Jump to content

Kur'an'da Sayısal Mucizeler

Recommended Posts

ingilizce iletim silinmiş.

okudun mu bilmiyorum .

seni tebrik ediyorum.

yönetici zevatın sinirleri çok fena bozulmaya başladı.

gönderdiğim ingilizce mesaj, önceki türkçenin aynısı olsa, belki anlardım.

neyse; çokda önemli değil.

bu konuyu kapatalım.

bana karşı yazılan mesajları görüyorsun...

hiçbir netice almamız mümkün değil.

tutarlılığını ve başarını tebrik ediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 207
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ingilizce iletim silinmiş.

okudun mu bilmiyorum .

seni tebrik ediyorum.

yönetici zevatın sinirleri çok fena bozulmaya başladı.

gönderdiğim ingilizce mesaj, önceki türkçenin aynısı olsa, belki anlardım.

neyse; çokda önemli değil.

bu konuyu kapatalım.

bana karşı yazılan mesajları görüyorsun...

hiçbir netice almamız mümkün değil.

tutarlılığını ve başarını tebrik ediyorum.

Tesekkurler...

Sitelerde Paylaş

2kere2 ateistleri fena kıstırmış burda.

Fakat 2kere2 19 sistemini kabul ediyorsan tevbede ki 2 ayeti görmemezlikten gelmen gerek. Başlangıç harflerini de yok sayamazsın.

Ayrıca besmelede ki bu yanyana koyma düzenini yeni farkettim yakın bir zamanda senin bu yazdıklarında güzel bir şekilde özetliyeceğim.

Sitelerde Paylaş
  • 3 years later...

2kere2 ateistleri fena kıstırmış burda.

Fakat 2kere2 19 sistemini kabul ediyorsan tevbede ki 2 ayeti görmemezlikten gelmen gerek. Başlangıç harflerini de yok sayamazsın.

Ayrıca besmelede ki bu yanyana koyma düzenini yeni farkettim yakın bir zamanda senin bu yazdıklarında güzel bir şekilde özetliyeceğim.

:D

Sitelerde Paylaş

• Bu mucize iddialarının milyonlarca kişi tarafından kontrol edilme imkanı olmadığı için(Arapça bilmeyenleri geçtim,okuma bilmeyenlerin sayısı bile milyarları buluyor)zaten mucize olamazlar.
  • Bu mucize iddiaları en çok kullanılan Hafs Kur'an'ına göre ortaya atılmaktadır,Diğer(Warsh,Duri,Qalun) Kur'an'larıyla uymadığı için bunlar mucize olamazlar.
  • İnsanlar tarafından kolayca yapılabilceğı için,hele ki 23 yıl gibi bir sürede, yine mucize(Allah'tan vahye kanıt) olamazlar.
  • İnsanların yapamadıklarını varsayalım o halde Cinler ve üst düzey Pagan Tanrıları için çocuk oyuncağı olduğu için Kur'an'daki sayısal mucizeler dair,diğer tüm mucize yalanları gerçek olsalar bile Ay Tanrısı El-İlah'tan vahiy indiğine kanıt olamaz.

Saydığım bu maddelerin yanlışlanması durumunda bu sayısal mucizeleri kabul edip Müslüman olacağım...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...