Jump to content

Seks'in içinde duygu varmıdır?olmalımıdır?

Recommended Posts

Seks, içgüdüsel bir davranışmıdır?kesinlikle evet..

Hiç tanımadığımız karşı cins bir insanla içgüdülerimiz dolayısıyla seks yapabiliyoruz..

Sadece hormonal ve içgüdüsel bir mutluluktan tatmin olabiliyoruz..

Peki,karşı bir cins insanı sevmek,sadece onunla seks yapabilip mutlu olabilmek,içgüdülerini ve hormonlarını bastırabilmek mümkünmüdür?

Sitelerde Paylaş

Erkek bağlılık olmadan seks yapmaya daha yatkınken, kadın cinsinde de stratejik seks davranışı vardır. Kadın kocasıyla bile stratejik seks yapabilir.

Kadının seks yapacağı kişiden daha fazla bağlılık beklemesi, üremeye ilgilidir. Neticede erkek dölünü bırakıp kaçabilir ve çocuğun bakımı kadına kalır. Kadın çocuğun bakımını erkeğin de üstlenmesini ister. Bağlılık arayışının en önemli sebebi budur.

Olmalı mı olmamalı mı, nasıl olmalı gibi sorular saçma. Nasıl olması gerekiyorsa o oluyor zaten. Erkeklere, duygusal bağ kurmadığınız kadınlarla seks yapmayın desek, bütün genelevler puf diye ortadan kaybolmayacak. Genelevler erkeğin cinselliğe bakışının cisimleşmiş halidir.

Tabii kadınlar da masum değil. Kadınlara da stratejik sevişmeyin, seksi toplumda statü elde etmek için bir araç olarak görmeyin, evliliği kurtarmak için çocuk yapmayın falan desek o da boş. Dünya kadar malın olacağına fındık kadar alnın olsun diye boşuna söylememişler. Talep oldukça arz her zaman olacaktır.

Sitelerde Paylaş

Tamı-tamına 30 yaşımdan beri, cinsellik üzeri tavırlarıma, mantık gözlüğüyle bakıyorum. Aklıma uymayan bir kadın. aslâ olası bir çiftleşme eşi olamaz.

Elbet de, kendi mantığıma uygun gözüken adaylara, özlem ve tutku seziniyorum.

Benim görüşlerime ters düşen bir kadın, isterse, evrendeki en güzel varlık olsun; vız gelir, tırıs gider!

Yâni duygu/sezi ya da aşk, herkesin açısında, değişik biçimlenir.

Ama yeni yetmeler, genelde, görselliklere önem verirler. Yâni kusursuz makyaşlı, aslında gözlere hitâb etmeyen kişileri bile, çekici bulabilirler.

Onun için: Aşk ve cinsellik güdüleri, yalnızca akıl ve mantıkla, uygun bir sona varır.

Kadınlar şöyleymiş; erkekler böyleymiş; bu tür düşünceler, "deneyimsiz" ve bol eksikli" olanların nabzında, önem kazanır. Kadınlar ve erkekler arasındaki tek fark, cinsiyetleridir. Bunun dışında, en ufak "başkalıkları" ya da "ayrıcalıkları"yoktur; hepsi, aynı yolun yolcusudur.

Sitelerde Paylaş

2011 yılında, kişisel sitemde, bir duyuru yaptım: "Flaş! Flaş! Flaş! Yurtdaş, pek yakında, erotik resimlerini yayınlayacak!"

Elbet de öyle bir amacım yoktu. Tek amacım, gelecek tepkileri değerlendirmek oldu.

Bu duyurudan önce, aylık, yaklaşık 3,000 tık alıyordum. Tıklama oranı, o kadar hızlı artmıştı ki, başım dönmüştü; ikinci haftada, 24,000 tıka ulaşmıştım.

Peki böyle bir duyuruyu, "bilinen ortamlar"da yapsaydım...? En az 10,000,000 tık alırdım.

Bu, sizce, ne anlama geliyor?

Çok basit. Erotik erkek resimlerine, özlem duyan, milyonlarca kadınımız var. Bunların aşırı çoğunluğu ise, "mümin" görünen kadınlardır.

Siz, kendinizi, yalanlarla avutmayı sürdürün! Kadınlar, erkelerden çok, cinselliğe önem verir. Nedeni ise, çok basit; "erkek gibi erkek" türünden erkekler, bu evrende, pek az bulunur.

Kadınlar, hem erkekleri kandırmayı, hem de, kendi ürettikleri yalanlarla, kendilerini avutmayı, çok iyi biliyorlar!

Kadınların dalaverâlarına inanan saftirik erkeler ise, o yalancı kadınlardan üstün değildirler.

Sitelerde Paylaş

Seks, içgüdüsel bir davranışmıdır?kesinlikle evet..

Hiç tanımadığımız karşı cins bir insanla içgüdülerimiz dolayısıyla seks yapabiliyoruz..

Sadece hormonal ve içgüdüsel bir mutluluktan tatmin olabiliyoruz..

Peki,karşı bir cins insanı sevmek,sadece onunla seks yapabilip mutlu olabilmek,içgüdülerini ve hormonlarını bastırabilmek mümkünmüdür?

