Jump to content

CHP li Onder Sav'a tam destek.

Recommended Posts

CHP nin ikinci ismi olarak bilinen Onder Sav yasli bir CHP liye hac konusunda uyarilarda bulunuyor, bu hakli uyarisi yazili olmayan seriat yasalari ile yasayan halk tarafindan tabii olarak tepki aliyor, ama Sav'in laflari %100 dogrudur, destekliyorum.

Onder Sav'in yasli adam ile konusmasi

tarihinde kutsalyaratik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

işte tipik bir müslüman

islam dünyası niye perişan durumda bu klip çok güzel anlatıyor

aziz nesin okur yazarı olmayanla, bir profosörün oyu bir sayılmamalı demişti haksız değilmiş

önder sav gözümde bir kat daha değer kazandı

türkiye gibi şeriata doğru giden bir ülkede kameraların önünde böyle konuşmak cesaret ister

bu yobazlar ateist diye insan katlederler ama lafa gelince karınca bile ezmeyiz bizler diyorlar

sonrada utanmadan islamda zorlama yoktur (sivasda niye yaktılar 35 kişiyi kendilerimi istedi yanmayı)

düşüncesinden dolayı önder savı tebrik ediyorum

Sitelerde Paylaş

Umarim bundan sonra düzeliriz paramizi car cur etmeyiz.

Unutmayalimki Önder Sav yasli amcayi destekleseydi git dede hacca git görevini yap dogru müslüman ol falan filan simdi el üstünde olurdu. Bu millete dogruyu söyleyen itilip kakiliyor.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
işte tipik bir müslüman

islam dünyası niye perişan durumda bu klip çok güzel anlatıyor

aziz nesin okur yazarı olmayanla, bir profosörün oyu bir sayılmamalı demişti haksız değilmiş

önder sav gözümde bir kat daha değer kazandı

türkiye gibi şeriata doğru giden bir ülkede kameraların önünde böyle konuşmak cesaret ister

bu yobazlar ateist diye insan katlederler ama lafa gelince karınca bile ezmeyiz bizler diyorlar

sonrada utanmadan islamda zorlama yoktur (sivasda niye yaktılar 35 kişiyi kendilerimi istedi yanmayı)

düşüncesinden dolayı önder savı tebrik ediyorum

sivasta 35 kişiyi yakarak öldüren biri ile

ben ezan sesi duymak istemiyorum,yada müslümanları görmek istemiyorum hepsini öldürmek istiyorum bu nedenle ülkeyi terkedeceğim

...........

aynı ideolojiye bağlı değilmi? nedir bu ideoloji? faşizm.faşizim ağababası hitler ve akıl hocası nietzsch dir.bu adamlar dünyaya çok büyük zarar vermişlerdir.

bugün ezan sesini duymak istmeiyorum diyen biri yarın camileri yakar ve müslümanları öldürüp islamı yok etmeyi amaçlar.

sivastada aynı şey olmadımı.tahammülsüzlük ve hoşgörüsüzlük 35 kişinin canına mal oldu.tabi provokatörlerin etkisini unutmamak gerekli.

sivasta 35 kişinin yanarak ölmesinde baş provokatör aziz nesindir.sonra ve diğer provokatörler.

madımak oteli ahşaptan yapılan bi otel ve bu oteli seçen aziz nesin idi.bu oteli bilerek seçmiştir.amacı ortalığı karıştırıp milleti kışkırtmak ve islamiyeti kötülemekti ve başardıda.35 kişi hızlı şekilde yanan ahşap otelde can verdi.

aziz nesin bu 35 kişinin hesabınıda Allah a ödeyecektir.

Sitelerde Paylaş
aynı ideolojiye bağlı değilmi? nedir bu ideoloji? faşizm.faşizim ağababası hitler ve akıl hocası nietzsch dir.bu adamlar dünyaya çok büyük zarar vermişlerdir.

Nietzsche'nin hangi eserini okudunda bunları söylüyorsun dengesiz?

bugün ezan sesini duymak istmeiyorum diyen biri yarın camileri yakar ve müslümanları öldürüp islamı yok etmeyi amaçlar.

Ben, ezan sesi duymak istemiyorum, geçmişi anımsatacak bir iki camii dışında hepsini yakmak istiyorum ve islamı yok etmek istiyorum; Ama müslümanları değil; Bunun ayrımını yapamayan senin gibilerine, peygamberinin Mekke'de ki putları, daha da önemlisi putperestlere ne yaptığını sormak lazım gelir!

sivastada aynı şey olmadımı.tahammülsüzlük ve hoşgörüsüzlük 35 kişinin canına mal oldu.tabi provokatörlerin etkisini unutmamak gerekli.

sivasta 35 kişinin yanarak ölmesinde baş provokatör aziz nesindir.sonra ve diğer provokatörler.

