Jump to content

Doğu Perinçek Nedir, Ne Değildir?

Recommended Posts

Şimdi bu adam nedir?

Bilge birimidir? Çakalmıdır?

Mao,Kürt,asker,ulusalcılık,sosyalizm,komunizm,faşizm,mit ajanlığı mı ne istersen var..

Bu forumda bu dangalağı savunanlar bile var..

Şimdi AKP ile işbirliğine girmiş,

Yıllarca PKK'yı büyüten bir oluşuma kucağı açmış sevgi gösterilerinde bulunuyor,hem de hiç utanmadan ..

http://www.evrensel.net/haber/264585/perincek-erdoganin-kizil-elmaya-dahil-oldugunu-ilan-etti

Gerçekten bu adamlar dünyanın en tehlikeli adamlarıdır..İşid'den daha tehlikelidir bunlar.

Sayın ateist kardeşlerim safımızı iyi belirleyelim..

Böyle adamlar ateist filan dinlemez!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 165
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evrensel gazetesi bir çeşit solculuk yapacağım diye taraflı Pkk sempatizanlığı yapan da bir gazete.

Polis-asker sivil evlere ateş ediyor diye taraflı haberde yapıyorlar.

Bir adamı kötüleyin, eleştirin, yerin dibine sokun, haklılık payınız da olabilir ama en azıdan kendi yayını, gazetesi, kitabı, konuşmasından doğrudan alıntı şeklinde olsun. (Perinçek'in de eleştirilecek yönleri var ama son zamanda kürtcü-cemaatcilerin hedef tahtası haline geldi, kötülemek için kırk takla atıyorlar...)

Atv'nin-Yeni şafak haberini alıp, Chp'yi kötülemek

Zamanın haberini alıp Akp'yi kötülemek gibi komik oluyor.

Her iddianın-haberin içeriğinden önce kaynağının güvenilirliği sorgulanmalı.

Sitelerde Paylaş

Şimdi bu adam nedir?

Mao,Kürt,asker,ulusalcılık,sosyalizm,komunizm,faşizm,mit ajanlığı mı ne istersen var..

Yıllarca PKK'yı büyüten bir oluşuma kucağı açmış sevgi gösterilerinde bulunuyor,hem de hiç utanmadan ..

http://www.evrensel.net/haber/264585/perincek-erdoganin-kizil-elmaya-dahil-oldugunu-ilan-etti

Gerçekten bu adamlar dünyanın en tehlikeli adamlarıdır..İşid'den daha tehlikelidir bunlar.

Forumda provokatörlük yapma..

Ben vatan partisine üyeyim..Aslında birşey olacağından,partinin bir başarı elde edeceğinden falan değil..Senin gibi boş kafalılarla aynı safta olmamak için vatan partisine üye oldum..Vereceğim bir oy var,onu da seve seve vatana veriyorum..

Toplamda 100-150 bin oy alıyor bu parti..Bu insanlar arasında olmak bir şereftir benim için..Senin kalibren anlamaz bu partiyi de,Doğu Perinçek'i de..

Ben Doğu Perinçek'i bu forumda ağır şekilde eleştirdim..Hâlâ eleştiririm..Bunlar olacak..

Yalnız bu adamın hakkını da asla yemem..

Ülkesindeki herkese,Avrupa'daki herkese sktr çekti bu adam..Sizin yapacağınız işi severim deyip,Avrupa'ya gidip tüm Dünya'ya diklendi..''Delikanlılığın kitabını yazdı'' diyorlar ya,aynen onu yaptı bu yaşında..

Silivri'de ne oldu?

Tayyip senin yapacağın işi severim dedi,karda kışta topal ayağıyla defalarca Silivri'ye çıkarma yaptı..

Yok böyle bir adam..

Bu ülkedeki muhalefet partilerinin yapamadığını bu adam adeta tek başına yaptı..Tarih muhalefetteki itleri yazmayacak ama Doğu Perinçek'i yazacak..

Anlıyor musun zirzop?

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mesajını aldım Tremor. Uzun zamandır dolaylı olarak tanışıyoruz. O yüzden kırıp dökmeden konuşalım, olur mu? Ben dilim döndüğünce bütün sorularına cevap vereyim. Sen de mümkün olduğunca akıl ve vicdan çerçevesinde kal, olur mu?

