Jump to content

İslam Saçmalığı

Recommended Posts

• İleti 114
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 1 month later...
  • 2 months later...

Muhammed'in kendi oğlunun karısı olan Zeyneb'i de karilari arasina katmasi

Azab Suresi 37. Ayet - Sonra Zeyd o kadından ilişiğini kestiği zaman, biz onu sana eş yaptık ki, oğulluklarının ilişkilerini kestikleri hanımlarını nikâhlamada müminlere bir darlık olmasın. Allah'ın emri de yerine getirilmiştir.

Muhammed kendi oğlunun karısıyla bu ayetle evlenir.
Zeyneb Bint Cahs, Muhammed'in ogullugu Zeyd'in karisidir. Zeyd'i Muhammed kendisine "ogul" edindigi için herkes ondan "Muhammed'in Oglu (Zeyd Ibn Muhammed)" diye sözeder.

936631_964992433597905_6879281224657805117_n.png

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...

Sadece İslam değil bütün dinler sacmadir.

Kendi içinde kısır döngü.

Erkeklere kadın vadediyor, bütün kadın düşkünlerini etrafına topluyor sonrada onları cezalandiriyorcasina zina yasak bakmak yasak ellemek yasak düşünmek yasak diyor. Doğal olarak işkence haline dönüyor ve mensupları da bu kısır döngüsü kafayı yiyor kızışıyorlar.

Sonra başkasıni bir kadınla el ele tutusurken gördüğünde " ben niye yapamıyorum ki" diyerek kıskanır ofkelrniyor ve saldırmaya başlıyor.

Sitelerde Paylaş

Güya islam yanlış anlaşılıyor. Suriye'de doğmuş büyümüş biri olarak, ben islamdan başka bir şey duymadım. İslam hiçbir zaman yanlış anlaşılmadı. İslamın kendisi sorun fakat kimse bu gerçeklikle yüzleşmek istemiyor. hiç kimse terörizmin kökenine inip iyice bakmıyor. oysa görülecektir ki, bu beyin yıkama makinesinin adı islamdır. islam bana göre ayrı, diğer müslüman kadın ve erkekler için ayrı değil. İslam Muhammed ne dediyse, ne yaptıysa aynen odur. İslamı anlamak mı istiyorsunuz? Muhammed'in biyografisini okumalısınız! hayal kırıklığı yaratan, şok edici belgeler göreceksiniz.

- Wafa Sultan

Sitelerde Paylaş

Kâfirler, nerede bulunsa öldürülmeliydi. Bozguncular ya boyunlarından vurularak öldürülmeli, ya asılmalı, ya ellerinden ayaklarından çapraz kesil­meli, ya da sürülmeliydiler. Hıristiyan ve Yahudilerle dost olunmamalıydı. Peygamberin dört halifesinden üçü Müslümanların bıçaklarıyla can vermişti. İslamın insan­lığa vaat ettiği barış buydu.

- Turan Dursun

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
2 saat önce, theking yazdı:

Tarık-5,6,7 İnsan fışkırıp atılan bir sudan yaratıldı diyor fakat insan sudan yaratılmadı ki o suyun yani meninin yumurta ile birleşmesinden oluştu. Bu da Kuran'ın yazarının bir hatasıdır.

meni  belirleyici  unsurdur  ona  atıf  vardır  ayetlerde 

Sitelerde Paylaş
﴾5﴿

İnsan neden yaratıldığına bir baksın.

﴾6﴿

O, atılan bir sudan yaratıldı.

﴾7﴿

O su, bel ve göğüs kafesi arasından çıkar.

﴾8﴿

Şüphesiz Allah onu (öldükten sonra) tekrar yaratmaya elbette kādirdir;

Leylekler getirir demek kadar olmus bu ayetler.

Sitelerde Paylaş
33 minutes ago, akılsızşuursuzatom said:

meni  belirleyici  unsurdur  ona  atıf  vardır  ayetlerde 

Yumurtadan haberi olmadığı içindir. Yumurta olmadan istediğin kadar meni olsun, ne işe yarayacak?

Öyle neden yaratıldığına bak, ben seni şundan yapıyorum demekle bir bok söylemiş olmuyor put, bunu her ağzı olan söyler. Madem o yaratıyor, hiç yoktan bir insan yaratsın da görelim.

Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, deadanddark yazdı:
﴾5﴿

İnsan neden yaratıldığına bir baksın.

﴾6﴿

O, atılan bir sudan yaratıldı.

﴾7﴿

O su, bel ve göğüs kafesi arasından çıkar.

﴾8﴿

Şüphesiz Allah onu (öldükten sonra) tekrar yaratmaya elbette kādirdir;

Leylekler getirir demek kadar olmus bu ayetler.

Buradaki  insandır. Sırt  ile  göğüs  kafesi  arasından  çıkan 

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Buradaki  insandır. Sırt  ile  göğüs  kafesi  arasından  çıkan 

Daha önceki başlığında sana kaynakları vermiştik ama senin öğrenmek gibi bir amacının olmadığı iyice tescillendi artık, işin gücün beyin terk nurcu zırvalarını buraya taşıyıp durmak;

Yunan hekimi Hipokrat ve onun öğrencileri M.Ö. beşinci yüzyılda, meninin tüm vücut sıvılarından geldiğini ve meninin beyinden omurilik içine dağılmadan önce böbreklerden ve testisler aracılığıyla da penisten geçtiğini öğretiyorlardı. Bu görüşe göre, doğal olarak spermlerin böbreklerin olduğu bölgeden kaynaklandığı düşünülür, bu artık günümüz bilgilerin besbelli bir maddesi olmadığı halde, Muhammed döneminde iyi biliniyordu ve Kuran’ın bu tür hatalı bilgiler içerebileceğini de göstermektedir.

Tarık Suresi, 6. ayeti açıkça fiziksel olarak cinsel birleşimden bahseder, ‘fışkıran su’ ve ‘bel ile kaburga kemikleri arası’ (Arapça; tar a’ib) her ikisi de çok fiziksel olgulardır ve bu ayetteki bağlamıyla açıkça Hipokrat tarafından yanlış öğretilen bilgi olan meninin üretildiği bölgeye atıfta bulunurlar. Böylece Kuran’ın içeriğine yanlış bir antik Yunan fikrinin alıntılandığını da görmüş oluyoruz..

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, Ebu Kafir yazdı:

Daha önceki başlığında sana kaynakları vermiştik ama senin öğrenmek gibi bir amacının olmadığı iyice tescillendi artık, işin gücün beyin terk nurcu zırvalarını buraya taşıyıp durmak;

Yunan hekimi Hipokrat ve onun öğrencileri M.Ö. beşinci yüzyılda, meninin tüm vücut sıvılarından geldiğini ve meninin beyinden omurilik içine dağılmadan önce böbreklerden ve testisler aracılığıyla da penisten geçtiğini öğretiyorlardı. Bu görüşe göre, doğal olarak spermlerin böbreklerin olduğu bölgeden kaynaklandığı düşünülür, bu artık günümüz bilgilerin besbelli bir maddesi olmadığı halde, Muhammed döneminde iyi biliniyordu ve Kuran’ın bu tür hatalı bilgiler içerebileceğini de göstermektedir.

Tarık Suresi, 6. ayeti açıkça fiziksel olarak cinsel birleşimden bahseder, ‘fışkıran su’ ve ‘bel ile kaburga kemikleri arası’ (Arapça; tar a’ib) her ikisi de çok fiziksel olgulardır ve bu ayetteki bağlamıyla açıkça Hipokrat tarafından yanlış öğretilen bilgi olan meninin üretildiği bölgeye atıfta bulunurlar. Böylece Kuran’ın içeriğine yanlış bir antik Yunan fikrinin alıntılandığını da görmüş oluyoruz..

Merak  ederei  soruyorum  teistlerin  veya  deistlerin  haklı  olduğu  hiç  konu  yok  mu  sizce? Onca  argüman  içerisinden 

Sitelerde Paylaş
31 minutes ago, akılsızşuursuzatom said:

Merak  ederei  soruyorum  teistlerin  veya  deistlerin  haklı  olduğu  hiç  konu  yok  mu  sizce? Onca  argüman  içerisinden 

Yok, hepsi de kıçından sallıyor ve bunun bile farkında değiller. Argüman dediğin de her boku bir zamanlar tek başına takılan bir put yaptı demeleri. Bunun neresi argüman?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...