Provokasyon: "İslamiyet insanları şiddete teşvik ediyor"

El-Cevap: "İslam hoşgörü dinidir zındık; YAAAAN"

madımak oteli ahşaptan yapılan bi otel ve bu oteli seçen aziz nesin idi.bu oteli bilerek seçmiştir.amacı ortalığı karıştırıp milleti kışkırtmak ve islamiyeti kötülemekti ve başardıda.35 kişi hızlı şekilde yanan ahşap otelde can verdi.

Bilmediğin şeyleri konuşuyorsun: Bana Sivas'ta Madımak dışında bir otel söylesene! Böyle yalanları senin gibilerine kaktırırlar ancak!

Sitelerde Paylaş
Nietzsche'nin hangi eserini okudunda bunları söylüyorsun dengesiz?

ateistlerin en çok kaybeddikleri nokta insanlara karşı itici davranıp kendilerinden ve ateizmden soyutmalarıdır...

örneğin ateist olmak için foruma gelen bi müslüman bu tür yorumları görünce direk ateiizmden soğuyup islama daha sıkı sıkıya bağlanacaktır.

kodoman:

sivata akrabalarım kalmaktadır.şuan telefon edip otellerin listesini önüne dökebilirim ama yapmıyorum çünkü değmez.

sürü psikolojisi her grupta olduğu gibi müslümanlardada var inkar etmiyorum.

fakat bu insanlarda suç oranı yüzde 50 ise provokatörlerde yüzde 50 dir.

bu nedenle aziz nesin in bu olayı tezgahladığı şüphesi çok güçlüdür.bu oteli seçen aziz nesindir.

bu olaydan kısa bi süre önce cuma saatinde bu otelde yanan kişileride yanına alarak cuma satinde ve namaz sırasında cami önüne gelip,

davul çaldırıp rakı içen aziz nesin bu olayın bi provokasyona neden olacağını bilmiyormuydu? biliyordu tabi.fakat amacı milleti birbirine düşürüp alın işte islam dini budur müslümanlar canidir izlenimi vermekti.

orda yananlara cidden acıyorum.gözlerimin önüne geliyor yanma durumları inanki gözlerim doluyor.bazen düşünüyorum bu konuyu derinlemesine.neydi bu insanların suçu?

1.aziz nesin denen şeytanamı uymaktı?

2. kendini bilmez,müslümanlığı zayıf, hoşgörü ve sabırdan uzak insan kılığındaki hayvanlarla karşılaşmalarımıydı?

ve cevaplıyorum.her ikiside. aziz nesinde bu oteli yakan hayvan sürüsünden farksızdır.

Sitelerde Paylaş

adam bi gerçeği dillendirince en kötü oldu.

80 yaşında zavallı adam,

tek derdi hacca gitmekmiş.

çok yazık...

benim dedem de ondan bir kaç yaş büyük ve

aynı şekilde o da hacca gitmeyi çok istiyor.

diyanete çok kızdıydı

hac sırası bu sene de ona gelmedi diye.

bilmiyorlar ki allah denen şeyin

bi efsane kahramanı olduğunu.

vebinlerce yıldır bir adamın gündelik politikalarına göre

ordan burdan harmanlayıp uydurduklarının

tek gerçekmiş gibi peşinden gidildiğini. :(

Sitelerde Paylaş
ateistlerin en çok kaybeddikleri nokta insanlara karşı itici davranıp kendilerinden ve ateizmden soyutmalarıdır...

örneğin ateist olmak için foruma gelen bi müslüman bu tür yorumları görünce direk ateiizmden soğuyup islama daha sıkı sıkıya bağlanacaktır.

kodoman:

sivata akrabalarım kalmaktadır.şuan telefon edip otellerin listesini önüne dökebilirim ama yapmıyorum çünkü değmez.

sürü psikolojisi her grupta olduğu gibi müslümanlardada var inkar etmiyorum.

fakat bu insanlarda suç oranı yüzde 50 ise provokatörlerde yüzde 50 dir.

bu nedenle aziz nesin in bu olayı tezgahladığı şüphesi çok güçlüdür.bu oteli seçen aziz nesindir.

bu olaydan kısa bi süre önce cuma saatinde bu otelde yanan kişileride yanına alarak cuma satinde ve namaz sırasında cami önüne gelip,

davul çaldırıp rakı içen aziz nesin bu olayın bi provokasyona neden olacağını bilmiyormuydu? biliyordu tabi.fakat amacı milleti birbirine düşürüp alın işte islam dini budur müslümanlar canidir izlenimi vermekti.

orda yananlara cidden acıyorum.gözlerimin önüne geliyor yanma durumları inanki gözlerim doluyor.bazen düşünüyorum bu konuyu derinlemesine.neydi bu insanların suçu?

2. kendini bilmez,müslümanlığı zayıf, hoşgörü ve sabırdan uzak insan kılığındaki hayvanlarla karşılaşmalarımıydı?

ve cevaplıyorum.her ikiside. aziz nesinde bu oteli yakan hayvan sürüsünden farksızdır.

Tenkik etmek için sormuyorum.