Önce tek kelime ile özet geçelim Doğu Perinçek sosyalisttir. Ben de sosyalistim.

Maoculuk nedir?

Samimi olarak soruyorum, birinci ağızdan yazılmış bir tek makale okudunuz mu bunun hakkında? Ideolojik metinleri bir tarafa bırakalım ve bu adamın yaptıklarına bakalım. Mao Zedong Japon işgaline karşı savaşmış bir komünisttir. Bu savaşı Çin milli burjuvazisi ve en ağdalı Çin milliyetçileri ile birlikte yapmıştır. Savaşın yükseldiği dönemlerde devrimci burjuva parlamentosunun hapse attığı milliyetçi Çin generali Çan Kay Şek'in hapisten çıkarılması için kampanya başlatmış ve onunla birlik olarak savaşmıştır. Yani Mao bir milliyetçi komünisttir.

Televizyona falan çıkan çakma solcuların tek derdi milliyetçilik. O yüzden solculuğu anti-milliyetçilik olarak görmeniz normal. Oysa gerçek bu değil. Maocu olmakla "suçladığınız" Perinçek aslında Mao'nun yaptığının aynısını yapıyor. Diz çöktürülmeye çalışılan milletinin yanında durarak emperyalizme karşı savaşıyor. Çin bugün karma ekonomi sistemine sahip. Vatan Partisi programı milli burjuvanın korunduğu, ithal ikameci karma ekonomiyi savunuyor. Hani çelişki?

Perinçek hiçbir zaman Kürtçülük yapmadı. Kürtleri kazanmaya çalıştı. Emperyalizmin Kürtleri devşirmeye çalışacağını, Ortadoğu'ya fiilen gireceklerini 80'lerin sonunda tespit etti. Apo ile yaptığı görüşmede ayrılık hayalleri peşinde koşmayın, Türkiye'nin demokratik güçleri ile birleşin, Türkiye'yi demokratikleştirelim dedi. Bütün konuşmalar kayıt edilmiştir. Bu kayıtlar hem PKK'nın elinde, hem devletin elinde hem de Aydınlıkçıların elinde vardır. Asker, polis vurun devlet kurun, biz de size yardım edeceğiz gibi bir söylemi olmamıştır. Olsaydı şimdiye kadar elli kere bu tapeler yayınlanırdı zaten.

Aydınlıkçılar Kürt halkının demokratik taleplerini -ki bunlar haklı taleplerdir- Türk solu içinde eritmek istiyordu ama maalesef tersi gerçekleşti. Türk solu Kürt milliyetçiliği içinde eridi.

Aydınlıkçıları fikir değişikilği ile suçlamak yüzeysel bir eleştiridir. Devir değiştikçe koşullar değişiyor, ona göre pozisyon alınıyor. ABD'nin Türk milliyetçiliğine ve Kürtlere bakışı bundan 20 sene öncesi ile aynı mı? Onlar tavır değiştirdikçe biz de tavır değiştiriyoruz. 90'ların ortasına kadar bahsi edilen Türk-Islam Sentezi diye birşey vardı mesela. Ne oldu o? Bizi suçluyorsunuz, tamam suçlayın da bunları da görün bi zahmet.

Evrensel gazetesinden yaptığınız alıntıyı okumadım. O minik beyinlileri ömrüme yetecek kadar okudum. Sadece şunu söyleyim, o gazeteyi çıkaranlar eskiden Türkiye Devrimci Komünist Partisi üyesiydiler. 90'lı yılların ortasında Tunceli Dağları'nda dolaşan militanlarını PKK öldürmüştü. Bugün ise PKK'nın götkılı oldular. Aydınlıkçıları zikzak yapmakla suçlayacaklarına dönüp kendilerine baksınlar.

Sitelerde Paylaş

Yalçın Küçük hocamız geçenlerde tekrar etti. Yaşadığımız devir bütün sosyalistleri Kemalist yaptı. Evet. Kemalizm ya da aydınlanma bizim ortak zeminimizdir. Biz samimiyetle Kemalizm'i ve cumhuriyeti savunuyoruz. Çünkü ayağımızın altındaki toprak odur.

