Jump to content

3.Dünya savaşına hazır olun..

Recommended Posts

Bugün Türkiye iki tarafa da çekilmek istenen bir ülke.

Türkiye sandığınız kadar güçsüz bir ülke değil, kaybedilmesi riske edilebilecek bir ülke de değil. Ortadoğu'daki neredeyse en güçlü ülke. Ve dün oyunda ben de varım dedi, arkada neler değiştiğini tam olarak bilmiyoruz ancak artık şu aşağılık kompleksinden kurtulursanız faydanıza olur.

Rusya kuvvetli bir ülke midir? Üstte büyüme oranlarını attım. Türkiye ile ticareti durdurursa kendi kaybeder. Bize ithalattan çok ihracatı var. Bütün batı ülkelerinin ambargosunda bir ülke. Ucuz Işid petrolü ve Amerikan köpeği Katar gibi ülkeleri OPEC kota ihlalleri yüzünden zokayı yutan bir ülke, kıvranan bir ülke.

Bir mahallenin horoz olacaksan, horoza horozlanman gerekir. Türkiye de oyunda olduğunu meşru bir şekilde söylemiştir.

İyi de kabadayılığı bile hak etmek gerekiyor. Bilim ve teknolojide çok geriyiz ve giderek geri kalıyoruz. Dine büyük önem veriyoruz ve boş işlerle uğraşıyoruz.

Blöfle korkutuyoruz etrafımızdaki ülkeleri. Onları zor yeneriz. Küçük İsrail bile bizim canımıza okuyabilir. Şahsiyetsiz bir milletiz. AB'nin kapılarına mendil açmış, çağırılmayı bekliyoruz. Çağırılınca işçilerimizin çingeneler gibi Avrupa ülkelerinde dolaşacağını sanıyoruz.

Oysa çoğunluğu genç olan insanlarız. Gençlerimizden yararlanamıyoruz. Onları gurursuz ve onursuz yetiştiriyoruz. Hırsız ve ahlaksız bir başkanın dinci politikası ile yönetilen geri bir ülkeyiz. Ülkeyi mafyadan farksız bir çete yönetiyor.. Erdoğan ailesine çalışıyor bütün Türkiye.. Atatürk'ün kurduğu laik demokratik cumhuriyeti bir çiftliğe çevirdik. Avukat, hakim ve aydınları sindirdik. Devlet olarak kendi çıkardığımız kanunları çiğniyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 183
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dışarıda yeterince "bullshit" duyduğumuz yetmiyormuş gibi ateistforuma giriyoruz burada da AKPli dangalak kekoların yorumlarına maruz kalıyoruz ya.

He türkiye süper ülke he büyük oyuncuyuz çok proyuz off bombalı füzemiz var çok güçlüyüz mehter yok mu mehter *düüt düüt düüt*

Sitelerde Paylaş

Bence Rus uçağının Türkler tarafından düşürülmesi aptalca bir hata.

Tek kelime ile salaklık... Sorumsuz bir davranış.

Nedenlerini yazmaya bile gerek yok. Aklı olan bilir onları..

Hadi ordan!

Ruslara her dilden uyarı yapıldı ama ruslar kale bile almadı burada suçlu olan kişi ruslardır!!

Zaten kardeş ülkemizi bombalıyorlardı iyi oldu bence !

Sitelerde Paylaş

Dışarıda yeterince "bullshit" duyduğumuz yetmiyormuş gibi ateistforuma giriyoruz burada da AKPli dangalak kekoların yorumlarına maruz kalıyoruz ya.

He türkiye süper ülke he büyük oyuncuyuz çok proyuz off bombalı füzemiz var çok güçlüyüz mehter yok mu mehter *düüt düüt düüt*

Sana bu yorumlara maruz kalmaman için bir reçete verebilirim.

Birincisi, gidip bir Kgb ajanı falan olabilirsin. "Putin başgan oley" diye meydanlarda haykırabilirsin, yabancı sitelerde Türk düşmanlığı yapabilirsin, içten içe savaş başlamasını isteyebilirsin.

