Jump to content

Mark Zuckerberg Müslümanlara destek verdi

Recommended Posts

• İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1000 yıl önce yapılmış kiliseyi bana yutturma,uyanık Konyalılar o kiliseyi restore edip turist avlama peşine düşmüşler..Hani paranın rengi olmazdı ya..

O kilise aktif hale geçsin,Türkleri kafalamaya başlasın o zaman görürsün sen neyin ne olduğunu..

Malatya'daki zirve katliamını unutmadık daha..

Ben günümüzden bahsediyorum,ortaçağda hristiyanların ne vahşilikler yaptığını biliyorum,ama uyanıklık yapıp dinlerinde reformlar yapınca müslümanların bir tık önüne geçtiler..

Hristiyanlığı savunacak değilim.

Bütün dinlerin içine tüküreyim.

Avrupa'daki camiler bir ihtiyacı karşılamak için kuruluyor. Oraya yerleşmiş olan Müslümanlar o camileri kullanıyor. Konya'da kiliseyi niçin istiyorsun? Orada öyle bir ihtiyaç mı var? Konya hristiyanlarının çektiği çileleri mi dile getirmeye çalışıyorsun?

Bizim Tayyo Küba'ya cami yapacam diye tutturmuştu. İbadet için değil. Sembolik cami! Belki ilerde lazım olur! Senin ondan ne farkın kaldı şimdi? Sen de saçma bir inat içine girip sembolik kilise istiyorsun. Niye?

Ha, şunu da söyleyim. Insanların dinden çıkmasını desteklerim ama başka dinlere geçmesine, misyoner faaliyetlerine karşıyım. Belli bir yaştan sonra din değiştiren bir insan patalojik bir vakadır. Din değiştiren insan travesti gibidir. Sürekli abartılı ve garip hareketlerle yeni durumunu vurgulamaya çalışır. Ayrıca marjinal, uç davranışlara çok yatkındır. Bir dinin içine doğmuşsun işte. Ya ona inan ya da terk et. Başka bir saçmalığın içine girip onun militanı olmak da neymiş.

Sitelerde Paylaş

Avrupa'daki camiler bir ihtiyacı karşılamak için kuruluyor. Oraya yerleşmiş olan Müslümanlar o camileri kullanıyor. Konya'da kiliseyi niçin istiyorsun? Orada öyle bir ihtiyaç mı var? Konya hristiyanlarının çektiği çileleri mi dile getirmeye çalışıyorsun?

Bizim Tayyo Küba'ya cami yapacam diye tutturmuştu. İbadet için değil. Sembolik cami! Belki ilerde lazım olur! Senin ondan ne farkın kaldı şimdi? Sen de saçma bir inat içine girip sembolik kilise istiyorsun. Niye?

Ha, şunu da söyleyim. Insanların dinden çıkmasını desteklerim ama başka dinlere geçmesine, misyoner faaliyetlerine karşıyım. Belli bir yaştan sonra din değiştiren bir insan patalojik bir vakadır. Din değiştiren insan travesti gibidir. Sürekli abartılı ve garip hareketlerle yeni durumunu vurgulamaya çalışır. Ayrıca marjinal, uç davranışlara çok yatkındır. Bir dinin içine doğmuşsun işte. Ya ona inan ya da terk et. Başka bir saçmalığın içine girip onun militanı olmak da neymiş.

Klasik Robespierre cevabı,şaşırmadım..

Konuyu başka yöne çek,ağına düşür ama yemezler..

Ben müslümanların,hristiyanlardan daha hoşgörüsüz olduğunu anlatmaya çalışıyorum.

Çünkü değişime açık değil.

Misyonerliğe ben de karşıyım,ama kafa keserek değil.

Sitelerde Paylaş

Ne kadar sığ düşünceli birisin sen ya?? Ben yorumumda orada çıkan petrolü allaha gönderiyorlar diye mi yazdım? Kafan kalın mı senin? Yorumumu bir daha oku. Sonuçta Türkiye'de sevinç naraları atılıyorsa batıda ölen halk için evet bu bir "din savaşıdır"! Kaynakları sömürenler ise kalın kafalıları kullananlardır kafan bastı mı şimdi?

Zekanı seveyim senin. Çıkan petrolü Allah'a gönderiyorlar demen mi lazım? Ben soruyorum ona sana, Allah'ın salağı?

