Jump to content

Doğu Perinçek Nedir, Ne Değildir?

Recommended Posts

• İleti 165
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doğu Perinçek Türkiyedeki en ırkçı en faşist en ahlaksız insandır. Bu tip insanlar İşid El Kaide Boko Haram Hizbullah El Şabab Hamas gibi terörist örgütlerden bile tehlikelidir.

Ne yaptılar sana zeus?

Doğu Perinçek,Türkiye'nin son 15 yılında kendini bir şekilde gösteren birkaç insandan biridir..Bu dönemde gerçekten değerini artıran,kalibresini gösteren birkaç kişiyi sayacağım;

Levent Kırca,Fazıl Say,Özdemir İnce,Hulki Cevizoğlu,Doğu Perinçek,Soner Yalçın,Nihat Genç,Sabahattin Önkibar,İlber Ortaylı,Celal Şengör,Yaşar Nuri Öztürk,İhsan Eliaçık..

Senin Doğu Perinçek'e saldırman aslında normal..Senin gibi bir BÖN,Doğu Perinçek'e saldırmasaydı şaşırırdım..

Doğu Perinçek TEK BAŞINA Dünya'ya meydan okumuş birisi..Bu ermeni meselesinde Türkiye'nin içinde bulunduğu durum çok kötü..Doğu Perinçek tek başına bu meseleyi biraz geri plana itti..Bireysel anlamda müthiş bir şey yaptı ama bunu Türklerin anlamasını beklemiyorum..Türkler önyargılı insanlardır..Senin gibi ateistte olsalar,önyargılardan kurtulamazlar..

Sen sanırım bu adamı bir din adamı sanıyorsun..Herif bir politikacı ve nerdeyse hiç oy alamayan birisi..Nasıl olur da,bu adamdan bu kadar nefret ettiğinizi anlamıyorum..

Şöyle olur..Mesela Yaşar Nuri Öztürk'e sövebilirsin..Bunu anlarım..İnsanlara İslam'ı iyi bir haltmış gibi gösterdiği için Yaşar Nuri'nin bu ülkeye zararı ışidçilerden daha fazladır diyebilirsin..Buna itiraz etmem..Çünkü adam nerdeyse senede bir kitap yazıyor ve ciddi anlamda okuyucusu var adamın..

Doğu Perinçek ne yapmış olabilir de,bu adamdan nefret ediyorsunuz?

Dini misyonerlik yapmıyor,terörist oluşumların yanında yer almıyor,mecliste değil,medyada değil..Nedir yani bu hastalıklı durumunuz?

Sitelerde Paylaş

Doğu Perinçek Türkiyedeki en ırkçı en faşist en ahlaksız insandır. Bu tip insanlar İşid El Kaide Boko Haram Hizbullah El Şabab Hamas gibi terörist örgütlerden bile tehlikelidir.

Senden ricam tuvalette sıçarken, mesaj yazma!!!

Sitelerde Paylaş

http://m.ilerihaber.org/rus-ucagi-erdogana-zarar-vermek-icin-dusuruldu/26055/

Şu haberi okuyunca bu adamın ne olduğunu daha iyi anlayacaksınız!

Eee ne var bunda? Röportajın tamamını okudun mu? Sevinç veya üzüntü bildirmiyor. Durumun fotoğrafını çekmiş.;

" ... Türkiye, Suriye ile işbirliği yapmak zorunda. Bu, kaçınılmaz bir şey. Hem terörü ortadan kaldırmak için, hem de ekonomik alanda. Çünkü Suriye ile işbirliği, Irak ve İran’la da işbirliği anlamına geliyor. Suriye, İran, Irak, Rusya bir blok. Siz bunlara düşmanlık yaparak Türkiye’de ayakta kalamazsınız. Bakın, bu bloğa düşman olan bir parti Türkiye’de ayakta duramaz. Hele iktidardaysa yıkılır. Açık söyleyeyim. Bu düşmanlığı sürdürürse Tayyip Erdoğan, yıkılacaktır. Türkiye bunları sırtında taşımaz"

" ...genel bir talimat vermiştir, ama Rus uçağının düşeceğini bilmeyebilir, öngörmeyebilir. Bakın şimdi yalvarıyor Rusya’ya Davutoğlu. Yani bir hükümet başkanı, Türk jetleri tarafından Rus uçağının düşürülmesini ister mi? Bunun sonuçlarını nasıl kaldıracaklar? Kendini çok güçlü hisseden ve kamuoyu önünde kuvvet kazanmış bir hükümet iki günde pat diye baş aşağı gitti "

"

