Jump to content

Doğu Perinçek Nedir, Ne Değildir?

Recommended Posts

2 hours ago, Huuu said:

Nazım cumhuriyete laf etmedi, biz de cumhuriyeti tartışmıyoruz ki, onun bizdeki niteliklerini tartışıyoruz. Biz karşıyız, sense onu yüce görüyorsun, eleştirenleri kurban ediyorsun.

Cumhuriyeti yüce falan görmüyorum. Sahipleniyorum ve savunuyorum. Sen nasıl uyduruk bir "özgürlük" mitine bağlı isen ben de cumhuriyet ve aydınlanmaya bağlıyım. Sen özgürlük fikrini ne kadar yüce görüyorsan ben de cumhuriyet ve aydınlanmayı o kadar yüce görüyorum.

Ajan-liberallerin çok iyi bir numarası vardır. Sizin gibi düşünmeyenleri temsil eden bir korkuluk yaratıyorsunuz, sonra ona saldırıyorsunuz. Biz sizin çizdiğiniz karikatür değiliz. Aslan gibi devrimcileriz. Herşeyi sorgular, herşeyi eleştiririz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 165
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Huuu said:

hakim medya tarafından sözlü olarak lince maruz kaldı.

Sözlü linç nedir lan? G.tünüzden element uydurmaya doyamadınız.

Sözlü linç dediğin şey, eleştirmektir. Siz zaten eleştirelemezsiniz mına koyim. Sizi eleştiren, sizi linç etmiş olur. Direkt.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Robespierre yazdı:

Cumhuriyeti yüce falan görmüyorum. Sahipleniyorum ve savunuyorum. Sen nasıl uyduruk bir "özgürlük" mitine bağlı isen ben de cumhuriyet ve aydınlanmaya bağlıyım. Sen özgürlük fikrini ne kadar yüce görüyorsan ben de cumhuriyet ve aydınlanmayı o kadar yüce görüyorum.

Ajan-liberallerin çok iyi bir numarası vardır. Sizin gibi düşünmeyenleri temsil eden bir korkuluk yaratıyorsunuz, sonra ona saldırıyorsunuz. Biz sizin çizdiğiniz karikatür değiliz. Aslan gibi devrimcileriz. Herşeyi sorgular, herşeyi eleştiririz.

Belki ben de senin çizdiğin karikatür değilimdir, ha, ne dersin? :)

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Huuu said:

Belki ben de senin çizdiğin karikatür değilimdir, ha, ne dersin?

Sana birşey söyleyim mi? Kafamdaki modele lak diye oturuyorsunuz. Milim şaşma olmuyor.

Alayınız bir tezgahtan çıkmış gibi tektipsiniz ama herbiriniz kendinizi çok özel sanıyorsunuz. Küçük burjuva hurafecilerisiniz.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Robespierre yazdı:

Sözlü linç nedir lan? G.tünüzden element uydurmaya doyamadınız.

Sözlü linç dediğin şey, eleştirmektir. Siz zaten eleştirelemezsiniz mına koyim. Sizi eleştiren, sizi linç etmiş olur. Direkt.

"Türkiyede Kürd vardır, ben de Kürd'üm" dediği için şerafettin elçi'yi günlerce topa tuttular. Eleştiri dediğin bu mu?

Ha, eleştiri anlayışını "mına koyma" isteğinden anlayabiliyoruz aslında. :)

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Huuu said:

Türkiyede Kürd vardır, ben de Kürd'üm" dediği için şerafettin elçi'yi günlerce topa tuttular. Eleştiri dediğin bu mu?

O gazete kupürlerini gösterebilir misin? Sen gördün mü o gazeteleri? Çünkü aşırı bir abartma ve kendinize yontma huyunuz var. Bir eleştiri gelince direkt olarak "aneey linç oluyoom" diye zırlamanız meşhur zaten.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Robespierre yazdı:

O gazete kupürlerini gösterebilir misin? Sen gördün mü o gazeteleri? Çünkü aşırı bir abartma ve kendinize yontma huyunuz var. Bir eleştiri gelince direkt olarak "aneey linç oluyoom" diye zırlamanız meşhur zaten.

Evet, ben o yılları yaşadım aslanım. Senin gibi hariçten gazel okumuyorum. Hürriyet gazetesinin 8 sütuna kapkara manşeti hâlâ gözümün önünde. 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Huuu said:

Hürriyet gazetesinin 8 sütuna kapkara manşeti hâlâ gözümün önünde. 

Ne yazıyordu? Ve daha önemlisi Şerafeddin Elçi sadece "Ben Kürdüm" mü demişti?

Ne yapalım biliyor musun aslanım? Sen bir sunum hazırla bize aslanım. O şöyle dedi, bu böyle dedi diye minik bir özet geç. Çünkü yaklaşık 40 sene önceki bir olay. Bilen var bilmeyen var. İşkembeden sallamaya müsait bir konu. Hele de ajan-liberallerin işkembe hacmi hesaba katıldığında, oldukça tenzilatlı dinlemek gereken bir mevzu.