Din savaşıdır demiyor musun? Kim din için savaşıyor burada, kim sahalara çıkıp da Allah Allah diyerek din çarpıştırıyor? Kafayı mı yedin sen?

Batıda ölen halk için de din savaşı değildir bu. Teröristler gelip sıradan, masum insanları öldürüyor ve ölenlerin dinle ilgisi olmuyor.

Sen din savaşının ne olduğunu bilmiyorsun, koca koca laflar edip kaynakların bölüşülmesi meselesini dine indirgiyorsun.

Kolay tabii. Ateistiz ya?...

Ayrıca bil ki bırak Türk halkını, Arapları bile sadece din için meydanlara sürüp savaştıramazsın. O işler bitti.

Sitelerde Paylaş

Zekanı seveyim senin. Çıkan petrolü Allah'a gönderiyorlar demen mi lazım? Ben soruyorum ona sana, Allah'ın salağı?

Din savaşıdır demiyor musun? Kim din için savaşıyor burada, kim sahalara çıkıp da Allah Allah diyerek din çarpıştırıyor? Kafayı mı yedin sen?

Batıda ölen halk için de din savaşı değildir bu. Teröristler gelip sıradan, masum insanları öldürüyor ve ölenlerin dinle ilgisi olmuyor.

Sen din savaşının ne olduğunu bilmiyorsun, koca koca laflar edip kaynakların bölüşülmesi meselesini dine indirgiyorsun.

Kolay tabii. Ateistiz ya?...

Ayrıca bil ki bırak Türk halkını, Arapları bile sadece din için meydanlara sürüp savaştıramazsın. O işler bitti.

İlk önce konuşmasını öğren, ağızında iki ton küfürle gelipte bana ne şekilde ateist olacağım mı filan da öğretme. Ateistliği sizin gibi yobaz kafalılardan da öğrenecek değilim. Terörist diyorsunda beyefendi, o örgütlerin içerisine giren kişilerin ne amaçla girdiklerini işin içerisinden çıkartıyorsun yalnız. Ne amaçla katılıyor insanlar bu örgütlerin içerisine? Bana onu açıklar mısın? Hamas, hizbullah, el-kaide vs. bu örgütler ne şekiilde militan topluyor? Şeriat ve cihad uğruna katılmıyor mu insanlar bu örgütlere? Bu konuya bir açıklık getir. Sonra gel buna din savaşı değil de.

İnsanlar inandıkları değerler uğruna bu örgütlere katılıyor mu katılmıyor mu? Ben işin sosyolojik tarafını soruyorum sana, politik tarafını değil. Ama sen ısrarla konun içerisinden kaçmaya kimse din uğruna savaşmaz noktasına çekmeye çalışıyorsun olayı. Ve bakıyorumda müslümanların görüşlerini ateistlerden daha çok samimi buluyorsun ve açıkcası senin samimi bir ateist olduğunada inanmıyorum.

"Allah allah nidaları ile savaşacakmış birde insanlar" şunun uslübuna bak herhalde benim osmanlı filan dediğimi sandı bu. Birde allahın salağı demiş kendin pek akılsın belli oluyor lise talebesi gibi laf çarpmaya çalışmandan, sen ateist olsan ne olur olmasan ne olur, kafan zaten yobaz kalmış...

Seninle ağız dalaşına giriceğimi falan sanıyorsanda yanılıyorsun git kendin gibi iki küfür edip ben her boku biliyorum diyenler ile tartış, saygısız şey...

Sitelerde Paylaş

İlk önce konuşmasını öğren, ağızında iki ton küfürle gelipte bana ne şekilde ateist olacağım mı filan da öğretme. Ateistliği sizin gibi yobaz kafalılardan da öğrenecek değilim. Terörist diyorsunda beyefendi, o örgütlerin içerisine giren kişilerin ne amaçla girdiklerini işin içerisinden çıkartıyorsun yalnız. Ne amaçla katılıyor insanlar bu örgütlerin içerisine? Bana onu açıklar mısın? Hamas, hizbullah, el-kaide vs. bu örgütler ne şekiilde militan topluyor? Şeriat ve cihad uğruna katılmıyor mu insanlar bu örgütlere? Bu konuya bir açıklık getir. Sonra gel buna din savaşı değil de.

