Jump to content

Taksimde broşür dağıtan gericilere haddini bildirdiler

Recommended Posts

Broşürde kadının uyması zorunlu olduğu söylenen yasaklardan bazıları şöyle:

- Kadın zorunlu olmadıkça alışverişi kocasına yaptırmalıdır.
- Evine misafir geldiği zaman erkekler ayrı kadınlar ayrı yerde oturmalıdır.
- Kocasından izinsiz (cebinden) parasını alamaz haramdır.
- Kadın kocasından izinsiz dışarı çıkmamalı kocasının istemediği kişiyi evine almamalıdır.
- Kadın dışarıya çıkarken koku parfürm sürmemeli ve makyaj yapmamalıdır.
- Hanım nişanlı olsun olmasın dini nikahı olmadan nişanlısıyla gezmesi dolaşması haramdır.
- Dinimizde recm cezası vardır. (zina eden evlilerin taşlanarak öldürülmesi)
- Kafirlerin dini günlerine, sembollerine ve sahip oldukları makamdan ötürü din adamlarına hürmet göstermekte
kafir olma tehlikesi vardır. (kilise, haç, ayin, rahip, papaz, haham gibi)
- Hanım çalışamaz
- Erkeklerle tokalaşamaz.

- Erkeklerin bulunduğu havuza denize giremez.

- Erkeklere benzer saç kesimi olmaz.
- Erkek boşadım demeden boşanma olmaz.
- Siyah çarşaf giymek sünnettir.
- Kadın ince çorap giymemeli, terlikle gezmemelidir.
- Kadın müzik dinlememeli, çünkü haramdır.

a-3(6).jpg

a-6(4).jpg

Sitelerde Paylaş

İfade özgürlüğüne müdahale olmuş , kafa kesecegine bildiri dagitsinlar iste

Ben de kalkıp namaz kılmayın, hacca gitmeyin, abdestin orucun vs nin zararları diye bir broşür dağıtsam Müslümanlar ifade özgürlüğü deyip saygı duyarlar mı bana?

Sitelerde Paylaş

Ben de kalkıp namaz kılmayın, hacca gitmeyin, abdestin orucun vs nin zararları diye bir broşür dağıtsam Müslümanlar ifade özgürlüğü deyip saygı duyarlar mı bana?

Hiç sanmıyorum , hatta dine hakaretten cezaevine girersin.

Sitelerde Paylaş

Videoyu izledim gerçek islamı savunan adama saygısızlık yapılmış. Adamın bu konu hakkında insanları bilgilendirmesi iyi bir şey. Hatta adama bizim yardım etmemiz gerekli broşür dağıtmada. İnsanlar islamın ne kadar ilkel bir din olduğunu görmeli. Bu tip broşür dağıtan insanların sayısı artmalı. Azda olsa dinden çıkıp ateist olan insan olur.

İŞİD=İslam

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başka isteği yok mu? Çarşaf var ama burka göremedim? Burkasız olmaz haram :lol:, günaha sokmayın bizleri.

Makyaj yapmamalı filan demişte, o türbanlıların suratında on kilo makyajla gezip şeriat istemesi felan ne oluyor? Bunlar caiz midir tekkeli maymunlar? Sizin ben zihniyetinizin içine tükereyim başkada birşey demem. Arap yalakları...

Not: Zamanla bu tür kişilere itibar eden kesimin sayısıda artacaktır Türkiye'de benim kanaatimce, nedeni ise, her fırsatta kafalarına din pompalanan toplumun giderek bu tür kişilere karşı sempati kazanmasıdır, çünkü dine karşı herhangi bir adım yok Türkiye'de. TV'de din, gazetede, radyoda din, sokakta din, siyasette din, her anlamda din. Bu kadar milletin beyni pelte kıvamına gelirse, en sonunda bu kişileri dövmek yerine omuzlarda taşımaya başlayacaklar. :angry:

Sitelerde Paylaş

''Bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir'' hesabı, maddelerden birinde isabetli bir önermede bulunmuşlar;

Başlık parası gerçekten de yanlış ve haksız bir davranıştır. Kadın ticareti gibi birşey.

Damatdan maddi yardım bekleyebilirsin belki ama bunu koşul olarak öne sürersen, bu olayın adı değişir.

Diğer tüm maddeler, eşitliğe, özgürlüklere, adalete ve dolayısıyla insanlığa aykırıdır.

Aklı başında hiçbir insan bu dayatmaları kabul edemez.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Köpeklere düşmanlık neden? Neymiş köpek beslenen eve melek girmezmiş.Bu nasıl bir saçmalık? Biz de zaten çok meraklıydık evimize gelmelerine.Müslüman olsaydım korkardım meleklerden.

Türk İnsanı düşünmeyi bırakalı uzun yıllar olmuş.

Tüm bunlara rağmen çoğu Türk kadını hâlâ ve hâlâ müslüman...Çok yazık...

Sitelerde Paylaş

Ah keşke tüm Türkiye videodaki kızlar gibi olsa...

Orası taksim tabi karşı çıkanlar olacak.Birde bu broşürleri Erzurum'da,Konya'da dağıtsınlar da görelim tepkileri.Aynı tepkiyi bu yobaz şehirlerde verseler canlarını riske atmış olurlar.Kadınsa belki linç edip bırakırlar.Ama erkekse kurtuluşu yok maalesef.

Ama bu düzen bozulacak.Er ya da geç...Yeni nesil okuyup araştırarak islam cehenneminden kurtulacak!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...