Bu arada Evrensel gazetesi ile ilgili aklıma gelen birşeyi daha aktarayım. Bu lavuklar Avrupa devletlerinin büyükelçilikleri ile birlikte eylem düzenliyorlar. Ulan gördüm, beynimden vurulmuşa döndüm. Altta EMEP amblemi ile İsveç Büyükelçiliğinin amblemi olan Afiş bastırmışlar. Edepsiz herifler. İsveç kapitalist değil mi ulan? Hani enternasyonalisttiniz? İsveç emekçilerinin, İsveç'in sömürgelerindeki garibanların yüzüne nasıl bakacaksınız? Midem bulanıyor bu salaklardan.

Sitelerde Paylaş

Bu grubu uzun zamandır takip ediyorum. Şimdi bunun gibi soner yalçın - doğu perinçek - türksolu - cumhuriyet vs vs bazı gruplar var iyi-kötü bilmiyorum. Ama daha çok soner yalçın - doğu perinçek felan iyi gibi geliyor bana. sonuç ta hepsi bişey yapmalı diyen insanlar. Ama modern ticarette 70 lerin ticaretini yapan iş adamları gibiler. hem gazete hem tv çok geride. eski trt gibi. aynı zamanda propagandist. Ulusal kanal belki maddi sebeplerden bilemem ama bu iş böyle olmaz. Şimdi ahaberi biraz örnek alsınlar yada cnntürk felan. Fikri görüşü geri plana itmeleri ve daha modern bir tv oluşturmaları gerekiyor.

Yine vatan partisi de böyle olmaz büyük hatalar. Doğu perinçek geri çekilip genç dinamik bir lider ortaya atmalı. Bunu arkadan desteklemeliydi kendi de fahri fikirci olarak kalmalıydı.

Sitelerde Paylaş

Yalçın Küçük hocamız geçenlerde tekrar etti. Yaşadığımız devir bütün sosyalistleri Kemalist yaptı. Evet. Kemalizm ya da aydınlanma bizim ortak zeminimizdir. Biz samimiyetle Kemalizm'i ve cumhuriyeti savunuyoruz. Çünkü ayağımızın altındaki toprak odur.

Yalçın Küçük ün anayasadaki vatandaşlığın değiştirilmesi ile ilgili mevzularda yorum yaptığını duymadım. Önemsemiyor mu acaba? Yoksa değiştirilmemeli dedi de ben mi duymadım?

Adam hala imc tv 'ye çıkarın bu sorunu çözeyim falan diyor. Doğu Perinçek ve VP ile de bir alaksı yok adamın. Hal böyle iken neden hoca diyorsun bu adama?

Ne yapmış bu 'hoca'? Hayalperestler dışında arkasından kimleri sürükleyebilmiş?

tarihinde Yurt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şimdi bu adam nedir?

Senin dersimli kemalin ve ekmelin çok güzeldi değil mi?

Biraz ulusal kanal izlesen nasıl analizler yaptıklarını olayları ne kadar akıllıca yorumladıklarını görürdün?

s*ktir git halk tv izle...

Sitelerde Paylaş

Yalçın Küçük ün anayasadaki vatandaşlığın değiştirilmesi ile ilgili mevzularda yorum yaptığını duymadım. Önemsemiyor mu acaba? Yoksa değiştirilmemeli dedi de ben mi duymadım?

Adam hala imc tv 'ye çıkarın bu sorunu çözeyim falan diyor. Doğu Perinçek ve VP ile de bir alaksı yok adamın. Hal böyle iken neden hoca diyorsun bu adama?

Ne yapmış bu 'hoca'? Hayalperestler dışında arkasından kimleri sürükleyebilmiş?

Diyelim ki ben de hayalperestim. Vatan Partiliyim ama Vatan Partisi holiganı değilim. Yalçın Küçük bizim kuşak için bir sis çanıdır. De ki, özel bir sevgim var bu adama. Dünya bir yana, Yalçın hocam bir yana. Hayatta sevgi beslediğim birkaç insandan biridir.

Vatan Partisi Cumhuriyet koalisyonudur. Ben sosyalistim. Ama sosyalist olmayıp da Vatan Partili olan insanlar da var. Hatta galiba giderek çoğunluk onlara geçiyor. Sorun değil. Şu an acil görevimiz aydınlanma ve cumhuriyeti savunmaktır. Sosyalist olmayıp da Vatan Partili olan insanlar ile aramızda bir ihtilaf yok.