İnsanlar inandıkları değerler uğruna bu örgütlere katılıyor mu katılmıyor mu? Ben işin sosyolojik tarafını soruyorum sana, politik tarafını değil. Ama sen ısrarla konun içerisinden kaçmaya kimse din uğruna savaşmaz noktasına çekmeye çalışıyorsun olayı. Ve bakıyorumda müslümanların görüşlerini ateistlerden daha çok samimi buluyorsun ve açıkcası senin samimi bir ateist olduğunada inanmıyorum.

"Allah allah nidaları ile savaşacakmış birde insanlar" şunun uslübuna bak herhalde benim osmanlı filan dediğimi sandı bu. Birde allahın salağı demiş kendin pek akılsın belli oluyor lise talebesi gibi laf çarpmaya çalışmandan, sen ateist olsan ne olur olmasan ne olur, kafan zaten yobaz kalmış...

Seninle ağız dalaşına giriceğimi falan sanıyorsanda yanılıyorsun git kendin gibi iki küfür edip ben her boku biliyorum diyenler ile tartış, saygısız şey...

Sana nerede küfür ettim acaba, göstersene? İkide bir kalın kafalı demiş ve "din savaşları bunlaaar" diye devam etmişsin, ben de sana Allah'ın salağı demişim.

Öylesin de.

Din savaşı filan yok, önce bunu bi anla. IŞİD'e katılanların bir kısmı gerçekten din için, bir kısmı da akıl sağlığı bozuk olduğu için gidiyor. Bu adamlar din yaymıyor zira öldürdükleri de Müslüman. Neden peki? Madem bana işin sosyolojik tarafını soruyorsun, dünyada artık din savaşı diye bir şey olmadığını-olmayacağını zaten bilmen lazım. Bilmiyorsun çünkü kafan çalışmıyor. Bak IŞİD'den vb örgütlerden kaçan Müslümanlar nerelere gidiyor? Hani din? Din artık, Müslüman ülkelerde bile insanlar için yeter dinamik değil. IŞİD'çi gençlerin çoğu da kafalarındaki sapık fantezileri gerçekleştirmek için gidip katılıyor ve bazıları bir süre sonra geri kaçıyor. Bunlar sorunlu gençler ve çoğu da şiddet eğilimli zaten. Bilgisayar oyunu sanıyorlar olayı, anladın? Sana şimdi uzun uzun onların analizini yapamam.

Ah evet, ben ateist değil, gizli bir Müslüman hatta terörist destekçisiyim.

Buraya gizliden İslam pompalamak ve Müslüman aklamak için geldim.

Çok zeki olduğun için de sana yakalandım işte... Tüh!

tarihinde Türk Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Siyah Lotus,

ilk mesajına çok sert girip de kalın kafalı falan deyince muadiliyle yanıt vereyim dedim, salak filan yazdım.

Şimdi yöneticilere raporlayıp o sözcüğü silin desem geri kalan yazışmalar havada kalır, bir şeye yaramaz. Düzenleyebilmem de imkansız.

Üzgünüm, seni incitmek de istemem rahatsız etmek de.

İçim rahat etmedi özür dilemeden. Ben hiç alınmam, umursamam da ama sen alınmış ve rahatsız olmuşsun.

Görüşürüz...

Sitelerde Paylaş

Klasik Robespierre cevabı,şaşırmadım..

Konuyu başka yöne çek,ağına düşür ama yemezler..

Ben müslümanların,hristiyanlardan daha hoşgörüsüz olduğunu anlatmaya çalışıyorum.

Çünkü değişime açık değil.

Misyonerliğe ben de karşıyım,ama kafa keserek değil.

Peki sen bu mesajında benim kafa kesmekten yana olduğumu ima etmiş olmadın mı? İnceden. Böyle çaktırmadan lafı koydun değil mi? Aklın sıra Zirve katliamının suçunu cumhuriyetçilerin üstüne atıyorsun.

O cinayeti sizin oğlanlar istedi aslanım. Bizim üstümüze atmak için işlediler hem de. Yıllarca o cinayetleri, Hrant Dink cinayetini bize kitlemek için dünya kadar eylem yaptınız, kitap yazdınız, televizyonlarda coştukça coştunuz. Ne oldu şimdi? Hesap döndü. Cinayetin gerçek faili olan cia ajanı fetöcüler sobelendi. Bakıyorum tıss. Nerde lan o Hrantın dostları falan? Ne oldu? Hani amacınız cinayetin arkasındaki güçleri ortaya çıkarmaktı. E, çıktı ortaya işte. Yok ama sizin muradınız o değildi, değil mi tırıvırı kardeş?