Hiç tanımadığın karşı cins bir insanla içgüdülerin dolayısıyla sen seks yapabiliyorsan, biyolojiyi değil de, kimyayı esas almışsındır. Bu kadar basit. Bunun için bir iki molekül ciddi fiyatlara satılmakta...

Böyle bir şey yok.

Hiç bir içgüdü eşeysel çoğalmayı garantilemez. Sen istediğin kadar kadınlarla birlikte olmak iste, onların içine boşalmak iste, doğal şartların dışında bunu yapamazsın.

Şimdi tutmuş, bir iki kültürel yozlaşma, bir iki kimyasal bileşik adına, kendi spermlerini bulunmaz sanıyorsun. Cinselliği de hormonlara yada falan filan şeylere bağlamışsın. Çünkü sen bildiğin gibi yaşamıyorsun; yaşadığın gibi biliyorsun. Senin yaşadığını bütün insanların yaşaması gerektiğini düşünüyorsun? İnsan bu kadar basit olmalı senin gözünde.

Hadi canım. Sen kimsin ki?!

Sitelerde Paylaş

Hayır tam tersi islam neredeyse cinsellik üzerine kurulu bir din. Allah bile muhammede karı ayarlamak için ayet indiriyor.

orası öyle - de.....

cinsellik orucu da bozar - namazı da bozar - abdesti de bozar.....imanını bile götürebilir bazı durumlarda....

cinselliği geç - kadın eline dokunmak bile bozar bütün bunları...

yani aslında kadın da pistir - cinsellik de pisdir... :)

bu arada merak ettim...kadın kurana dokununca o kuran mundar oluyor muydu ? :D

düşünsene....kadın eline değince abdestin bile BOZULUO......kurana kadın eli değince o kuran da bozuluo mu acaba ?

,

:P

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

Lamı, cimi yok.

Kadınları bilmem ama erkeklerin aklı sadece uçkurlarındadır ve görselliğe herzaman önem verirler.

Duygu ikinci plandadır.

Bu şekilde cinsiyet genellemesi bence doğru değil. duygusuz kadınlar da çok var.
mesela, "aşk karın doyurmuyor" diyen kadınlara rastlamışsınızdır
"Erkeğin kalbine giden yol, boğazından geçer " gibi saçma bir laf da vardır ki, iki tarafın da nasıl duygudan yoksun olduğunu göstermektedir.
Bu anlayış genelde maddiyatcı insanlarda olur.
Okullarda öğrencileri döven, kulağını çeken, azarlayan kadın öğretmenler de az değildi bizim zamanımızda...
Bebek ağlıyor diye çocuğunu döven kadına da çok rastlıyoruz. çocuğunu döven kadında zerafet ve duygu aramak çok mantıklı olmaz.
Beğendiği erkekleri "yakışıklı, uzun boylu" diye tarif eden, kişiliğinden bahsetmeye gerek duymayan kadınların sayısı da az değil.
"Erkek dediğin güçlü olacak, beni koruyacak." diyen, kendine mutlu olacağı bir sevgili değil, güvenlik görevlisi arayan komik tipleri de es geçmeyelim.
"Benim kızımı, ne doktorlar, ne mühendisler istedi" diyen, damadının diplomasıyla çevresine hava atmayı planlayan, menfaatçi kaynanaları da unutmamak lazım.
"Davul bile dengi dengine..." diyerek insanları sevdiklerinden ayırmaya çalışan, paraya tapan insan müsvettelerini saymıyorum bile...
Dolayısıyla duygu, zerafet gibi değerler insana aittir, kadın erkek farketmez.
"hayvanlarda duygu yok mu?" dediğinizi duyar gibiyim... "insan" dediğimizde gelişmiş hayvanlar da buna dahil.
Başka bir deyişle pek çoğumuzun söylediği gibi "insan düşünen bir hayvandır" zaten...
Veya "düşünebilen, ama düşünmek istemeyen bir çeşit hayvan" diye tanımlarsak, daha doğru olabilir.
(olumsuz örneklerin fazla oluşu açısından diyorum)
tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu bize öğretilmiş olabilir, yani ne kadar içgüdüsel bilemiyorum. Ancak tutkuyla bağlı olduğun biri ile sevişmek, sadece görüntüsünü beğendiğin biri ile sevişmekten çok farklı. O kadar farklı ki, başka bir isim bile verilebilirdi aslında buna.

Örnek verebilirdim ama anlayacağınız gibi çok kişisel konular bunlar :)

Sitelerde Paylaş

allah varsa cennette varsa orası cok tuhaf bır yer.

cennete gırdıgın gun hıc tanımadıgın hurıyı yataga atıp sexs yapıp sevıceksın.

hıc tanımadıgın hurıye oral yapıp memelerını yalayacaksın.

ben buna karsıyım.

zaten cennette yok tabı orası ayrı mesele

Sitelerde Paylaş

Cinselliği paylaştığınız partnerinizi ne kadar seviyorsanız, o kadar büyük haz alırsınız.

Gerçek mutluluklar ancak sevgi ile mümkün olabilir... doğanın kuralı bu.

Sadece hayat kadınıyla beraber olan bir adam, aslında hiçbir cinsel tecrübe yaşamamıştır. o bir çeşit masturbasyondur.

Çünkü kadın aslında onunla değil, parasıyla birlikte olmuştur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...