayrılacağı son saniyede bile kalçaları ile size abanır, kendisine güzel söz söylemenizi bekler :)

Tecrübe ile sabittir; abaza olduğunuzda böyle bir hatunla birlikte olun. Abazalığınıza şükredersiniz :)))))))))))

Sitelerde Paylaş

Videonun basi cok güzel.

Sunucu kadin: "Ateizm yeni bir fenomen degil ve bu fenomen orman atesi gibi hizli yayilmaya basladi. Malesef ülkemizde 866 tane Ateist var ve Sosyal Medyada aktifler."

Kisaca Ateizm Misirda da yayiliyor ve bu cahiler korkmaya baslamislar bilem. Ardindan Ateist kardesimiz "Ülkemizde malesef ateist var" cümlesine kizmis ve bir sunucunun bunu söylememesi gerektigini demis.

Bunun ardindan kadin "Ben istedigimi yaparim size mi soracagim, tabiki ülkemizde malesef Ateist oldugunu söylecegim" falan filan saymis ve kizmis, sunucunun dedigini yorumlama demis , bizim Ateist kardesimizde ben istedigimi diyerim demis.

Kadin sunucu ben istedigimi diyerim, sen sunuculari elestiremezsin, sen bizim dediklerimize yorum yapamazsin falan filan saymis.

Atheist kardesimizi bu zihniyeti ISID ile kiyaslamis kariyi ISIDe benzetmis. Kadinda bizim klasik Müslolar gibi gercek ISIDciler siz Ateistlersiniz diye saymis, sonra Atheist kardesimiz Isvicre ISID tarafindan mi yönetiliyor demis.

Ateist kardesimiz sonra Adamlan konusmaya basliyor, adam gercekten bunlara inanmiyormusun diyor. Ateist kardesimiz Kuran kanitlamadigi iddalar ortaya atiyor, Muhammedin yasadigia bilem kanit yok diyor.

Kadin sonra gene patliyor ve bu Muhammedin yasadigina inanmiyor, Kuranin var olduguna inanmiyor diye sacmaliyor tekrar.

Adamin demedigi sözleri agzina koyuyor. Madem öyle ozaman Tarihin dediklerine nasil inanabiliriz diyor Kadin.

Ondan sonra ki kisimlari tam cevirmemisler. Adam kalkip gitmek istiyor, kadin biz burda zaten senin gibi kafirleri istemiyoruz diyor, bizim Ateist kanka ozaman beni buraya neden cagirdiniz diyor, kadin'da diger insanlara ibret olsun diye cagirdik diyor ve Vidoe bitiyor.

Kisaca bir Ateist cagrip onu göt etmek istemisler, amaclari Ateisti konusturtmayip ona laf sokmaya calismak, baktilar zekalari yetmiyor, kadin cildirmaya basliyor. Kadin nezaman kapan yiyerse ozaman dahada cildiriyor :D

Videoda olan az cok bu.

Sitelerde Paylaş

İnsanları tipine, ırkına, ten rengine, biçimine/şekline göre değerlendirmekten hep kaçınmışımdır ama hani Müslümanlar der ya, müslüman bir insanın yüzünde nur vardır, hareketleri, davranışları oturması ve kalkmasıyla diğer insanlara örnek olur derler, bunun tam tersi durumda kafirler için geçerlidir derler

Yahu dışarıdan tarafsız olarak bakıyorum, uzaydan gelmiş biride bunu değerlendirebilir(bunu müslümankende görüyordum ama söylemiyordum tabi ki) ateistbir insanla teist bir insanı karşılaştırıyorum, ateist insan insan her türlü zekasıyla, oturmasıyla kalmasıyla, davranışıyla tipiyle her türlü olgun efendi bir insan herşeyden önce daha iyi bir insan görünümü veriyor, teist ise bunun tam tersi hal ve hareketleriyle dengesiz bir görüntü veriyor. Zekanın dışa burum halimi desek artık bunu yada fazla düşünen, sorgulayan insanın farkımı artık bilemedim.

Şu tartışma programında bile ateist kişi diğerlerinden daha bi insan daha efendi olgun görüntüsü veriyor, konuşmasıyla duruşuyla farkındalığını ortaya koyuyor.

Hani müslümanların dediği gibi asıl nur ateistlerin yüzüme yansımış bence :D

Sitelerde Paylaş

Issırır değil, ısırır.

Abazalik yanlis, abazanlik diyeceksin.

:)))))) Bak yine olmadı şimdi; yanlis değil, yanlış olacaktı :))))))))

Hmmm, takip edildiğimi bilmiyordum. Bazen birayı abartınca vurguları da abarttığım kesin. Eşeğe eşşek dediğim gibi.

Abazanlığın nasıl yazıldığı ile ilgili bilgilendirmen için teşekkür ederim. Bu kelimeye çok yabancı olduğum için nasıl yazılması gerektiğini ıskalamışım :)

Sitelerde Paylaş

Mısır gibi bir ülkede , ibret alınsın diye de olsa bir insanı ateist kimliğiyle tv ye çıkartıp konuşturmak, cok cok cok buyuk bir olaydır.

80 milyonluk ülkede 800 tane ateist varmış. Bu bilgiye nasıl ulaşmıslar acaba ? Demek ki 800 kişi ben ateistim diyebilmis. En aşağı 10 katı da gizli kalmıştır.