Tuzağa düşmeyecekmiş. Tuzak sizsiniz aslanım. Hem de BOBİ tuzağı!

Sitelerde Paylaş

Peki sen bu mesajında benim kafa kesmekten yana olduğumu ima etmiş olmadın mı? İnceden. Böyle çaktırmadan lafı koydun değil mi? Aklın sıra Zirve katliamının suçunu cumhuriyetçilerin üstüne atıyorsun.

O cinayeti sizin oğlanlar istedi aslanım. Bizim üstümüze atmak için işlediler hem de. Yıllarca o cinayetleri, Hrant Dink cinayetini bize kitlemek için dünya kadar eylem yaptınız, kitap yazdınız, televizyonlarda coştukça coştunuz. Ne oldu şimdi? Hesap döndü. Cinayetin gerçek faili olan cia ajanı fetöcüler sobelendi. Bakıyorum tıss. Nerde lan o Hrantın dostları falan? Ne oldu? Hani amacınız cinayetin arkasındaki güçleri ortaya çıkarmaktı. E, çıktı ortaya işte. Yok ama sizin muradınız o değildi, değil mi tırıvırı kardeş?

Tuzağa düşmeyecekmiş. Tuzak sizsiniz aslanım. Hem de BOBİ tuzağı!

Ait olduğunuz familya her suçu işlemeye müsait,

Muhtemelen siz de bu işlerin içindesiniz..

Din,Allah elinizden giderse ne yaparsınız be?

Sizin için kim şehit olur?

Irkçılık,faşizmin diğer ayakları din ve katliamdır,birisi olmazsa masa devrilir..

Muhammed'de büyük bir devrimciydi değil mi!Onun yolundan yürüyün..o da böyle ele geçirdi herşeyi..

Sizi gidi sizi..

Sitelerde Paylaş

Tamam işte, alnımda ne olduğum yazmıyorsa -ki ideal olan zaten bu- neden terörist muamelesi göreyim, neden dışlanıp aşağılanayım? Türk olduğum ve Türkiye'de ezici çoğunluk Müslüman diye mi? Şimdi Tayyip IŞİD'le vb işbirliği halinde ve ülkenin adı teröriste çıktı diye suçlusu neden ben olayım, ceremesini neden ben çekeyim? Bütün Türk halkı terörist olmuyor ki.

Geçtiğimiz aylarda Amerika'da ateist bir manyak, biri tıp okuyan üç tane Pakistan'lı öğrenciyi öldürdü. Yani bu iş Müslüman olan kimseyi, almasınlar diyerek çözülecek iş değil. Evet, şüphe duymaları ve sıkı aramaları normal ve gerekli de ama iş o kadarla kalmıyor.

Öte yandan Robespierre'nin vurguladığı gibi M. Zuckerberg biraz esnaflık da yapıyor, Müslüman kullanıcıları düşünerek şirin görünmeye çalışıyor. Amacı ne olursa olsun söylediği şeyler iyi.

Bu dramda CHP'li Deniz Baykal'ın rolü büyüktür,ülkeyi siyasal islamcıların eline teslim etmişti.

Yasaklı adamı başımıza padişah yaptı.

Sonuçlarını görüyoruz.

O padişahta ülkeyi işidci yaptı işte..

Ahlak timsali CHP' li Baykal en son sekreterini pandiklerken görüntülenmişti..çok ta ülkeye hizmet yapıyordu,hizmet yarıda kaldı anam,babam..

Alnımda bişey yazmıyor,ama Avrupa bizi kabul etmiyor ühü ühü..

Daha çok ağlarız..

Sitelerde Paylaş

Bu dramda CHP'li Deniz Baykal'ın rolü büyüktür,ülkeyi siyasal islamcıların eline teslim etmişti.

Yasaklı adamı başımıza padişah yaptı.

Sonuçlarını görüyoruz.

O padişahta ülkeyi işidci yaptı işte..

Ahlak timsali CHP' li Baykal en son sekreterini pandiklerken görüntülenmişti..çok ta ülkeye hizmet yapıyordu,hizmet yarıda kaldı anam,babam..

Alnımda bişey yazmıyor,ama Avrupa bizi kabul etmiyor ühü ühü..

Daha çok ağlarız..

