Jump to content

Ateistim ama kafamdaki sorulara da cevap arıyorum! Gelin !

Recommended Posts

Ne olursan ol yine gel. Yanlış! Bu sözü yalancı peygamber mevlana söylemiştir! O ilim, ilim degil! O alimlerde alim değil. Ben sadece gerçek olduğunu fark edersem savunurum bir gorusu..

Yalancı olmayan peygamber mi var? Peygamber demek yalancı, sahtekar ve dolandırıcı demek zaten

Sitelerde Paylaş
  • İleti 305
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hayır Allah Medinelilere kölelerinizi fuhuş yapmaya zorlamayın der. Bakın diyorum ki, ben Müslüman değilim ve benim gibi olanlar da var. Bize tekfirci diyenler oldu, kimliksiz diyenler oldu, biz ise kendimize teslimler diyoruz. Bu ismin anlamı da Rabbe teslimiyet tir. Ve bizde kadını asagılamak gibi bir olay hiç yaşanmamıştır! Hatta şöyle diyoruz, kimse ustun değildir, her insan eşsizdir! Kadın olsun, erkek olsun: her birey değerlidir!

Müslüman değilmişsiniz... Bu başlık da dahil olmak üzere birkaç yerde İslam savunduğunuzu gördüm ve Müslüman olduğunuzu düşündüm. Nickinize rağmen İslam savunmanız tuhaf gelmişti zaten.

Neyse, sizinki daha güzel bir din filan değil ama ilgi alanıma girmediği gibi hakkında ayrıntılı tartışacak kadar bilgim de yok.

Size hayırlı teslimiyetler...

Sitelerde Paylaş

Müslüman değilmişsiniz... Bu başlık da dahil olmak üzere birkaç yerde İslam savunduğunuzu gördüm ve Müslüman olduğunuzu düşündüm. Nickinize rağmen İslam savunmanız tuhaf gelmişti zaten.

Neyse, sizinki daha güzel bir din filan değil ama ilgi alanıma girmediği gibi hakkında ayrıntılı tartışacak kadar bilgim de yok.

Size hayırlı teslimiyetler...

Bu hanifler olarak kendini tanıtan grup oluyor büyük ihtimalle ki onunda dayanağı kurandaki bilgilerdir. Hani muhammed'den önceki sözde peygamberlerin mensup olduğu din.

Sitelerde Paylaş

Bu müslümlerin bu ezik halleri cidden çok eğlenceli... Bu kadar mı eziksiniz... Müslüm değilim diyecek kadar ha! Acınacak haldesiniz ama size acımıyorum. İşlediğiniz tüm cinayetlerin, hırsızlıkların bedelini ödemek için bu ezikliğiniz çok çok az. Umarım her gün beter olursunuz. Dünyanın en rezil toplumu olur, sürüm sürüm sürünürsünüz umarım. Gerçi zaten öylesiniz ama beterin beterine uğrayın!

Şimdi bu kendisine yeremya diyen şahıs, yok allah müslümlere cariyelerinizi fuhuşa zorlamayın diyor filan diyerek hem müslümlerin tanrısının adı ile konuşuyor, hem kuran'da bu allah bir bota yarar iyi bir halt söylemiş demeye getiriyor ve böylece müslümlerin kitabını da savunuyor, fakat "ben müslüman değilim" diyor!

Ezim ezim ezilin sahtekar yalancılar, beter olun! Hayır bu kadar yalancılığa, bu kadar sahtekarlığa ne gerek var! Burda kimi müslüm diye kesip yemişiz yahu! Bir de bu müslüm tayfası türedi! Ne o, müslüm değilmiş! Sahtekarlık yalancılık kanlarına, genlerine işlemiş bu takiyyeci dolandırıcıların.

Ülen biz keriz miyiz! Sahtekar yalancı açıkça kuran'da şahane şeyler yazıyor, ama müslümleri kekleyen şeyhler kuran'ı yanlış aktarıyorlar, kuran şahane ama şeyhler bozuk demeye çalışıyor. Aklı sıra bu şekilde müslümleri suçlayıp kuran'ı allahı aklayacak!