Rus uçağının düşmesinden en çok kim zarar gördü? Tayyip Erdoğan. Tayyip Erdoğan, iki gün öncesine kadar zafer kazanmış, oyunu yüzde 50’ye çıkarmış, iktidarını sağlamlaştırmış bir konumdaydı. İki günde ne oldu Tayyip Erdoğan? Şuanda Türkiye’nin başında bir bela konumuna düştü. Bu da gösteriyor ki, bu uçağı düşürenler Tayyip Erdoğan’ı hedef alıyor. En ağır zararı ona verdiler. Onunla birlikte Türkiye büyük zarar gördü ama sonuç itibariyle AKP iktidarı kendisini pekiştirmiş gibi gözükürken 1 Kasım seçimleriyle, bugün 25 Kasım, 24 gün içinde çok ağır bir yara aldı. Bir iktidar ancak bu kadar hızlı yıpranabilir. İki günde yıprandı"
Şimdi eleştirin nedir bu tahliller de?..
Sitelerde Paylaş

Eee ne var bunda? Röportajın tamamını okudun mu? Sevinç veya üzüntü bildirmiyor. Durumun fotoğrafını çekmiş.;

" ... Türkiye, Suriye ile işbirliği yapmak zorunda. Bu, kaçınılmaz bir şey. Hem terörü ortadan kaldırmak için, hem de ekonomik alanda. Çünkü Suriye ile işbirliği, Irak ve İranla da işbirliği anlamına geliyor. Suriye, İran, Irak, Rusya bir blok. Siz bunlara düşmanlık yaparak Türkiyede ayakta kalamazsınız. Bakın, bu bloğa düşman olan bir parti Türkiyede ayakta duramaz. Hele iktidardaysa yıkılır. Açık söyleyeyim. Bu düşmanlığı sürdürürse Tayyip Erdoğan, yıkılacaktır. Türkiye bunları sırtında taşımaz"

" ...genel bir talimat vermiştir, ama Rus uçağının düşeceğini bilmeyebilir, öngörmeyebilir. Bakın şimdi yalvarıyor Rusyaya Davutoğlu. Yani bir hükümet başkanı, Türk jetleri tarafından Rus uçağının düşürülmesini ister mi? Bunun sonuçlarını nasıl kaldıracaklar? Kendini çok güçlü hisseden ve kamuoyu önünde kuvvet kazanmış bir hükümet iki günde pat diye baş aşağı gitti "

"

Rus uçağının düşmesinden en çok kim zarar gördü? Tayyip Erdoğan. Tayyip Erdoğan, iki gün öncesine kadar zafer kazanmış, oyunu yüzde 50ye çıkarmış, iktidarını sağlamlaştırmış bir konumdaydı. İki günde ne oldu Tayyip Erdoğan? Şuanda Türkiyenin başında bir bela konumuna düştü. Bu da gösteriyor ki, bu uçağı düşürenler Tayyip Erdoğanı hedef alıyor. En ağır zararı ona verdiler. Onunla birlikte Türkiye büyük zarar gördü ama sonuç itibariyle AKP iktidarı kendisini pekiştirmiş gibi gözükürken 1 Kasım seçimleriyle, bugün 25 Kasım, 24 gün içinde çok ağır bir yara aldı. Bir iktidar ancak bu kadar hızlı yıpranabilir. İki günde yıprandı"

Şimdi eleştirin nedir bu tahliller de?..

"Bu da gösteriyor ki, bu uçağı düşürenler Tayyip Erdoğanı hedef alıyor. "

Böyle bir ifade akla hakarettir.Bu uçağı kim düşürdü o zaman bir açıklasın bakalım?

Yandaş gazetecilerin bile aklına böyle birşey gelmez be?

Al eleştirdim.

tarihinde Tremor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Durum tespitlerini yerim ben onun. Celal Şengör ün b.kunu yemiş belli

Yavaş ye.

Perinçek hakkında görüşünüz belli. Bir ifadesini anlamak için minimum seviyede beyninizi kullanmanız gerektiğinde, diliniz çalışmaya başlıyor.

Oğlum Doğu Perinçek'ten Tayyip Erdoğan taraftarı çıkmaz. Yormayın minik mavi hücrelerinizi. Zaten PKK aşkınız yaktı kavurdu garibanları. Kalanları da bu yolda helak ediyorsunuz.

Doğu Abi Rusya uçağının düşürülmesine karşı çıkıyor. Tayyip Erdoğan'ı uyararak bu yoldan çevirmeye çalışıyor. Burada sorun ne? Gören de sanır ki uçağın düşürülmesini destekliyor.