Tremor ya, beni görünce aklında direkt altı ok beliriyor ve o okları bana batırmak istiyor gibisin. Ne diyeyim bilemedim.

Ne CHP nefretiymiş bu... Padişah ve sarayının soytarıları dururken CHP'yle uğraşma Tremor'cum. Ciddiyim. Akılıcı değil.

Sitelerde Paylaş

Tremor ya, beni görünce aklında direkt altı ok beliriyor ve o okları bana batırmak istiyor gibisin. Ne diyeyim bilemedim.

Ne CHP nefretiymiş bu... Padişah ve sarayının soytarıları dururken CHP'yle uğraşma Tremor'cum. Ciddiyim. Akılıcı değil.

Senle işim yok Türk ateist,duygusal hareket ettiğin için muhtemelen bir kadınsın,seni anlayabiliyorum.

Padişah ve soytarılarının canı cehenneme,onlar ciddiye alınmayacak tipler..

Bizim sorunumuz kendi içimizdeki aşağılık,kör,duygusal,saf insanlar..

Adam,padişah yaratıyor,en has adamı(savcı sayan) AKP'ye geçip hergün CHP'ye saydırıyor..

İşid'de Deniz Baykal'ın emeği çoktur.

O savunduğunuz CHP de hala yüzlerce Deniz Baykal ve savcı sayan var,buna eminim.

Yarın bunlar başka bir teyyip yaratacak..

Safını iyi belirle Türk ateist,duygusal davranma,AKP'lilerden bir farkımız olsun.

Bu pisliklerin yüzüne acımadan tokatı vurmak lazım..

Bizim ideallerimiz daha büyük.

Sitelerde Paylaş

Senle işim yok Türk ateist,duygusal hareket ettiğin için muhtemelen bir kadınsın,seni anlayabiliyorum.

Padişah ve soytarılarının canı cehenneme,onlar ciddiye alınmayacak tipler..

Bizim sorunumuz kendi içimizdeki aşağılık,kör,duygusal,saf insanlar..

Adam,padişah yaratıyor,en has adamı(savcı sayan) AKP'ye geçip hergün CHP'ye saydırıyor..

İşid'de Deniz Baykal'ın emeği çoktur.

O savunduğunuz CHP de hala yüzlerce Deniz Baykal ve savcı sayan var,buna eminim.

Yarın bunlar başka bir teyyip yaratacak..

Safını iyi belirle Türk ateist,duygusal davranma,AKP'lilerden bir farkımız olsun.

Bu pisliklerin yüzüne acımadan tokatı vurmak lazım..

Bizim ideallerimiz daha büyük.

Bense senin beni görür görmez duygusal tepki gösterdiğini düşünüyordum. Beni görünce CHP nefretin tetikleniyor ve saydırıyorsun. :) Manyağın birine CHP'yi savunmak için girmiştim ve yazmıştım ya, aklında CHP temsilcisi gibi kalıverdim. Valla...

Peki nerede yer alalım diyosun? Ben sağa oy vermem. Kürtçüye hiç vermem, Perinçek'e zinhar vermem.

CHP mükemmel filan değil ama benim gayet de oy verip destekleyebileceğim bir parti şu anda. Baykal ve benzerleri partiyi domine etmiyor farkındaysan.

Seneler evvel yaptığı şeyin-şeylerin bedelini ödüyor olmamız başka, CHP başka.

Neyse işte... Senin önerin ne, nerede toplansak iyi olur, söyle bana.

Edit: Başlık konusuyla ilgisi olmayan ileti için özür dilerim ancak Tremor'u yanıtlamadan da duramadım. Başlık sahibi arkadaş bu iletileri sildirebilir, hatta belki sildirmelidir.

tarihinde Türk Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bense senin beni görür görmez duygusal tepki gösterdiğini düşünüyordum. Beni görünce CHP nefretin tetikleniyor ve saydırıyorsun. :) Manyağın birine CHP'yi savunmak için girmiştim ve yazmıştım ya, aklında CHP temsilcisi gibi kalıverdim. Valla...

Peki nerede yer alalım diyosun? Ben sağa oy vermem. Kürtçüye hiç vermem, Perinçek'e zinhar vermem.

CHP mükemmel filan değil ama benim gayet de oy verip destekleyebileceğim bir parti şu anda. Baykal ve benzerleri partiyi domine etmiyor farkındaysan.

