Jump to content

İslamda İki Kız Kardeşle Evlenmenin Serbest Olması

Recommended Posts

Hz Osman Hz Muhmammed'in iki kızıyla evlenmiştir.

Hz Muhammed'in kızı Rukiye Hz. Osman ile evlendirdi.

Hz Muhammed'in kızı Ümmü Gülsüm Hz Osman ile evlendi.

1424339_947398328684219_3062723607317712

peygamberin-manevi-o%C4%9Flu-zeydin-kar%

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hangisi hangisine vermiş ben koptum... Ne alışverişmiş ulan beee... Lan İnterliler bile böyle tık tık tık paslaşamaz haaa... O ona o ona o ona o ona... Bu ne lan böyle!

Şimdi bunlar her müslüm kadın nikahlarken mehir verecek, hatta yetim zavallı küçük kızlara nikahı basarken bile üç beş neyse atacaksınız, yoksa nikah olmaz diye şart koştukları halde... Muhammede isteyen kadın kendini hibe edebilir, ağaya beleş dediklerine göre...

Bu iki kardeşi birlikte götürme yasağını da rahatlıkla kaldırır bunlar. Ha, böyle bir yasak sözde var, sıradan müslümlere...

Şimdi üsvetül hasene, yani en güzel örnek diye bir muhammet profili yaratan bir din, sonra da bu en güzel örnek dedikleri herife özel uygulamalar olduğunu, bunların ona mahsus helal kılındığını söylesin bu din... Böyle bir kepazelik, böyle bir rezillik... Ulan bu nasıl üsve, nasıl hasene be! Böyle üsve hasene mi olur reziller!

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:D

tam seda sayan lik

kadin programlarindaki seyirci teyzelerin onune oturtucaksin bu muhammed ve tayfasini :D

Cok guldum yahu, harbiden de oyle bizim millet Arap'in sapik dinini almis ama Arap'in sapik adetlerinin cogunu almamis, sadece bizimkiler de degil, Berberiler de, Farslar da, Pakistanlilar da, Endonezyalilar da....vs Arap'in bir cok adetini almamis, daha dogrusu alamamis. Arabistansa bugun ayni Arabistan, pek bir degisiklik yok.

Sitelerde Paylaş

".... amcanın kızlarını halalarının kızlarını dayının kızlarını ve teyzelerinin kızlarını sana helal kıldık ayrıca diğer müminlere değil de sana has olmak üzere mehirsiz olarak kendini peygambere hibe eden kadınları da..." (33/50)

Oha! Çüşşşş! Hoşşşt! Boşan da semerini de ye hayvan!

Sitelerde Paylaş

Cok guldum yahu, harbiden de oyle bizim millet Arap'in sapik dinini almis ama Arap'in sapik adetlerinin cogunu almamis, sadece bizimkiler de degil, Berberiler de, Farslar da, Pakistanlilar da, Endonezyalilar da....vs Arap'in bir cok adetini almamis, daha dogrusu alamamis. Arabistansa bugun ayni Arabistan, pek bir degisiklik yok.

pipisinin keyfine gore kitap yazan bir adamdan, yine pipisinin keyfi icin tum kadinlari kendisine helal kilan bir adamin uydurdugu dinden ne beklersin

araplardan ne farki var bugunku turkiye'nin.

Arap kulturunu islamiyetle bir tutan zihniyetlerle dolu artik turkiye.

Dunyanin en pis insanlari araplar oldugu halde araplari kutsal goren, bu yuzden onlar gibi selamlasip onlar gibi giyenen onlarin kulturunun uyguladikca daha iyi bir musluman olacagini sanan beyinisizler dolu

cogunlugu olusturuyorlar nasil oldu bi anda cogaldilar anlamadim, artik her yerdeler

tv de, haberlerde, sokakta, markette, trafikte, avm lerde her yerdeler!

Hepside akp secmeni, tipleride birbirine benziyo.

artik sokaklarda gogsune kadar sakalli, entariyle dolasan adamlar goruyorum.

turbanli ve peceli sayisinda da patlama var, onceden turbanlilar zenci muamelesi gorurlerdi bu ulkede simdi bir ortama girdiginde basin aciksa sana bakiyo millet cogunluklada turbanlilar bakiyo.

bakin dikkat edin sokakta veya restoranda, cafede nerede olursaniz olun ortamda bir turbanli varsa muhakkak insanlara bakiyodur.

anlayacagin o saydigin arap ulkelerinden cok da farkimiz yok

Boyle boktan bir ortadogu ulkesi oldu burasi.

tarihinde harmoniaa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...