Ben böylelerini çok gördüm, ben de müslüman değilim, kimse müslüman değil, dünyada tek bir müslüman bile yok, gerçek islam gökte allahın katında sadece diye islamı savunmaya çalışanları o kadar çok görüyorum ki, bu tipler artık sıradan hale geldi, elini değil neyini sallasan bunlardan birine çarpıyor!

Beter olun sahtekarlar sizi... Gün gelsin bir tekiniz insan içine çıkamayın müslümüz diye... Sizin layığınız bu. İslamı savunabileceğiniz başka bir argüman da yok zaten. Kala kala bu kadar salakça bir argümana kaldıysanız sizin sonunuz zaten yaklaşmış. Beter olun...Beterin beteri olun.

Ülen salak geri zekalılar, allahınız cariyeleri fuhuşa zorlamayın diyorsa, demek zavallı cariye hürriyetini ödemek için mükatebe parası biriktirmek amacıyla fuhuş yapmak zorunda olduğunu düşünürse cariyeye fuhuş yaptırmak serbest, bunu da mı düşünecek aklınız yok mercimek beyinli embesiller!

Üstüne üstlük o dediğiniz kuran denen cahil çöl yağmacılarının el kitabında zorlamayın dedikten sonra allahın affedici olduğu yazıyor! Zorla fuhuş yaptırılan cariye suçlu değil ki affedilsin, zorlanıyor. Bu durumda bu affedilen kim geri zekalı beyinsizler! Bunu da mı düşünemiyorsunuz!

Sitelerde Paylaş

Ne o, korktunuz mu? Verebileceğiniz cevaplar Müslümanlara göreydi değil mi? Bunun pratiğini yapmıştınız ahaha. xD Aylar önce imansız diye radikal Müslümanların forumundan kovuldum desem. Ayrıca Müslümanlar bizi Hz Muhammed e şikayet edeceklerini söylüyorlar. Daha geçen gün Müslüman bir bayanla ateşte yanıp yanıp çıkma meselesini tartıştık. Hanımefendi Kuranda

Dediler ki: "Sayılı günlerin dışında, ateş asla bize değmeyecektir." De ki: "Allah katından bir ahid mi aldınız? -ki Allah asla ahdinden dönmez- Yoksa Allah'a karşı bilmediğiniz bir şeyi mi söylüyorsunuz?"

yazmasına rağmen yanıp yanıp çıkacağız diye tutturmuştu da. Görüyor musunuz onlarla görüşlerimizin ne kadar farklı olduğunu?

Sitelerde Paylaş

Bu müslümlerin bu ezik halleri cidden çok eğlenceli... Bu kadar mı eziksiniz... Müslüm değilim diyecek kadar ha! Acınacak haldesiniz ama size acımıyorum. İşlediğiniz tüm cinayetlerin, hırsızlıkların bedelini ödemek için bu ezikliğiniz çok çok az. Umarım her gün beter olursunuz. Dünyanın en rezil toplumu olur, sürüm sürüm sürünürsünüz umarım. Gerçi zaten öylesiniz ama beterin beterine uğrayın!

Şimdi bu kendisine yeremya diyen şahıs, yok allah müslümlere cariyelerinizi fuhuşa zorlamayın diyor filan diyerek hem müslümlerin tanrısının adı ile konuşuyor, hem kuran'da bu allah bir bota yarar iyi bir halt söylemiş demeye getiriyor ve böylece müslümlerin kitabını da savunuyor, fakat "ben müslüman değilim" diyor!

Ezim ezim ezilin sahtekar yalancılar, beter olun! Hayır bu kadar yalancılığa, bu kadar sahtekarlığa ne gerek var! Burda kimi müslüm diye kesip yemişiz yahu! Bir de bu müslüm tayfası türedi! Ne o, müslüm değilmiş! Sahtekarlık yalancılık kanlarına, genlerine işlemiş bu takiyyeci dolandırıcıların.

Ülen biz keriz miyiz! Sahtekar yalancı açıkça kuran'da şahane şeyler yazıyor, ama müslümleri kekleyen şeyhler kuran'ı yanlış aktarıyorlar, kuran şahane ama şeyhler bozuk demeye çalışıyor. Aklı sıra bu şekilde müslümleri suçlayıp kuran'ı allahı aklayacak!