Biz vatanın ve milletin bölünmesine net bir şekilde karşıyız. Türk kavramını Atatürk'ün yaptığı tanım çerçevesinde kabul ediyoruz. Irk ve kökenden bağımsız olarak, vatandaşılığa dayalı olan tanımı kabul ediyoruz. Türkiye cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk milleti denir. Bu kadar. Bunun değiştirilmesini kabul etmeyiz. Yalçın Hocanın bu konudaki görüşünü tam bilmiyorum. Ama bu konuda farklı bir görüşü olsa bile ona olan sevgim azalmaz. Ha, görüşünü kabul etmem o ayrı.

Sitelerde Paylaş

Diyelim ki ben de hayalperestim. Vatan Partiliyim ama Vatan Partisi holiganı değilim. Yalçın Küçük bizim kuşak için bir sis çanıdır. De ki, özel bir sevgim var bu adama. Dünya bir yana, Yalçın hocam bir yana. Hayatta sevgi beslediğim birkaç insandan biridir.

Vatan Partisi Cumhuriyet koalisyonudur. Ben sosyalistim. Ama sosyalist olmayıp da Vatan Partili olan insanlar da var. Hatta galiba giderek çoğunluk onlara geçiyor. Sorun değil. Şu an acil görevimiz aydınlanma ve cumhuriyeti savunmaktır. Sosyalist olmayıp da Vatan Partili olan insanlar ile aramızda bir ihtilaf yok.

Biz vatanın ve milletin bölünmesine net bir şekilde karşıyız. Türk kavramını Atatürk'ün yaptığı tanım çerçevesinde kabul ediyoruz. Irk ve kökenden bağımsız olarak, vatandaşılığa dayalı olan tanımı kabul ediyoruz. Türkiye cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk milleti denir. Bu kadar. Bunun değiştirilmesini kabul etmeyiz. Yalçın Hocanın bu konudaki görüşünü tam bilmiyorum. Ama bu konuda farklı bir görüşü olsa bile ona olan sevgim azalmaz. Ha, görüşünü kabul etmem o ayrı.

Sence kürtlerin ne tür hakları var ?

Sitelerde Paylaş

Evet ben provokatörüm, var mı itirazınız?

Türkiye niye geriye doğru evrimleşiyor artık çok iyi anlıyorum.

Zirzop sizsiniz! Bu kafayla yok olup gideceksiniz..Zihininiz buna çok müsait..150 bin miş ! Kasabadan hallice!

Buna 150 bin de çok!

Bu yazı sizin için çok ağır olmaz heralde..

"Perinçek yeri geldiğinde, solun en özgürlükçü söylemini tutturuyor ve Kürt siyaseti müttefikliğine soyunuyor, yeri geldiğinde, devletin sığ sularında, ırkçılığını seyreltmeye ihtiyaç bile duymayan siyasi kesimlerle yan yana kızıl elma ülküsüne doğru yürüyor. Akite verdiği röportajda görünen tablo ise F Örgütü olarak nitelediği Gülen Cemaatine karşı 10 yıl önce kendisine karşı Ahmet Necdet Sezer ve orduyu göreve çağırdığı Erdoğanın yanına geçmiş olduğu. Kendisi bir çelişkiler zinciri olan siyasi serüvenin son halkası belki de.

Zira Perinçek, bugün İsviçreye karşı kazandığı Soykırım Davasından yola çıkarak sevinç naraları atarken ve bunu kendi başarı hanesine yazarken, bundan tam 40 yıl önce başında bulunduğu Türkiye İhtilalci İşçi Köylü Partisinin savunmasında, Doğuda yüz binlerce Ermeninin katledildiği yazıyordu. Hani şu, emperyalizmin yalanı olan ve bu yalanla mücadelenin vatana hizmet olduğunu savunduğu olaylardan, Türkiye sol tarihinde rastlanabilecek ender açıklıkta bahsediliyordu bu savunmada.

Aynı şekilde, Türkiyenin en önemli markası dediği Jön Türklerin en ağırlıklı kolu olan İttihat Terakkiye 40 yıl önce komprador feodal diktatörlük derken, şimdi bu diktatörlüğün en önemli üç liderinden Talat Paşanın ismini en büyük devrimci olarak anıyor ve Soykırım yalanıyla mücadele için kurdukları komiteye veriyor.