İnceden kızdın mı? Ne oldu mesajların sonundaki smiley?

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Robespierre yazdı:

Ne yazıyordu? Ve daha önemlisi Şerafeddin Elçi sadece "Ben Kürdüm" mü demişti?

Ne yapalım biliyor musun aslanım? Sen bir sunum hazırla bize aslanım. O şöyle dedi, bu böyle dedi diye minik bir özet geç. Çünkü yaklaşık 40 sene önceki bir olay. Bilen var bilmeyen var. İşkembeden sallamaya müsait bir konu. Hele de ajan-liberallerin işkembe hacmi hesaba katıldığında, oldukça tenzilatlı dinlemek gereken bir mevzu.

İnceden kızdın mı? Ne oldu mesajların sonundaki smiley?

Ben aslâ kızmam ki. Beni kızdırmak senin Perinçek'i iktidara getirmekten de zor! :)

Elçi'nin kurduğu cümleyi tam olarak yazdım. Hürriyetin manşetten hücumunda ne yazdığını hatırlamıyorum. Sadece kocaman manşet aklımda kalmış. Sanırım ahmet kaya'ya attıkları "vay şerefsiz!" kadar ağır değildi. Ne de olsa bakanlık yapmış bir milletvekili.

Bulursam burada yazarım. Kopyasını çıkarmışlarsa linkini atarım. 

tarihinde Huuu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Huuu said:

Sanırım ahmet kayaya attıkları "vay şerefsiz!" kadar ağır değildi.

Ha, yalnız bu haberi ben de hatırlıyorum ya. Ahmet Kaya "ben Kürdüm" dediği için değil, PKK bayrağı altında Türkiye'ye küfür ettiği için yazılmıştı. Ama tabii Türkiye'ye küfür etmek serbest di mi? O linç değil, ama sen karşılık verince ne oluyor? Linç.

O değil de sen bu linç kriterlerini yazsana bi. Neye linç diyorsunuz karıştırıyorum bazen.

tarihinde Robespierre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Robespierre yazdı:

Ha, yalnız bu haberi ben de hatırlıyorum ya. Ahmet Kaya "ben Kürdüm" dediği için değil, PKK bayrağı altında Türkiye'ye küfür ettiği için yazılmıştı. Ama tabii Türkiye'ye küfür etmek serbest di mi? O linç değil, ama sen karşılık verince ne oluyor? Linç.

O değil de sen bu linç kriterlerini yazsana bi. Neye linç diyorsunuz karıştırıyorum bazen.

Şimdi Google'a "turkiye'de Kürd vardır, ben de kürd'üm" yazıp arattım. Şerafettin Elçi bunu dediği için 12 eylülde 30 ay hapis yatmış!

Hürriyetin manşetini henüz bulamadım.

Ahmet Kaya ile ilgili iddiana da bakacağım. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Robespierre yazdı:

Bak, isteyince kupür bulunuyormuş.

1446108014617.jpg

Evet, şimdi ben de buldum onu. Tam ben sana linkini atacaktım. Peki sen bunu bana karşı Hürriyetin o bugün savunamadığı, özeleştirisini yaptığı manşetini mi savunuyorsun? Resmen yalan haber uydurup atmışlar o manşeti. Öyle bir laf etmemiş Kaya.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Öyle bir laf ettiğini bizzat canlı videoda kendi sesiyle kendi dudaklarıyla söylediğini izlemiştim...

Ama ben de yine onun ağzından, aslında ne dediğini duymuştum. Şimdi hatırlamıyorum ama tabii ki öyle bir şey söylememiş.

Sitelerde Paylaş

Yetmez ama evetçilerin hepsi neden böyle cins oluyor.

Konu nasıl olduysa 'Kürt' e gelmiş. Şu lanet Kürdistan kurulsa da seslerini kesseler. Yeter artık. Belki bu liberal solcularda. ırkçı faşist Türkiyeden özgürlükçü demokratik Kürdistan topraklarına hicret ederler de kurtuluruz. En azından yetmez ama evet gibi olaylarla TR ye zarar vermezler.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Yurt yazdı:

Konu nasıl olduysa 'Kürt' e gelmiş. Şu lanet Kürdistan kurulsa da seslerini kesseler. Yeter artık. Belki bu liberal solcularda. ırkçı faşist Türkiyeden özgürlükçü demokratik Kürdistan topraklarına hicret ederler de kurtuluruz. En azından yetmez ama evet gibi olaylarla TR ye zarar vermezler.

Sarı öküz hikayesini bilir misin?

Vermekle sorun bitmez...

http://www.hurriyet.com.tr/iste-sari-okuz-hikayesi-18127392

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Yurt yazdı:

Çok kötü bu yaptığın, yâni genelleme... insanları hemen etiketleyip, kafanızdaki ilgili rafa kaldırıyorsunuz. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...