Ben böylelerini çok gördüm, ben de müslüman değilim, kimse müslüman değil, dünyada tek bir müslüman bile yok, gerçek islam gökte allahın katında sadece diye islamı savunmaya çalışanları o kadar çok görüyorum ki, bu tipler artık sıradan hale geldi, elini değil neyini sallasan bunlardan birine çarpıyor!

Beter olun sahtekarlar sizi... Gün gelsin bir tekiniz insan içine çıkamayın müslümüz diye... Sizin layığınız bu. İslamı savunabileceğiniz başka bir argüman da yok zaten. Kala kala bu kadar salakça bir argümana kaldıysanız sizin sonunuz zaten yaklaşmış. Beter olun...Beterin beteri olun.

Ülen salak geri zekalılar, allahınız cariyeleri fuhuşa zorlamayın diyorsa, demek zavallı cariye hürriyetini ödemek için mükatebe parası biriktirmek amacıyla fuhuş yapmak zorunda olduğunu düşünürse cariyeye fuhuş yaptırmak serbest, bunu da mı düşünecek aklınız yok mercimek beyinli embesiller!

Üstüne üstlük o dediğiniz kuran denen cahil çöl yağmacılarının el kitabında zorlamayın dedikten sonra allahın affedici olduğu yazıyor! Zorla fuhuş yaptırılan cariye suçlu değil ki affedilsin, zorlanıyor. Bu durumda bu affedilen kim geri zekalı beyinsizler! Bunu da mı düşünemiyorsunuz!

Üslubunuz yine evlere șenlik, ancak dindarlardaki bu gelișmeleri olumlu görüyorum.

Önümüzdeki yıllarda bu sadece kitap diyenlerin sayısının artacağına hiç șüphem yok.

Bunları İslamdaki değișimin öncüleri olarak görmek mümkün.

Baksanıza sadece son elli senede nasıl oldu da, 1000 seneden eski hadisleri bu kadar çabuk inkar eder hale geldiler ?

Dünyadaki ve bilimdeki gelișimler onları bunu yapmaya adeta zorlamaktadır.

Şu sıralar insan ürünü olan kitaplarını kurtarma derdindeler.

Bu yüzden onlara kızmak yersiz bence.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne o, korktunuz mu? Verebileceğiniz cevaplar Müslümanlara göreydi değil mi? Bunun pratiğini yapmıştınız ahaha. xD Aylar önce imansız diye radikal Müslümanların forumundan kovuldum desem. Ayrıca Müslümanlar bizi Hz Muhammed e şikayet edeceklerini söylüyorlar. Daha geçen gün Müslüman bir bayanla ateşte yanıp yanıp çıkma meselesini tartıştık. Hanımefendi Kuranda

Dediler ki: "Sayılı günlerin dışında, ateş asla bize değmeyecektir." De ki: "Allah katından bir ahid mi aldınız? -ki Allah asla ahdinden dönmez- Yoksa Allah'a karşı bilmediğiniz bir şeyi mi söylüyorsunuz?"

yazmasına rağmen yanıp yanıp çıkacağız diye tutturmuştu da. Görüyor musunuz onlarla görüşlerimizin ne kadar farklı olduğunu?

Ne diyo bu?

Sitelerde Paylaş

Kültürel evrim sen nelere kadirsin orman perilerinden çok Tanrılara ordan Zerdüştlüğe Zoroastronizme Yahudiliğe Hristiyanlığa Kabe Tanrısına ordan Bahailere ordan mezheplere katolik şiilik falan her neyse , mecusilere bilmem nelere bilmem nelere.Hindulara ,budistlere,taoistlere,tasavvufa ordan laik Müslümanlara ordan 19cu zırvalara ordan da Force Awakensın dinine. Daha neler görücez?

tarihinde aykırıteolog tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sayın Arkadaşım Tanrının olmaması mümkündür bir balık milyonlarca yumurta üretip bunlardan sadece 1 veya 2 tanesi hayatta kalabiliyorsa bu tesadüftür eğerki Bir Yaratcısı varsa Milyonlarca galaksiyi neden yarattı ? İnsan Evladı Güzel değildir bir varlık olarak hayal edip insanlara baktığımda insanlar tuhaf gelebilir çünkü zaten Eğerki tanrı varsa hayatta hiç bir düzen yoktur Eğerki Düzen varsa Biri bana açıklasın ? Ellerimiz Neden kırık şekilde ? Çünkü Evrimleştik be arkadaşım elinize bakın parmaklar kırık şekilde maymunlara benzer ve eller hiç bir zaman dümdüz gezenide görmedim tabikide beni anladıysanız Teşekkür ederim şimdiden.