Cins misiniz, sipariş misiniz anlamadım.

Sitelerde Paylaş

Yavaş ye.

Perinçek hakkında görüşünüz belli. Bir ifadesini anlamak için minimum seviyede beyninizi kullanmanız gerektiğinde, diliniz çalışmaya başlıyor.

Oğlum Doğu Perinçek'ten Tayyip Erdoğan taraftarı çıkmaz. Yormayın minik mavi hücrelerinizi. Zaten PKK aşkınız yaktı kavurdu garibanları. Kalanları da bu yolda helak ediyorsunuz.

Doğu Abi Rusya uçağının düşürülmesine karşı çıkıyor. Tayyip Erdoğan'ı uyararak bu yoldan çevirmeye çalışıyor. Burada sorun ne? Gören de sanır ki uçağın düşürülmesini destekliyor.

Cins misiniz, sipariş misiniz anlamadım.

Yahu yorumlarınız hastalık derecesinde sakat..

AKP seçmeninden ne farkınız var? sizi anlamıyorum!

Adam resmen RTE 'yi savunmaya geçmiş..

RTE de zaten biz düşürdük diye itiraf etti,

Hatta Davutoğlu bizzat emri ben verdim dedi..

size ne oluyor anlamıyorum?

Ne pazarlık yaptınız bir anlatın bakalım

Sitelerde Paylaş

Yahu yorumlarınız hastalık derecesinde sakat..

AKP seçmeninden ne farkınız var? sizi anlamıyorum!

Adam resmen RTE 'yi savunmaya geçmiş..

RTE de zaten biz düşürdük diye itiraf etti,

Hatta Davutoğlu bizzat emri ben verdim dedi..

size ne oluyor anlamıyorum?

Ne pazarlık yaptınız bir anlatın bakalım

.

Valla benim elime nakit 50 kağıt geçti. Silivri'de 3 dönüm de arsa verdiler. Ama arsanın tapusunda problem çıktı. Hemen AKP ilçe başkanlığın aradım sağolsunlar çarşamba günü onu da halledecekler.

Ne anlaşma yapacağız ya? Bizi komplo teorileri uydurmakla suçluyorsunuz, şu yaptığına bak. Ne anlaşması yapmış olabiliriz sence?

Tayyo, Fetönün onun kellesini alacağını anladı. Bizim kadroları serbest bırakıp cephesini ufalttı. Bizim kadroların Fetö'ye duyduğu nefreti biliyordu. Nitekim bizimkiler öncelikle Fetönün ümüğüne çöktü. Mesele bu. Ortalama zekası olan herkes bunu görür.

Ne yapalım? Tayyo'nun işine yarıyor diye Fetöyü biçmeyelim mi?

Sitelerde Paylaş

Emri kim verdi meselesine gelirsek. Burada asıl soru emri kim verdi değil, gazı kim verdi sorusudur.

Gazı kim verdi Tremor?

Bu adamlar, yarısı kendisinden nefret eden bir ülkeye güvenerek Rusya'ya posta koyuyor olabilir mi?

Saddam'a Kuveyt'i alın, sesimizi çıkarmayacağız diye kim gaz verdiyse Tayyoya da gazı veren odur. Doğu abi, dolmuşa binmeyin, gaza gelmeyin diyor.

Neyi anlamadın?

Sitelerde Paylaş

.

Valla benim elime nakit 50 kağıt geçti. Silivri'de 3 dönüm de arsa verdiler. Ama arsanın tapusunda problem çıktı. Hemen AKP ilçe başkanlığın aradım sağolsunlar çarşamba günü onu da halledecekler.

Ne anlaşma yapacağız ya? Bizi komplo teorileri uydurmakla suçluyorsunuz, şu yaptığına bak. Ne anlaşması yapmış olabiliriz sence?

Tayyo, Fetönün onun kellesini alacağını anladı. Bizim kadroları serbest bırakıp cephesini ufalttı. Bizim kadroların Fetö'ye duyduğu nefreti biliyordu. Nitekim bizimkiler öncelikle Fetönün ümüğüne çöktü. Mesele bu. Ortalama zekası olan herkes bunu görür.

Ne yapalım? Tayyo'nun işine yarıyor diye Fetöyü biçmeyelim mi?

Sizin gerçekten akıl yoksunu olduğunuz aşikar..

Ergenekon davasının piyonu cemaatti,baş aktör de RTE 'ydi..onları kullandı,hedefine ulaştı ve paçavra gibi attı..

Siz neyin ne olduğunu bile bilmiyorsunuz..

Siz hiçbirşey bilmiyorsunuz.