Gerçekten hiç bir eserini okudun mu?

Sitelerde Paylaş
kodoman:

Benim akrabalarımın olmadığını veya oralı olmadığımı nereden biliyorsun?

Tamam, oralı değilim; Ama inandırıcılığını arttırmak için böyle bir yol izlemek...

Oralı olmasamda, oralı olan pek çok tanıdığım var ve hepsi aynı şeyi söyler: Ufacık şehir merkezindeki tek otel, hatta kayda değer tek yapı.

Buyur, ara akrabalarını ve otel listesini as buraya! Ama '92 öncesinde yapılanmış ve en az 40 kişiyi ağarlayabilecek durumda olanlarından olsun.

Ortada seçim falan yok; Seçenek yok çünkü.

Bu saçma iddia dönüp dolaşır; Aziz Nesin ve yanındakiler oraya neden gitmiş bir öğren istersen! Alevi Şenliği, alevilerin ibadet ve folklörünü bir öğren sonra.

Aziz Nesin senin gibi serserilerin ağzına dahi alamayacağı ölçüde büyük bir aydındır.

İşiniz bu... Aziz Nesin'in hiç bir eserini bilmeyen...

onu yakmaya çalışanlardan duyduğu iftiralardan başka bir şey bilmeyen ve öğrenmek için çaba harcamayan...

Sadece "şeytandı o" demekten başka bir şey bilmiyorsunuz.

O yanan insanların suçu ne miydi: Alevi olmak. Senin gibileri yüzünden yüzyıllardır bu memlekette alevi kesiliyor.

Sitelerde Paylaş

sivasta yakılan 35 kişiyi yakmak için hiç bir mazeret olamaz

yok pravokatörlerin işiymiş yok bilmem içki içmişler

böyle bir şey olabilirmi burada mazeret bulan müslümanlar 93 yılnda kaç yaşındaydınız bilmiyorum ama insanlar içerde yanarken

dışarda allahu ekber diyerek tekbir getiriyordular

hala mazeret bulan insanlar var bu lanet olası olaya mazeret ne şekilde olursa olsun bulunamaz

35 insan yakıldı bu dile kolay

hiç kimse kardeşlik dini barış dini diyemez bu çağ dışı inanışa

neyse bu başlıkta önder sav ın böyle bir ülkede yaptığı cesaret konuşuluyor

başlığın konusunu dağıtmayalım.

Sitelerde Paylaş

Umarim O.Sav bu dediklerinin ardinda durur ve Islam elestirisine tv lerde, gazetelerde on ayak olur .

Baykal oy hesabi yuzunden belki Sav' i ihrac eder, ondan umulur. Umudum kisilerin rahatca dini konulari tartisabilmesidir.

Boylesi aciklamalar, yada boylsi sohbetler TV ve Gazetelerde yayinlanmadikca bu halk bigli sahibi olamaz. Kitap yazmak bana gore Turkiyenin sadece cok kucuk bir bolumune hitap ederki bu bolum toplumu olusturan en kucuk ogedir. Bilgi halka verilmeli, bilgi hayatinda birakin kitap okumayi, kitap gormemislere iletilmeliki toplum aydinlanmasi gercek olsun, yoksa kitaplar sadece onu yazanin cebine hizmet eder.

Sitelerde Paylaş

zaten chp'nin önde gelenlerinin ateist olduklari biliniyordu, simdi tam olarak kanitlamis oldular..iyi oldu..herkes bunlarin gercek yüzünü görüyor..

bugün yine chp'li bir il belediye baskanimi ne aciklama yapti, diyorki:

"Önder Sav bir espiri yapti, Saygi duyulmasi gerek."

Yani artik bunlarin Islam düsmani olduğunu 5 yaşındaki yeğenim bile kavradi..

Türk Halki bu Islam düsmanlarina gerekeni yapacaktir..

Sitelerde Paylaş
Önder Savı tebrik ediyorum.

niye? çokmu hoşuna gitti .. abdullah öcalan da islama hakaret etse tebrik edeceksin dimi.gerçi zaten etmiştir.abdullah öcalanın islam diniyle ilgili yazdığı kitapıda oku ve tebrik et.sizin gibi insanlardan herşey beklenir :angry:

Sitelerde Paylaş
bu adamın neyine destek veriyorsunuz. adi insanlara ne zamandan beri destek verilir oldu bu forumda.

http://vtunnel.com/index.php/1010110A/ccac...0a4e8ccd6a16001

Sen boyle baskalari tarafindan yorumlanmis, hazirlanmis klipleri dinlersen elbette kendi hur dusuncen ile belli fikir yaratamazsin. Bak benim verdigim linkte hic bir yorum yok, sadece konusmalar yer aliyor.

Tutmus esrarkes hiphopcularin klipini bize dinlettiriyor.

Siz kendi kendinize dusunemeyecek kadar aciz ve zavalli insanlarsiniz, tarikat resilerinin , hocalarin emri ile oturup kalkan vahsi bir kabilesiniz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...