Jump to content

Recommended Posts

Öncelikle evrimle alakalı her türlü makale yahut kitap önerilerine açığım. Ilk olarak Adam Fawer Olasılıksız kitabını konuyla uzak-yakın ilişkisi olduğundan okumayı düşünüyorum.

Ve Müslümanların neden evrim yok dediğini kısmen biliyorum. Sizin neden var dediğinizi de kısaca öğrenmemde fayda var. Kendi bildiğiniz kadarıyla evrimi anlatırsanız kıyaslamakta zorlanmam.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Evrimi bilmeyen, anlamayan kişinin(kendisi de itiraf ediyor) hodri meydana girmesi/sokulması/kabul edilmesi bir hata.

Sonuçlarını iligili hodri meydan başlığında görüyoruz.

Kusur bakmasın ama force_awakens ilgili başlıkta ağır geyik çeviriyor.

"....ben de evrimi öğrenmiş olurum" diyen adamın Hodri Meydan'da işi ne?!

Daha önce de belirttiğim gibi ateistdüşünce'de peygamber sabrı var.

Sitelerde Paylaş

Evrimi bilmeyen, anlamayan kişinin(kendisi de itiraf ediyor) hodri meydana girmesi/sokulması/kabul edilmesi bir hata.

Sonuçlarını iligili hodri meydan başlığında görüyoruz.

Kusur bakmasın ama force_awakens ilgili başlıkta ağır geyik çeviriyor.

"....ben de evrimi öğrenmiş olurum" diyen adamın Hodri Meydan'da işi ne?!

Daha önce de belirttiğim gibi ateistdüşünce'de peygamber sabrı var.

kişinin bilim hakkında herhangi bir bilgisi yok .
Sitelerde Paylaş

kişinin bilim hakkında herhangi bir bilgisi yok .

Hodri Meydan'da daha önce de verimsiz tartışmalar oldu ama sizin başlık açık ara birinci. Gördüğüm en tatsız tartışma diyeceğim, ortada aslında tartışma falan da yok. Nedeni de söylediğin şey. Adam tartışmanın bir yerinde seni "Sizin için bilim ne derse doğrudur" diyerek suçlayacak kadar uçmuş.

Sende hakikaten peygamber sabrı varmış.:)

Sitelerde Paylaş

Hodri Meydan'da daha önce de verimsiz tartışmalar oldu ama sizin başlık açık ara birinci. Gördüğüm en tatsız tartışma diyeceğim, ortada aslında tartışma falan da yok. Nedeni de söylediğin şey. Adam tartışmanın bir yerinde seni "Sizin için bilim ne derse doğrudur" diyerek suçlayacak kadar uçmuş.

Sende hakikaten peygamber sabrı varmış.:)

benim bile hodri meydanda gördüğüm en verimsiz tartışma .:)

Tamamen haklısınız

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...