İkincisi, çeşitli sanal mecralarda vatandaşa söverek yüreğini soğutabilirsin, kutuplaşma yaratırsın. Belki senin gibi birkaç adam daha bulursun ve ülkeden s.ktir olup gidersiniz. O gittiğiniz yerlerde ayrımcılığa uğrayınca bir ton daha söversiniz buradaki insanlara.

Üçüncüsü, forumdan defolup gidebilirsin. Çünkü ben burada yazmaya devam edeceğim ve senin okumaktan başka bir çaren yok.

Sitelerde Paylaş

Hadi ordan!

Ruslara her dilden uyarı yapıldı ama ruslar kale bile almadı burada suçlu olan kişi ruslardır!!

Adamların uçağını düşürerek mi kardeşlerini savunacaksın bre ahmak.

Adamları kızdırdın. Senin TIR'larını ve araçlarını da bombalayacaklar. Bombalamaya başladılar bile.

Komşunun çocuğunu döver misin sen?

Dövdüken sonra arkadaşlığı devam ettirir misin?

Haklı olmak ne ifade ediyor, kaybettikten sonra.

AKP'li olarak sizde akıl yok diyeceğim ama, akıldan önce sizde onur ve gurur yok. İz'an yok. Sağduyu yok.

Bakalım daha ne kötülükleri sineye çekmeye zorlanacak ve gık çıkarmadan katlanacaksınız.

Sizin sapkınlıklarınızın cezasını halk çekecek. Siz Aksarayda yaşarken.... Pislikler sizi..

Sitelerde Paylaş

Rusların ekmeğine yağ sürüldü.. Ruslar bunu bahane ederek bizle savaşabilir.

Nato'nun bizi koruyacağını sanmıyorum. ABD bu olaya dahil olmak istemeyecektir.

Diğer Nato ülkeleri de kendilerini bu olaydan uzak tutmaya çalışacaklardır.

Hiç birinin Türkiye için savaşa gireceğini sanmıyorum.

Savaşa belki Türkiye için girmezler ancak meydanı Rusya'ya kesinlikle bırakmazlar. Sadece üstünlüklerini kanıtlamak için bile Türkiye safına katılabilirler. Ama bana göre 3. Dünya savaşı için daha çok erken. Kapitalizmin tüketim ideası kendi içine çökene kadar 3. Dünya savaşı çıkmayacak. Ya da biz doğayı harap edene kadar.

Ya her yer tüketim malı olup da kimsede para olmayınca Dünya resesyonu savaşı tetikler ya da bir bardak su bir bardak benzinden daha pahalı olunca...

Sitelerde Paylaş

Savaşa belki Türkiye için girmezler ancak meydanı Rusya'ya kesinlikle bırakmazlar. Sadece üstünlüklerini kanıtlamak için bile Türkiye safına katılabilirler. Ama bana göre 3. Dünya savaşı için daha çok erken. Kapitalizmin tüketim ideası kendi içine çökene kadar 3. Dünya savaşı çıkmayacak. Ya da biz doğayı harap edene kadar.

Ya her yer tüketim malı olup da kimsede para olmayınca Dünya resesyonu savaşı tetikler ya da bir bardak su bir bardak benzinden daha pahalı olunca...

Türkiye Rusya ile savaşa girerse, Nato bizi destekler ve batı bizim safımızda savaşa katılır. Bunda haklısınız. Ben daha çok bu olay için bizi tam desteklemezler ve asker göndermezler demek istemiştim. Savaş çıkarsa malzeme sağlarlar, bilgi verirler, strateji geliştirirler... Bu durumda Rusya'nın kazanması zor. Savaş onlar için de çok pahalıya mal olur. Ancak Tayyip'in kaprisleri devam ederse bizi Rusya ile baş başa bırakabilirler. Tayyip uçak düşürmeyi kendi politikasının bir parçası olarak görür ve ilerde benzeri teşebbüslerde bulunursa bizi yalnız bırakabilirler. Bu günlerde ABD'de bu konular konuşuluyor ve tartışılıyor. Bazıları Türkiye'yi Nato'dan atmayı bile düşünüyor. Bunun mümkün olacağını sanmıyorum. Türkiye'nin stratejik konumu çok önemli. Rusya eski saldırgan ve işgalci politikasına dönüyor. ABD Rusya'nın Akdenize inmesine tahammül edemez. Bu bağlamda Türkiye'nin yeri çok önemli. Tayyip Nato'ya çok güveniyor. Bence bu büyük bir hata..