Sizi de kullanıp atar merak etmeyin..

Sitelerde Paylaş

Emri kim verdi meselesine gelirsek. Burada asıl soru emri kim verdi değil, gazı kim verdi sorusudur.

Gazı kim verdi Tremor?

Bu adamlar, yarısı kendisinden nefret eden bir ülkeye güvenerek Rusya'ya posta koyuyor olabilir mi?

Saddam'a Kuveyt'i alın, sesimizi çıkarmayacağız diye kim gaz verdiyse Tayyoya da gazı veren odur. Doğu abi, dolmuşa binmeyin, gaza gelmeyin diyor.

Neyi anlamadın?

Bu yorum ciddi değil,cevap yazmayacağım.
Sitelerde Paylaş

Sizin gerçekten akıl yoksunu olduğunuz aşikar..

Ergenekon davasının piyonu cemaatti,baş aktör de RTE 'ydi..onları kullandı,hedefine ulaştı ve paçavra gibi attı..

Siz neyin ne olduğunu bile bilmiyorsunuz..

Siz hiçbirşey bilmiyorsunuz.

Sizi de kullanıp atar merak etmeyin..

Biz ondan birşey beklemiyoruz tosunum. Sen sıkma tatlı canını. Bir hayalkırıklığı yaşamayacağımıza emin olabilirsin. Onun da bizden bir beklentisi yok zaten.

Fetö'ye sağlı sollu çakıyoruz. Bunun dışında bir ortaklığımız yok.

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...
On 21.11.2015 at 01:05, Tremor yazdı:

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&t=38m9s&v=niqVS6ovS68

İzleyin..

Bu Adamın yanar dönerliğine hayran olacaksınız..

Gladyoymuş!gladyo bu adamın ta kendisi değil de ne!

Türk solunu değersizleştirme projesinin diğer adı Doğu Perinçektir..

Perinçeği çok abartıyorsun. 

Perinçek kim ki Türk solunu değersizleştirsin? 

90'larda Türkiye'de 500'e yakın sol fraksiyon vardı.  Aydınlıkçılar bunların içinde en kalabalık olanlarından biri olsa da sol içinde itibar edilen bir anlayış değildiler. 

Çünkü Perinçek hiçbir liderlik vasfı taşımayan, süzme salağın teki. Ki solun kendisi de zaten aptalca tezlerin içinde kaybolup gitmiş meczuplardan başka bir şey değildi, hala da öyledir. Perinçeğin diğerlerine göre daha çok taraftar bulabilmiş olmasının nedeni de örgütlenmede pragmatik davranması ve silahtan uzak durarak legal platforma ağırlık vermesidir. 

Solun darmadağın olmasında Perinçeğin etkisi yok denecek kadar azdır. Bilakis bunun çok farklı nedenleri vardır. Sayfalarca yazmak açmak gerek. Ama kısaca özetlemek gerekirse;

1 - Sol aklı başında, pragmatik, ilkeli ve tutarlı, feraset sahibi bir lider çıkaramamış, başsız kalmış, kimi zaman kendi içinde bile çatışacak kadar kör, sapkın düşüncülere gark olmuştur.

2 - Solun ideolojisi bu çöküşün baş sorumlusudur. Çünkü kılavuzu karga olanın burnu boktan çıkmaz.

3 - Sol silaha sarılmakla ve ulusal değerlere sırt çevirip sınıf çelişkileri üzerinden hareket etmekle düşmanlarının öfkesini üzerine çekmiş ve başta dinci-ülkücü odaklar olmak üzere devlet tarafından çok sayıda anti-komünist kuruluşun faaliyete geçirilmesine neden olmuştur. Bu anti-komünist, faşist yapılar zamanla devletin tüm kurumlarını ellerine geçirmişler ve halk muhalefetini tam anlamıyla boğmuşlardır. 

Marksist solu bir yana bırak, çok daha kitlesel sosyal demokrat partilerin başında bile adam gibi bir adam görmemiştir bu ülke. Al sana K. Kılıçdaroğlu! Al Erdal İnönü, Denyo Baykal, Bülent Ecevit!

Hepsi de aynı tornadan çıkmış gibi bön, gerizekalı, pısırık, korkak, ferasetsiz, enerjisiz, çözümsüz, etkisiz ...

Hiç birinde bir tek liderlik vasfı göremezsin. 

Bu milletin aklı tutulmuş arkadaşım. Basiretimiz bağlanmış.

Hafızamız yok edilmiş. kolumuz kanadımız kırılmış.

Bundan böyle iflah olmayız.

Sitelerde Paylaş
  • 8 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...