12 Eylül sonrası, Mustafa Kemal hakkında ceza aldığı Puttu, yük oldu isimli bir yazı yazmış, Atatürkçülükü en donmuş, en muhafazakâr düşünce diye tarif etmişken, 90larda Atatürkçü Düşünce Derneğine destek vermekten geri durmamış ve derinlerin en büyüğü Veli Küçükün koluna girmekten imtina etmemişti. 12 Eylül mahkemelerinin karşısında, Bundan böyle parti binalarımıza asla Atatürk'ün üniformalı ve kalpaklı resimlerini koymayacağız diye bir sivil demokrasi dersi bile verdiğindendir herhalde, röportajda 12 Eylüle de karşı çıktık demesi. Hâlbuki darbeden sadece bir hafta sonra, lideri olduğu Aydınlık hareketinin içindeki Oral Çalışlara yazdırdığı mektup, Aydınlıkın mücadelesi ile Milli Güvenlik Konseyi'nin ilan ettiği amaçların gerçekleşmesine basın alanında destek olmak için hayatını dahi seve seve feda etmeye hazır olduklarını kanıtlıyor.

90lardan bu yana AB emperyalizmi diye ne olduğu belirsiz bir kavramın peşinden koşarken, 80lerde Mamak Cezaevinden Fransa Cumhurbaşkanı François Mitteranda sosyalizmin zaferini ilan ettiği için tebrik mesajı yollamayı ihmal etmemişti. Tebrik mesajı yollamak, Perinçekin alışkanlığı olacak, 1974te de aynı tebrik, bu kez çiçekle Yunan halkına gitmişti. Türkiyenin Kıbrısa müdahalesine karşıydı Perinçek. Daha sonra Türkiyenin taksimi Kıbrısın bölünmesiyle başladı diyecek ve karşı olduğu müdahale olsun diye yapmadığı kalmayan Rauf Denktaşın yanı başına sığınacaktı. Hatta bunla da kalmayacak Denktaşı, şanlı Talat Paşa Komitesinin başına geçirecekti. 74te Denktaş için yazılan şu satırlarsa bir anda unutulacaktı:

Rauf Denktaş gibi emperyalist işbirlikçi faşistlerin baskısı altındaki Kıbrısın Türk emekçileri üzerindeki sömürüsü de devam etmektedir. Rauf Denktaş ve çevresinin istifçiliği ve vurgunculuğu herkes tarafından görülmektedir. Denktaş faşistlerin menfaatini temsil etmektedir

Mesajını çiçekle vermeyi çok seven Perinçek, 90ların başında krize giren Türkiye solu için çıkış yolu olarak Kürt hareketini gösteriyor, Bekaa Vadisinde görüştüğü Abdullah Öcalana bir dal çiçek uzatıyor ve arkasından Dağlarında gerilla var memleketimin diye şiirler döşeniyordu. Yine kararsızdı Perinçek, PKKye desteğini kısa zamanda çekecek ve askerle birlikte terörün başını ezme naraları atacaktı.Onun için gerçeklik, Türk sorunuydu artık. Hâlbuki ortaya attığı bu Türk sorununun Türkiyede etnik çoraklığa sebep olduğunu 2000e Doğru dergisinde haritalarla süsleyerek yazmıştı.

Bu yalpalanmaların hepsinin belki de tek bir kaynağı vardı. Kendi yarattığı çöplüğün her daim horozu olma isteği. Fırtınanın gözünde olduğuna inanan bir benmerkezcilik. Ülkede ne olsa ona karşı veya partisini engellemek için yapılmıştı. Genç Parti, kendisine karşı kurulmuştu. TKP, partisini engellemek için MİT tarafından destekleniyordu. ABD, Türkiye planlarında onunla uğraşıyor, Ergenekonda orduyla birlikte o hedefleniyordu. 68 kuşağının hem fiili, hem resmi başkanı oydu.

Elbette ki, deli saçması diye umursamadan geçmek de mümkün Perinçeki, fakat unutulmamalı ki, 2000lerdeki o boğucu manevi evreni yaratan isimlerin yanı başında hep Perinçek vardı.Ve bu harika özgeçmişinde, 70lerde karşı oldukları sol örgütlerdeki insanların açık adreslerini gazeteden yayınlayacak kadar pervasızlaşabileceği yazılıdır."