Sitelerde Paylaş

Üslubunuz yine evlere șenlik,

Eleştiri mi bu? :)

Bu müslümlerin yaptıklarına göre üslubum aslında çok yumuşak. Bunların yapmadığı bir kötülük kaldı mı, bana söyleyebilir misin! Cinayet var, hırsızlık var, dolandırıcılık var, sahtekarlık var, katliam var, terör destekçiliği var... Bunlar daha millete herkes karısı kızı neyi var neyi yoksa versin bize mi desinler, bunu mu bekliyorsunuz?

Bazıları diyor ki şimdi her müslümanım diyen bunları mı yapıyor! Bunun açıklamasını defalarca yaptım. Arapçada bile "el hükmü lil ekser" diye bir deyiş vardır ki, bu kural olarak kabul edilmiştir. Bunun anlamı hüküm çoğunluğa göre verilir demektir.

Bu yüzde doksandokuzunun müslüman olduğu iddia edilen toplum, tüm bu cinayetleri, hırsızlıkları, terör destekçiliğini, emperyalistlerle işbirliğini defalarca onayladı mı kardeşim! Onayladı. Bu onayı da niye verdi, bunlar müslüman, ağızları dualı godları aptesli diye değil mi. Başka ağzı besmelesiz, godu aptessiz, ramazanda su içen, cumaya gitmeyen biri bunların yaptıkları hırsızlıkların, cinayetlerin yüzde birini yapsa çoktan alaşağı edilirdi değil mi. Öyle...

Bu müslümlerin bu cahilliklerinden, bu yobazlıklarından, bu aptallıklarından daha başımıza ne gelsin istiyorsunuz? Suriye mi olalım, İran mı olalım, Irak mı olalım, Libya mı olalım! O zaman mı kafamıza dank etsin bu müslümlerin ne kadar cahil ve yobaz oldukları?

Madımak'ta insanları yaktılar, bu cani katillerin avukatlarının hepsi seçildi. Daha çıkıp tepenize mi sıçrasın bu müslümler, daha neyin üslubu yahu! "Asıl o Aziz Nesin köpeği geberecekti orda, o nasıl kurtuldu" diyen kaç tane müslüm gördüm ben bilşyor musun! Sen şimdi bunları insandan mı sayıyorsun! Bu on kişinin görüşü değil, yüz kişinin değil, bin kişinin değil. Müslümlerin büyük çoğunluğu böyle düşünür, yoksa bilmiyor musun! Sen bu müslümleri hiç tanımıyorsun. Ben bunların ciğerini bilirim ve beş para da etmez. Bunlara allah de, donlarını çıkar götür. Seslenmezler. Ramazanda bir bardak su içtiğini görsünler, sen insanların en kötüsüsün. Bunlarda beyin denen bir şey bulunmaz.

Bir insanın bizzat katil, hırsız, katliamcı, terörist olması gerekmez. Bu suçlara destek vermek, bu suçları övmek, bu suçları onaylamak da bu suçları işlemekle aynıdır.

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

....

Çok karamsarsınız yahu, ruhum sıkıldı resmen ! :D

Ben yine de umutluyum, çünkü hadisleri boșuna reddetmiyorlar.

Bu iyi bir gelișme, biliyorum yetersiz. Kitaplarını eleștirmeye cesaretleri yok, ama ona da sıra gelecek.

Bir değișim sözkonusu. Şimdilik küçük bir kıvılcım, ama bu ilerde bir yangına dönüșecek.

Biz belki o günleri görmeyecegiz, lakin gidișat bence onu gösteriyor.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslümanlar arasında görüş ayrılığı bir sır değil ki. O kadar malsınız ki, dinlerin koca bir yalandan ibaret olduğunu göremiyorsunuz, hepiniz de benim putum gerçek, sizin putunuz yalan diye birbirinizi yiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...