Jump to content

İslam Saçmalığı

Recommended Posts

İslam Saçmalığı 6

Allah'ın Muhammed'in Cinsel İşleriyle İlgilenmesi

Muhammed'in kendi oğlunun karısı olan Zeyneb'i de karilari arasina katmasi

Azab Suresi 37. Ayet - Sonra Zeyd o kadından ilişiğini kestiği zaman, biz onu sana eş yaptık ki, oğulluklarının ilişkilerini kestikleri hanımlarını nikâhlamada müminlere bir darlık olmasın. Allah'ın emri de yerine getirilmiştir.

Muhammed kendi oğlunun karısıyla bu ayetle evlenir.
Zeyneb Bint Cahs, Muhammed'in ogullugu Zeyd'in karisidir. Zeyd'i Muhammed kendisine "ogul" edindigi için herkes ondan "Muhammed'in Oglu (Zeyd Ibn Muhammed)" diye sözeder.

Allahın Muhammed'e çok sayıda kadın vaat etmesi

Allahın işine bakın bütün işleri bırakmış Muhammed'e özel ayetler yazıyor.

Ahzab Suresi 50 – Ey peygamber! Biz bilhassa sana şunları helâl kıldık: Mehirlerini vermiş olduğun eşlerini, Allah’ın sana ganimet olarak ihsan buyurduklarından sahip olduğun cariyeleri, amcalarının kızlarından, halalarının kızlarından, dayılarının kızlarından, teyzelerinin kızlarından seninle beraber hicret etmiş olanları, bir de mümin bir kadın kendini peygambere hibe ederse, peygamber nikâh etmek istediği takdirde, onu başka müminlere değil de sadece sana mahsus olmak üzere helâl kıldık. Onlara eşleri ve cariyeleri hakkında neyi farz kıldığımızı biliyoruz. Bunlar sana hiçbir darlık olmaması içindir. Allah, çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 114
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tabi Kuran' ı Muhammed' in yazdığına inanıyorsanız ne diyebilirim ki? Onları yurtlarından çıkaran Mekkeliler, mallarını kervanlarla satmaya götüren Mekkeliler. İnançları yüzünden onları öldüren Mekkeliler.. Ee? Bu sizlere yapılsa siz demek boyun eğerdiniz? Ama biz Allah' tan başkasına boyun eğmeyiz!

Allah' a inananlar ateşe atılırken, çarmıha gerilirken ve öldürülürken neredeydiniz? Şimdi bana sakın savaşa karşı olduğunuzu söylemeyin! Sakın Isid' e karşı olduğunuzu söylemeyin! Isid' den kaçıp, yersiz-yurtsuz Türkiye' ye sığınan Suriyelileri istemeyen siz değil miydiniz? Faşist olmanızla gurur duyan siz değil miydiniz? Bakara insanları kutuplaştırıyor diyen, aynı zamanda ırkçı-milliyetçi olduğunuzu haykıran siz değil miydiniz? Bundan çağlar önce Allah' a inandığı için insanları vahşice öldürenler kimden emir alıyordu? Allah tan mı?

Kartaca' da, Perpetua ve Felicity öldürülürken, Sümeyye ve Yasir öldürülürken...Söyleyin o zaman neredeydiniz? Ve söyleyin 1400 yıl önce yapılan savaş yeryüzündeki ilk savaş mıydı? Hayır sizin gözlerinizi sadece görmek istediklerinizi görüyor. Öylesine düşman kesilmişsiniz ki, anlamıyorsunuz! Işid' in yaptıklarını Allah' a atfediyorsunuz, size söyledim: Mekke' nin fethini hatırlattım!

Biliyorum, bu ülke hiç şüphesiz Müslüman! Birbirlerini öldürürler, asarlar, keserler! Ama kalplerini bilemez tekfir edemezler! Herşeye kul olur Rabbe olamazlar, onlara bu rahatlığı veren şefaat yalanıdır! Bu ülke hiç şüphesiz Müslüman! Hiç şüphesiz Allah' a inanıyorlar(mı?) İşte bütün mesele bu! Ben Müslüman değilim, dahil olduğum sürüyü beğeniyorum! Çünkü onun çobanı Rabdir...

mesajı yazdığım günden beri ilk kez foruma girdim.

yahu kardeşim sen ne diyosun ya, gene mazlum hikayeleri anlaymışsın konu dışı :D

kuranda adam: "ben savaçmak istemiyorum bu muhammed beni zorla kendi askeri yapıyo" diyo, sen gelmiş masal anlatıyon yok çarmıha gerilmişler bilmemne.