Seneler evvel yaptığı şeyin-şeylerin bedelini ödüyor olmamız başka, CHP başka.

Neyse işte... Senin önerin ne, nerede toplansak iyi olur, söyle bana.

Edit: Başlık konusuyla ilgisi olmayan ileti için özür dilerim ancak Tremor'u yanıtlamadan da duramadım. Başlık sahibi arkadaş bu iletileri sildirebilir, hatta belki sildirmelidir.

Bu ülkede bizim için bir alternatif yok,bilimsel düşünen,insan haklarına saygılı,adaleti en yüce makam olarak gören insan sayısı çok az..

İnsan hakkı derken gerici,yobazları insandan saymıyorum,merak etme..

Bu ülkenin en ünlü üniversitelerinde bile faşizm ve dalkavukluk hakim..

Ben okudum oradan biliyorum.

Ümitsiz vakayız..

Yabancıların bizi istememesi nihai sonuç,çünkü biz daha fazla olamıyoruz.

Yanlızlığımızda boğulucaz Türk ateist, şanssız bir nesiliz..

Belki bir kaç yüz yıl sonra bir güç olup bir yerde toplanabiliriz..

tarihinde Tremor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çok umutsuz ve karamsarsın. Seçimlerden sonra ben de öyle oldum ama geçti. Çok umutlu ve lay lay lom da değilim, gerçekçi olmaya çalışıyorum.

Ümitsiz vaka değiliz Tremor. Dağınığız sadece. Öyle veya böyle demeyip bir çatı altında, asgari müşterekte bir araya gelebilmeyi başaramıyoruz.

Sana bakarsak her şeyden elimizi eteğimizi çekip birkaç yüz yıl sonrasını bekleyeceğiz. Ben beklerim, sorun yok ama beklemek de sıkıcı.

Dahil olmak ve değiştirmeye çalışmaktan başka seçenek yok. Başaramayabiliriz. Bu da gayet mümkün ama oturup beklemekten daha iyi.

Sitelerde Paylaş

Konuyu şu şekilde tanımlarsak daha iyi anlaşılır; ''Müslümanlara yapılabilecek ayrımcılıklara karşı güvence verdi''

Bu bence, IŞİD ve Fransa'daki saldırılardan dolayı oluşan önyargıya karşı, biraz da ABD başkan adayının sözlerine tepki olarak yapılmış bir açıklama..

"Her müslümanın potansiyel terorist gibi gösterilmesine karşı olduğunu" belirtmek istemiş olabilir.

tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu ülkede bizim için bir alternatif yok,bilimsel düşünen,insan haklarına saygılı,adaleti en yüce makam olarak gören insan sayısı çok az..

İnsan hakkı derken gerici,yobazları insandan saymıyorum,merak etme..

Bu ülkenin en ünlü üniversitelerinde bile faşizm ve dalkavukluk hakim..

Ben okudum oradan biliyorum.

Ümitsiz vakayız..

Yabancıların bizi istememesi nihai sonuç,çünkü biz daha fazla olamıyoruz.

Yanlızlığımızda boğulucaz Türk ateist, şanssız bir nesiliz..

Belki bir kaç yüz yıl sonra bir güç olup bir yerde toplanabiliriz..

Şanssız bir nesiliz ama her şey zamanla.

Yalnızlığı körünleyen sandığın gibi insan hakları vs değil. Yüzyıllardır(Osmanlı'ya karşı da yapılan) üzerimizde oynanan bir oyun. Alternatif bir sistem olarak tanımlayıp dışlamak. Sömürücülüğü halk nezdinde haklı göstermek. Amerikalıların kızılderililere yaptığı gibi. Onlar vahşi, barbar demek.

Avrupa'da bu eğilim küçük yaştan beri desteklenmekte. Herhangi bir Avrupalı ile konuş. Ben elden geldiğince konuşuyorum. Şaşıracağına eminim. Çünkü dışlama ve birlik olma duygusu insanın huyunda vardır. Önemli olan nereye yönlendiğidir. İşte odaklar da bu duyguyu medyayla, konuşmalarla, algı oyunlarıyla bir oraya bir buraya yönlendiriyorlar. Çatışma/zafer hep bu oyunların üzerinden kuruluyor.