Sitelerde Paylaş

Tayyip kontrolsüz bir manyak.Onun bu düşüncesiz tavırları olası bir savaşta ülkeye zarar verecektir.

Olası bir savaşta batının türkiyeyi destekleyecegini sanmıyorum.Batı da türkiye hukuksuz terörist bir ülke olarak görünüyor.Batı turkiyeye yardım ederse de göstermelik olur.Olası bir savasta yenilen turkiye olucaktir.Turkiyenin dıs politikası bile hayalperest çocuksu.Pkk ile bile baş edemeyen turkiyeyi rusya şamar oğlana döndürür.

tarihinde hiena_16 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hadi ordan!

İsrail'de her dilden uyarı yaptı ama gemiye binip adamların üstüne üstüne gittiniz..Sana göre Mavi Marmara'da Türkler suçlu o zaman.. ^_^

Sitelerde Paylaş

Biz Osmanlı torunları olarak iman gücüyle Rusya'yı da mağlup ederiz evelallah. Başkomutan, Ulu Önder Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde cihan devletine doğru hızla yol alıyoruz. Hele şu 90 yıldır süren reklam arasına bir son verip Osmanlı'yı yeniden canlandıralım, o vakit yine Viyana kapılarına dayanıp dünyayı tekrar dize getireceğiz. Karılarını cariye olarak alıp sarayın haremine dolduracağız. İla-yı Kelimetullah vazifesini ifa ederek İslamın kılıcı ve bayraktarı olacağız, inşallah, biiznillah. Şimdi tüm küffâr bizden korksun. Açılın yoldan, evlâd-ı fatihan geliyor!!!

Sitelerde Paylaş

Bu arada AB-D nin silah fabrikalarında hummalı bir çalışma vardır. Özellikle de ABD ekonomiyi doğrultacağa benziyor.Son uçak meselesi sonrası Türkiye ile yeni ihalelerde yoldadır. Muhtemelen şu anda AB-D li proleterler Katar ve Suudlara silah yetiştirmek için fazla mesai bile yapıyorlardır.Sosyalist arkadaşlar bilir. Silah sanayinde çalışan ABD li proleter arkadaşlara üzülsek mi?

Sitelerde Paylaş

Rusya ne yapacağını, nasıl karşılık vereceğini bilemiyor.

Türkiye'ye saldırmak istiyor ama bunu yapamayacağını da çok iyi biliyor.

Rusya Putin denen serserinin emri ile her şey yapabilecek tıynette bir ülkedir arkadaşlar. Rus itine dalaşılmaz.

Eski KGB'li Putin kelimenin tam anlamı ile bir mahalle kabadayısı ve iğrenç bir karakterdir.

Bizim itimiz ve ahlaksız kabadayımız Tayyip Putin'in eline su dökemez.

Şimdilik karşılıklı küfürleşiyorlar. İlerde Putin çok aşırı bir hamle yapabilir. Putin'in yapamayacağı şey yoktur. Bir Türk yolcu uçağını düşürebilir örneğin.

İşte o zaman ona nasıl karşılık vereceğimizi bilemeyiz..

Bütün bu gelişmelerden Rus uçağını düşürdüğümüz için biz sorumluyuz. Haklı olsak bile cezasını biz çekeceğiz.

Bu durumda haklı olmanın hiç bir anlamı yok..

Ruslar her gün yeni bir eylemde bulunuyor. Onlara nasıl cevap vereceğimizi bilmiyoruz.

Rusların intikamına hazır olmalıyız.. Ama onun ne olduğunu bilmediğimiz için hazır da olamayız..

Tayyip itinin yaptıklarına bakın siz.. Geri de çekilemeyiz artık. Özür de dilemeyiz, çünkü kanunsuzluğu yapan biz değiliz.

Ok yaydan çıktı yani.. Düşüncesizliğimizin cezasını çekeceğiz.. Ama Rusya da çekecek. Çok gereksiz bir olay... Çıkmamalıydı.

Sitelerde Paylaş

Rusya ne yapacağını, nasıl karşılık vereceğini bilemiyor.