neyin kafasını yaşıyosunuz anlamadım ki.

sen 1400 yıl önce yaşamış adamların neler yaşadıklarını onlarda daha mı iyi biliyosun? adam: "ben savaçmak istemiyom bu muhammed beni tehdit edip zorla askeri yapıyo" diyo, sen gelmiş yok çarmıha gerildi yok bilmemne diye konu dışı masal anlatıyon.

hala anlamadıysan büyük harflerle yazayım SENİN SAHABE DEDİĞİN KİŞİLER MUHAMMEDE İNANMIYOLAR, SAVAŞMAK İÇİN HİÇBİR NEDEN OLMADIĞINI VE MUHAMMEDİN KENDİLERİNİ TEHDİT İLE ZORLA ASKER YAPTIĞINI SÖYLÜYOLAR sen önce git kendi sahabelerine nalat masallarını, önce onları ikna et.

bide benim hakkımda niye atıp tuttun onu anlamadım. beni hiç tanımıyosun gelmiş faşist diyosun.

aslında anlıyorum, her ideolojik konuşan insan gibi senin de beynin ideolojinin etkisi altında ve her ne olursa olsun kendi ideolojini savunan laflar söyleyip kendi ideolojini savunmayan kişilere saldırmaya programlanmışsın belli ki.

sana tavsiyem her önüne gelene böyle sayıp sövme, biri mahkemeye verir sürünürsün başın ağrır sonra.

hadi kal sağlıcakla..

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

İslam Saçmalığı 8

1545989_801336446570175_2383258463006073

islam gelsin...şeriatla yönetilelim aq.....

şeriat - allah kuran diye yırtınan karıları 3 er - 4 er alalım....üstüne de 5-10 cariye....

hergün birine atlayalım...itiraz edenin de gözüne gözüne vuralım......

bölesi müstehak bu müslüman kadın milletine....

nede olsa...

"erkeğe karısını neden dövdüğü sorulmaz" HADİS-İ ŞERİF ......sahihdir he...küttubi sitte de yer alıyor.....

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Merhamet kavramını sorgulamak çok iyi bir başlangıç olabilir müslüman arkadaşlar için. Ebeveyn sevgisi ile tanrı sevgisini karşılaştırmak örneğin. Kutsal kitaplarda yazılanlara göre tanrı çok merhametlidir. Ama her kutsal kitaba göre tüm insanlığın en az %85'i (en iyimser versiyonuyla) cehenneme gidecek.

Kullarına karşı bir annenin çocuğuna olan merhametinden binlerce fazlasına sahip olan tanrı, nasıl olur da bunca insanı yakar ve işkence eder?

Ya da anonim canlılar olarak düşündüğünüz hayvanlar... Bir çok hayvan var oluyor, insanlar tarafından işkence görüyorlar, ölüyorlar ve yok oluyorlar. Ve işkence eden insan doğru tanrıya inanıyorsa ve af dilediyse cennete gidiyor. Yanlış tanrıya inanan ama hayvanları seven ve koruyan iyi birey, cehenneme gidiyor!

Simülasyon saçma ve çok fazla açığı var. Biraz kafa yorulması gerekiyor sadece.

tarihinde amadd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Bu başlıkta yazan bütün ateistlere çok ama çok teşekkür ederim gerçekten övülecek işler yapıyorsunuz müslümanı anlıyorum cennet mükafatı,huriler vs. için uğraşıyor ama siz karşılığında bir mükafat beklemeden insanların aydınlanmasına uğraşıyorsunuz gözlerim doldu gerçekten onurlu insanlarsınız tebrik ediyorum teşekkür ediyorum daha ne desem bilemiyorum önünüzde saygıyla eğiliyorum bravo size be kahramanlar bravo

Sitelerde Paylaş

Bu başlıkta yazan bütün ateistlere çok ama çok teşekkür ederim gerçekten övülecek işler yapıyorsunuz müslümanı anlıyorum cennet mükafatı,huriler vs. için uğraşıyor ama siz karşılığında bir mükafat beklemeden insanların aydınlanmasına uğraşıyorsunuz gözlerim doldu gerçekten onurlu insanlarsınız tebrik ediyorum teşekkür ediyorum daha ne desem bilemiyorum önünüzde saygıyla eğiliyorum bravo size be kahramanlar bravo

Toplumun bu yalanları bırakıp bilimsel düşünceyi benimsemesi hepimizin yararınadır. Yani aslında yapılan sadaka değil toplum ve tüm insanlığın aydınlanması için mücadele. Hastalandığımda başımdaki adamın benim için dua etmesini değil tıbbi müdahalede bulunmasını istiyorum.
Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

Türkiyede İslam dini ile ilgili okullarda öğretilenlerden bazı örnekler ;

Dinsel ritüeller toplumu bir arada tutmak için gereken dayanışmayı sağlar. Nah sağlar !