Bizim insanlarımız ölünce yüzlerce site Türk bayrağını kullandı mı? Kullanmadı. Niye Fransa bayrağını kullandı? Başta bu Zuckerberg, Reddit, Youtube, Google... Bütün bilindik sitelerin görselleri Fransa bayrağına döndü. Bu bir taraf idi. Ve kendilerini taraf yaptılar. O birlik duygusunu insanlar iliklerine kadar hissetti. Bende de tam tersi duygular uyandı.

Bu dünyada savaş olmasa,hastalık olmasa ne kadar büyük bir kriz olur? Her düzen kendi karşıtını yaratmak zorunda. Her insanın aklına girilmek zorunda.

Siz de kendi düzeninizi, tarafınızdaki insanları dışlayıp yalnızlaşıyoruz demeyin. Cepheyi siz kurmuyorsunuz, cephe zaten yüzyıllardır kurulu. 2. Viyana'ya kadar gider bu. Karşı cepheye geçmek mümkün değil. Bu yaptığınız sırf kendinize zarardır.

Sitelerde Paylaş

Ait olduğunuz familya her suçu işlemeye müsait,

Muhtemelen siz de bu işlerin içindesiniz..

Din,Allah elinizden giderse ne yaparsınız be?

Sizin için kim şehit olur?

Irkçılık,faşizmin diğer ayakları din ve katliamdır,birisi olmazsa masa devrilir..

Muhammed'de büyük bir devrimciydi değil mi!Onun yolundan yürüyün..o da böyle ele geçirdi herşeyi..

Sizi gidi sizi..

Muhtemelen...

Bir de bilimsel düşünceden yanayım diye hava basıyorsun. Muhtemelen bu işlerin içindesiniz diyorsun. Niye bunu söylüyorsun? Çünkü ortada hiçbir mantıklı sebep, somut bir delil olmadığı halde bir suçu üstümüze atmak istiyorsun. Çünkü vatanseverlere olan nefretin içine sığmıyor. Illa bunu kusmak istiyorsun.

Bak birader, biz Ittihad Terakkiyiz! Vatan ve hürriyet için gerekirse vuruşuruz, adam da vururuz ama vurduğumuz adamın üzerine imzamızı atarız. Biz adam vurduğumuzda, bu eylemi delillendirmek için savcı ayarlamanıza gerek olmaz. Bunu herkesin göreceği şekilde, alenen yaparız.

Sitelerde Paylaş

Muhtemelen...

Bir de bilimsel düşünceden yanayım diye hava basıyorsun. Muhtemelen bu işlerin içindesiniz diyorsun. Niye bunu söylüyorsun? Çünkü ortada hiçbir mantıklı sebep, somut bir delil olmadığı halde bir suçu üstümüze atmak istiyorsun. Çünkü vatanseverlere olan nefretin içine sığmıyor. Illa bunu kusmak istiyorsun.

Bak birader, biz Ittihad Terakkiyiz! Vatan ve hürriyet için gerekirse vuruşuruz, adam da vururuz ama vurduğumuz adamın üzerine imzamızı atarız. Biz adam vurduğumuzda, bu eylemi delillendirmek için savcı ayarlamanıza gerek olmaz. Bunu herkesin göreceği şekilde, alenen yaparız.

Irkçılığa bulaşıp suç işlemeyen varmıdır?

İttihad ve terakkiy'miş..

90000 askerimizi yok ettiniz..

Ermenileri,Kürtlerle beraber yok ettiniz..

Alman hayranı oldunuz..

İngilizlerden medet umdunuz..

Sonra Rus'lardan

Hatta Çinlilerden ..

Siz çünkü siz değilsiniz.

Atatürk sizin yüzünüze tükürürdü.

Eserinizle övünün..

Sitelerde Paylaş

Irkçılığa bulaşıp suç işlemeyen varmıdır?

İttihad ve terakkiy'miş..

90000 askerimizi yok ettiniz..

Ermenileri,Kürtlerle beraber yok ettiniz..

Alman hayranı oldunuz..

İngilizlerden medet umdunuz..

Sonra Rus'lardan

Hatta Çinlilerden ..

Siz çünkü siz değilsiniz.

Atatürk sizin yüzünüze tükürürdü.

Eserinizle övünün..

Hadi lan ordan! Biz vatan fedaileriyiz! Jöntürkleriz!

Alman hayranı da olmadık, katliam da yapmadık. Biz bir hayasız akın karşısında bedenimizle set olduk. İttihadçiler vatan nöbetinde ölür.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...