Türkiye'ye saldırmak istiyor ama bunu yapamayacağını da çok iyi biliyor.

Rusya Putin denen serserinin emri ile her şey yapabilecek tıynette bir ülkedir arkadaşlar. Rus itine dalaşılmaz.

Eski KGB'li Putin kelimenin tam anlamı ile bir mahalle kabadayısı ve iğrenç bir karakterdir.

Bizim itimiz ve ahlaksız kabadayımız Tayyip Putin'in eline su dökemez.

Şimdilik karşılıklı küfürleşiyorlar. İlerde Putin çok aşırı bir hamle yapabilir. Putin'in yapamayacağı şey yoktur. Bir Türk yolcu uçağını düşürebilir örneğin.

İşte o zaman ona nasıl karşılık vereceğimizi bilemeyiz..

Bütün bu gelişmelerden Rus uçağını düşürdüğümüz için biz sorumluyuz. Haklı olsak bile cezasını biz çekeceğiz.

Bu durumda haklı olmanın hiç bir anlamı yok..

Ruslar her gün yeni bir eylemde bulunuyor. Onlara nasıl cevap vereceğimizi bilmiyoruz.

Rusların intikamına hazır olmalıyız.. Ama onun ne olduğunu bilmediğimiz için hazır da olamayız..

Tayyip itinin yaptıklarına bakın siz.. Geri de çekilemeyiz artık. Özür de dilemeyiz, çünkü kanunsuzluğu yapan biz değiliz.

Ok yaydan çıktı yani.. Düşüncesizliğimizin cezasını çekeceğiz.. Ama Rusya da çekecek. Çok gereksiz bir olay... Çıkmamalıydı.

Hacı abi,Rusya büyük bir prestij kaybına uğradı..Putin deli,manyağın tekidir. Bunun acısını çıkarmak için herşeyi yapacaktır..

Benim tek temennim suçsuz olan insanların değil,direkt bu işi planlayanların cezalandırılmasıdır..

Ki kim olduğunu herkes biliyor..

Rusya'da biliyor..

Rusya çok güçlü bir ülke..

Öyle el etek öpme,kıç yalamayla bu işler çözülmez..

Türkiye'yi yönetenlerin işi çok zor..

Her an her şey olabilir.

Beklemedeyiz.

Sitelerde Paylaş

Evet Tremor kardeşim. Rusya dünya kamu önünde rezil oldu. Ne yapacağını bilemiyor.

Suriye'ye savaşmaya geldi Rusya ve eylemlerini yüzüne gözüne bulaştırdı. İŞİD için geldi, Türkiye ile uğraşmaya başladı.

Bizden böyle bir ders alacağa benzemiyordu. Bizim de Ruslara böyle bir ders vermemiz mümkün görünmüyordu.

Rusya Batı ülkelerinin hava sahalarını her zaman ihlal eden bir ülkedir. Batı her zaman Rusları tolere etmiştir.

Rusya bizim bir uçaklarını düşürebileceğimizi asla dikkate almıyordu.

Çünkü şimdiye kadar yalnız kendileri uçak düşürmüşler ve onların sorumluluğunu bile üstlenmemişlerdi.

Ruslar sorumsuz, ahlaksız, kuralları her zaman çiğneyen kabadayı olarak bilinirler.

Batı Ruslarla dalaşmaz. Çünkü sonucun ne olacağını bilir. Bir bilmeyen bizmişiz..

Ne büyük ve gereksiz bir aptallık.. Salaklık.......

Sitelerde Paylaş

Putin'i, dünyayı ve Türkiye'yi İslam belasından ve çıktılarından kurtaracak bir kurtarıcı olarak görmek doğru olur mu?

Herkese soruyorum.

Dünyayı islam belasından kimse kurtaramaz. 1400 yıllık islamın bitececeğini hiç sanmıyorum. Tam tersine dünya islamlaşıyor. Avrupanın nasıl islamlaştığını görüyoz. İstatislik verilerde islam dünyanın en hızlı büyüyen dini.

İnsanlık islamdan kurtulduğunda yeni bir çağ başlayacak. O çağ hiç geleceğe benzemiyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...