Din, insanlara “gönül huzuru” verir. Nah verir !

Akılla açıklayamadığı soruları cevaplandırır. Nah cevaplandırır !

Bu dünyadaki varoluş sebeplerini izah eder ve hayata anlam kazandırır. nah izah eder, nah kazandırır !

Belirsizlikler, tehlikeler ve mutsuzluklarla dolu bir dünyada insanın güvenlik ihtiyacını karşılar. Nah karşılar !

Dinlerin büyük bir bölümü, ölüm karşısında korku duyan insana, onun korkusunu azaltacak “ruhun yeniden bedenleşmesi” veya “ölümden sonra da hayatın olduğu” şeklinde çözümler sunar. Nah sunar !

Şaka değil gerçek, bunlar okutuluyor.

Sitelerde Paylaş

Türkiyede İslam dini ile ilgili okullarda öğretilenlerden bazı örnekler ;

Dinsel ritüeller toplumu bir arada tutmak için gereken dayanışmayı sağlar. Nah sağlar !

Din, insanlara “gönül huzuru” verir. Nah verir !

Akılla açıklayamadığı soruları cevaplandırır. Nah cevaplandırır !

Bu dünyadaki varoluş sebeplerini izah eder ve hayata anlam kazandırır. nah izah eder, nah kazandırır !

Belirsizlikler, tehlikeler ve mutsuzluklarla dolu bir dünyada insanın güvenlik ihtiyacını karşılar. Nah karşılar !

Dinlerin büyük bir bölümü, ölüm karşısında korku duyan insana, onun korkusunu azaltacak “ruhun yeniden bedenleşmesi” veya “ölümden sonra da hayatın olduğu” şeklinde çözümler sunar. Nah sunar !

Şaka değil gerçek, bunlar okutuluyor.

Bunlar doğrudur. Soruların bazılarının yanlış olması, yanıtların, sorulara göre doğruluğunu etkilemek zorunda değildir.

Bir başka açıdan, düşünebilenler için bunlarda birer hikmet vardır; o da şudur ki:

- demek ki insanların böyle ihtiyaçları var ve bunu karşılamak için sürekli olarak dinler üretmişler. benim dinimin de dünyadaki gelmiş geçmiş dinlerden hiçbir farkı yok. bütün bunların hepsi, insanın kendini rahatlatmak için uydurduğu masallardır.

sonucuna varmayı kolaylaştıracak açıklamalardır.

Sitelerde Paylaş

Bunlar doğrudur. Soruların bazılarının yanlış olması, yanıtların, sorulara göre doğruluğunu etkilemek zorunda değildir.

Bir başka açıdan, düşünebilenler için bunlarda birer hikmet vardır; o da şudur ki:

- demek ki insanların böyle ihtiyaçları var ve bunu karşılamak için sürekli olarak dinler üretmişler. benim dinimin de dünyadaki gelmiş geçmiş dinlerden hiçbir farkı yok. bütün bunların hepsi, insanın kendini rahatlatmak için uydurduğu masallardır.

sonucuna varmayı kolaylaştıracak açıklamalardır.

İmzana bayıldım :)
Sitelerde Paylaş

Her 1 milyon salavat çekildiğinde, atom çekirdeğinde inanılmaz bir dalgalanma, dağılma, kendi içine çökme ve zamanda sapmalar yaşanıyor.... sanırım

Milyon defa koca bir okul salavat getirip duvardaki Çin Malı bir sayaca basıyor. Koridorlardan sorumlu öğrenciler sayaçların zaptını tek tek tutuyorlar. Bu saçmalığa akTÜBİTAK; okula, proje öğretmenine ve öğrenciye projeyi gerçekleştirebilmeleri için para ödüyor.

Bahsi geçen Batman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 19 Nisan 2016 tarihinde TUBİTAK DESTEKLİ FUAR açarak bu videoda geçen saçmalığı proje olarak sunmuştur. Sadece bu fuarı açarken dahi okul ve proje sahiplerine aktarılması amacıyla TUBİTAK 5000 Türk Lirası ÖDENEK sunmaktadır.

Link http://bilimiz.tubitak.gov.tr/bilimFuari.htm

BURDAN : https://www.facebook.com/karikateist/videos/1000039610093187/

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...