Bizim Gülben Ergen de bi ara , ateistlere acil şifa dilemisti. Onu hatırladım. Tabi bizim ülkemiz her şeye rağmen mısır dan ferah fersah ilerdedir bu konuda. Kıyas kabul etmez. Bi ara Habertürk te her hafta böyle bir program olurdu. Bir ateist çıkardı , sunucu da dahil 4 kişiye karşı mücadele verirdi. Öteki Gündem di programın adı. Belki hala vardır bilemiyorum , bu sene hiç tv takip etmiyorum

Sitelerde Paylaş

sen aşağı mahallede köşe başında kendi başına takılmakta olan mahalle kezbanı değilsin, ve hitab ettiğin kitle de sokak arkadaşların değil. orası bir TV, yayındasın, sunucusun, sorumluluğun var. sana gelen eleştiri hoşuna gitmese de, sinirlensen de, düzgün cevap vermelisin çünkü sana o eleştiriyi yapan kişi düzgün bir şekilde yapmış eleştirisini.

Sitelerde Paylaş

Mısır gibi bir ülkede , ibret alınsın diye de olsa bir insanı ateist kimliğiyle tv ye çıkartıp konuşturmak, cok cok cok buyuk bir olaydır.

80 milyonluk ülkede 800 tane ateist varmış. Bu bilgiye nasıl ulaşmıslar acaba ? Demek ki 800 kişi ben ateistim diyebilmis. En aşağı 10 katı da gizli kalmıştır.

Bizim Gülben Ergen de bi ara , ateistlere acil şifa dilemisti. Onu hatırladım. Tabi bizim ülkemiz her şeye rağmen mısır dan ferah fersah ilerdedir bu konuda. Kıyas kabul etmez. Bi ara Habertürk te her hafta böyle bir program olurdu. Bir ateist çıkardı , sunucu da dahil 4 kişiye karşı mücadele verirdi. Öteki Gündem di programın adı. Belki hala vardır bilemiyorum , bu sene hiç tv takip etmiyorum

El Sisi yönetiminde biraz daha rahatlar sanırım. Gerçi halk aynı halk ama...

Sitelerde Paylaş

Hani televizyona tinercileri falan çıkarırlar konuştururlar ya ibret olsun diye... kadın da adama öyle muamele yapmış. Adam gayet mantıklıca hakkını savunmuş. Kadın "ateizm yeni bir fenomen ve maalesef ülkemiz de de var. Bu fenomen orman yangını gibi yayılıyor. Şimdiden Mısır'da 866 ateist var (puhaha)" falan diyor. Bonzai sanki amk :)

Üç kere "maalesef dedin" diye adam karşı çıkıyor...

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Videonun basi cok güzel.

Sunucu kadin: "Ateizm yeni bir fenomen degil ve bu fenomen orman atesi gibi hizli yayilmaya basladi. Malesef ülkemizde 866 tane Ateist var ve Sosyal Medyada aktifler."

Kisaca Ateizm Misirda da yayiliyor ve bu cahiler korkmaya baslamislar bilem. Ardindan Ateist kardesimiz "Ülkemizde malesef ateist var" cümlesine kizmis ve bir sunucunun bunu söylememesi gerektigini demis.

Bunun ardindan kadin "Ben istedigimi yaparim size mi soracagim, tabiki ülkemizde malesef Ateist oldugunu söylecegim" falan filan saymis ve kizmis, sunucunun dedigini yorumlama demis , bizim Ateist kardesimizde ben istedigimi diyerim demis.

Kadin sunucu ben istedigimi diyerim, sen sunuculari elestiremezsin, sen bizim dediklerimize yorum yapamazsin falan filan saymis.

Atheist kardesimizi bu zihniyeti ISID ile kiyaslamis kariyi ISIDe benzetmis. Kadinda bizim klasik Müslolar gibi gercek ISIDciler siz Ateistlersiniz diye saymis, sonra Atheist kardesimiz Isvicre ISID tarafindan mi yönetiliyor demis.

Ateist kardesimiz sonra Adamlan konusmaya basliyor, adam gercekten bunlara inanmiyormusun diyor. Ateist kardesimiz Kuran kanitlamadigi iddalar ortaya atiyor, Muhammedin yasadigia bilem kanit yok diyor.

Kadin sonra gene patliyor ve bu Muhammedin yasadigina inanmiyor, Kuranin var olduguna inanmiyor diye sacmaliyor tekrar.

Adamin demedigi sözleri agzina koyuyor. Madem öyle ozaman Tarihin dediklerine nasil inanabiliriz diyor Kadin.

Ondan sonra ki kisimlari tam cevirmemisler. Adam kalkip gitmek istiyor, kadin biz burda zaten senin gibi kafirleri istemiyoruz diyor, bizim Ateist kanka ozaman beni buraya neden cagirdiniz diyor, kadin'da diger insanlara ibret olsun diye cagirdik diyor ve Vidoe bitiyor.

Kisaca bir Ateist cagrip onu göt etmek istemisler, amaclari Ateisti konusturtmayip ona laf sokmaya calismak, baktilar zekalari yetmiyor, kadin cildirmaya basliyor. Kadin nezaman kapan yiyerse ozaman dahada cildiriyor :D

Videoda olan az cok bu.

Arapçadan çeviri için teşekürler. Gerçekten bazı şeyleri çevirmemişler..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...