-Okuyun ,aydınlanın-

Sitelerde Paylaş

.....

-Okuyun ,aydınlanın-

Ne boş tenekesiniz siz..Bu mu yani analiz?

-Ya bu adam var ya..

-Eeee?

-40 sene önce şöyleydi..

Bu ne lan?!

Ben 5-6 sene önce müslümandım..Ateistlere acayip bir gözle bakıyordum..Şimdi beni değerlendirirken,''ya bu Nolan var ya,5-6 sene önce müslümandı''falan filan mı demek lazım?!

Kurtulun lan şu ergenlikten..

Bak şimdi..

-Ya bu Muhammed var ya..

-Eeee?

-40 yaşına kadar puta tapıyordu ama şimdi başımıza peygamber kesildi :lol:

Hay yapacağınız analizin,yazacağınız yazının..!

Sitelerde Paylaş

Ulan allahsızlar,bu adamın ömrü hapiste geçmiş..Adamın 40 sene önce ne yazdığı söylediği önemli değil..Şimdi ne söylediği önemli..

İzleyin şu videoyu;

Sitelerde Paylaş

Devlet ajanıdır. 80 öncesi; faşitlere ve emperyalizme karşı savaşan sol, devrimci güçlerin aleyhinde yayınlar yapmıştır. Tam bağımsız Türkiye yanlısı, THKP-C fraksiyonlarını ajanlık ve provokatörlük ile suçlamış, deşifre ettiği militanların adlarını, bilgilerini, hücre adreslerini gazete ve dergilerinde yayınlamıştır. Partisinin sol ile tek alakası ''işçi' kelimesiydi. Onu da kullanmayı bırakarak faşizme tam bir geçiş yapmıştır.

Sitelerde Paylaş

Nolan eğer kendine Perinçeği örnek alıyorsan yarın Işid cıda çıkar senden.

Örnek filan almıyorum..Şu anda Türkiye'de eleştirilecek onca kişi/kurum varken,neden böyle boktan bir başlık açıldığını ve bu başlığa ergence yazılar yazıldığını anlamaya çalışıyorum..Bu zeka/bilgi geriliğinin neden kaynaklandığını düşünüyorum..

Mesela şimdi ışidle nasıl bir alaka kurduğunu düşünüyorum.. :huh:

Devlet ajanıdır. 80 öncesi; faşitlere ve emperyalizme karşı savaşan sol, devrimci güçlerin aleyhinde yayınlar yapmıştır. Tam bağımsız Türkiye yanlısı, THKP-C fraksiyonlarını ajanlık ve provokatörlük ile suçlamış, deşifre ettiği militanların adlarını, bilgilerini, hücre adreslerini gazete ve dergilerinde yayınlamıştır. Partisinin sol ile tek alakası ''işçi' kelimesiydi. Onu da kullanmayı bırakarak faşizme tam bir geçiş yapmıştır.

Nasıl bir ajansa,ömrü hapiste geçmiş adamın..Hücrelerde çürümüş ama dimdik çıkmış dışarıya..

Tabi bok atmak bedava..

2015'deyiz,bırakın artık 80'i ve öncesini filan..

Sitelerde Paylaş

Nolan örnek almaman iyi olmuş, sevindim. Umarım uzak durursun ve sonra pişman olmazsın. Adam daha dün Bop eşbaşkanı adamı vatansever ilan etti daha ne olsun. Haliyle 40 senedir yanar dönerliğide da işin cabası. ABD Işid ı bombalıyor diye ortalığı ayağa kaldıran adam-lar ( Nihat Genç,Soner Yalçın vb.) dan da Atatürkçü çıkmaz. Boşa yırtınıyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti orta çağın içerisinden parlayıp çıktığı için dünyada ki ilericilerin taktirini topladı ve yer edindi. Beni üzen bu mirasa çöreklenmenizdir. Işid severden Atatürkçü çıkmaz, AB-D ye rağmen çıkmaz.

Son zamanlarda kendine Atatürkçü diyen ve bir şeriatcıdan vatansever yaratan bu zihniyetle gideceğin yer Işid dır. Koşar adım gidiyorsunuz.

tarihinde apsimon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...