Jump to content

Allah Zaman ve Mekandan Münezzeh mi?

Recommended Posts

(((((Psikolojide yansima denen bir konu vardir. Kisi kendinde ne varsa karsidakini ayni seyle itham eder. O sarlatan ve sahtekar kelimesini nezaket kurallari icerisinde iade ediyorum. Kimin sarlatan oldugunu herkes cok iyi biliyor.)))))

Şarlatan ve sahtekar olmadığını kanıtlamak için varf olduğunu iddia ettiğin tanrının varlığını kanıtlaman gerek, kanıtlayamadığınız sürece sahtekar ve şarlatan olaracaksınız.

Ben sizin gibi yalan söyleyip insanları aldatmıyorum ki sahtekar ve şarlatan olayım. Sen ve senin gibiler gelip araplar söyledi, bir tanrı varmış, araplara inanmayan herkesi sonsuza kadar yakacakmış diyerek yalanı yayanlara şarlatan ve sahtekar denmez de ne denir?

Alıntı yaptığım mesajın üstünde bir şeyler sayıklanmış, salağın birisi bir şeyler yıumurtlamış, o salağın yumurtladığı zırvaşları da sen papağan gibi alıp yapıştırmışsın buraya. tam da senin gibi beyinsizlerden beklenecek bir davranış. Düşünme yok, aklı kullanma yok, ne var, şarlatanşarın saçmalıklarını aynen olduğu gibi kopyalayıp yapıştırmak var.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 83
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Allah'ın varlik ve birlik delilleri o kadar coktur ki senin akil suur basiret mantigin kapali olursa kalkip bu kadar aciz duruma dusersin. 124 000 peygamberin ortak mesaji Allahin varlik ve birlik delillerini insanlara anlatmak ve topluluklari tevhide davet etmektir. Sen sadece Efendimiz Muhammed aleyhisselam arap oldugu icin iman etmiyorsun. Keyfin bilir. Ayet "...Kininizle geberin..."

ikincisi: youtubeda musluman olanlar var ac izle. Adamlar hak ve hakikati buluyorlar. Senin gibi kullandigi kelimelere daha dikkat edemeyen hakaret ve acziyet iceren cumleler kullanmiyorlar. Hitabet karakteri ele verir. Senin ki hakkinda bilgi sahibi oldum. "Dil kalbin kiyisidir. Kalbte ne varsa kiyiya o vurur. Mevlana"

Sitelerde Paylaş

Allah'ın varlik ve birlik delilleri o kadar coktur ki senin akil suur basiret mantigin kapali olursa kalkip bu kadar aciz duruma dusersin. 124 000 peygamberin ortak mesaji Allahin varlik ve birlik delillerini insanlara anlatmak ve topluluklari tevhide davet etmektir. Sen sadece Efendimiz Muhammed aleyhisselam arap oldugu icin iman etmiyorsun. Keyfin bilir. Ayet "...Kininizle geberin..."

ikincisi: youtubeda musluman olanlar var ac izle. Adamlar hak ve hakikati buluyorlar. Senin gibi kullandigi kelimelere daha dikkat edemeyen hakaret ve acziyet iceren cumleler kullanmiyorlar. Hitabet karakteri ele verir. Senin ki hakkinda bilgi sahibi oldum. "Dil kalbin kiyisidir. Kalbte ne varsa kiyiya o vurur. Mevlana"

Hadi be yalancı sahtekar, elinde bu arap putunun varlığına dair arap zırvalarından başka ne var?

O efendim dediğin herif de yağmacı ve cahil sıradan bir arap lideri. 9 yaşındaki bir çocukla gerdeğe giren, evlatlığının karısına sulanan bir herif.

Bir insanın bir insana neden efendim der ki? Ne çeşit bir putperestsin sen?

Hitabet karakteri ele verirse senin put nasıl bir karakter o zaman? Aç, Kuran'a bak, bu taptığın araplar Allah'ı nasıl küfrettiriyorlar etrafa.

Sitelerde Paylaş

Ilkeli mantigina hayranim. 4 te 1 yavaslamadan gunesde zamanin geriye akmasini dusunecek kadar mantik izolesine sahipsin. Gunesden yuzlerce isik yili uzakdaki kara deliklerde bile vaka 50 000 de 1 hiza duserken gunes ozel bir sisteme sahip heralde :) :)

"...Zira ayda vakit dunyanin 4 te 1 hizinda akiyor..."

Bana ya bu ifadenin kaynağını verin, ya da aşağıdaki gösterildiği şekilde bu oranı veren ay ve dünya zamanı/vakti her neyse rakamlarını yazın.

Ayın zamanı: ? 1

--------------------------- = ---------

Dünyanın zamanı: ? 4

Bekliyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...